Zapier

Mis on Zapier?

Zapier on integratsiooniplatvorm, mis võimaldab ühendada veebiteenused liidese abil kokku. Zapieri integratsiooniprotsess on kõigest minutite küsimus, lisaks on see kasutajasõbralik. See juhendab teid läbi kogu protsessi ja selgitab, mida on vaja teha. Zapieriga saate integreerida LiveAgenti sadade teiste rakendustega, mis aitavad teil parandada oma töövoogu alustades arveldusprotsessist kuni sotsiaalmeedia toeni.

See tähendab, et saate ilma kodeerimise oskusteta integreerida LiveAgenti sadade rakendustega, sealhulgas nendega, mida juba kasutate. Tutvuge selle leheküljega ja LiveAgenti jaoks saadaolevate integratsioonidega. Valige neist sobiv välja ja muutke oma töövood palju sujuvamaks.

Kuidas saate seda kasutada?

Lisaks LiveAgenti kohalikele integratsioonidele on meil ka Zapieri integratsioonid, mis kasutavad rakenduste ühendamiseks päästikuid ning tegevusi. Ühes rakenduses aset leidev päästiksündmus aktiveerib tegevuses teises. Päästikud ja tegevused saate ise valida, saate neid rohkem luua. Zapier on suurepärane, sest see võimaldab teil täpsustada, mida soovite, et teie tarkvara teeks.

Oletame, et soovite kasutada Trellot uute müügivihjete jälgimiseks. Saate ühendada Zapieri oma LiveAgenti kontoga ja seadistada kohandatud päästiku, mis sooritab soovitud toimingu. Näiteks kui potentsiaalne klient saadab teile e-kirja, mis on ühendatud teie LiveAgenti juhtpaneeliga, tõmmatakse tema teave automaatselt teie Trello tahvlile. Trellos olles saate oma müügivihjeid korraldada vastavalt soovile.

Hüved

 • Integreerib mitut tüüpi tarkvara
 • Sujuv integratsioon LiveAgentiga
 • Kerge ja intuitiivne protsess
 • Võtab aega kõigest paar minutit

Integratsioonid

LiveAgentil on 200+ Zapier integratsiooni, mis on loodud täitma erinevaid eesmärke. Ühendamiseks on palju rakendusi. Saate kasu integratsioonidest nagu Slack ja Trello, et jälgida oma professionaalset teadetetahvlit. Saage rohkem, nt. sotsiaalmeedia või müügitugi koos integratsioonidega Facebooki, Messengeri?i, Instagrami või Twitteri jaoks. Hallake arveldamist ChargeDeski või Stripe’iga.

Kuidas integratsioone luua?

Demonstreerime teile, kuidas ühendada LiveAgenti Slackiga.

Erineva tarkvara Zapieri kaudu integreerimise protsess on üldiselt sama, nii et võite kasutada seda juhendit näitena või vaadata meie teisi Zapieri integratsioonide lehti, et saada vajaliku integratsiooni juhend.

Minge Zapieri LiveAgenti lehele ja valige äpp, mida soovite ühendada. Teil on selleks vaja Zapieri kontot. Kui teil pole kontot, saate selle luua sellelt lingilt. Seejärel suunduge LiveAgenti integratsioonilehele ja valige soovitud integratsioon välja.  

LiveAgent and Slack page on Zapier
LiveAgent ja Slack

Valitud rakenduse lehel näete sektsiooni: Ühenda LiveAgent + Slack minutitega koos päästiku ja sedeli valimisega. Valige päästik ja tegevus, mida integratsioonile soovite. Oleme valinud Slack päästiku Uus Mainimine ja Liveagenti tegevuse Uus Vestlus.

An example of a selected trigger and action on Zapier
Valitud päästik ja tegevus

Kui olete otsustanud, klikkige sinisel nupul ja täitke ära Slack päästiku andmed. Veendumaks, et see töötab, testige päästikut.

Edukas Slack päästiku testimine
Edukas päästiku testimine

Nüüd konfigureerige oma LiveAgenti tegevused. Täpsustage edasised tegevused täite ära mitte nõutud väljad.

Filled out LiveAgent action configuration
LiveAgenti konfiguratsioon

Teie integrtsioon on valmis.

LiveAgent and Slack successfully integrated and tested out
Edukas testimine

Tutvuge ka meie integratsioonide lehe, algupäraste ja Zapieri integratsioonidega.

Frequently asked questions

Mis on Zapier?

Zapier on tööriist, mis võimaldab automatiseerida korduvaid ülesandeid ühendades rakendusi ning jagades seeläbi andmeid. 

Kuidas saate integreerida Zapier´i LiveAgentiga?

Üksikasjalik juhend: logige sisse oma Zapieri kontole > Otsige LiveAgenti integreerimine > Valige rakendus ja ülesanne, mida soovite automatiseerida > Ühendage LiveAgentiga jaotises (Konfiguratsioonid - Süsteem - API).

Miks peaksite integreerima Zapieri Liveagentiga?

Zapier aitab automatiseerida paljusid ülesandeid ühendudes erinevate äppidega. Integratsiooni pole vaja kodeerida. Zapier teeb seda kiiresti ja lihtsalt. Näiteks saate ühendada LiveAgenti Mailchimpiga. Iga kord, kui saate uue kliendi saab Zapier liita kliendi teie Mailchimp uudiskirja tellijate nimekirjaga.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo