ManyChat

Mis on ManyChat?

Facebook ja Messenger muutuvad üha populaarsemaks klienditeeninduse kanaliks. ManyChat on teenus, mis lubab ettevõtetel luua sõnumite saatmiseks ja Facebook Messengeri jaoks juturoboteid. Roboteid saab kasutada müügiks, turunduseks ja klienditeeninduse automatiseerimiseks ja lihtsamaks käsitlemiseks paljude ettevõtete jaoks.

Kuidas seda kasutada?

Koos ManyChatiga saate oma vastuseid Facebook Messengeris ja SMS-ides hõlpsamalt automatiseerida ning lihtsasti toime tulla korduma kippuvate küsimustega. Saate hoida silma peal uutel klientidel, ostudel, tellimustel ja siltidel. Samuti võite käsitsi saata sõnumeid ja Messengeri tekste, saata sisu, tühistada ja lisada klientide tellimusi, hallata silte ja otsida inimesi.

Hüved

 • Jälgige Facebook Messengeri vestlusi või sõnumeid ühest lahendusest
 • Saatke ja vastake sõnumitele, edastage sisu
 • Facebook Messengeri vestluse toimingute teavitused Teie LiveAgenti juhtpaneelis
 • Sujuv töövoog Facebookiga

Kuidas integreerida ManyChat LiveAgenti kasutades Zapieri

ManyChati ja LiveAgenti integratsiooni leht Zapieris
ManyChat + LiveAgent leht

Järgige seda juhist, et sujuvalt ühendada ManyChati Facebooki ja Messengeri võimalused. Zapieri abil saate nende kahe rakenduse ühendamiseks valida Messengeri või muud käivitajad ja parandada oma klienditeeninduse ja Facebook Messengeri töövoogu.

Kahe rakenduse integreerimise protsess ei vaja kodeerimiskogemust ja seda saab teha mõne minutiga. Zapier seletab ja juhendab Teid läbi kõikide sammude protsessi vältel. Esimene samm on logida Zapieri kontole. Konto puudumise korral saate selle siin lingil luua. Seejärel jätkake LiveAgent + ManyChat integreerimise lehele.

Kerige lehel alla ja Te peaksite nägema Käivitaja ja Toimingu sektsiooni. Käivitaja töötab Teie poolt valitud toimingu käivitajana. See tähendab, et kui midagi toimub ühes tarkvaras, aktiveerib käivitaja toimingu teises rakenduses. Käivitajaid ja toimingud saab tarkvarade vahel (või isegi tarkvara sees) seadistada mõlemat pidi.

Käivitaja ja toimingu valimine Zapieris
Käivitaja ja Toimingu valik

Valige millist käivitajat ja toimingut soovite seadistada. Saate igal ajal integreerida tarkvara rohkemate käivitajate ja toimingutega. Näitena valisime ManyChati käivitaja “Uus märgistatud kasutaja” ja LiveAgenti toimingu “Loo vestlus”. Iga kasutaja keda märgitakse Facebookis käivitab vestluse toimingu Teie klienditoes. Saate vajaduse korral luua veel ühendusi, seega valige neist üks ja vajutage sinisele nupule Ühendage LiveAgent + ManyChat.

Valitud ManyChati käivitaja ja LiveAgenti toiming Zapieri lehel
Valitud käivitaja ja toiming

Avaneb Teie ManyChati käivitaja konfiguratsioon. Peate valima oma konto ja täitma vajalikud andmed, et kindlustada käivitaja töötamine. Kui olete valmis, soovitame Teil käivitajat testida.

ManyChati käivitaja seadistamine Zapieris
ManyChati seadistamine

Kui olete lõpetanud ManyChatiga, jääb Teil üle seadistada toiming. Täitke kindlasti kohustuslikud väljad. Juhul kui soovite toimingut veelgi täpsustada, on võimalus täita ka mittevajalikud väljad.

LiveAgenti toimingu seadistamine Zapieris
LiveAgenti seadistamine

Nüüd jääb Teil üle teha viimane test, et näha kas integratsioon toimib. Juhul kui tekib probleeme, pakub Zapier selle lahendamiseks mugavat tõrkeotsingu juhendit. Kui test on edukas, on Teie integratsioon valmis ja Te saate seda reaalajas katsetada.

Õnnestunud ManyChati ja LiveAgenti integratsiooni test
Õnnestunud integratsiooni test

Frequently asked questions

Mis on ManyChat?

ManyChat on platvorm, mis võimaldab Facebooki lehe jaoks luua juturobiti, et aidata Teie ettevõttel suurendada müüki, ROI-d ja lõppkokkuvõttes müügitulu . 

 

Kuidas integreerida ManyChat LiveAgenti?

1. Logige oma Zapieri kontole

2. Navigeerige Zapier - LiveAgent + ManyChat

3. Valige toiming

4. Ühendage

5. Täitke vajalik informatsioon

6. Testige

7. Kasutage koheselt LiveAgentist

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo