LiveAgent Login

Logige sisse oma LiveAgenti kontole

Palun sisestage oma LiveAgenti domeeni nimi ning me aitame Teid!

Related Articles to Sisselogimine
LiveAgentil on Twitteri integreerimiseks kuluefektiivne lahendus. Sisestage oma Twitteri API, et püsida ühenduses ja vältida kõrgeid kulutusi.

Twitteri integratsiooni teadaanne

LiveAgent offers an affordable Twitter integration for businesses to stay connected with customers through social media platforms. This solution allows businesses to continue using Twitter integration as part of their customer support without incurring high costs. LiveAgent's omni-channel customer support software collects communication from multiple channels, including social media, to ensure successful website launches and effective marketing strategies. The new solution for Twitter integration will be available in the first half of May and is designed to minimize clients' costs while delivering quality services.

LiveAgent on klientide teenindamise tarkvara, millel on palju funktsioone. See sisaldab VoIP telefonisüsteemi, sissetuleva kõnekeskuse ja kaebuste haldamise süsteemi. Lisaks on olemas kliendiportaali ja e-posti haldus. LiveAgent pakub ka akadeemilist ressurssi. Müügikontaktidele on erinevaid viise ja on olemas võimalus proovida demoversiooni.

LiveAgentist

LiveAgent on klientide teenindamise tarkvara, millel on palju funktsioone. See sisaldab VoIP telefonisüsteemi, sissetuleva kõnekeskuse ja kaebuste haldamise süsteemi. Lisaks on olemas kliendiportaali ja e-posti haldus. LiveAgent pakub ka akadeemilist ressurssi. Müügikontaktidele on erinevaid viise ja on olemas võimalus proovida demoversiooni.

The customer service directory serves as a comprehensive list of support channels for companies including email, live chat, call support, social media.

LiveAgent’i kasutajatoe kontaktid

LiveAgenti veebiteenus pakub võimalust registreeruda oma konto ja saada juurdepääs juhtpaneelile. LiveAgenti privaatsus- ja küpsiste poliitika kirjeldab nende küpsiste kasutamist veebilehel. Lisaks on võimalik plaanida üks-ühele kõne LiveAgentiga, et avastada nende pakutavate teenuste kasulikkust oma ettevõttele.

Mitmed tervishoiuasutused tuginevad LiveAgentile kui ainsale klienditoe lahenduse pakkujale. Proovige ja vaadake, miks.

Klienditoe tarkvara Fitnessi valdkonnale

LiveAgenti klienditoe tarkvara võib suurendada tervishoiuteenuste töötajate tõhusust ja tootlikkust, samal ajal kui kasutajasõbralik liides ja abivalmis personal aitavad säilitada kõrgeimat kliendirahulolu. LiveAgent võib säästa aega ja raha ning suurendada müüki, kuna see võimaldab tervishoiuettevõtetel klientide vajadustest paremini aru saada ja neile kiiremini vastata.

Kas sooviksite omale LiveAgenti tasuta kontot? Registreeruge kohe, see on imelihtne ja seadistamine võtab vaid mõne minuti.

Looge tasuta konto

LiveAgent pakub mitmeid klienditeeninduse ja ärilahenduse tarkvaralahendusi, nagu VoIP telefonisüsteemid, iseteeninduse tarkvara, kaebuste haldamise süsteem ja e-posti haldussüsteem. Ettevõte pakub ka reaalajavestlust ning on saadaval mitmetel kuupäevadel. Klientidele on saadaval demo ning müügikontaktidele saab ühendust võtta veebilehe kaudu või telefonitsi. LiveAgent konto paigaldamisel saadetakse kohe sisselogimistunnused. Ettevõte kasutab küpsiseid ja küpsiste poliitikaga saab tutvuda veebilehel.

Otsite LivePerson`ile paremat alternatiivi? Kaaluge Liveagent`i - auhinnatud mitmekanaliline klienditoe tarkvara.

Otsite paremat LivePerson`i alternatiivi?

LiveAgent pakub mitmeid võimalusi kliendikontaktiks, sh e-posti, live-vestlust ja kõnekeskust. Lisaks saavad kliendid ise lahendusi leida teadmistebaasi abil. LiveAgent võimaldab automatiseerimist, automaatseid vastuseid ja vestluste analüütikat ning saab personaalseks kohandada. Inimkontakti tähtsust rõhutatakse, sest tehnoloogia võib segadusse sattuda. Koos integratsioonidega pakub LiveAgent erinevaid funktsioone, et aidata agentidel nende töötlust võimalikult palju lihtsamaks teha ja ootusi täita.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo