Täiuslik reaalajas vestlusWordPressi lehtedele.

Täielikult kohandatav, funktsioonirikas ja hõlpsasti integreeritav mis tahes WordPressi saidiga.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo

Tere, mina nimi on John, kuidas saan Teid aidata?

Soovin kontrollida oma tellimuse olekut.

Pole probleemi, palun esitage mulle oma tellimuse ID.

Mu tellimuse ID on GQ34566

Funktsiooniderorhke, välkkiire reaalajas vestlus WordPressile

Tänapäeva tarbijad soovivad vastuseid kohe, ilma et peaksid helistama klienditeenindusse, ootama tunde e-kirja vastuse saamiseks või otsima iseteeninduse ressursse. Seetõttu pole reaalajas vestlus enam teeninduskanalina “tore omada” vaid pigem kohustuslik.

LiveAgenti WordPressi reaalajas vestlusega saate pakkuda kiiret kliendituge, parandada ennatlike käivitajate abil seotust ja suurendada klientide rahulolu.

  • GetApp leaders 2021
  • SourceForge leader fall 2021
  • Best help desk software

Reaalajas vestluse tarkvara hüved, mida ei saa eirata

Tarbijate poolt eeldatud ja eelistatud

0% 18–34-aastastest tarbijatest kasutab klienditeeninduseks regulaarselt reaalajas vestlust. 53% eelistaks kasutada veebivestlust, enne ettevõttele toe saamiseks helistamist.

Mitte ainult klienditeeninduse jaoks

85% B2B ja 74% B2C ettevõtetest kasutab reaalajas vestlus müügiks, 54% B2B ja 31% B2C sektori ettevõtetest kasutab reaalajas vestlust turunduseks.

Rohkem müüki korduvatelt klientidelt

Tarbijad ostavad rohkem brändidelt, kes pakuvad reaalajas vestlust. 52% klientidest ostab suurema tõenäosusega uuesti ettevõttelt, mis pakub reaalajas vestlust.

Kas LiveAgent on õige reaalajas vestluse pistikprogramm minu WordPressi lehele?

Kas otsite oma WordPressi veebisaidile parimat reaalajavestlust? Kuigi saadaval on sadu vestluspluginaid, arvame, et LiveAgenti reaalajas vestlus WordPressile võib olla ideaalne lahendus Teie ettevõttele, tugitiimile ja klientidele. Peamised põhjused:

real-time typing view

Avaldage muljet turu kõige kiirema reaalajas vestluse vidinaga

Kaasaegsed kliendid on kannatamatud ja ei salli ootamist. Seetõttu oleme ehitanud kõige kiirema reaalajas vestluse vidina turul, mille kuvamise kiirus veebilehel on kõigest 2.5 sekundit. Avaldage muljet oma klientidele reaalajas toe abil ning näidake neile, et hindate nende aega.

cleverness of LiveAgent

Parandage ennatliku vestluse abil seotust ja konversioone

Suurendage seotuse määra, kutsudes oma kliente või potentsiaalseid kliente kiiresti vestlema kohe, kui nad Teie veebisaidile jõuavad. Ennetavate vestluste võimaldamine hinnakujunduse ja ostukorvi lehtedel on osutunud äärmiselt tõhusaks viisiks müügi suurendamiseks ja rohkemate külastajate muutmiseks tasulisteks klientideks.

personalization features of LiveAgent

Võimaldage nutikas vestluste jaotamine saadaolevate agentide vahel

Kasutage täiustatud vestluse marsruutimise ja jaotamise võimaluse paindlikkust. Seadistage agendi prioriteedid ja määrake oma agentide maksimaalsed vestluskoormused. Parim osa? LiveAgent määrab vestlused agentidele, kes on antud klientidega varem suhelnud, et tagada kiire, täpne ja teadlik tugi.

provide help with LiveAgent

Võtke ühendust ja vestelge oma kolleegidega

LiveAgenti vestlustööriist soodustab meeskonna tõhusat koostööd. Kas pole kindel, kuidas aidata klienti, kellega vestlete? Edastage vestlus agendile, kes on abi pakkumiseks paremini varustatud, või võtke abi saamiseks koheselt ühendust oma kolleegidega sisemise vestluse kaudu. Pole vaja aega kulutada kolmada osapoole rakendustesse sisselogimiseks. 

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Jälgige külastajate käitumist ja sekkuge õigel ajal

Võimendage oma tugiteenust reaalajas veebilehe jälgimise abil: vaadake kõiki oma lehe külastajaid, kontrollige nende veebilehel liikumist ja jälgige igal lehel veedetud aega. Seda tüüpi kontekstiteave, näiteks külastaja suunanud allikas, asukohariik või praegune ajavöönd, võivad teha Teie ennatlikud vestluskutsed isikupärasemaks.

Live chat - Proactive chat invitations

Piiluge, mida Teie kliendid trükivad

Reaalajas kirjutamise vaate abil saate tõeliselt üllata oma kliente ülikiire tugiteenusega ning panna neid tundma, nagu loeksite nende mõtteid. Vaadake mida kliendid kirjutavad enne kui nad selle Teile saadavad, ennetage nende vajadusi ning hoidke vastused valmis juba enne küsimuse esitamist.

Integreerige WordPressiga vaid sekunditega

LiveAgent loodi, et säästa Teie väärtuslikku aega. Lihtne (kopeeri ja kleebi) integreerimine ühendab Teid klientidega mõne sekundi jooksul. LiveAgent suunab uued sissetulevad vestlused teie meeskonna õigete liikmeteni ja kohandab dünaamiliselt vestluste saadavust, kui Teie agendid nende vahetuse ajal sisse ja välja logivad.

Rohkem kui lihtsalt reaalajas vestlus

LiveAgent ei ole lihtsalt reaalajas vestluse vidin, see on kõik-ühes mitmekanaliline infolaua lahendus, kuhu on pakitud üle 180 funktsiooni, üle 40 integratsiooni ja peaaeagu lõputud kohandamise võimalused. 

Kas vajate võimsat automatiseerimisega piletisüsteemi, virtuaalset kõnekeskust, sotsiaalmeedia tugitööriista või klientide iseteenindusportaali tarkvara? LiveAgentil on kõik olemas.

LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview | Live Agent05:20Youtube video: LiveAgent | Quick Help Desk Software Overview
Live Agent

Viige oma klienditeenindus LiveAgenti reaalajas vestluse tarkvaraga järgmisele tasemele

Kas otsite oma WordPressi veebisaidile tasuta vestlusriista? Alustage täisfunktsionaalse 30-päevase sekeldustevaba prooviperioodiga ja heitke pilk, et näha, kuidas kõik toimib ja teie ettevõttele kasu saab tuua. 

Segadusi tekitav allalaadimine pole vajalik, tarkvara on täiesti pilvepõhine. Või tellige hoopiski individuaalne demonstratsioon meie meeskonna liikmelt, et saada parem arusaam, miks LiveAgent on aastal 2020 enim arvustatud ja pärjatud #1 reaalajas vestluse tarkvaraks SMB-dele

LiveAgent rating live chat agent - gif

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Related Articles to Reaalajas vestlus WordPressile
Hariduse ja valitsusvälised organisatsioonid soovivad tavaliselt luua tugevaid isiklikke suhteid, sest just seal nad tegutsevad. Siiski on hea mõte neil katta oma isiklikud tegevused LiveAgentiga, et säästa oma tööaja ressursse.

Klienditoe tarkvara Hariduse ja valitsusväliste organisatsioonide institutsioonidele

Hankige LiveAgent mobiilirakendus ja tugevdage oma klienditeenindust, et suhelda reaalajas potentsiaalsete õpilaste, vanemate ja annetajatega.

LiveAgenti tugidokumentatsiooni tarkvaraga saate hõlpsasti luua põhjalikke teadmusbaase koos tugidokumentatsiooniga, mis võimaldab iseteenindust.

Looge hõlpsalt teadmusbaas ning tugidokumentatsioon

LiveAgent on väljapaistev klienditoe tarkvaralahendus, mis ühendab erinevaid tööriistu ja pakub rohkem kui 180 funktsiooni, 40 integratsiooni ning kohandamisvõimalusi vastavalt vajadustele. LiveAgent on olnud VKEde #1 valik alates 2019. aastast.

Kas olete huvitatud oma lugejate rohkem kaasamisest? Vaadake meie tasuta WP kontrollnimekirja pistikprogrammi, mis parandab kasutajakogemust ja on SEO sõbralik.

WordPressi kontrollnimekirja pistikprogramm

Tekst annab nõu SEO optimeerimiseks veebisaidil, eriti laadimiskiiruse kontrollimisel. Lisaks soovitatakse optimeerida pilte, minimeerida JavaScripti ja kasutada pistikprogramme veebisaidi kiiruse parandamiseks. Originaalsete pealkirjade ja metakirjelduste loomine on samuti oluline. Tekst toob välja Meta Description Generatori ja Jarvisi kui tööriistad. Populaarne klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid, Iseteeninduse tarkvara, sissetuleva kõnekeskuse tarkvara, kaebuste haldamine ja e-posti haldamise süsteem on samuti esile tõstetud.

Proovige turu parimat kliendi jälgimise tarkvara. LiveAgenti peetakse järjekindlalt parimaks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete klientide jälgimise tööriistaks.

Reageerige õigeaegselt klientide jälgimise tarkvaraga

LiveAgent on suurepärane vahend klientidega suhtlemiseks ja aitab parandada kliendirahulolu ning müüki. See on lihtne kasutada ja professionaalne.

Kas otsite oma veebisaidi täiustamiseks WP-pluginaid? Kliendikogemuse ja klienditeeninduse parandamiseks vaadake meie WordPressi pistikprogramme.

Täienege koos WordPressi pistikprogrammidega

Sisemise linkimise pistikprogramm võib olla tülikas suure veebisaidi korral, kuid selle eelised on parem kasutajakogemus ja Google'i parem arusaam Teie saidist. SEO pistikprogramm loob automaatselt siselingid Teie sisestatud märksõnade põhjal ning sisaldab ka teisi võimsaid funktsioone nagu märksõna hulgi importimine ja konkreetsete URL-ide musta nimekirja lisamine. WP pistikprogramme luuakse ilma vajalike funktsioonideta, seega lõime need, et pakkuda parimat kasutajakogemust ja klienditeenindust. Need on tasuta avalikkusele kättesaadavad.

Suurendage klientide seotust isikupärastatud mitmekanalilise toega. Jätke oma klientidele suurepärane tunne iga kord, kui nad Teie ettevõttega suhtlevad.

Suurendage LiveAgenti abil kaasamist

80% tarbijatest eelistab isikupärastatud kogemusi, samas kui 48% ostab ettevõtetelt, kes pakuvad õpetlikku videosisu ja mitmekanalilist tuge. LiveAgent aitab parandada klientide kaasamist.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo