LiveAgentist

LiveAgentist

Kas teadsite et LiveAgent on kõige esimene klienditoe tarkvara?

Aastal 2004 lõid meie asutajad Viktor ja Andrej tarkvaraarenduse ettevõtte nimega Quality Unit. Nad jõudsid järeldusele, et suhtlemine oma klientidega oli tihtipeale ebatõhus, seetõttu otsisid nad tarkvara, mis aitaks neil reaalajas klienditeenindust pakkuda. Leidmata ühtegi lahendust, mis suudaks täita nende vajadused, otsustasid nad arendada LiveAgenti — võimendatud klienditeeninduse tööriist reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja klienditoe võimalustega.

Ülejäänud on ajalugu. LiveAgent sündis, eesotsas kahe kartmatu pioneeriga, kes olid sihikindlad oma unistusi teoks tegema. Ja nad tegidki. Tänaseks teenindab LiveAgent üle 150 miljoni kasutaja ning üle 40 000 ettevõtte kogu maailmas. Meil töötab üle 100 innovaatori ja meil on kolm kontorit – kaks Euroopas (Bratislavas ja Kiievis) ja üks New Yorgis.  

Parim osa? Peaaegu 15 aastat hiljem on kliendid tunnistajateks meie pühendumusele teha LiveAgentist turu parim ja mitmekülgseim klienditoe tarkvara.

Missioon

Oleme LiveAgentis pühendunud looma taskukohast, funktsionaalset ning üle kõige kasulikku tarkvara. Meie eesmärk on jätkata oma mõtlemise, kujundamise ja kodeerimise piiride nihutamist, et neid pidevalt täiendada. Püüdleme, et pakkuda innovatiivset tööriista, mis on järjepidevas arenemises meie klientide vajaduste järgi.

Ettevõtte visioon

Meie visioon on seada klienditugi iga ettevõtte keskmesse. Soovime, et hiilgav klienditeenindus oleks kättesaadav ning ühtlasi ka üldine tava. Suurepärane teenindus ei peaks olema erakordne – see peaks olema ilmselge, sõltumata kommunikatsiooks kasutatavast kanalist.

Tutvuge meie meeskonna peadega

  • Andrej Harsani

    Andrej Harsani

  • Viktor Zeman

    Viktor Zeman

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo