Tehke see teoks klientide kaasamise tarkvaraga.

Uurige, miks oleme hinnatud #1 tarkvaraks turul.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti   
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Kasutage klientide kaasamise platvormi

Klientide kaasamise tarkvara haldab kliendisuhtlust mitmesuguste kanalite kaudu, näiteks veebivestluse, e-posti või sotsiaalmeedia kaudu. Kliendi kaasamise platvorm sisaldab tavaliselt funktsioone, mis toetavad mitmekanalilist suhtlust, CRM süsteeme, aruandlust, turunduse isikupärastamist ja klientide iseteenindust. Klientide kaasamise tarkvara kasutamise peamine äriline eelis on suurem tulu, investeeringutasuvus ja klientide rahulolu.

  • GetApp leaders 2021
  • SourceForge leader fall 2021
  • Best help desk software
Men shaking hands - illustration

Investeerige klientide kaasamise tarkvarasse

Kliendi kaasamise tarkvara kasutatakse Teie klientidega positiivsete suhete loomiseks ja hoidmiseks. Kui pakute oma klientidele pidevalt meeldivat kliendikogemust, siis statistika kohaselt muutuvad nad suurema tõenäosusega lojaalsemaks teie brändile. Tegelikult ütleb 96% klientidest, et klienditeenindus on brändile lojaalsuse valimisel oluline. Võimekas ja usaldusväärne help-desk-software/”>klienditoe tugitarkvara võimaldab teil klientidega suhtlemisel olla järjepidev, olenemata teie ettevõtte või kliendibaasi suurusest.

Lojaalsete klientide omamisel on oma hüved — nad toetavad Teie ettevõtet neli korda tõenäolisemalt kaubamärgi propageerimise kaudu, mis hõlmab nii arvustusi kui ka suusõnalisi soovitusi. Kui lojaalsed kliendid investeerivad Teie brändi, ostavad nad Teie käest uuesti viis korda suurema tõenäosusega. Seetõttu on oluline pidevalt oma klienditeeninduse parandamise nimel pingutada. Forbesi andmetel teatab 84% ettevõtetest, kes töötavad oma kliendikogemuse parandamise nimel, oma tulude kasvust.

Peamised funktsioonid

Turul on palju klientide kaasamise tarkvara müüjaid ja võib olla raske eristada, milline tarkvara on parim ja millised funktsioonid on hädavajalikud. Teie mugavuse huvides oleme koostanud loendi klientide kaasamise tarkvara peamistest funktsioonidest. Klientide kaasamise tarkvara pakkujad peaksid oma põhipakettidesse lisama järgmised: mitmekanaliline klientide kaasamine, automatiseerimine, mängustamine, aruandlus, tsentraliseeritud haldamine, integreerimised, segmentimine ja sisseehitatud CRM.

features overview - integration
social notifications - illustration

Mitmekanaliline kaasamine

Ettevõtte jaoks sobiv klientide kaasamise tarkvara peaks andma Teile võimaluse oma klientidega suhelda  läbi mitme klientide eelistatud kanali, nagu e-post, sõnumid, häälkõned või sotsiaalmeedia.

Automation

Automatiseerimine on klientide kaasamise tarkvara oluline funktsioon, kuna see säästab palju aega. Autamitseerimise teeglid võimaldavad Teil rakendada klientide kaasamise strateegiad kui teatud kriteeriumid on täidetud. Näiteks kui klient on konkreetset toodet mitu korda ostnud, võib ta saada reklaamiva e-kirja, kui toote varu on täiendatud või allahinnatud.

Artificial intelligence - illustration
man and woman winners-illustration

Gamification

Kliendi kaasamise tarkvara peaks olema kasulik nii Teie klientidele kui ka töötajatele. Mängustamise funktsioon lõbus võimalus agentide autasustamiseks ja meeskonna või individuaalide seas tervisliku konkurentsi õhutamiseks. Tõstke produktiivsust, jagades auhinna märke ja uute tasemete saavutamisi. 

Reporting

A Proaktiivne kliendi kaasamise tarkvara peaks pakkuma kõigi võimalustega analüütika paketti, mis annab Teile võimsad analüütika ja aruandluse tööriistad.

report on tablet-illustration
emails on tablet - illustration

Tsentraliseeritud haldamine

Tsentraliseeritud juhtimissüsteem võimaldab Teil vaadata ja hallata kõiki oma kliendiandmeid ja suhtlust ühelt juhtpaneelilt. Sõltumata sellest, milliselt kanalilt saate kliendipäringu, saabub see kõik ühte universaalsesse postkasti, millele pääseb ligi koge Teie tugiteenuse meeskond.

Integratsioonid

Kliendi kaasamise tarkvara peaks olema võimeline integreeruma kolmandate osapoolte rakendustega, mida juba igapäevases äritegevuses kasutate. Kolmanda osapoole rakenduste integratsioonid võivad sisaldada POS-süsteeme, e-kaubanduse süsteeme ja sotsiaalmeediat.

app installation - illustration
segment - illustration

Segmenteerimine

Klientide segmenteerimine on oluline funktsioon, kuna see võimaldab kliente segmenteerida vastavalt kogutud andmetele. Segmenteerimise abil saate hõlpsalt sihtida teatud klientide rühmi ja isikupärastada neile pakutavat sisu.

CRM

Suurepärane klientide kaasamise tarkvara peaks sisaldama sisseehitatud CRM-i, kuna see võimaldab Teil hallata kõiki vajalikke kliendiandmeid alates kontaktandmetest kuni varasemate tellimuste ja piletiteni.

customer profile
book lover - illustration

Customer knowledge base

Klientide teadmusbaasid on suureks väärtuseks mis tahes kliendi kaasamise tarkvarale. Need võimaldavad klientidel kiiresti leida vajalikud vastused, ilma et peaks Teiega otse ühendust võtma. Kliendi teadmusbaas on vara nii klientidele kui ka agentidele. Teadmusbaasid vähendavad klientide ooteaegu, Teie agentide töökoormust ning piletite lahendamisele kuluvat aega. 

LiveAgenti klientide kaasamise platvormil on kõik olemas

LiveAgent on täisfunktsionaalne klientide kaasamise tarkvara, mis võimaldab Teil keskenduda kliendisuhete edendamisele. LiveAgent pakub:

Universaalset postkasti

Universaalne postkast aitab Teil korrastada klientide päringuid mitmel kanalil ja võimaldab neile kiiresti vastata.

Mängustamise funktsioonid

Mängustamise funktsioonid, mille abil saate oma töökat klienditeenindajat premeerida ja motiveerida.

Aruandluse süsteem

Võimas aruandluse süsteem, mis võimaldab Teil silmapilkselt näha, kui hästi Te oma klientidega suhtlete.

man and woman receiving awards

Proovige LiveAgenti juba täna

Kui otsite hetkel parimat klientide kaasamise tarkvara, proovige LiveAgenti. LiveAgent on 2020. aastal kõige enam arvustatud ja hinnatud #1 tugiteenuste tarkvaraks SMB-de jaoks. Pakume tasuta 1-päevast klientide kaasamise tarkvara prooviperioodi. Krediitkaarti pole vaja. Hoidke oma kliente LiveAgentiga rõõmsana ja kaasatuna.

smiling woman with coffee

LiveAgent muudab klienditoe miljon korda lihtsamaks. Meie reageerimisaeg on nüüd 26% kiirem.

black Martinus logo

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

Klientide kaasamise süsteemi KKK

Mis on klientide kaasamise platvorm?

Klientide kaasamise platvorm on süsteem, mis pakub Teie klienditeenindajatele vahendeid, mis aitavad Teie veebisaidi külastajaid kogu nende klienditeekonna jooksul. Veelgi enam, see ühendab kõik Teie kliendipäringud ühte tarkvarasse erinevatest kanalitest, nagu meil, kõned ja sotsiaalmeedia.

Kuidas klientide kaasamise platvormid parandavad üldist klientide kogemust?

Kliendi kaasamise süsteem on funktsiooniderikas tarkvara, mis automatiseerib ülesandeid, muutes Teie agentide töövoo ja töökoormuse paremini hallatavaks. Selle tulemusena saavad agendid keskenduda ainult ühes süsteemis määratud ülesannetele ja klientide probleemidega kiiresti toime tulla. Kiiretele ja tõhusatele reageerimisaegadele aitavad kaasa sellised funktsioonid nagu piletite automatiseeritud jaotamine, konserveeritud vastused ja IVR. Olgem ausad, kellelegi ei meeldi oodata, nii et kui Teie agendid saavad päringutega kiiremini hakkama, hindavad ka Teie kliendid seda.

Millised on klientide kaasamise platvormide funktsioonid?

Klientide kaasamise platvormil või teisisõnu klienditoe lahendusel on mitu funktsioonide kategooriat. Näiteks LiveAgentil on üle 180 funktsiooni. See sisaldab piletihalduse funktsioone, nagu piletite automatiseeritud jaotamine, hübriidpiletivoog ja ajareeglid. Lisaks on kasulikke funktsioone täis kõnekeskuse, mängimise, integreerimise, reaalajas vestluse, mobiilirakenduste, mitmekeelse, aruandluse, turva-, sotsiaalmeedia ja tugiportaali kategooriad.

Related Articles to Kliendi kaasamise tarkvara
Tugiteenuse piletisüsteemid aitavad meeskondadel hallata suurt päringute mahtu üle mitme kanali ja võimaldab neil vastata päringutele kiirelt ja teadlikult.

Tugipiletite süsteem

Tekst tutvustab erinevaid tugitarkvara lahendusi, mida ettevõtted saavad kasutada oma klienditeeninduse protsesside haldamiseks. Vivantio aitab meeskonda hallata, HaloITSM tagab ITIL protsesside kooskõla ja Hiver võimaldab kiiret ja empaatilist tegutsemist Gmaili-põhiselt. Gorgias aga konsolideerib kliendi andmed ühte kohta, et hõlbustada tugiteenuste pakkumist. Hinnad varieeruvad vastavalt funktsioonidele ja kasutajate arvule.

Kas kaalute oma sotsiaalmeedia klienditoe jaoks Re:amaze'i? Vaadake meie ülevaadet ja uurige, kuidas see meie üldise testi ajal toimis.

Re:amaze sotsiaalmeedia klienditoe tarkvara arvustus

Re:amaze on sotsiaalmeedia piletisüsteem, mis pakub usaldusväärset töövoogu ja integratsioone erinevate sotsiaalmeedia kanalitega. Neil on kolm peamist hinnaplaani ja kaks täiendavat plaani, mis on suunatud idufirmadele ja ettevõtetele ning nende hinnad varieeruvad vastavalt kogu funktsionaalsusele ja lisavõimalustele. Prooviversioon on tasuta ning neil on ka hästi koostatud sisseehitatud juhend, mis aitab klientidele seadistamisel. Probleemid, mis võivad tekkida, on erinevate vestluskanalite funktsiooni peegeldamise puudumine piletites ning mõned integratsiooniprobleemid.

Enam pole vajadust otsida – siit leiate klienditeeninduse standardite kontrollnimekirja, mis aitab Teil 2022. aastaks täita kõik vajadused.

Klienditeeninduse standardite kontrollnimekiri

Hea klienditeenindus tuleks saavutada kõrgete standardite ja agentide tõhustatud oskuste kaudu, tulemusplaanide ja koolitusega. Klienditeeninduse reeglid eeldavad viisakust, abivalmidust ja professionaalsust klientidele. Erinevad teeninduse tüübid hõlmavad iseteenindust, reaalajas teenindust, veebipõhist ja kogukonna teenindust. Suurepärane klienditeenindus on kasulik, sest see suurendab klientide rahulolu, lojaalsust ja hoidmist, samal ajal vähendades kulusid.

Selleks, et aidata teil õiget kliendi tagasiside tarkvara valida olene koostanud nimekirja 25-st turul olevast tarkvarast.

25 parimat kliendi tagasiside tarkvara

Tekstis käsitletakse erinevaid tööriistu, mis aitavad ettevõtetel koguda klientide tagasisidet ja parandada nende kogemust. Näiteks saab kasutada tööriistu, nagu Installeerige veebilehele katkestused, Segmenteerige oma sihtgruppe ja GetFeedback, mis aitavad luua küsitlusi, koguda tagasisidet ja analüüsida tulemusi. Lisaks võib kasutada Trustpiloti, mis aitab ettevõtetel saada online arvustusi ning klientide usaldust suurendada. Erinevates tööriistades on erinevad funktsioonid ja hinnad, kuid nende abil on võimalik mõista klientide vajadusi ja parandada nende kogemust.

Tarkvaratelefon kasutab telefonikõnede tegemiseks internetti. Seda saab installida paljudesse seadmetesse ja selle jõudlus on sama kui töötelefonil.

Tarkvaratelefoni tarkvara

Tarkvaratelefonid on vajalikud töövahendid, mis aitavad parandada ärisuhtlust ja suurendada paindlikkust. Nende eeliste hulka kuuluvad on kiirsõnumid, konverentskõned, ekraani jagamine ja failide jagamine ning tarkvara integreerimine teiste koostöövahenditega. Tarkvaratelefoni tüübid hõlmavad lauaarvuti, mobiiltelefoni, veebipõhiseid ja hübriidseid tarkvaratelefone. Kuid tarkvaratelefonidel võib olla ka puudusi, näiteks sõltuvus internetiühendusest, piiratud ühilduvus, turvariskid ja ajutised tehnilised probleemid. Seetõttu on oluline arvestada nii eeliseid kui ka puudusi, enne kui otsustate, kas tarkvaratelefon on teie organisatsioonile sobiv valik.

Kas otsite LiveAgenti veebisaidilt konkreetset veebisaiti? Palun vaadake meie sisukaarti, et leida kiiresti otsitavat teavet.

Sisukaart

Sisukaart koosneb erinevatest tarkvara lahendustest, mida LiveAgent pakub klientidele, sealhulgas klienditoe, piletisüsteemi, reaalajas vestluse ja kõnekeskuse tarkvara. Lisaks pakutakse ka spetsiifilisi lahendusi, näiteks kõnesalvestuse ja kaebuste haldamise tarkvara. LiveAgent on saadaval ka tasuta konto ja prooviperioodina ning pakub erinevaid funktsioone, integratsioone ja müügiturundusvõimalusi. Ressursid, nagu klientide edulood ja kasutusjuhtumid, on ka kättesaadavad. LiveAgenti partnerlusprogramm on samuti saadaval.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo