Kliendiportaali tarkvaraga spetsiaalne keskus

Võimaldage klientidele juurdepääsu ressurssidele ja piletite jälgimisele.

 • ✓ Pole seadistamise tasu    
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Customer portal animation
Customer Portal Software

Vähendage kliendiportaali tarkvaraga kulusid

Looge põhjalik, hästi struktureeritud ja hästi indekseeritud kliendiportaal, mis sisaldab teadmusbaasi, kogukonna foorumeid ja KKK-sid. Vähendage oma klientidega suhtlemisele kuluvat aega ja kulusid, pakkudes iseteenindustuge ja võimaldades oma klientidel kontrollida oma tugiteenuse päringute edenemist ilma teiega ühendust võtmata. LiveAgentiga on see imelihtne. 

 • GetApp leaders 2021
 • SourceForge leader fall 2021
 • Best help desk software

Mis on kliendiportaali tarkvara?

Klienditeeninduse portaali tarkvara, mida nimetatakse ka kliendiportaali tarkvaraks, võimaldab Teil oma klientidega teavet jagada. Kliendi veebiportaal võimaldab ka Teie klientidel turvaliselt juurde pääseda oma piletite olekule või ajaloole, põhjalikule toote/teenuse teabele ja muule.

Näiteks pääseb kliendiportaali kasutaja ligi toote teadmusbaasi artiklitele ja ka kogukonna foorumile. Lühidalt öeldes pakub kliendiportaal segu tootepõhistest teadmistest, äriteabest ja iseteeninduse tööriistadest. 

Customer portal software - LiveAgent
Ticketing feature in Help desk software - LiveAgent

Kuidas kliendiportaali tarkvara toimib?

Turvaline kliendiportaal nagu LiveAgent, võimaldab klientidel pärast sisselogimist jälgida oma päringute olekut. Kuna kliendipäringud muudetakse piletiteks, leiab klient kõik üksikasjad nn piletitest. Tänu sellele tehnoloogiale ei pea kliendid pöörduma ja ootama klienditeenindajate abi.

Kliendiportaal on suurepärane klienditeeninduse lahendus, mis loob sujuva veebikogemuse ja suurendab kasutajate seotust foorumite, tagasiside vormide ja interaktiivse teadmusbaasi kaudu. 

Miks peaks omama kliendiportaali?

Klienditeenindus on viimase paari aasta jooksul palju arenenud. Enam pole vaja oodata e-posti märguanded, et teada saada oma lahendatud probleemist. Kliendiportaali tarkvaralahendused võimaldavad portaali kasutajatel pääseda juurde vajaminevale teabele ilma tugiabi ootamata. Need spetsiaalsed tugiportaalid võimaldavad portaali kasutajatel pääseda juurde ka varasemale piletiajaloole, teadmusbaasile, kogukonna foorumile ja pakub valikut tagasiside saatmiseks.

Veebipõhine iseteenindusportaal võib olla Teie klientidele pühendatud ruum asjakohaste teadmusbaasi artiklite otsimiseks. Lõpetage klientidele dokumentide jagamiseks Google’i arvutustabelite loomine. Need keerulised protsessid kahjustavad ainult Teie klientide seotust.

Iseteeninduse ressursid, nagu teadmusbaasid, foorumid või klientide tagasiside, vabastavad Teie kliendiesindajad KKK-dest ja võimaldavad neil keskenduda keerulisematele klientide päringutele. Kasutage meie kliendiportaali tarkvara eeliseid, et jagada funktsiooniteateid, toote väljalaskemärkmeid ja parandage koheselt oma agentide tootlikkust. 

Customer Forum in Customer portal software - LiveAgent

Efektiivne kliendiportaal, mis sobib Teie Ettevõttele

LiveAgenti kliendiportaal sisaldab teadmusbaasi, foorumit ja klientide tagasisidet.

70% klientidest eelistavad enne klienditeeninduse poole pöördumist vastuseid otsida

Seadistage kliendiportaal ja selle visuaalsed elemendid vaid mõne hiireklõpsuga. Looge teadmusbaase ja genereerige foorum, et Teie kliendid saaksid end aidata ja arutada uusi funktsioone või ettepanekuid täienemiseks. 

smiling woman with coffee

LiveAgent muudab klienditoe miljon korda lihtsamaks. Meie reageerimisaeg on nüüd 26% kiirem.

black Martinus logo

Õpetage kliente iseseisvalt probleemidele tõrkeotsingut tegema

Teie tugiagendid saavad vähem pileteid ja seetõttu on nende reageerimisaeg klientide päringutele oluliselt kiirem.

Veebipõhine kliendiportaal salvestab Teie teadmusbaasi artiklid, foorumipostitused, samuti klientide tagasiside ja ettepanekud. Vaadake kliendiportaali kohta lisateavet

Teadmusbaas on üks peamisi kliendiportaali funktsioone, mis pakub klientidele hõlpsat ja eksklusiivset juurdepääsu Teie teadmistebaasi artiklitele või korduma kippuvatele küsimustele. Vaadake teadmusbaasi kohta lisateavet

Foorumid võimaldavad Teie klientidel üksteist aidata, vastates üksteise küsimustele. Lugege foorumite kohta lisateavet

Laske oma klientidel Teile tagasisidet ja ettepanekuid saata. Looge ja lisage oma veebisaidile tagasiside nupp.Vaadake tagasiside nupu lisateavet

Taskukohane kliendiportaali tarkvara

Kasutage kõiki kliendiportaali funktsioone ja toetage oma kliente ka siis, kui Teie klienditeenindajad pole võrgus.

14-päevane prooviperiood
Ei vaja krediitkaarti
ja palju muud
$15 kuu

Pilet

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • Piiramatult e-posti aadresse
 • Täiustatud aruandlus
 • Kliendiportaal + foorum
$29 kuu

Ticket+chat

 • Kõik Pileti paketist, pluss:
 • Piiramatult vestlusnuppe
 • Tagasiside haldamine
 • Reaalajas külastajate jälgija
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 vestlusnupp
 • 1 telefoninumber
 • 1 e-posti aadress
Youtube video: Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent

Ülekoormatud klienditeenindus?

Tunnistagem reaalsust – Teie klientidel on alati lõpmatu hulk küsimusi, päringuid ja taotlusi. Aeg on Teie kõige väärtuslikum ressurss ja selle investeerimine õigetesse vahenditesse võib anda Teie ettevõttele märkimisväärse tõuke. Ettevõtted kaotavad igal aastal miljoneid dollareid, eraldades raha valedele vahenditele. Ärge olge üks neist.

Tööliste portaal Teie klienditeeninduse agentidele

Kliendiportaali ilmne eelis on Teie klientidele tõhusa iseteeninduse pakkumine. Kuid LiveAgenti spetsiaalne kliendiportaali lahendus võimaldab Teil ka luua sisemise teabehalduse oma agentidele. Nagu varem öeldud, koosneb kliendiportaal teadmistebaasist ja foorumist. Mõlemat neist saab luua nii klientidele kui ka agentidele.

Üksikasjalik teadmistebaas võib olla suurepärane viis dokumentide jagamiseks, et toetada teadmiste järjepidevust sisemiselt. Lisaks saate foorumi kaudu jagada sisemisi teadmisi. Sisemine foorum võib olla sõnumite saatmise asemel kohaks, kus pidada arutelu kindlate teemade üle. Üldiselt loob see parema suhtluse meeskonna jaoks ja muudab töökohal suhtlemise lihtsaks. 

Agents in Help desk software - LiveAgent

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

LiveAgent on funktsiooniderikas ja terviklik platvorm, mis pakub ka iseteenindusportaali. Vaadake meie edulugusid ja kasutajate arvustusi, et teada saada, kuidas LiveAgent võib Teie klienditoe ja äripartnerite õnne suurendada. 

knowledge base designs in LiveAgent

Kohandage välimus oma brändile sobivaks

Seadistage kliendiportaal vaid mõne klõpsuga. Looge teadmistebaas ja kohandage see oma ettevõtte kujundusega ilma kodeerimist kasutamata. Vaid mõne hiireklõpsuga saate luua oma klientidele foorumi, kus nad saavad arutada uute funktsioonide üle, küsida abi või teha ettepanekuid täiendusteks.

Laske klientidel Teiega paindliku piletivormi kaudu ühendust võtta

LiveAgenti piletivormid võimaldavad klientidel kliendiportaali kaudu ühendust võtta Teie tugitiimiga. Niisiis, mis kasu on selle sõnumside vormi kasutamisest? Liveagent suudab talletada ja korrapärastada kliendiandmeid läbi CRM süsteemi

Seega, kui klient võtab kliendiportaali kaudu ühendust, on agentidel rohkem teavet kliendi kohta. Selle tulemusena saavad nad pakkuda tõhusat abi. Üldiselt on see nutikas klienditeeninduse lahendus, mis parandab kliendisuhtlust ja sisemisi tugiprotsesse.

Customer portal software - submit ticket - LiveAgent

Kuidas saate kliendiportaali tarkvarast kasu?

Allpool oleme välja toonud kliendiportaali tarkvara kasutamise peamised eelised:

Kuidas saate kliendiportaali tarkvarast kasu?

Vähendage klienditeeninduse kulusid

Töötajale maksmine on kallim kui klientidel kliendiportaalist abi otsimise võimaldamine. 

Vähendage klienditeeninduse kulusid

Säästke tugiagentide aega

Võimaldage oma agentidel kliendi probleemide lahendamisel veeta vähem aega telefonis, e-postis ja reaalajas vestluses.

Säästke tugiagentide aega

 24/7 lihtne ligipääs informatsioonile

Veebiportaalid hõlbustavad Teie klientidel vajadusel iseseisvalt abi leida. 

Kõik tugikanalid ühe katuse all

LiveAgenti kliendiportaali tarkvara integreerub mitme sidekanaliga ja pakub peaaegu 200 funktsiooni.

FAQ

Mis on klienditeeninduse portaal?

Klienditeeninduse portaal võimaldab Teie klientidel leida reaalajas vastused oma küsimustele, ilma et nad peaks Teie klienditoe meeskonnaga ühendust võtma. Klienditeeninduse portaal on saadaval ööpäevaringselt ja see sisaldab asjakohast teavet, näiteks poliitikaid, arveid, tarneid, tellimusi ja veebimakseid.

Milline on hea kliendiportaal?

Hea kliendiportaal parandab Teie kaubamärgi ja klientide vahelise suhtluse kvaliteeti, pakkudes teabele lihtsamat juurdepääsu.

Millised on kliendiportaali levinumad funktsioonid?

Kliendiportaali funktsioonide hulka kuuluvad muu hulgas ööpäevaringselt töötav iseteenindus, võimalus kohandada ja lisada oma ettevõtte brändingut, lihtne lisada ettevõtte veebilehele, juurdepääs väljavõtetele ja veebimaksetele, võime teavet lugeda/kirjutada ja kohandatud CSS-i stiilivalikud.

Mis on veebiportaali eesmärk?

Veebiportaali eesmärk on pakkuda ühtset juurdepääsupunkti asjakohasele teabele, näiteks poliitikatele, arvetele, maksetele või juhiste artiklitele. Hea veebiportaal võimaldab klientidel soovitud teabe ise leida, ilma et nad peaks abi saamiseks Teiega ühendust võtma.

Kuidas kliendiportaali kasutada?

Kliendiportaali kasutatakse teadmistebaasi artiklite, foorumite, ettepanekute ja tagasiside tahvlite jaoks. Veelgi enam, see kuvab kliendi eelmiste piletite ajaloo. Selle tulemusel saavad kliendid oma varasemaid klientide päringuid kontrollida ja vajadusel vestlust alustada.

Mis on kliendiportaali tarkvara hüved?

Tänapäeval eeldavad kliendid leida veebilehtedelt võimalusi iseteeninduseks. Iseteenindus on tänapäeval esimene valik vajaliku teabe otsimiseks. Kui Teil pole kliendiportaali/teadmistebaasi, võite võistlusele mõne sekundiga kaotada. Kliendiportaali kõige olulisemad eelised hõlmavad 24/7 klienditeenindust, suurenenud müüki ja suuremat klientide rahulolu.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo