Õige sobivus igale ettevõttele

Täielikult skaleeruv, adapteeruv ja kohandatav Teie vajaduste järgi.
Kasutusel
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Teenige rohkem tulu

Looge mälestusväärseid kliendikogemusi, mis kasvatavad tulu.

97%

Parandage rahulolu

Rõõmustage kliente välkkiirete vastustega.

16×

Tõstke klientide väärtust

Suurendage müüki hoides kliendid lojaalsena Teie brändile.

Business background
  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal

Üks keeruline lahendust erinevat tüüpi ettevõtetele

LiveAgent on kasutajatoe tarkvara, mis kohandub erinevate ärimudelite vajadustega. Avastage, kuidas see Teie ettevõtet võib klienditoega aidata.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Avastage kuidas LiveAgent sobib Teie nišiga

Jõudke proaktiivseid vestluskutseid kasutades veebisaitide külastajateni sekunditega, kui nad sirvivad kõrge kavatsusega lehti.

Pakkuge hõlpsat juurdepääsu olulisele teabele, kasutades köitvat iseteenindusportaali, mis on täis KKK-sid ja kogukonna foorumeid.

Suurettevõte

Suurendage oma klienditeeninduse jõupingutusi ja automatiseerige töövood, enne kui klientide toetamine üle jõu käivaks muutub.

Uuri rohkem

Suurendage usaldust, pakkudes oma kliendi andmete kaitsmisel kõrgeimaid turvastandardeid.

Muutke klienditeenindus oma suurimaks eeliseks, pakkudes isikupärastatud kogemusi, mis jätavad Teie kliendid rohkem soovima.

start-up-firmad ja väike- ning keskmised ettevõtted

Säästke aega ja raha, hallates samal ajal rohkem kliendivestlusi.

Uuri rohkem

Säästke LiveAgentiga rohkem

Vaadake miks ettevõtted valivad LiveAgenti

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Kasvage koos parimatega

Liituge pidevalt kasvava nimekirjaga ettevõtetest, kes toetuvad LiveAgentile ja on pärit erinevatest ärikeskkondadest. Siit saate teada, kuidas nad kasutavad mitme kanaliga suhtlusplatvormi eeliseid ja kuidas saate sellest ka ise kasu saada.

LiveAgent suudab täita mitmete tööstusharude nõudeid. Tutvuge ja vaadake selle mõju.

Related Articles to Ettevõte
Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

Liveagent on VKE-de jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks 2019. ja 2020. aastal. Suured ettevõtted saavad oma reaalajas trükkimisvaate funktsiooniga sageli oma investeeringutasuvuse LiveAgentilt kiiresti kätte.

Klienditoe tarkvara suurettevõtetele

Suurendage suhtlusprotsessi efektiivsust reaalajas vestluste ja proaktiivsete vestluskutsete abil mitmetelt seadmetelt. Kohandage oma juhtpaneeli vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja pakuge kiiremat kliendituge erinevate kanalite kaudu.

Pakkuge koronaviiruse ajal suurepärast klienditeenindust, kaitstes samal ajal oma töötajaid. Kasutage kaugtööd toetavaid klienditoe lahendusi.

Näete vaevahea teenuse pakkumisega COVIDi ajal?

Slovakkia raamatupood Martinus pakub veebiteenust, kus klienditeenindajad nõustavad ostjaid videovestluste ajal. Reguleerige ressursse vastavalt vajadusele ja motiveerige oma meeskonda. Jääge rahulikuks ja leidke lahendusi klientide rahulolu suurendamiseks. Kasutage konserveeritud sõnumeid ja automatiseeritud e-posti vastuseid piletite kiireks lahendamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x