Paneme klienditoe tarkvara abil punkti halvale teenindusele

Avaldage klientidele muljet kiirete ja asjatundlike vastustega

 • ✓ Pole seadistamise tasu    
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation

Klienditoe tarkvara, mis võidab üle kliente

Saage kasu meie agentide tootlikkuse kõrgemast tasemest ja klientide hoidmisest või konversioonist, kasutades meie mitmekanalilist kasutajatoe tarkvara. Hinna ja kvaliteedi suhtele pole konkurentsi. Meie tarkvara on ideaalne igas suuruses ja valdkonnas ettevõtetele, omades üle 180 klienditoe funktsiooni ja 40 integratsiooni.

Edastage kõik sidekanalid ja hallake neid ühest jagatud ettevõtte postkastist. Nautige sotsiaalmeedia integreerimisi, piiramatut piletite sirvimisajalugu, kõnesalvestusi, hübriidpiletivooge ja muid tootlikkuse tööriistu.

 • GetApp leaders 2021
 • SourceForge leader fall 2021
 • Best help desk software

Avastage täiustatud kasutajatoe tarkvara

LiveAgenti poolt pakutav IT-tugiteenuste tarkvara ühtlustab erinevad suhtluskanalid ühtseteks piletiteks.

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vesltuse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset klienditeenindust oma klientidele.

black Slido logo

Tutvuge LiveAgentiga - mitmekanalilise suhtlusplatvormiga

Andke oma meeskonnale õige klienditoe tööriist, et suurendada nende tootlikkust ja kulutada vähem aega klientide soovidele. LiveAgenti abil saavad kliendid Teid kõikjalt kätte. Pole vahet, kas kliendid soovivad ühendust võtta läbi e-posti, vestluse, kõne või sotsiaalmeedia. LiveAgent võimaldab vastata kõigile klientide päringutele ühest kohast.

Piletisüsteem

Kas Teil on raske jälgida ja vastata kõikidele klientide päringutele? Kliendid ootavad ja nõuavad kiiret klienditeenindussuhtlust mitmel platvormil. Klienditeeninduse juhtimine võib aga muutuda segaseks ja kaootiliseks, kui Teil puudub kvaliteetne süsteem.

Piletisüsteem on osa igast kvaliteetsest kasutajatoe tarkvarast. LiveAgenti piletisüsteemi funktsioon koondab klientide päringud mitmelt suhtluskanalilt ja korraldab need ühte universaalsesse postkasti. Nii saate ühel platvormil vastu võtta kõik oma e-kirjad, sotsiaalmeedia päringud/mainimised, kõned, otsevestlused ja palju muud.

Agendid saavad tõhusalt käsitleda kliendisuhtlust, hoides ära kadunud või vastuseta suhtluse. LiveAgenti veebipiletite süsteem on kasutajasõbralik, mis võimaldab Teie agentidel sellega kiiresti tutvuda.

Lisaks on LiveAgent välja töötanud veebipiletite süsteemi, et veelgi tõhustada klienditeeninduse automatiseerimist. Näiteks, automatiseeritud piletite jaotus, SLAd, automation reeglid ja muu. Niisiis, andke piletihaldussüsteemile võimalus ja pakkuge kohe professionaalset klienditeenindust.

Ticketing feature in Help desk software - LiveAgent
Live chat connections

Reaalajas vestlus

Reaalajas vestluse funktsioon aitab Teil pakkuda oma klientidele või külastajatele viivitamatut klienditeenindust. LiveAgent pakub kiireimat reaalajas vestluse teenust, ja kasutatavate vestlusnuppude arv ei ole piiratud. Seega saate toetada URL-e, kus külastajad Teie abi kõige rohkem vajavad.

Lisaks on LiveAgenti reaalajas vestlusel lai valik nutikaid funktsioone. Näiteks, Maksimaalse järjekorra pikkuse funktsioon peatab automaatselt reaalajas vestluse kui järjekord muutub liiga pikaks. Proaktiivsed vestluskutsed on veel üks suurepärane funktsioon, mis aitab Teie kasutajatoe töötajatel suhelda külastajatega enne, kui nad isegi abi küsivad. Eelnevalt abi pakkudes saate oma külastajad muuta tasuvateks klientideks.

Kuigi me võime kiidelda reaalajas vestlusfunktsioonidega kogu päeva, on edu täpne näitaja selle loodud konversioonide arv. Seetõttu on LiveAgent välja töötanud funktsiooni, mis võimaldab Teie brändil mõõta reaalajas vestluse efektiivsust Google Analyticsis. Nüüd on aeg vestelda. Nii et hakkame aga pihta.

Kõnekeskus

Kvaliteetse kasutajatoe platvorm sisaldab ka kõnekeskust, kuna kliendid soovivad endiselt agentidega telefoni teel ühendust võtta. Tänapäeval pakuvad kasutajatoe lahendused enamat kui põhiline kõnekeskus. LiveAgenti kõnekeskusel on täiustatud funktsioonid, mis võimaldavad Teil telefoni kaudu kliendikogemust tohutult parandada, näiteks sisekõned, videokõned ja helistamisnupud.

Lisaks pakub süsteem automaatikafunktsioone, et veelgi parandada klientide vestlusi. Näiteks, IVR, Automaatne tagasihelistamine ja kõnede marsruutimine võivad vältida pikki ooteaegu, kuna kliendid suunatakse õigesse osakonda. Kui aga liin on hõivatud, saavad nad taotleda automaatset tagasihelistamist.

Need lihtsad kõnekeskuse automatiseerimise protsessid parandavad töövooge, suurendades samal ajal klientide rahulolu. Lisaks, kuna kõnekeskus on kasutajatoe tarkvara lahutamatu osa, saavad Teie klienditeenindajad vaadata ka kliendi andmeid CRM integratsiooni võimaluse abil igas piletis.

Üldiselt lõi LiveAgent kõnekeskuse funktsioonid, et pakkuda parimat kliendisuhtlust telefoni teel, kasutades kasutajatoe automatiseerimise funktsioone.

Unlimited call recordings in LiveAgent's call center software
Customer portal software - LiveAgent

Teadmusbaas

Teadmusbaas on ettevõtte toodetud teabe hoidla, mida kasutatakse klientide abistamiseks, kui nende agendid pole saadaval. Iseteenindusvõimalused on tänapäeval ettevõtete seas üha populaarsemaks muutunud, kuna peaaegu 80% klientidest eelistab teabe leidmiseks kasutada veebiavarusi. 

Teadmistebaasid on suurepärased nii sisemisteks kui ka välisteks eesmärkideks. Näiteks saab Teie ettevõte luua sisemise teadmusbaasi töötajate lisamise, värskenduste või muude oluliste ettevõtte andmete jaoks. Teisest küljest saate luua avaliku teadmistebaasi, et Teie ettevõte saaks toimida ööpäevaringselt, ilma et oleks vaja täiendavat abijõudu palgata.

Lisaks pakub LiveAgent ka mmitmeid teadmusbaase ettevõtetele, kes soovivad erinevate kaubamärkide sisu eristada. Ärge oodake konkurentide täienemist. Selle asemel looge põhjalikud juhendid, käsiraamatud, veaotsingu sammud, tööriistakirjelduse artiklid ja vaadake, kuidas Teie ettevõte hetkega klientide rahulolu, püsivust, lojaalsust ja müüki parandab.

Foorum

Foorum on veel üks suurepärane iseteenindusvõimalus. Teie ettevõte saab luua LiveAgenti foorumi nii sisemistel kui ka välistel eesmärkidel. Foorum on koht, kus inimesed saavad jagada oma arvamust, kogemusi, ettepanekuid ja muud kaupade või teenuste kohta.

Sisemise foorumi abil saavad Teie agendid tõhusalt ja efektiivselt lahendada tööga seotud probleeme. Avalikul foorumil saavad kliendid oma probleeme teiste klientide abiga lahendada.

Lihtsamalt öeldes ei pea kliendid kliendiesindajaga ühendust võtma; nad saavad vastuse leidmiseks foorumisse küsimuse postitada. Mõnikord on juba konkreetsete probleemide kohta foorum, kus kliendid saavad vestlust lihtsalt lugeda ja selle tõrkeotsingut teha.

Üldiselt on see suurepärane võimalus oma tuge koheselt suurendada. 

Customer Forum in Customer portal software - LiveAgent
Customer portal software - LiveAgent

Kliendiportaal

Kliendiportaal või teisisõnu iseteenindusportaal on suurepärane võimalus pakkuda sujuvat kliendikogemust ööpäevaringselt. LiveAgenti kliendiportaal võimaldab Teie klientidel sisse logida ja nende päringutele juurde pääseda/neid jälgida.

Seetõttu ei pea nad pileti oleku osas uuesti toega ühendust võtma. Kliendid saavad vaadata ka piletite ajalugu ja lisateavet toodete/teenuste kohta, mis on kas teadmistebaasi artiklite kujul või avalikes foorumites.

Üldiselt võimaldab iseteenindusportaal Teil luua kogukonna, mis aitab üksteist näpunäiteid ja nippe jagades, parandades seega klientide rahulolu ja brändilojaalsust.  

Täiustatud klienditoe funktsioonid, mis aitavad Teil organiseerituna olla

LiveAgent pakub lihtsaid funktsioone, millel on tohutu mõju Teie meeskonna üldisele tulemusele.

Jagage oma e-kirju, vestlusi ja kõnesid automaatselt vastavalt eelnevalt määratletud reeglitele või allikale. Uurige rohkem…

Reeglid on päästikute kogum, mis täidetakse teatud tingimuste saavutamisel. Uurige rohkem…

Võimaldage oma klientidele automaatseid tagasihelistamisi, et parandada klientide rahulolu ja vähendada klientide jõupingutusi. Lugege rohkem…

Andke oma agentidele igas puutepunktis kogu teave, mida nad vajavad ülevaatliku ja isikupärastatud teenuse osutamiseks. Lugege rohkem…

Konserveeritud sõnumid on eelnevalt määratletud vastused, mis aitavad teil kiiremini vastata. Uurige rohkem…

Ühendage mitu erinevatest allikatest pärit sõnumit ühte lõimesse. Uurige rohkem…

Parim hinna ja kvaliteedi suhe

LiveAgent on enim arvustatud ja hinnatud parimaks klienditoe tarkvaraks väikeettevõtele aastatel 2019 ja 2020. Hoidke oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgenti abil kiiremini.

$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form
LiveAgent - Mobile help desk application

Klienditoe mobiilirakendus

Installige Androidi või iOS-i rakendus, et vastata klientide päringutele ka kontorilauast eemal olles. Pole tähtis, kas peate vastama klientide meilidele või kõnedele, meie mobiilirakendus võimaldab Teil kõikidele päringutele vastata.

Täielikult mitmekeelne

Laske oma tugiagentidel ja klientidel kasutada oma emakeelt, et end suheldes enesekindlalt tunda. LiveAgent on tõlgitud enam kui 40 keelde ja võimaldab lisaks täielikult kohandada rakenduses kõiki spetsiaalseid tähti või aktsente.

Multilingual support in LiveAgent
girl sitting on beanbag browsing social media on tablet

Sotsiaalmeedia integratsioonid

Sotsiaalmeedia (SoMe) klienditeenindus on tänapäeval hädavajalik. LiveAgent pakub kõige populaarsemaid sotsiaalmeedia integratsioone, et Teie ettevõte saaks viivitamatult ühendust võtta oma sotisaalmeedia publikuga. Näiteks saate lihtsa integreerimise kaudu ühenduse luua Facebooki, Twitteri või Instagramiga. 

CRM integratsioonid

LiveAgent töötab mitmete partneritega, et võimaldada oma klientidel lisada kliendisuhete haldamise platvorm. Integreerides CRM-i, pääsevad Teie agendid kliendiandmetele kiiresti ja efektiivselt ligi. Seega on võimalus lahendada iga kliendipäring tõhusalt ja samaaegselt luua pikaajalisi kliendisuhteid.

Person drafting the integration flow
LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Funktsioonid mida vajate

LiveAgent pakub õiget osa tugiteenuste tarkvara funktsioonidest, sealhulgas võimsa automatiseerimisega piletihaldussüsteemi, SLA-d, reaalajas vestlust, suhtlusvõrgustikke ja sõnumside, kõnekeskust, IVR-i, kontaktivorme ja tugikeskust. Hetkel on saadaval üle 180 klienditoe funktsiooni ja üle 40 integratsiooni kaasa arvatud!

LiveAgent adapteerub Teie ettevõtte järgi

LiveAgent kui kasutajatoe tarkvara kohandub kiiresti erinevate ärimudelite vajadustega. Avastage, kuidas see võib Teie ettevõtet klienditoega aidata.

Business bag - icon

Ärilahendused

Start-up-firmad & Korporatsioonid

Ettevõtted

Valitsus

Edu & NGO

Industry Solutions - icon

Tööstuse lahendused

E-kaubandus & Teenused

Reisimine & Majutus

Turundus & Telekommunikatsioon

Meelelahutus

Levinumad põhjused, miks ettevõtted lähevad üle tugiteenuste tarkvarale

Kas Teie ettevõttel on samad probleemid nagu enamikul meie klientidest, kes läksid üle meie LiveAgenti kasutajatoe tarkvarale?

Hiljaks jäänud vastused klientidele

Kas teil on postkastis puudu olulised tähtajad ja prioriteetide jälgimine? Seadistage kõrge prioriteediga meilide SLA-d.

Võimatu koostöö meilide kaudu

Kas teie kolleeg on puhkusel ja peate nende kohustused üle võtma? Universaalne ettevõtte postkast on selle jaoks õige tee.

Pole aimugi oma meeskonna jõudlusest

Kas olete teadlik, mis Teie meeskonna suhtluses toimub? Analüüsige ühest kohast kõiki Teie ettevõttest läbi voolavaid vastuseid.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi, et teada saada, kuidas LiveAgent võib Teie klienditoe ja äripartnerite õnne suurendada.

Mis on klienditoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara püüab tavaliselt kogu Teie sissetuleva suhtluse klientidelt ja muudab selle hõlpsama haldamise eesmärgil piletiteks. Teie kliendid kasutavad kontakti saamiseks igasuguseid viise, näiteks e-posti, telefoni, sõnumeid või reaalajas vestlust, nii et kogu suhtluse ühes kohas hoidmine aitab Teie klienditeeninduse agentidel probleemi paremini mõista ning vastata kiiremini.

LiveAgent - What is help desk software
Ultimate omni-channel help desk software experience

Kes kasutab klienditoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara on mõeldud igale ettevõttele, kes soovib suurepärast klienditeenindust. Üldiselt kasutavad klienditoe tarkvara kõige enam konkreetsed tööstusharud, näiteks autotööstus, meelelahutustööstus, eSporditööstus, jaekaubandus, turundustööstus ja reisitööstus.

LiveAgent on veebipõhine kasutajatoe lahendus, mida praktiliselt iga tööstusharu saab kasutada, kuna selle eesmärk oli korraga kasu tuua nii klientidele kui ka klienditeenindajatele.

Süsteem jälgib, teatab ja automatiseerib üleliigseid agendi ülesandeid, et muuta nende töövoog lihtsaks ja tõhusamaks. Järelikult suudavad agendid minimaalse viivitusega pakkuda kvaliteetset klienditeenindust. 

Kuidas klienditoe tarkvara ettevõttele kasulik on?

Klienditoe tarkvara abil saate kliente aidata ööpäevaringselt. Kuidas? Luues põhjaliku teadmusbaasi. Meie uuringu kohaselt eelistab ligi 70% klientidest iseteeninduse võimalust. Iseteenindus on kiire, mugav ja võib anda Teie ettevõttele eelise konkurentide ees. 

Ärge kaotage enam aega platvormide vahel vahetamiseks, et vastata klientide päringutele. Rõõmustage oma esindajaid ja kliente, ühendades LiveAgenti oma e-posti, reaalajas vestluse, telefonikõned, sotsiaalmeedia ja muu ning vaadake, kuidas Teie kliendisuhted kohe paranevad. 

Olge igapäevaselt teadlik agentide tulemuslikkusest. LiveAgenti meeskonna tulemuslikkuse andmed võivad anda Teie ettevõttele klienditeeninduse kohta kasulikke teadmisi. Selle tulemusena saate kindlaks teha, kas on vaja täiendavat koolitust või kuidas parandada klientide rahulolu.

Üks viis kliendikogemuse parandamiseks on kontakti võtta klientidega kogu nende sirvimiskogemuse vältel. Klienditeeninduse tarkvara võimaldab Teie klienditeeninduse esindajatel ennatlike vestluse kutsete abil ühendust võtta. Selle tulemusena võivad Teie agendid takistada kõrget tagasilöögimäära, parandada CX-i ja lõpuks suurendada klientide lojaalsust. 

Tähelepanuväärse klienditeeninduskogemuse loomiseks peavad Teie agendid olema kiired ja tõhusad. Korduvate ülesannetega tegelemine võib aga kulutada väga palju aega. Ülesannete automatiseerimine ja piletisüsteemi kaudu e-kirja mallide/konserveeritud sõnumite loomine võimaldab neil kasutada oma aega abivajavate klientide jaoks. 

Klienditoe tarkvara võimaldab Teie kolleegidel mitmel moel koostööd teha. Klienditeeninduse meeskond saab suhelda otse klienditoe piletite sees ning lahendada kliendiprobleeme väga kiiresti. Lisaks saab klienditeeninduse meeskond vestelda ka väljaspool klienditoe pileteid. Tõhus meeskonnatöö tõstab Teie klienditeeninduse professionaalsele tasemele, mille tulemuseks on õnnelikud kliendid.  

How to choose the right help desk software

Kuidas valida õige klienditoe tarkvara

Olemas on kümneid erinevaid klienditoe lahendusi, kuid nende poolt pakutav on väga erinev. Parima kasutajatoe tarkvara valimine peaks alati olema seotud Teie isikliku ja ettevõtte vajadustega.

Enamik pakkujatest pakub põhifunktsioone, mis hõlmavad piletisüsteemi, vestlust või analüütilist juhtpaneeli. Edasijõudnutel on automaatika, mitu teadmusbaasi tugisüsteemi või erinevad koostöövahend. 

LiveAgentiga läksime sammu edasi ja ehitasime kõnekeskuse tarkvara otse oma platvormi. Samuti võimaldasime LiveAgentil koguda sotsiaalmeediasõnumeid ja oma agentidel neile vastata ühelt juhtpaneelilt. Selle tulemusena edastab meie piletisüsteem kõik suhtlusvormid ühte ainsasse formaati. 

Klienditoe tarkvara võrdlus

Olemas on üsna palju kasutajatoe tarkvarasid ja õige valimine võib olla väljakutse. Seetõttu oleme teinud parima klienditoe tarkvara valimise Teile lihtsamaks. Oleme koondanud lihtsa kasutajaliidese, täiustatud funktsionaalsuse ja õiglase hinna ühte ainsasse paketti, mille hind on võrdne keskmise 2 inimese õhtusöögi hinnaga.

Help desk software comparison - illustration

Kõik tugikanalid ühe katuse all

LiveAgenti klienditoe tarkvara integreerub mitme sidekanaliga ja pakub ligi 200 funktsiooni.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik
Related Articles to Klienditoe tarkvara
Multi teadmistebaas võimaldab teil luua piiramatu arvu erineva informatsiooni, disaini ja seadetega kliendiportaale.

Mitmekülgne teadmistebaas

Pakkumise sisu*eelseletust* ei ole.

Iseteenindus on, kui püüate oma probleemidele ise lahendust leida, selle asemel, et klienditeenindusega ühendust võtta. See on sujuv moodus lahenduste leidmiseks.

Iseteenindus

Parandage suhtlust klientidega, investeerides koolitus- ja arendusprogrammidesse. Reaalajas vestlus võimaldab kiiret ja tõhusat kliendikommunikatsiooni. Ettevõtte LiveAgent pakub mitmesuguseid tarkvaralahendusi klienditeeninduse jaoks.

Selleks, et pakkuda paremat tuge on vaja kliendilt rohkem infot. Saage kliendiinfo kohta rohkem teada.

Kliendiinfo

Kasutades sildi kasutamist klienditoe tarkvaras LiveAgent, kasutajad saavad ülevaate agendi kasutatud tüüpi sedelite kohta.

Klientide iseloomustused aitavad kaasa potentsiaalsetele klientidele Teiega äri tegemisel. Klientide iseloomustused on üks võimsamaid turundustööriistu.

Iseloomustuste taotlused

Iseloomustused on olulised turundustööriistad, mis suurendavad usaldusväärsust ja müüki. Küsi klientidelt iseloomustusi, ole ennetav ja paku ajastatud taotlusi.

Organiseerige oma klientide info ettevõtetesse ja hoidke ettevõtte liikmete päringutel silma peal.

Ettevõtted

LiveAgenti ettevõtete funktsioon võimaldab koguda ja salvestada ettevõtete kohta infot. Saate luua kohandatud kontaktiväljasid ja lisada ettevõtte profiile.

Teavituste mallid võimaldavad teil hiljem kasutatavaid malle ettevalmistada. Sellisel moel saate teie ja teie meeskond palju aega kokku hoida.

Teavituste mallid

Teavituste mallid aitavad klienditeeninduse meeskonnal automatiseerida tööd ja säästa aega, et keskenduda vähem automaatsetele tegevustele. LiveAgent pakub neid malle.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo