Üks klienditoe lahendus erinevatele tööstusharudele

Olge kas tervishoius
või autotööstuses, LiveAgent
is on tõeline varandus.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Väärtuslik igas tööstusharus

Avastage kuidas LiveAgent kohaneb erinevate tööstusharude vajadustega. Heitke pilk meie praeguste klientide kasutusjuhtumeid ja iseloomustusi mitmest tööstusharust. Vaadake kuidas LiveAgent sobib Teie vajadustega ja parandage oma kliendituge õige mitmekanalilise kasutajatoe tarkvara abil.

  • GetApp leaders 2021
  • SourceForge leader fall 2021
  • Best help desk software

Avastage kuidas LiveAgent sobib Teie nišiga

Tuvastage potentsiaalsed kliendid reaalajas, analüüsides klientide käitumist ja andmeid, külastatud lehti ja saidi viitajaid.

Looge virtuaalseid müügisalonge ja pakkuge isikupärastatud ostukogemusi täiustatud funktsioonidega, nagu reaalajas vestlus ja HD-videokõned.

Looge põhjalikke kliendiprofiile ja suhelge oma klientidega paljude kanalite kaudu, näiteks e-posti või reaalajas vestluse kaudu.

Looge oma klientidele paindlik tugisüsteem, lubades neil alustada vestlust igal ajal mitmel kanalil.

Suhelge oma klientidega ulatuslikult ja pakkuge tuge ühest lihtsustatud rakendusest kanalitele, mida nad kõige rohkem kasutavad.

Tehke kogu side üheks piletisüsteemiks, mis integreerub enam kui 130 välise tööriistaga, nagu Stripe või PayPal.

Tehke rohkem müüki, jälgides oma veebisaidi külastajate käitumist ja luues reaalajas isikupärastatud tootesoovitusi.

Jälgige oma ROI-d ja olge oma jõudlusega kursis meie tugeva analüüsi, aja jälgimise ja aruandlustööriistadega.

Pakkuge erakordseid klienditeeninduse kogemusi reaalajas tugivõimaluste ja iseteeninduskeskuste abil.

Suurendage oma värbamist õigete automaatika töövoogudega ja keskenduge püsivate suhete loomisele.

Looge oma turunduskampaaniatele kindel alus ja sünkroonige oma kliendi andmed oma lemmiktööriistadega.

Suhelge potentsiaalsete klientidega, pakkuge neile isikupärastatud tuge ja muutke veebiliiklus kasvavaks tuluvooks.

Pakkuge nutikat kliendituge otsevestluse, interaktiivse häälvastustehnoloogia (IVR) ja ainulaadsete CRM-i statistikate kaudu.

Toidke elukestvat brändilojaalsust, pakkudes isikupärastatud müügi-, liitumis- ja tugikogemust.

Kasutage silte ja siltide aruandeid, et tuvastada korduvaid probleeme ning luua praktilisi teadmisi ja täiustamisplaane.

Koguge klienditeavet ja kasutage seda isikupärastatud soovituste ja unustamatute ostukogemuste loomiseks.

Jälgige oma jõudlust ja kasvumõõdikuid meie tugeva analüüsi, põhjalike aruannete ja väärtuslike integratsioonidega.

Säästke LiveAgentiga rohkem

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Kasvage koos parimatega

Liituge pidevalt kasvava ettevõtete nimekirjaga, mis toetuvad LiveAgentile ja on pärit erinevatest tööstuskeskkondadest. Siit saate teada, kuidas nad kasutavad mitmekanalilise suhtlusplatvormi eeliseid ja kuidas Teie ettevõte sellest samuti kasu saab.

LiveAgent suudab täita mitme ärivaldkonna nõudeid. Õppige, kuidas seda teha, vaadake selle mõju ja proovige muutusi.

LiveAgent suudab täita ka mitmete ärivaldkondade nõudeid. Saage teada kuidas ning vaadake selle mõju ja minge muutustega kaasa. 

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Millised tööstused saavad kasu klienditoe tarkvara kasutamisest?

Help desk tarkvara on väga kasulik erinevatele tööstusharudele, nagu raamatupidamine, autotööstus, pangandus, kindlustus, e-kaubandus, meelelahutus, eSport, mood, valuutavahetus, tervishoid, personal ja värbamine, turundus, kinnisvara, jaekaubandus, SaaS, tarkvara ja rohkem.

Kuidas saab LiveAgent parandada Teie ettevõtte klienditeenindust?

LiveAgent on suurepärane klienditoe tarkvaralahendus paremaks klienditeeninduseks, kuna koondab kõik kliendiprobleemid ühte liidesesse. Seega ei pea Teie agendid enam platvormide vahel vahetama. Veelgi enam, LiveAgenti teadmistebaasi funktsioon võimaldab Teil pakkuda oma klientidele iseteenindust, et nad saaksid hõlpsalt iseseisvalt teavet leida, ilma tugiagentidega ühendust võtmata.

Related Articles to Tööstus
Lp - Helpcrunch Alternative 2

Lp - Helpcrunch Alternative 2

Tekst tutvustab LiveAgenti kui parimat reaalajas vestluse alternatiivi sotsiaalmeedia klienditoe, piletisüsteemi ja kõnekeskuse jaoks. Kliendid saavad võrrelda LiveAgenti teiste platvormidega ning valida soodsaima hinnaga lahenduse, mis vastab nende vajadustele. Süsteemi installimine võtab aega, kuid pärast saavad kliendid otse oma kontole ligi. LiveAgenti müügimeeskond on saadaval, et anda lisainfot ja korraldada demoed. Samuti sisaldab see tekst mitmeid sisselogimise ja küpsiste seadeid.

Lisaks silmapaistvate ehitiste ja konstruktsioonide ehitamisele saate luua ka lojaalse kliendibaasi. Õppige kasutama LiveAgenti võimsust.

Kinnisvaratööstuse klienditoe tarkvara

Mitmekanaline klienditoe tarkvara võib suurendada kinnisvarafirma tulusid ja luua püsiklientide baasi. Müümine reaalajas vestluse abil võib samuti suurendada kinnisvara müüki ja klientide rahulolu. Klienditoe abil on võimalik saada rohkem õnnelikke kliente ja turulepääsu.

LiveAgent on võrreldes paljude teiste kasutajatoe lahendustega palju kuluefektiivsem ja sellel on enam kui 175 kasutajatoe funktsioone ja üle 40 integratsiooni. Vaadake rohkem.

Otsite LiveHelpNow`le alternatiivi?

LiveAgent pakub oma klientidele kiiret ja mugavat võimalust klienditoe saamiseks läbi live vestluse vidina. Selle kasutamine aitab kiirendada suhtlust klientidega ning säästa aega. Lisaks on LiveAgent'il kolm tasulist plaani, et pakkuda klientidele parimaid võimalusi klienditoe pakkumiseks. Saage rohkem teada LiveAgent'i hindadest ning valige omale sobiv.

Vaadake, miks on LiveAgent parim alternatiiv Desk.com-le. Saage teada oma eelistest ja registreerige end kasutades meie 14-päevast tasuta prooviperioodi, ei mingeid püsivaid kohustusi.

Otsite parematkasutajatoe tarkvara?

LiveAgent on stabiilne mitme kanaliga kasutajatoe lahendus, millel on regulaarsed uuendused ja pidevalt rakendatakse uusi funktsioone ja funktsionaalsust. Samas Desk.com tooted on oma aja ära elanud ning teenused ei saa olulisi uuendusi, mis takistab nende funktsionaalsust ja võimalust pakkuda kliendituge. LiveAgent peaks olema esimene samm parema klienditeeninduse suunas.

Uurige välja, millised piletisüsteemi alternatiivid on parimad, ning võrrelge neid hinna, reitingu ja funktsioonide järgi. Teie uus piletisüsteemi tarkvara ootab!

Valmis uueks piletisüsteemiks?

LiveAgent on tööriist, mida kasutavad ettevõtted erinevatel e-kaubanduse veebilehtedel, et oma klientidele pakkuda tuge. See suurendab produktiivsust ja aitab hoida mängijad rahul. LiveAgent on lihtsalt kasutatav ja pakub palju funktsionaalsust, sealhulgas kasulikke aruandlusfunktsioone. Selle kasutamine aitab säästa aega ning on rahaliselt mõistlik.

Parimad reaalajas vestluse alternatiivid sisaldavad kindlaid funktsioone, mis seavad Teid valmis eduks.

Avastage parim reaalajas vestluse alternatiiv

Uurige erinevaid alternatiive sotsiaalmeedia klienditoe, piletisüsteemi ja kõnekeskuse jaoks ning võrrelge LiveAgenti teiste platvormidega. Leidke soodsaim hinnaga lahendusi, mis vastavad teie vajadustele ning suurendavad klientide rahulolu ja müüki. Turul on saadaval mitmeid parimaid alternatiive, mis põhinevad kasutajahinnangutel, hinnakujundusel, funktsionaalsusel ja kasutusmugavusel.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo