Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

WordPress

Selleks, et aktiveerida oma WordPress`i integratsioon, palume järgida meie juhendist väljatoodud samme või lihtsalt vaadata allpool olevat videot.

How to install LiveAgent wordpress plugin | www.liveagent.com
  • Esimene samm on paigaldada ja aktiveerida oma WordPressi sisseseades LiveAgent`i plugin. Suunduge oma WordPressi adminpaneelile ja minge Pluginad > Installi uus plugin > Otsi LiveAgent`i > Paigalda nüüd > Activeerige plugin.
WordPress
  • Klikkige vasakpoolses menüüs LiveAgent > Logige sisse > Kopeerige vestluse nupu kood LiveAgent`ist lõikelauale (Ctrl + C). Seejärel navigeerige tagasi WordPress`i ja kleepige vestluse nupp (Ctrl + V) antud lahtrisse > Salvestage

WordPress
  • Minge oma poe veebilehele, värskendage seda ning teie vestluse nupp on valmis.
WordPress

Miks WordPress?

WordPress sai alguse 2003. aastal kõigest üheainsa koodiga, et võimendada igapäevase kirjutamise tüpograafiat ja vähemate kasutajatega, kui suudate oma sõrmedel ja varvastel kokku lugeda. Alates sellest ajast on see kasvanud maailma suurimaks isehostitavaks blogimise tööriistaks, mida kasutavad enam, kui miljonid veebilehed, mis on igapäevaselt nähtavad kümnetele miljonitele inimestele. 


Kuidas saate seda kasutada?

LiveAgent’i WordPress`i integratsioon võimaldab teil oma WordPress`i veebilehe või blogi lehele live vestlise nuppe paigaldada. Muutke oma veebileht võimsaks koos LiveAgent`i WordPress`i Kasutajatoe või WordPress`i live vestlusega.

KKK

Kuidas saate WordPress`i integratsiooni ära kasutada?

LiveAgent lõi selle itegratsiooni Wordpressi klientide joaks, et nad saaksid oma veebilehele live vestluse nuppu rakendada. Pakkudes oma kliendile reaalajast tuge parandab teie kliendituge, nende rahulolu, kogemust ning alandab teie kulutusi.

 

Kuidas saate WordPress`i LiveAgent`iga integreerida?

LiveAgent`i aktiveerimise esimeseks sammuks on minna oma WordPress`i veebilehele ja klikkida Pluginad. Teise sammuna tuleb logida oma LiveAgent`i kontole ja luua live vestluse nupp. Kolmandaks sammuks on kopeerida HTML kood ja rakendada seda oma WordPress`is. Pärast seda, värskendage oma veebilehte ning saate oma klientidele koheselt tuge pakkuda. 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo