Kaalute migreerumist OTRSist?

Me aitame Teil migreerida oma andmed ükskõik millisest OTRSi versioonist ja aitame Teil paigaldada Teie uue LiveAgent kasutajatoe tarkvara. Säästke oma aega ja faile kasutades meie tugimeeskonna abi.. Migreeruge oma uude klienditeeninduse lahendusse juba täna või proovige seda tasuta 14 päeva.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Agents in Help desk software - LiveAgent

Andmete importimine LiveAgent pistikprogrammiga

Siirdumine OTRSist on lihtne kasutades LiveAgent pistikprogrammi. See pistikprogramm on lisatud Teie LiveAgent kasutajatoe tarkvara paigaldusse ja impordib kõik Teie piletid ja teised varufailid otse allikast.

Siin saate näha mida kõike leidub ühe katuse all kui migreerute LiveAgenti

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Tasuta migreerumine meie abiga

Alternatiivina võime ise migratsiooni eest hoolt kanda ja toome üle Teie emaili piletid ja teised standardsed failid. See säästab Teie aega samas kui tutvute LiveAgentiga või lihtsalt puhake ja lõõgastuge sel ajal kui me kanname kõik üle.

Add an attachment in tickets - LiveAgent help desk feature

Millist tüüpi andmeid soovite üle kanda?

Piletid

Migreerige kõik oma kliendivestlused ühte postkasti

Inimesed

Importige kõik kontaktide kataloogist, OTRS kasutajatest ja agentidest

Sildid

Teie siltide täielik varukoopia, et tagada kasutajatoe korrektne toimimine

Pakkuge asjakohaseid teenuseid õige tööriistakomplektiga

Ühendage kõik oma sotsiaalmeedia kontod meie kontaktikeskuse tarkvaraga, et parandada agendi produktiivsust ja hoida klientide andmed turvalisena. LiveAgent kasutajatoe tarkvara integreerub Instagrami, Twitteri, Facebooki, Facebook Messengeri ja Viberiga.

LiveAgent klienditoe tarkvara hoopleb kiireimareaalajavestlus vidinana turul. Pööra veebisaidi külastajad sekunditega klientideks. Siruta käsi ennetavalt, paku isikupärastatud ja asjatundlikku abi, ja naudi täiendatud kliendirahulolu samal ajal kui kasvab müük.

Koondage kõik kliendi päringud tsentraliseeritud omnikanal agendi töölauale kasutades meie piletitarkvara. Määrake pileteid erinevatele osakondadele ja agentidele, korrapärastage iga päring vastavalt siltidele, prioriteedile või kättesaamise kuupäevale. Vaadake iga kliendi probleemi lahenduse teekonda algusest lõpuni, üle erinevate tugikanalite, kontekstirikkas formaadis meie hübriidpiletivoost.

Loo ja stiliseeri oma isiklik teadmusbaas kasutades meie WYSIWYG (What You See Is What You Get) redaktorit. Loo oma enda sisu tulvil asjakohast informatsiooni ja täiusta kliendirahulolu pakkudes neile eneseabi tööriistu, nagu näiteks kuidas-teha-artiklid, KKKd, või kogukonna foorumid. Võite ka seada oma enda kujunduse sobitumaks oma brändinguga.

Merge customer tickets in Help desk software - LiveAgent

Valmis migreeruma oma uude klienditeeninduse tööriista?

Alustage oma tasuta prooviperioodi ja kasutaga meie migratsiooni pistikprogrammi, et üle tuua kogu oma andmestik. Vahepeal saate tutvuda meie tööriistakomplektiga, sel ajal kui migreerimisprotsess impordib teie andmeid ja pileteid.

Valmis alustama? Vajutage prooviperioodi nuppu ja alustage oma migreerimist juba täna.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik
Related Articles to OTRS migratsioon
LiveAgent on suurepärane Tidio alternatiiv, millel on ülimalt kiire mitme kanaliga sedelisüsteem ja õiglane hind.

Fed up with your help desk software?

LiveAgent on üks kõige enam hinnatud ja arvustatud kasutajatoe lahendusi turul, mis teenindab üle 150 miljoni kasutaja ja 40 000 ettevõtte. LiveAgenti kasutamine võimaldab kasvatada tulu, parandada rahulolu, suurendada kliendi väärtust ning muuta ärilised eesmärgid reaalsuseks. Lisaks pakub LiveAgent revolutsioonilist tarkvara ja kiireid vastuseid klientidele.

Vaadake, miks on LiveAgent parim alternatiiv Desk.com-le. Saage teada oma eelistest ja registreerige end kasutades meie 14-päevast tasuta prooviperioodi, ei mingeid püsivaid kohustusi.

Otsite parematkasutajatoe tarkvara?

LiveAgent on stabiilne mitme kanaliga kasutajatoe lahendus, millel on regulaarsed uuendused ja pidevalt rakendatakse uusi funktsioone ja funktsionaalsust. Samas Desk.com tooted on oma aja ära elanud ning teenused ei saa olulisi uuendusi, mis takistab nende funktsionaalsust ja võimalust pakkuda kliendituge. LiveAgent peaks olema esimene samm parema klienditeeninduse suunas.

LiveAgent on kasutajatoe lahendus mis ühendab mitut kanalit ühes liideses. Uuri rohkem OTRSi alternatiivist ja kuidas muutuda koheselt paremaks.

Otsite OTRSi alternatiivi?

LiveAgent on väga populaarne klienditeenindusvahend, mis pakub palju lisafunktsioone ja suudab kiiresti reageerida klientide probleemidele. Paljud kasutajad on rahul selle kuluefektiivsuse ja võimekusega suurendada nii kliendirahulolu kui ka müüki. LiveAgent on lihtne kasutada ja sellel on efektiivne reaalajavestluse funktsioon. Paljud kasutajad soovitavad seda lahendust.

Oleme koostanud tasuta allalaetava juhendi, mis aitab Teil kaugtööga alustada. Hankige näpunäiteid, nõuandeid ja meie parimaid ressursse oma meeskonna kaughaldamiseks.

Kaugtöö kontrollnimekiri

Artiklis käsitletakse erinevaid klientiteeninduse teemasid, nagu klienditeeninduse võrdlusalused, piletisüsteemide olulisus ja müügiedenduskampaaniate planeerimine. Autorid rõhutavad, et müügiedenduskampaaniate edukuse võtmeteguriks on kohandamine vastavalt kampaania strateegiale ning investeerimine tarkvarasse on hädavajalik, et tagada õnnelikud kliendid ja vältida klienditeenindajate lahkumist. LiveAgent teenuse kohta leiate asjakohast teavet ka artiklis.

LiveAgenti migreerimine on meie eelnevalt ehitatud pistikprogrammiga imelihtne. LiveAgent on saadaval 43 erinevas keele tõlkes ja toetab keele järgi kohandatavaid vidinaid. LiveAgent pakub igavesti tasuta paketti ning ka veel kolme soodsa hinnaga paketti.

Öelge head aega aeglasele, kesisele tarkvarale ning tervitage LiveAgenti

LiveAgent on 2020. aastal kõige enim arvustatud ja hinnatud #1 tugiteenuste tarkvaraks SMB-de jaoks, mille kasutamisega saab oma klientidele maailmatasemel toe pakkuda. Erinevates äripakettides on saadaval erinevad funktsioonid ning teenus on saadaval ka tasuta prooviperioodiga. Lisaks on võimalik oma andmed kergesti teiste tugiteenuste pakkuja juurde migreerida.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo