Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Paneme punkti halvale teenindusele.

Avaldage klientidele muljet kiirete ja asjatundlike vastustega

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
helpdesk software animation
Helpdesk software

Klienditoe tarkvara, mis võidab üle kliente

Saage kasu meie agentide tootlikkuse kõrgemast tasemest ja klientide hoidmisest või konversioonist, kasutades meie mitmekanalilist kasutajatoe tarkvara. Hinna ja kvaliteedi suhtele pole konkurentsi. Meie tarkvara on ideaalne igas suuruses ja valdkonnas ettevõtetele, omades üle 180 klienditoe funktsiooni ja 40 integratsiooni.

Edastage kõik sidekanalid ja hallake neid ühest jagatud ettevõtte postkastist. Nautige sotsiaalmeedia integreerimisi, piiramatut piletite sirvimisajalugu, kõnesalvestusi, hübriidpiletivooge ja muid tootlikkuse tööriistu.

Avastage täiustatud kasutajatoe tarkvara

LiveAgenti poolt pakutav IT-tugiteenuste tarkvara ühtlustab erinevad suhtluskanalid ühtseteks piletiteks.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vesltuse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset klienditeenindust oma klientidele.

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Tutvuge LiveAgentiga - mitmekanalilise suhtlusplatvormiga

Andke oma meeskonnale õige klienditoe tööriist, et suurendada nende tootlikkust ja kulutada vähem aega klientide soovidele. LiveAgenti abil saavad kliendid Teid kõikjalt kätte. Pole vahet, kas kliendid soovivad ühendust võtta läbi e-posti, vestluse, kõne või sotsiaalmeedia. LiveAgent võimaldab vastata kõigile klientide päringutele ühest kohast.

Täiustatud klienditoe funktsioonid, mis aitavad Teil organiseerituna olla

LiveAgent pakub lihtsaid funktsioone, millel on tohutu mõju Teie meeskonna üldisele tulemusele.

Jagage oma e-kirju, vestlusi ja kõnesid automaatselt vastavalt eelnevalt määratletud reeglitele või allikale. Uurige rohkem…

Reeglid on päästikute kogum, mis täidetakse teatud tingimuste saavutamisel. Uurige rohkem…

Võimaldage oma klientidele automaatseid tagasihelistamisi, et parandada klientide rahulolu ja vähendada klientide jõupingutusi. Lugege rohkem…

Andke oma agentidele igas puutepunktis kogu teave, mida nad vajavad ülevaatliku ja isikupärastatud teenuse osutamiseks. Lugege rohkem…

Konserveeritud sõnumid on eelnevalt määratletud vastused, mis aitavad teil kiiremini vastata. Uurige rohkem…

Ühendage mitu erinevatest allikatest pärit sõnumit ühte lõimesse. Uurige rohkem…

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

LiveAgent on enim arvustatud ja aastatel 2019 ning 2020 hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks väikestele ettevõtetele. Hoidke LiveAgentiga oma klientidele lähemale ja aidake neid kiiremini.

Ticket

Pilet

Väikestele ettevõtetele ja professionaalsetele turundajatele

$15 /kuus
Ticket+Chat

Pilet+vestlus

Väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

$29 /kuus
Mobile help desk application

Klienditoe mobiilirakendus

Installige Androidi või iOS-i rakendus, et vastata klientide päringutele ka kontorilauast eemal olles. Pole tähtis, kas peate vastama klientide meilidele või kõnedele, meie mobiilirakendus võimaldab Teil kõikidele päringutele vastata.

Täielikult mitmekeelne

Laske oma tugiagentidel ja klientidel kasutada oma emakeelt, et end suheldes enesekindlalt tunda. LiveAgent on tõlgitud enam kui 40 keelde ja võimaldab lisaks täielikult kohandada rakenduses kõiki spetsiaalseid tähti või aktsente.

Multilingual support included
girl sitting on beanbag browsing social media on tablet

Sotsiaalmeedia integratsioonid

Sotsiaalmeedia (SoMe) klienditeenindus on tänapäeval hädavajalik. LiveAgent pakub kõige populaarsemaid sotsiaalmeedia integratsioone, et Teie ettevõte saaks viivitamatult ühendust võtta oma sotisaalmeedia publikuga. Näiteks saate lihtsa integreerimise kaudu ühenduse luua Facebooki, Twitteri või Instagramiga. 

CRM integratsioonid

LiveAgent töötab mitmete partneritega, et võimaldada oma klientidel lisada kliendisuhete haldamise platvorm. Integreerides CRM-i, pääsevad Teie agendid kliendiandmetele kiiresti ja efektiivselt ligi. Seega on võimalus lahendada iga kliendipäring tõhusalt ja samaaegselt luua pikaajalisi kliendisuhteid.

Person drafting the integration flow

Funktsioonid mida vajate

LiveAgent pakub õiget osa tugiteenuste tarkvara funktsioonidest, sealhulgas võimsa automatiseerimisega piletihaldussüsteemi, SLA-d, reaalajas vestlust, suhtlusvõrgustikke ja sõnumside, kõnekeskust, IVR-i, kontaktivorme ja tugikeskust. Hetkel on saadaval üle 180 klienditoe funktsiooni ja üle 40 integratsiooni kaasa arvatud!

LiveAgent adapteerub Teie ettevõtte järgi

LiveAgent kui kasutajatoe tarkvara kohandub kiiresti erinevate ärimudelite vajadustega. Avastage, kuidas see võib Teie ettevõtet klienditoega aidata.

Business pages

Ärilahendused

Start-up-firmad & Korporatsioonid

Ettevõtted

Valitsus

Edu & NGO

Industry Solutions

Tööstuse lahendused

E-kaubandus & Teenused

Reisimine & Majutus

Turundus & Telekommunikatsioon

Meelelahutus

Levinumad põhjused, miks ettevõtted lähevad üle tugiteenuste tarkvarale

Kas Teie ettevõttel on samad probleemid nagu enamikul meie klientidest, kes läksid üle meie LiveAgenti kasutajatoe tarkvarale?

Compas icon

Hiljaks jäänud vastused klientidele

Kas teil on postkastis puudu olulised tähtajad ja prioriteetide jälgimine? Seadistage kõrge prioriteediga meilide SLA-d.

Email icon

Võimatu koostöö meilide kaudu

Kas teie kolleeg on puhkusel ja peate nende kohustused üle võtma? Universaalne ettevõtte postkast on selle jaoks õige tee.

Lightbulb icon

Pole aimugi oma meeskonna jõudlusest

Kas olete teadlik, mis Teie meeskonna suhtluses toimub? Analüüsige ühest kohast kõiki Teie ettevõttest läbi voolavaid vastuseid.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi, et teada saada, kuidas LiveAgent võib Teie klienditoe ja äripartnerite õnne suurendada.

Mis on klienditoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara püüab tavaliselt kogu Teie sissetuleva suhtluse klientidelt ja muudab selle hõlpsama haldamise eesmärgil piletiteks. Teie kliendid kasutavad kontakti saamiseks igasuguseid viise, näiteks e-posti, telefoni, sõnumeid või reaalajas vestlust, nii et kogu suhtluse ühes kohas hoidmine aitab Teie klienditeeninduse agentidel probleemi paremini mõista ning vastata kiiremini.

What is help desk software

Kuidas klienditoe tarkvara ettevõttele kasulik on?

Klienditoe tarkvara abil saate kliente aidata ööpäevaringselt. Kuidas? Luues põhjaliku teadmusbaasi. Meie uuringu kohaselt eelistab ligi 70% klientidest iseteeninduse võimalust. Iseteenindus on kiire, mugav ja võib anda Teie ettevõttele eelise konkurentide ees. 

Ärge kaotage enam aega platvormide vahel vahetamiseks, et vastata klientide päringutele. Rõõmustage oma esindajaid ja kliente, ühendades LiveAgenti oma e-posti, reaalajas vestluse, telefonikõned, sotsiaalmeedia ja muu ning vaadake, kuidas Teie kliendisuhted kohe paranevad. 

Olge igapäevaselt teadlik agentide tulemuslikkusest. LiveAgenti meeskonna tulemuslikkuse andmed võivad anda Teie ettevõttele klienditeeninduse kohta kasulikke teadmisi. Selle tulemusena saate kindlaks teha, kas on vaja täiendavat koolitust või kuidas parandada klientide rahulolu.

Üks viis kliendikogemuse parandamiseks on kontakti võtta klientidega kogu nende sirvimiskogemuse vältel. Klienditeeninduse tarkvara võimaldab Teie klienditeeninduse esindajatel ennatlike vestluse kutsete abil ühendust võtta. Selle tulemusena võivad Teie agendid takistada kõrget tagasilöögimäära, parandada CX-i ja lõpuks suurendada klientide lojaalsust. 

Tähelepanuväärse klienditeeninduskogemuse loomiseks peavad Teie agendid olema kiired ja tõhusad. Korduvate ülesannetega tegelemine võib aga kulutada väga palju aega. Ülesannete automatiseerimine ja piletisüsteemi kaudu e-kirja mallide/konserveeritud sõnumite loomine võimaldab neil kasutada oma aega abivajavate klientide jaoks. 

Klienditoe tarkvara võimaldab Teie kolleegidel mitmel moel koostööd teha. Klienditeeninduse meeskond saab suhelda otse klienditoe piletite sees ning lahendada kliendiprobleeme väga kiiresti. Lisaks saab klienditeeninduse meeskond vestelda ka väljaspool klienditoe pileteid. Tõhus meeskonnatöö tõstab Teie klienditeeninduse professionaalsele tasemele, mille tulemuseks on õnnelikud kliendid.  

How to choose the right help desk software

Kuidas valida õige klienditoe tarkvara

Olemas on kümneid erinevaid klienditoe lahendusi, kuid nende poolt pakutav on väga erinev. Parima kasutajatoe tarkvara valimine peaks alati olema seotud Teie isikliku ja ettevõtte vajadustega.

Enamik pakkujatest pakub põhifunktsioone, mis hõlmavad piletisüsteemi, vestlust või analüütilist juhtpaneeli. Edasijõudnutel on automaatika, mitu teadmusbaasi tugisüsteemi või erinevad koostöövahend. 

LiveAgentiga läksime sammu edasi ja ehitasime kõnekeskuse tarkvara otse oma platvormi. Samuti võimaldasime LiveAgentil koguda sotsiaalmeediasõnumeid ja oma agentidel neile vastata ühelt juhtpaneelilt. Selle tulemusena edastab meie piletisüsteem kõik suhtlusvormid ühte ainsasse formaati. 

Klienditoe tarkvara võrdlus

Olemas on üsna palju kasutajatoe tarkvarasid ja õige valimine võib olla väljakutse. Seetõttu oleme teinud parima klienditoe tarkvara valimise Teile lihtsamaks. Oleme koondanud lihtsa kasutajaliidese, täiustatud funktsionaalsuse ja õiglase hinna ühte ainsasse paketti, mille hind on võrdne keskmise 2 inimese õhtusöögi hinnaga.

Help desk software comparison

Kõik tugikanalid ühe katuse all

LiveAgenti klienditoe tarkvara integreerub mitme sidekanaliga ja pakub ligi 200 funktsiooni.

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

KKK

Mis on IT klienditugi

IT-klienditugi on ettevõtte või organisatsiooni spetsiaalne osakond, mis aitab vastata selle kasutajate tehnilistele küsimustele.

Mis on klienditeeninduse klienditugi?

Klienditeeninduse klienditugi on tarkvara, mis aitab klienditeeninduse meeskondadel hallata saabuvaid taotlusi ja päringuid.

Millised on erinevad klienditoe tarkvara tüübid?

Igal ettevõttel on erinevad eelistused ja vajadused. Seega on olemas erinevat tüüpi klienditoe tarkvara. Mõned eelistused hõlmavad ettevõtte suurust, klienditeeninduse funktsioone ja klienditeenindajate arvu. Selle tulemusena pakub turg pilvepõhist tugiteenuste tarkvara, kohapealset tugiteenuste tarkvara, avatud lähtekoodiga tugiteenuste tarkvara ja ettevõtte tugiteenuste tarkvara.

Mis on klienditoe piletisüsteem?

Piletisüsteem on haldustööriist klienditeeninduse päringute töötlemiseks ja arhiveerimiseks, tuntud ka kui piletitena. Piletisüsteem peaks olema kasutajasõbralik ja suutma salvestada kogu vajaliku kasutajainfo.

Mis on klienditoe ja tugiteenuse vahe?

Termineid klienditeenindus ja tugiteenus kasutatakse sageli vahetatult, ehkki neil on erinev tähendus. Kasutajatuge peetakse rohkem keskendunud vigade parandamisele, samas kui tugiteenus aitab ka teeninduse päringute (uute teenuste taotlused) ja infopäringud (nt. Kuidas ma teen X-i?)

Kes kasutab klienditoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara on mõeldud kõigile, kes sooviksid pakkuda mitmekülgset klienditeenindust. Seda öeldes kasutavad tarkvara üksikettevõtjad, väikeettevõtted või suurettevõtted. Iga kategooria jaoks on erinevad tellimused/paketid, nii et saate teha valiku vastavalt vajadusele või eelistusele.

Mis on klienditoe tarkvara hüved?

Ettevõtte hüved klienditoe juurutamisel hõlmavad väiksemaid kulusid, kuna agendid suudavad kliendipäringuid üle mitme kanali efektiivsemalt lahendada. Lisaks töötavad Teie agendid ühest liidesest, säästes see neile palju aega ning tuues kaasa parema üldise kliendikogemuse. Klienditoe eesmärk on kliendirahulolu. Rahulolevatest klientidest võivad saada lojaalsed kliendid ja see võib anda Teie ettevõttele ihaldatud konkurentsieelise.

Millised on klienditoe peamised funktsioonid?

Enne kui otsustate klienditeeninduse lahenduse tarkvara üle, peate hindama erinevate klienditoe funktsioonide võimalusi. Siin on mõned olulised, millele tähelepanu pöörata: Automatiseeritud piletite jaotamine, SLA, sisemised piletid/märkmed, piletite CRM, konserveeritud sõnumid, reeglid ja integreerimised.

Miks vajame piletisüsteemi?

Piletisüsteeme on vaja tõhusa ja fokuseeritud klienditeeninduse pakkumiseks. E-kirjade, sotsiaalmeedia, otsevestluste või kõnede kaudu kohaloleku säilitamine on aeganõudev ja ebaefektiivne. Piletisüsteemid koguvad kogu suhtluse piletite kujul ühtsesse juhtpaneeli. Nii muutub klienditeenindus tõhusamaks, kuna agentidel on ühest juhtpaneelist parem ülevaade kõigist sidekanalitest.

Te saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo