Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Funktsiooniderorhke, välkkiire reaalajas vestlus WordPressile

Tänapäeva tarbijad soovivad vastuseid kohe, ilma et peaksid helistama klienditeenindusse, ootama tunde e-kirjale vastamise saamiseks või otsima iseteeninduse ressursse. Seetõttu pole reaalajas vestlus enam “tore omada” teeninduskanal, vaid pigem kohustuslik.

LiveAgenti WordPressi reaalajas vestluse abil saate pakkuda kiiret kliendituge, parandada ennatlike käivitajatega seotust ja suurendada klientide rahulolu.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

Reaalajas vestluse tarkvara hüved, mida ei saa eirata

Talker icon

Tarbijate poolt eeldatud ja eelistatud

0% 18–34-aastastest tarbijatest kasutab klienditeeninduseks regulaarselt reaalajas vestlust. 53% eelistaks kasutada veebivestlust, enne ettevõttele toe saamiseks helistamist.

Thumb

Mitte ainult klienditeeninduse jaoks

85% B2B ja 74% B2C ettevõtetest kasutab reaalajas vestlus müügiks, 54% B2B ja 31% B2C sektori ettevõtetest kasutab reaalajas vestlust turunduseks.

Increase icon

Rohkem müüki korduvatelt klientidelt

Tarbijad ostavad rohkem brändidelt, kes pakuvad reaalajas vestlust. 52% klientidest ostab suurema tõenäosusega uuesti ettevõttelt, mis pakub reaalajas vestlust.

Kas LiveAgent on õige reaalajas vestluse pistikprogramm minu WordPressi lehele?

Kas otsite oma WordPressi veebisaidile parimat reaalajavestlust? Kuigi saadaval on sadu vestluspluginaid, arvame, et LiveAgenti reaalajas vestlus WordPressile võib olla ideaalne lahendus Teie ettevõttele, tugitiimile ja klientidele. Peamised põhjused:

real-time typing view

Avaldage muljet turu kõige kiirema reaalajas vestluse vidinaga

Kaasaegsed kliendid on kannatamatud ja ei salli ootamist. Seetõttu oleme ehitanud kõige kiirema reaalajas vestluse vidina turul, mille kuvamise kiirus veebilehel on kõigest 2.5 sekundit. Avaldage muljet oma klientidele reaalajas toe abil ning näidake neile, et hindate nende aega.

use case scenario cleverness of liveagent

Parandage ennatliku vestluse abil seotust ja konversioone

Suurendage seotuse määra, kutsudes oma kliente või potentsiaalseid kliente kiiresti vestlema kohe, kui nad Teie veebisaidile jõuavad. Ennetavate vestluste võimaldamine hinnakujunduse ja ostukorvi lehtedel on osutunud äärmiselt tõhusaks viisiks müügi suurendamiseks ja rohkemate külastajate muutmiseks tasulisteks klientideks.

use case scenario personalization features of liveagent

Võimaldage nutikas vestluste jaotamine saadaolevate agentide vahel

Kasutage täiustatud vestluse marsruutimise ja jaotamise võimaluse paindlikkust. Seadistage agendi prioriteedid ja määrake oma agentide maksimaalsed vestluskoormused. Parim osa? LiveAgent määrab vestlused agentidele, kes on antud klientidega varem suhelnud, et tagada kiire, täpne ja teadlik tugi.

use case scenario provide help with liveagent

Võtke ühendust ja vestelge oma kolleegidega

LiveAgenti vestlustööriist soodustab meeskonna tõhusat koostööd. Kas pole kindel, kuidas aidata klienti, kellega vestlete? Edastage vestlus agendile, kes on abi pakkumiseks paremini varustatud, või võtke abi saamiseks koheselt ühendust oma kolleegidega sisemise vestluse kaudu. Pole vaja aega kulutada kolmada osapoole rakendustesse sisselogimiseks. 

smart intelligent call routing

Jälgige külastajate käitumist ja sekkuge õigel ajal

Võimendage oma tugiteenust reaalajas veebilehe jälgimise abil: vaadake kõiki oma lehe külastajaid, kontrollige nende veebilehel liikumist ja jälgige igal lehel veedetud aega. Seda tüüpi kontekstiteave, näiteks külastaja suunanud allikas, asukohariik või praegune ajavöönd, võivad teha Teie ennatlikud vestluskutsed isikupärasemaks.

Live chat   Proactive chat invitations

Piiluge, mida Teie kliendid trükivad

Reaalajas kirjutamise vaate abil saate tõeliselt üllata oma kliente ülikiire tugiteenusega ning panna neid tundma, nagu loeksite nende mõtteid. Vaadake mida kliendid kirjutavad enne kui nad selle Teile saadavad, ennetage nende vajadusi ning hoidke vastused valmis juba enne küsimuse esitamist.

Integreerige WordPressiga mõne sekundiga

LiveAgent loodi, et säästa Teie väärtuslikku aega. Lihtne (kopeeri ja kleebi) integreerimine ühendab Teid klientidega mõne sekundi jooksul. LiveAgent suunab uued sissetulevad vestlused teie meeskonna õigete liikmeteni ja kohandab dünaamiliselt vestluste saadavust, kui Teie agendid nende vahetuse ajal sisse ja välja logivad.

Rohkem kui lihtsalt reaalajas vestlus

LiveAgent ei ole lihtsalt reaalajas vestluse vidin, see on kõik-ühes mitmekanaliline infolaua lahendus, kuhu on pakitud üle 180 funktsiooni, üle 40 integratsiooni ja peaaeagu lõputud kohandamise võimalused. 

Kas vajate võimsat automatiseerimisega piletisüsteemi, virtuaalset kõnekeskust, sotsiaalmeedia tugitööriista või klientide iseteenindusportaali tarkvara? LiveAgentil on kõik olemas.

Viige oma klienditeenindus LiveAgenti reaalajas vestluse tarkvaraga järgmisele tasemele

Kas otsite oma WordPressi veebisaidile tasuta vestlusriista? Alustage täisfunktsionaalse 14-päevase sekeldustevaba prooviperioodiga ja heitke pilk nägemaks, kuidas kõik toimib ja Teie ettevõttele kasulik saab olla. 

Segadusi tekitav allalaadimine pole vajalik, tarkvara on täiesti pilvepõhine. Või tellige hoopiski individuaalne demonstratsioon meie meeskonna liikmelt, et saada parem arusaam, miks LiveAgent on aastal 2020 enim arvustatud ja pärjatud #1 reaalajas vestluse tarkvaraks SMB-dele

livestat1 1

Te saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

FAQ

What is live chat for WordPress?

Live chat for WordPress is simply a chat button displayed on your WordPress website. As a result, you can provide immediate customer service to your website visitors/potential customers.

How Do I Add LiveAgent's Live Chat to my WordPress website?

After you customize/create a chat button inside LiveAgent, simply copy the HTML code and paste it into your WordPress website.

Does LiveAgent live chat software support other languages?

Absolutely, LiveAgent is currently available in 43 languages. Check out LiveAgent's Multilingual features for specific details.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo