Klienditeeninduse tarkvara

Klienditeeninduse tarkvara võib aidata ettevõtetel pakkuda kiiret, tõhusat ja isikupärastatud teenust. See sisaldab lahendusi, nagu reaalajas vestlus, piletisüsteemid, iseteenindusplatvormid ja aruandlusfunktsioonid. LiveAgent on mitme kanaliga tarkvara, mis sobib igas suuruses ettevõtetele ning pakub palju funktsioone taskukohase hinnaga.

Mis on klienditeeninduse tarkvara?Kuidas klienditeeninduse tarkvara töötab?Klienditoe süsteemi osadMiks kasutada oma ettevõttes klienditeeninduse tarkvara lahendusi?Tugevdage kliendisuhteidLahendage klientide probleeme kiireminiSuurendage dramaatiliselt klientide rahulolu ja lojaalsustVähendage iseteeninduse abil vastamise aegaParandage tugiagentide produktiivsustSaage kasu klienditoe automatiseerimisestKuidas valida parim klienditeeninduse tarkvara?Klienditeeninduse tarkvara põhifunktsioonidPeamised tegurid klienditeeninduse tarkvara tööriistakomplekti valimisel20 parimat klienditeeninduse tarkvara pakkujat1. LiveAgentPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind2. MailChimpPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind3. SlackPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind4. PipeDrivePõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind5. ClickUpPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind6. SocialbakersPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind7. BufferPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind8. NicereplyPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind9. TrelloPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind10. Monday.comPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind11. ActiveCampaignPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind12. JiraPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind13. LiveChatPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind14. KlaviyoPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind15. FreshdeskPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind16. Google AnalyticsPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind17. IntercomPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind18. KlausPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind19. ZendeskPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHind20. SurveyMonkeyPõhifunktsioonidPlussid ja miinusedHindKlienditeeninduse tarkvarade võrdlus1. LiveAgent2. Zendesk Support3. Freshdesk4. LiveChat5. IntercomKokkuvõte

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo