Öelge head aega aeglasele, alla keskmise tarkvarale

Mingreeruge LiveAgenti ja me toome tasuta üle kõik Teie andmed Aircallist.

 • ✓ Pole seadistamise tasu
 • ✓ 24/7 klienditeenindus
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Kolite Aircallist LiveAgenti?

Kas soovite Aircallist üle minna? Tulge üle LiveAgenti ja hankige õiglase hinna eest juurdepääs täielike kõnekeskuse võimalustega kasutajatoe lahendusele. LiveAgenti kõnekeskus pakub interaktiivset häälvastust, videokõnesid, piiramatut kõnesalvestust ja palju muud. Tutvuge funktsioonidega ja vahetage juba täna.

 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge

Aircalli ja LiveAgenti võrdlus

FunktsioonidLiveAgentAircall
Piletisüsteem✅Jah❌Ei
Reaalajas vestlus✅Jah❌Ei
Kõnekeskus✅Jah✅Jah
Iseteenindus✅Jah❌Ei
Facebook✅Jah❌Ei
Twitter✅Jah❌Ei
Instagram✅Jah❌Ei
Viber✅Jah❌Ei
WhatsApp✅Jah✅Jah
Teadmusbaas✅Jah❌Ei
Kliendifoorum✅Jah❌Ei
Automatiseerimine ja reeglid✅Jah✅Jah
API✅Jah✅Jah
Interaktiivne häälvastus (IVR) ✅Jah✅Jah
Videokõned✅Jah❌Ei
Piiramatu ajalugu✅Jah✅Jah
Piiramatu arv veebilehti✅Jah❌Ei
Piiramatu arv vestlusnuppe✅Jah❌Ei
Piiramatu arv pileteid/kirju✅Jah❌Ei
Piirmatu kõnesalvestus✅Jah✅Jah
Piiramatu ööpäevaringne tugi✅Jah✅Jah
Data migration from one solution to another

Saage LiveAgentiga rohkem

Minge üle piletisüsteemile, mis suudab hallata kõiki olulisi klientidega suhtlemise kanaleid. Hämmastava klienditoe pakkumiseks saate abi meie klienditoe ekspertidelt. LiveAgentiga saate mitmesuguseid tööriistu, funktsioone ja integratsioone hinnaga, mis ei aja panka lõhki.

Kas soovite migreeruda iseseisvalt?

Eksportige oma andmed juba täna ja importige need LiveAgenti. Kuigi LiveAgent pakub migreerimise pistikprogramme, ei ole meil praegu Aircalli jaoks ühtegi saadaval. Andke meile teada, kui olete huvitatud ja lisame selle nimekirja.

Migrate data to LiveAgent on your own

Millised andmed saan migreerida Aircallist?

Inimesed

Migreerige hõlpsasti agendid, administraatorid, lõppkasutajad ja kliendid.

Sildid

Migreerige kõik oma osakondade ja piletite sildid.

Piletid

Tooge üle piletid, manused, klientide väljad ja piletite väljad.

Valmis migreeruma Aircallist LiveAgenti?

Vaadake üle mõned hüved, mida saate LiveAgentile üleminekul

Customer providing review for service on mobile phone

Ööpäevaringne klienditeenindus meie agentide poolt. Oleme alati Teie jaoks olemas.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Kasulikud tööriistad, üle 175 funktsiooni ja üle 40 integratsiooni. Meil on kõik mida vajate.

Person collecting papers into the net

Hankige igavesti tasuta LiveAgenti pakett või valige üks kolmest tasulisest paketist.

Woman overflowing with ideas

Valige üks 43-st erinevast tõlkest. LiveAgent toetab ka keele järgi kohandatavaid vidinaid.

Migreerige oma andmed Aircallist juba täna

LiveAgent on enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks väikestele ja keskmistele ettevõtetele aastatel 2019 ja 2020. Liituge selliste ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha ja Oxfordi ülikool, et pakkuda oma klientidele maailmatasemel tuge.

14- või 30-päevane prooviperiood
Ei vaja krediitkaarti
ja palju muud
$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Kolite teisest kõnekeskuse tarkvarast?

Migreerige tasuta oma andmed kõigist allpool loetletud kõnekeskuse lahenduste pakkujatest. Tehke üleminek juba täna. Oleme Teile toeks!

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Related Articles to Aircalli migratsioon
Liveagent pakub tasuta andmete migreerimist. Liveagent on VKE-de poolt enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks aastatel 2019 ja 2020. Liituge maailmatasemel toe pakkumisel selliste firmadega nagu Huawei, BMW, Yamaha, o2 ja Oxford University.

Kolite Birdseedist LiveAgenti?

LiveAgent pakub mitme kanaliga kliendituge õiglase hinnaga, mis ei riku eelarvet. Reaalajas vestlus toetab kohandatud brändingut ja lahedaid funktsioone. Lisaks pakutakse migratsiooni pistikprogramme erinevatele klienditoe tarkvaradele.

Meie toe agendid aitavad teil oma andmed turvaliselt Novocall`ist üle kolida. Liituge LiveAgent`iga ja pakkuge paremat tuge.

Kolite Novacall`ist LiveAgent`i?

Kiire ja tõhus piletisüsteem, LiveAgent, aitab keskenduda klientide mõistmisele ja parandada kliendikogemust. Pakub mitmeid suhtluskanaleid ja tasulisi plaane vastavalt ettevõtte vajadustele.

Plaanite migreeruda Gorgiast? Proovige tasuta migreerimist LiveAgenti. Me võime tasuta üle tuua kõik Teie inimesed, piletid, sildid ja muu.

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

LiveAgent pakub mitmekeelset klienditeenindust, hiilgavat kliendituge, investeeringutasuvust ja täielikult varustatud tarkvara, mis aitab muuta tugiteenuse osakonna tõhusaks. Kliendid kiidavad LiveAgenti kiire reageerimise ja suurepäraste lahenduste eest.

Kas soovite oma andmed Helpshiftilt teisele lahendusele üle viia? Heitke pilk LiveAgenti ja vaadake selle eeliseid. Alustage oma tasuta prooviperioodi juba täna.

Migreerute Helpshiftist?

LiveAgent on suurepärane vahend klientidega suhtlemiseks, mis kiirendab suhtlust ja annab võimaluse vestelda, pakkudes paremat, kiiremat ja täpsemat tuge.

LiveAgent on nr #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara smb jaoks 2019 ja 2020 aastal. Liituge ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha, et pakkuda esmaklassilist kliendituge.

Kolite Tawk`ist Liveagent`i?

Saage juurdepääs LiveAgenti tarkvarale, mis pakub 24/7 klienditeenindust, API funktsioone, videokõnesid ja piiramatut ajalugu. Liituge ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha ja Oxfordi Ülikool ning pakkuge oma klientidele maailmaklassi tuge.

Looge pilkupüüdvaid kliendiportaale, teadmusbaase ja keerulisi IVR puusid. Filtreerige siltide järgi pileteid, osakondasid, probleeme või kommunikatsioonikanaleid. Määrake ja edastage automaatselt piletite kohustused agentidele või osakondadele. Organiseerige, suunake ja lahendage kliendipärainguid tsentraliseeritud juhtpaneelilt. Kõike seda LiveAgentiga.

Tõstameklienditeenindust üheskoos

LiveAgent on mitmete ettevõtete poolt kiidetud reaalajalise vestluse tarkvara, mis aitab parandada klientidega suhtlust, suurendada müüki ja kliendirahulolu. Selle mitmekülgsed funktsioonid muudavad selle ideaalseks valikuks kiireloomulisele online-äri jaoks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x