Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Zapier

Mis on Zapier?

Zapier on integratsiooniplatvorm, mis võimaldab ühendada veebiteenused liidese abil kokku. Zapier`i integratsiooniprotsess on kõigest minutite küsimus, lisaks on see kasutajasõbralik. See juhendab teid läbi kogu protsessi ja selgitab, mida on vaja teha. Zapier`iga saate integreerida LiveAgent`i sadade teiste rakendustega, mis aitavad teil parandada oma töövoogu alustades arveldusprotsessist kuni sotsiaalmeedia toeni.

See tähendab, et saate ilma kodeerimise oskusteta integreerida LiveAgent`i sadade rakendustega, sealhulgas nendega, mida juba kasutate. Tutvuge selle leheküljega ja LiveAgent`i jaoks saadaolevate integratsioonidega. Valige neist sobiv välja ja muutke oma töövood palju sujuvamaks.

Kuidas saate seda kasutada?

Lisaks LiveAgent`i kohalikele integratsioonidele on meil ka Zapier`i integratsioonid, mis kasutavad rakenduste ühendamiseks päästikuid ning tegevusi. Ühes rakenduses aset leidev päästiksündmus aktiveerib tegevuses teises. Päästikud ja tegevused saate ise valida, saate neid rohkem luua. Zapier on suurepärane, sest see võimaldab teil täpsustada, mida soovite, et teie tarkvara teeks.

Ütleme, et soovite kasutada uute vihjete jaoks Trello äppi. Saate ühendada Zapier`i oma LiveAgent`i kontoga ning üles seada kohandatud päästiku, mis käivitab soovitud tegevuse. Näiteks, kui potentsiaalne klient saadab teile e-maili, mis on ühendatud teie LiveAgent`i töölauaga, suunatakse see info teie Trello töölauale. Kui see on Trellos, saate organiseerida oma infot nii nagu soovite.

Hüved

  • Integreerib mitut tüüpi tarkvara
  • Sujuv integratsioon LiveAgent`iga
  • Kerge ja intuitiivne protsess
  • Võtab aega kõigest paar minutit

Integratsioonid

LiveAgent`il on 200+ Zapier integratsiooni, mis on loodud täitma erinevaid eesmärke. Ühendamiseks on palju rakendusi. Saate kasu integratsioonidest nagu Slack ja Trello, et jälgida oma professionaalset teadetetahvlit. Saage rohkem, nt. sotsiaalmeedia või müügitugi koos integratsioonidega Facebook`i, Messengeri?i, Instagram`i või Twitter`i jaoks. Hallake arveldamist ChargeDeski või Stripe’iga.

Kuidas integratsioone luua?

Demonstreerime teile, kuidas ühendada LiveAgent`i Slack`iga.

Erineva tarkvara integreerimise protsess Zapier`i kaudu on üldiselt sarnane, seega saate kasutada seda juhendit näidisena või tutvuda meie teiste Zapier`i integratsiooni lehekülgedega, et saada endale vajamineva integratsiooni täpsemad juhised.

Minge  Zapier’i LiveAgent`i lehele ja valige äpp, mida soovite ühendada. Teil on selleks vaja Zapier`i kontot. Kui teil pole kontot, saate selle luua sellelt lingilt. Seejärel suunduge LiveAgent`i integratsioonilehele ja valige soovitud integratsioon välja.  

LiveAgent and Slack page on Zapier
LiveAgent ja Slack

Valitud rakenduse lehel näete sektsiooni: Ühenda LiveAgent + Slack minutitega koos päästiku ja sedeli valimisega. Valige päästik ja tegevus, mida integratsioonile soovite. Oleme valinud Slack päästiku Uus Mainimine ja Liveagent`i tegevuse Uus Vestlus.

An example of a selected trigger and action on Zapier
Valitud päästik ja tegevus

Kui olete otsustanud, klikkige sinisel nupul ja täitke ära Slack päästiku andmed. Veendumaks, et see töötab, testige päästikut.

Edukas Slack päästiku testimine
Edukas päästiku testimine

Nüüd konfigureerige oma LiveAgent`i tegevused. Täpsustage edasised tegevused täite ära mitte nõutud väljad.

Filled out LiveAgent action configuration
LiveAgent`i konfiguratsioon

Teie integrtsioon on valmis.

LiveAgent and Slack successfully integrated and tested out
Edukas testimine

Tutvuge ka meie integratsioonide lehe, algupäraste ja Zapier`i integratsioonidega.

KKK

Mis on Zapier?

Zapier on tööriist, mis võimaldab automatiseerida korduvaid ülesandeid ühendades rakendusi ning jagades seeläbi andmeid. 

Kuidas saate integreerida Zapier´i LiveAgent`iga?

Samm-sammuline juhend:

1. Logige oma Zapier`i kontole

2. Otsige üles LiveAgent`i integratsioon

3. Valige rakendus ja ülesanne, mida sooviksite automatiseerida.

4. Ühendage LiveAgent`iga (Konfiguratsioonid - Süsteem -API)

Miks peaksite integreerima Zapier`i Liveagent`iga?

Zapier aitab automatiseerida paljusid ülesandeid ühendudes erinevate äppidega. Integratsiooni pole vaja kodeerida. Zapier teeb seda kiiresti ja lihtsalt. Näiteks saate ühendada LiveAgent`i Mailchimp`iga. Iga kord, kui saate uue kliendi saab Zapier liita kliendi teie Mailchimp uudiskirja tellijate nimekirjaga.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo