Üks klienditoe lahendus erinevatele tööstusharudele

Pole vahet, kas olete tervishoius või autotööstuses, LiveAgent on asendamatu abiline.
  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Väärtuslik igas tööstusharus

Avastage kuidas LiveAgent kohaneb erinevate tööstusharude vajadustega. Heitke pilk meie praeguste klientide kasutusjuhtumeid ja iseloomustusi mitmest tööstusharust. Vaadake kuidas LiveAgent sobib Teie vajadustega ja parandage oma kliendituge õige mitmekanalilise kasutajatoe tarkvara abil.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Avastage kuidas LiveAgent sobib Teie nišiga

Tuvastage potentsiaalsed kliendid reaalajas, analüüsides klientide käitumist ja andmeid, külastatud lehti ja saidi viitajaid.

Looge virtuaalseid müügisalonge ja pakkuge isikupärastatud ostukogemusi täiustatud funktsioonidega, nagu reaalajas vestlus ja HD-videokõned.

Looge põhjalikke kliendiprofiile ja suhelge oma klientidega paljude kanalite kaudu, näiteks e-posti või reaalajas vestluse kaudu.

Looge oma klientidele paindlik tugisüsteem, lubades neil alustada vestlust igal ajal mitmel kanalil.

Suhelge oma klientidega ulatuslikult ja pakkuge tuge ühest lihtsustatud rakendusest kanalitele, mida nad kõige rohkem kasutavad.

Tehke kogu side üheks piletisüsteemiks, mis integreerub enam kui 130 välise tööriistaga, nagu Stripe või PayPal.

Tehke rohkem müüki, jälgides oma veebisaidi külastajate käitumist ja luues reaalajas isikupärastatud tootesoovitusi.

Jälgige oma ROI-d ja olge oma jõudlusega kursis meie tugeva analüüsi, aja jälgimise ja aruandlustööriistadega.

Pakkuge erakordseid klienditeeninduse kogemusi reaalajas tugivõimaluste ja iseteeninduskeskuste abil.

Suurendage oma värbamist õigete automaatika töövoogudega ja keskenduge püsivate suhete loomisele.

Looge oma turunduskampaaniatele kindel alus ja sünkroonige oma kliendi andmed oma lemmiktööriistadega.

Suhelge potentsiaalsete klientidega, pakkuge neile isikupärastatud tuge ja muutke veebiliiklus kasvavaks tuluvooks.

Pakkuge nutikat kliendituge otsevestluse, interaktiivse häälvastustehnoloogia (IVR) ja ainulaadsete CRM-i statistikate kaudu.

Toidke elukestvat brändilojaalsust, pakkudes isikupärastatud müügi-, liitumis- ja tugikogemust.

Kasutage silte ja siltide aruandeid, et tuvastada korduvaid probleeme ning luua praktilisi teadmisi ja täiustamisplaane.

Koguge klienditeavet ja kasutage seda isikupärastatud soovituste ja unustamatute ostukogemuste loomiseks.

Jälgige oma jõudlust ja kasvumõõdikuid meie tugeva analüüsi, põhjalike aruannete ja väärtuslike integratsioonidega.

Säästke LiveAgentiga rohkem

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Kasvage koos parimatega

Liituge pidevalt kasvava ettevõtete nimekirjaga, mis toetuvad LiveAgentile ja on pärit erinevatest tööstuskeskkondadest. Siit saate teada, kuidas nad kasutavad mitmekanalilise suhtlusplatvormi eeliseid ja kuidas Teie ettevõte sellest samuti kasu saab.

LiveAgent suudab täita mitme ärivaldkonna nõudeid. Õppige, kuidas seda teha, vaadake selle mõju ja proovige muutusi.

LiveAgent suudab täita ka mitmete ärivaldkondade nõudeid. Saage teada kuidas ning vaadake selle mõju ja minge muutustega kaasa. 

Related Articles to Tööstus
Suurendage oma tootlikkust Wavixi ja LiveAgenti integreerimise kaudu. Lihtsustage kliendisuhtlust, jälgige tõhusalt kõnesid ja parandage vaevata oma teeninduse kvaliteeti

Wavix

Integreerige Daktela LiveAgenti ja parandage kliendisuhtlust. Wavix pakub tõhusat VoIP teenust, mis lihtsustab suhtlust ja kampaaniaid. LiveAgent tagab sujuva integreerimise ilma lisakuludeta, mis aitab optimeerida teenuse kvaliteeti.

Jälgige oma agentide saadavust. Proovige LiveAgenti funktsiooni - Agendi saadavus. Saate ülevaate, kui Teie agendid on võrgus. Lugege sellest lähemalt.

Agentide saadavus

Jälgige oma agentide saadavust. Proovige LiveAgenti funktsiooni - Agendi saadavus. Saate ülevaate, kui Teie agendid on võrgus. Lugege sellest lähemalt.

LiveAgent'i ticketite jaotamise funktsioon aitab ZSE'l edastada tuhandeid ticketid õigele osakonnale ja töötajale. Lugege, kuidas algas LiveAgent'i ja ZSE lugu.

EON

ZSE (Saksa energiakontserni E.ON liige) pakub elektrienergia ja gaasi tarnimist, rajatiste hooldust ja energiatõhususe alast nõustamist. LiveAgent'i üleminek aitas neil paremini hallata sissetulevaid e-kirju ja pakkuda kiiremat ja põhjalikumat kliendituge. Tugiagendid soovitavad LiveAgent'i teistele ettevõtetele.

Kas soovite LiveAgenti kohta rohkem teada saada? LiveAgenti ja selle edukuse kohta lisateabe saamiseks taotlege tasuta demot.

Kavanda demo

Antud tekstis käsitletakse tutvumiskõne kontrollnimekirja ja HelpCrunchi teadmusbaasi. Tutvumiskõne kontrollnimekiri aitab müügiprotsessis olla organiseeritum ja tõhusam ning on kasulik kõigile müügi- ja turundusmeeskonna liikmetele ning müügijuhile. HelpCrunchi teadmusbaasi innovatiivsed funktsioonid võimaldavad erinevaid suhtlusviise, tasuta proovivõimalust ning positiivseid hinnanguid. Sobib klientidele, kes soovivad parandada oma kliendisuhteid. Kokkuvõtlikult on tekstis esitatud müügistrateegia abivahendid.

Lisage manuseid oma teadmistebaasi aktiklitele. Proovige LiveAgent`i funkstiooni - artikli manused. Lugege rohkem artiklist nüüd.

Artiklite manused

LiveAgent pakub erinevaid tarkvaralahendusi, mis võimaldavad ettevõtetel pakkuda paremat klienditeenindust. Lisaks on võimalik lihtsalt lisada manuseid artiklitele ja luua oma kliendikogukond. Tasuta prooviversioonid ja mitmed erinevad võimalused muudavad LiveAgenti atraktiivseks valikuks ettevõtetele.

LiveAgent pakub konkreetse ajavahemiku ja osakonna täidetud ja vastamata SLA-de logi. Üksikuid kirjeid saab sortida erinevate filtrite järgi.

SLA logiaruanne

Teenustaseme leping (SLA) tagab kvantifitseeritud ja arvestatava teenuse osutamise ning selgema ülevaate probleemide korral. LiveAgent pakub SLA-de logi, mida saab erinevate parameetrite järgi sorteerida ja eksportida CSV-faili. Agentide saadavuse aruannetest saab agendi tööaega ja online olemise aega ülevaate ning neid saab genereerida LiveAgentis. Lisaks pakub LiveAgent mitmeid seotud ressursse ja tarkvaralahendusi.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x