Sisemine teadmusbaas

Mis on teadmusbaas?

“Teadmistebaas on konkreetse teema teabe kogum.”

Cambridge Dictionary

Mis on sisemine teadmusbaas LiveAgentis?

Sisemine teadmusbaas on sisuliselt iseteenindus Teie töötajate jaoks. Nagu mainitud, kuvatakse seda ainult sisemiselt, ainult Teie töötajad saavad seda vaadata. Sisemine teadmusbaas (Knowledge Base) võib olla oluline ettevõtte teabe allikas, mis võib parandada ka tõhusust, tulemuslikkust ja töötajate teadmisi.

Millist teavet saate sisemises teadmistebaasis jagada?

Sisemine teadmusbaas võib sisaldada:

 • Pardale tulemise protsesse
 • Arveldamist
 • Ettevõtte informatsiooni
 • Organisatsioonilist struktuuri
 • Uudiseid ettevõtte kohta, auhindu, üritusi
 • Käimasolevaid promosid/allahindlusi
 • IT iseteenindust erinevatele osakondadele (kuidas-teha juhised, videõpetused ja muud.)

Kuidas korrastada oma teadmusbaasi LiveAgentis?

Oma ettevõtte teadmusbaasi korrastatuna hoidmiseks looge erinevad kategooriad erinevatele teemadele. Näiteks võite luua erinevad jaotised kasutuselevõtu protsessi, ettevõtte uudiste ja juhiste jaoks. See loob struktuuri, mille kaudu Teie töötajad saavad hõlpsasti leida vajalikku teavet.

Võite ka lisada Forum and Soovituste/tagasiside valikud igale kategooriale. Seega on igal agendil juurdepääs teiste agentide küsitud levinud küsimuste ja vastuste andmebaasile. See vähendab oluliselt iga agendi probleemide lahendamiseks kuluvat aega.

Kuidas luua sisemine teadmusbaas?

Sisemine teadmusbaas on tavaliselt osa keerukamast tarkvarast, näiteks klienditoe tarkvarast. Sellises süsteemis saate luua nii sisemisi kui ka väliseid teadmistebaase.

Samm 1 – Logige sissse/Looge LiveAgenti konto

Esimene samm on LiveAgenti kontole sisselogimine. Kui Teil konto puudub, kasutage meie 14-päevast tasuta prooviversiooni.

Samm 2 – Navigeerige Teadmusbaasi

Pärast sisselogimist navigeerige lihtsalt teadmistebaasi, nagu on näidatud alloleval ekraanipildil.

Samm 3 – Looge kategooriad

Parema korralduse loomiseks looge kategooriad, mis põhinevad Teie ettevõtte vajadustel ja eelistustel. Klõpsake käsul Loo ja sisestage kõik vajalikud üksikasjad.

Ärge unustage valida sisemine juurdepääs, kui soovite, et teave oleks privaatne ja sellele pääseksid juurde ainult teie organisatsiooni liikmed.

Samm 4 – Alustage loomisega

Pärast kategooriate loomist saate hakata neid sisuga täitma. Saate luua artikleid, foorumeid või soovituste kategooriaid.

Kui Teil on LiveAgent olemas, lugege meie põhjalikku teadmusbaasi juhendit või vaadake allolevat video demonstratsiooni. 

Youtube video: Knowledge Base / Customer Portal Demo | LiveAgent

Mis on sisemise teadmusbaasi hüved?

Hüvedeks on:

 • Täienenud kliendikogemus
 • Paranenud agendi efektiivsus
 • Rohkem müüki
 • Parem brändi taju
 • Tõhusam klienditeeninduse/-toe tase
 • Kõrgem produktiivsus
 • Täienenud tööliste teadmised

Näited elust enesest:

Kasutuselevõtu protsess

Kasutuselevõtmise protsess võib mõnikord olla pikk ja pingutusi nõudev, eriti kui Teil pole korralikku haldussüsteemi. Vaatame näidet. Teie ettevõte on võtnud uue klienditeeninduse osakonna liikme. Seega peate tagama, et töötaja oleks ettevõtte teabe, koolituse ja organisatsioonilise struktuuriga kursis.

Enamasti on uue teabe/teadmiste hulk uue töötaja jaoks üsna stressirohke. Seetõttu võib sisemise teadmusbaasi olemasolu tagada, et agent läbib integreerimise sujuvalt. Kogu teave on olemas, nii et uus agent saab ka tagasi minna ja vajadusel siseteabe uuesti enda jaoks üle vaadata.

Uued ettevõtte värskendused/informatsioon

Isegi kogenud vanem klienditeenindaja ei tea kõiki vastuseid. Mõnikord toimuvad brändiuuendused, uued pakkumised või juriidilised muudatused, millest agent ei pruugi teadlik olla. Kui olete jännis ja ei tea, kust oma küsimusele vastust leida, on järele jäänud ainult üks koht – sisemine teadmistebaas. Sisemine teadmusbaas võimaldab Teil teavet kiiresti otsida, mille tulemusena saavad kõik agendid pakkuda kiiret ja kvaliteetset klienditeenindust.

Kuidas valida kvaliteetse sisemise teadmusbaasi loomiseks tarkvara?

1. Pange kirja oma ettevõtte vajadused ja eelistused

2. Uuringe tarkvara arvustuse veebilehti

3. Valige välja parimad klienditoe tarkvarad

4. Võrrelge hinda, funktsioone, kasutatavust ja kohandamisvõimalusi

5. Registreeruge tasuta prooviversioonidele , testige iga tarkvara ja tehke lõplik otsus.

Would you like to have your own Internal Knowledge base?

LiveAgent is a help desk solution for companies that want to improve their customer service.

Ei tea LiveAgenti?

LiveAgent on pilvepõhine klienditoe ja klienditeeninduse tarkvara, mis aitab ettevõtetel pakkuda suurepärast klienditeenindust, jälgida klientide rahulolu ja vähendada klienditoe kogukulusid.

Täpsemalt öeldes kuvab süsteem kõik klienditeeninduse piletid ühes kohas. Seega kuvatakse e-kirjad, kõned, SoMe päringud ja reaalajas vestlused kõik ühes liideses ja jaotatakse Teie klienditeenindajate vahel ühtlaselt. Selle tulemusena saab iga kasutajatoe tarkvara kasutav ettevõte tõhusalt lahendada erinevate tugikanalite klientide päringuid.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Teised populaarsed LiveAgenti funktsioonid:

Kas soovite rohkem teada saada? Vaadake kõiki LiveAgenti funktsioone .

Want to create an omnichannel experience?

LiveAgent offers a free 14-day free trial to those that want to improve their customer service right away.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “What is an internal knowledge base?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “The internal knowledge base is essentially self-service for your employees. Thus, it is only displayed internally. For instance, it can be a source of important company information.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “What are the benefits of an Internal Knowledge Base?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “The benefits include improved customer experience, improved agent efficiency, and higher agent productivity.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “How do you organize your internal knowledge base?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “To keep the internal knowledge base organized, simply create categories for each topic. For instance, the onboarding process, company news, or how-to guides. This will create a structure where the employees can easily find the necessary information. ” } }] }

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo