Kaalute migreerumist OTRSist?

Me aitame Teil migreerida oma andmed ükskõik millisest OTRSi versioonist ja aitame Teil paigaldada Teie uue LiveAgent kasutajatoe tarkvara. Säästke oma aega ja faile kasutades meie tugimeeskonna abi.. Migreeruge oma uude klienditeeninduse lahendusse juba täna või proovige seda tasuta 14 päeva.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Agents in Help desk software - LiveAgent

Andmete importimine LiveAgent pistikprogrammiga

Siirdumine OTRSist on lihtne kasutades LiveAgent pistikprogrammi. See pistikprogramm on lisatud Teie LiveAgent kasutajatoe tarkvara paigaldusse ja impordib kõik Teie piletid ja teised varufailid otse allikast.

Siin saate näha mida kõike leidub ühe katuse all kui migreerute LiveAgenti

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Tasuta migreerumine meie abiga

Alternatiivina võime ise migratsiooni eest hoolt kanda ja toome üle Teie emaili piletid ja teised standardsed failid. See säästab Teie aega samas kui tutvute LiveAgentiga või lihtsalt puhake ja lõõgastuge sel ajal kui me kanname kõik üle.

Add an attachment in tickets - LiveAgent help desk feature

Millist tüüpi andmeid soovite üle kanda?

Piletid

Migreerige kõik oma kliendivestlused ühte postkasti

Inimesed

Importige kõik kontaktide kataloogist, OTRS kasutajatest ja agentidest

Sildid

Teie siltide täielik varukoopia, et tagada kasutajatoe korrektne toimimine

Pakkuge asjakohaseid teenuseid õige tööriistakomplektiga

Connect Facebook with Help desk software - LiveAgent

Ühendage kõik oma sotsiaalmeedia kontod meie kontaktikeskuse tarkvaraga, et parandada agendi produktiivsust ja hoida klientide andmed turvalisena. LiveAgent kasutajatoe tarkvara integreerub Instagrami, Twitteri, Facebooki, Facebook Messengeri ja Viberiga.

Live chat connections

LiveAgent klienditoe tarkvara hoopleb kiireimareaalajavestlus vidinana turul. Pööra veebisaidi külastajad sekunditega klientideks. Siruta käsi ennetavalt, paku isikupärastatud ja asjatundlikku abi, ja naudi täiendatud kliendirahulolu samal ajal kui kasvab müük.

Create a ticket in Help desk software - LiveAgent

Koondage kõik kliendi päringud tsentraliseeritud omnikanal agendi töölauale kasutades meie piletitarkvara. Määrake pileteid erinevatele osakondadele ja agentidele, korrapärastage iga päring vastavalt siltidele, prioriteedile või kättesaamise kuupäevale. Vaadake iga kliendi probleemi lahenduse teekonda algusest lõpuni, üle erinevate tugikanalite, kontekstirikkas formaadis meie hübriidpiletivoost.

Customer portal software - LiveAgent

Loo ja stiliseeri oma isiklik teadmusbaas kasutades meie WYSIWYG (What You See Is What You Get) redaktorit. Loo oma enda sisu tulvil asjakohast informatsiooni ja täiusta kliendirahulolu pakkudes neile eneseabi tööriistu, nagu näiteks kuidas-teha-artiklid, KKKd, või kogukonna foorumid. Võite ka seada oma enda kujunduse sobitumaks oma brändinguga.

Merge customer tickets in Help desk software - LiveAgent

Valmis migreeruma oma uude klienditeeninduse tööriista?

Alustage oma tasuta prooviperioodi ja kasutaga meie migratsiooni pistikprogrammi, et üle tuua kogu oma andmestik. Vahepeal saate tutvuda meie tööriistakomplektiga, sel ajal kui migreerimisprotsess impordib teie andmeid ja pileteid.

Valmis alustama? Vajutage prooviperioodi nuppu ja alustage oma migreerimist juba täna.

Tasuta LiveAgent prooviperiood

Migreerute teiselt platvormilt?

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Related Articles to OTRS migratsioon
Soovite kolida oma andmeid Helpcrunch`ist teise lahendusse? Tutvuge LiveAgent`iga ja vaadake selle eeliseid. Alustage tasuta prooviperioodiga nüüd.

Kolite Helpcrunch`ist LiveAgent`i?

Kasutage Liveagenti, et tõsta investeeringute tootlust ja kokku hoida. Valige tasuta või tasuline plaan vastavalt oma vajadustele ja liituge tuntud ettevõtetega.

Kolige osTicket`ist LiveAgenti meie meeskonna toel ja saage juurdepääs mitme kanaliga sedelisüsteemile.

Öelge head aega osTicket`ile

LiveAgent pakub rikkalikku paketti taskukohase hinna eest, mis tähendab paremat töövoogu, õnnelikumaid kliente ja tõstetud ümberarvestuskursse. Pakkuge parimat kliendituge ja muutke oma veebilehe külastajad maksvateks klientideks. Saage juurdepääs meie mitme kanaliga sedelisüsteemile ja kolige oma andmed üle juba täna!

Kas soovite oma andmed üle viia Lucep'ist LiveAgent'isse? Ühinege ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha and O2, et pakkuda samuti maailmatasemel tugiteenuseid.

Lähete ära Olark süsteemist?

Suurepärane kliendisuhtlustarkvara pakub mitmeid tööriistu, sealhulgas e-posti, kiirsõnumeid, reaalajas vestluse tarkvara ja sotsiaalmeedia tuge. See pakub ka 24/7 klientidele abi ja on saanud positiivseid arvustusi.

Plaanite migreeruda Gorgiast? Proovige tasuta migreerimist LiveAgenti. Me võime tasuta üle tuua kõik Teie inimesed, piletid, sildid ja muu.

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

LiveAgent pakub mitmekeelset klienditeenindust, hiilgavat kliendituge, investeeringutasuvust ja täielikult varustatud tarkvara, mis aitab muuta tugiteenuse osakonna tõhusaks. Kliendid kiidavad LiveAgenti kiire reageerimise ja suurepäraste lahenduste eest.

LiveAgenti migreerimine on meie eelnevalt valmistatud pistikprogrammide abil imelihtne. Tarkvara on saadaval 43 erinevas keeles ja toetab keeleliselt kohandatavaid vidinaid.

Öelge head aega aeglasele, kesisele tarkvarale ning tervitage LiveAgenti

Agenti alamdomeenide loomine ja tasuta prooviperiood. Valige plaan vastavalt oma ettevõtte suurusele ja saage LiveAgenti kasutades rohkem vähema eest. Reaalajavestlus võimaldab klientidega otse suhelda erinevate kanalite kaudu.

Kas plaanite migreerida oma andmed Aircallist teise lahendusse? Heitke pilk LiveAgenti ja vaadake selle eeliseid. Alustage oma tasuta prooviversiooniga juba täna.

Kolite Aircallist LiveAgenti?

LiveAgent on kõrgelt hinnatud klienditoe tarkvara, mis pakub erinevaid pakette vastavalt ettevõtte suurusele ja vajadustele. Paketid sisaldavad erinevaid funktsioone, nagu piiramatu sedelite ajalugu, e-posti aadressid, vestlusnupud ja palju muud. Lisaks on võimalik migreerida oma andmed Aircallist LiveAgenti ning saada silmapaistvat ja ööpäevaringset klienditeenindust.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x