Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent täiendab Teie tervishoiutööstust.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Klienditoe tarkvara Fitnessi valdkonnale

Suurendage klienditoe toimivust. Kasutage LiveAgent – mitme kanaliga klienditoe ja reaalajas vestluse tarkvara, mis sobib ideaalselt Teie vajadustega. Ületage klientide ootusi.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Looge konserveeritud vastuseid, mida saab ühe klõpsuga juurutada, et anda korduma kippuvatele küsimustele kiireid vastuseid.

Jälgige oma kliendi probleemide lahendamise teekonda erinevates kanalites kontekstirikaste hübriidpiletite voogudega.

Hoidke oma kliendi andmed kaitstud kaasaegsete turvameetmetega, sealhulgas HTTPS-krüptimine, DDoS-i maandamine ja palju muud.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Andmete turvalisus ja krüptimine

Koos fitnessi valdkonna jaoks mõeldud LiveAgentiga ei pea Te enam muretsema oma andmete turvalisuse pärast. Meie andmekeskused asuvad USAs ja Euroopas ning kõik on kooskõlas GDPR-iga. Teie klientide andmed on kindlates kätes – täpselt nagu Teie äri- ja klienditeenindusosakond.

woman meditating-illustration
woman exercising-illustration

Pakkuge paremat kogemust

Iga klient soovib saada oma vajadustele kohandatud kogemusi. Pakkuge fitnessi valdkonna jaoks mõeldud LiveAgenti abil erakordset klienditeenindust ja looge oma püsiklientide baas. Paigutage reaalajas vestlus, rakendage kõnekeskust ja looge teadmusbaas… Maksimeerige oma tugimeeskond!

Aidake üks-ühele kohtumisi määrata

Kõige tõhusamad ja produktiivsemad koolitused on isikliku treeneriga. Olge oma kliendi jaoks olemas just siis, kui ta vajab abikätt või moosivat juttu. Fitnessi valdkonnale mõeldud LiveAgent kuulab Teie vajadusi ja sobitub vastavalt Teie soovidele.

woman working out with trainer-illustration

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Related Articles to Tervishoid
Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

Liveagent on VKE-de jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks 2019. ja 2020. aastal. Suured ettevõtted saavad oma reaalajas trükkimisvaate funktsiooniga sageli oma investeeringutasuvuse LiveAgentilt kiiresti kätte.

Klienditoe tarkvara suurettevõtetele

Suurendage suhtlusprotsessi efektiivsust reaalajas vestluste ja proaktiivsete vestluskutsete abil mitmetelt seadmetelt. Kohandage oma juhtpaneeli vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja pakuge kiiremat kliendituge erinevate kanalite kaudu.

Pakkuge koronaviiruse ajal suurepärast klienditeenindust, kaitstes samal ajal oma töötajaid. Kasutage kaugtööd toetavaid klienditoe lahendusi.

Näete vaevahea teenuse pakkumisega COVIDi ajal?

Slovakkia raamatupood Martinus pakub veebiteenust, kus klienditeenindajad nõustavad ostjaid videovestluste ajal. Reguleerige ressursse vastavalt vajadusele ja motiveerige oma meeskonda. Jääge rahulikuks ja leidke lahendusi klientide rahulolu suurendamiseks. Kasutage konserveeritud sõnumeid ja automatiseeritud e-posti vastuseid piletite kiireks lahendamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x