Öelge head aega aeglasele, kesisele tarkvarale ning tervitage LiveAgenti

Tulge üle LiveAgenti ja me migreerime Teie andmed täiesti tasuta.

 • ✓ Pole seadistamise tasu
 • ✓ 24/7 klienditeenindus
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Migreerige oma andmed LiveAgenti

Kasutajatoe tarkvarade vahetamine pole raketiteadus. Kandke kõik oma andmed praeguselt pakkujalt LiveAgenti üle kasutades meie eelnevalt ehitatud pistikprogrammi või lubage meie tehnilise toe spetsialistidel töö Teie eest ära teha.

 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
Migrate data to LiveAgent on your own

Kasutage eelnevalt ehitatud pistikprogrammi

Mõnedel juhtudel pakume eelnevalt ehitatud pistikprogrammi, mis migreerib Teie andmed vanalt pakkujalt LiveAgenti. Teil jääb vaid üle logida LiveAgenti töölauale ja vajutada aktiveerimise liugurile. Migreerimine nõuab ainult Teie API võtit — täiendav kodeerimine pole vajalik.

Uurige migreerimise lisateavet

Komplementaarne protjee migratsioon

Võtke meiega reaalajavestluse või e-kirja kaudu ühendust ning andke meile teada millist tüüpi migratsiooni vajate. Me migreerime suurima hea meelega kõik Teie andmed sel ajal kui naudite mugavalt istudes kohvi.

Data migration from one solution to another

Mida saate migreerida oma praegusest klienditoest

Inimesed

Migreerige kergesti oma agendid, administraatorid, lõppkasutajad ja kliendid.

Sildid

Migreerige kogu oma osakond ja piletite sildid.

Piletid

Migreerige piletid, manused, kasutajaväljad ja piletiväljad.

Peamised hüved mida meie kasutajad naudivad pärast LiveAgenti migreerumist

Customer providing review for service on mobile phone

Silmapaistev klienditeenindus

Meie agendid on valmis Teid aitama iga probleemiga 24/7.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Täielikult varustatud tugiteenuse lahendus

Meie tarkvara pakub üle 179 kasutajatoe funktsiooni, mida komplementeerib rohkem kui 40 integratsiooni.

Person collecting papers into the net

Märkimisväärne kokkuhoid ja ROI (investeeringutasuvus)

LiveAgent pakub igavesti tasuta plaani ja samuti kolme teist soodsa hinnaga plaani.

Multilingual support in LiveAgent

Mitmed toetatud keeled

LiveAgent on saadaval 43 erinevas tõlkes (mõned osalises) ja toetab keele järgi kohandatavaid vidinaid.

Email ticketing

Avastage universaalse postkasti jõud

LiveAgent sorteerib ja sujuvdab kogu Teie tugiteenuse protsessi. Enam pole tarvis jälgida mitut sotsiaalkontot või seadet. Meie universaalne postkast võtab vastu sõnumid kõigist Teie kanalitest – sotsiaalmeedia, e-kiri, reaalajavestlus, telefon, videokõne — mis iganes. Koheselt pärast sõnumite töölauale lükkamist, muudetakse nad automaatselt piletiteks.

Uurige universaalse postkasti lisateavet

Reaalajavestlus isegi kui olete väljaspool veebi

Kasutage ära meie jõulist reaalajavestluse tarkvara. See võimaldab Teil reaalajas vestelda veebilehe külastajatega ja võtab sõnumeid vastu isegi pärast töötunde. Sõnumid mida saate võrgust väljas olles muudetakse automaatselt piletiteks Teie LiveAgenti töölauas.

Lisafunktsioonid hõlmavad täielikult kohandatavaid vestlusnuppe, vestluseelseid vorme, kutseid vestluseks ja “kõikenägevat režiimi”, mis võimaldab Teil näha klientide poolt trükitud sõnumit enne kui nad selle saadavad. „Kõikenägev režiim” võimaldab Teil vaadata ka kliendi, kellega Te parasjagu vestlete, praegust avatud URL-i.

Live chat as a part of the help desk software
LiveAgent - Mobile help desk application

Teenindus liikvel olles iOS ja Androidi rakendustega

Kuna suurepärane klienditeenindus nõuab paindlikkust, kindlustasime et LiveAgent oleks saadaval mõlemal, nii iOS-i kui ka Androidi rakenduste poodides. Klientide rahul hoidmiseks vastake piletitele ka liikvel olles.

Saage LiveAgenti kasutades rohkem vähema eest

LiveAgent on 2020. aastal kõige enim arvustatud ja hinnatud #1 tugiteenuste tarkvaraks SMB-de jaoks. Liituge oma klientidele maailmatasemel toe pakkumisega selliste ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha ja Oxfordi ülikool.

30-päevane prooviperiood
Ei vaja krediitkaarti
ja palju muud
$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Koli LiveAgenti

Migreerige tasuta oma andmed ükskõik millise all nimetatud klienditoe pakkuja poolt. Tehke vahetus juba täna. Me kanname Teie eest hoolt.

Related Articles to LiveAgenti migreerimine
LiveAgent pakub tasuta andmete üleviimist süsteemist Groove, mis teostatakse täielikult meie tehnilise toe meeskonna poolt. Kandke juba täna üle kõik andmed Groove'st ja pakkuge paremat kliendituge.

Tahate andmed Groove'st üle kanda?

LiveAgent pakub mitmekülgset klienditoe tarkvara, sealhulgas VoIP telefonisüsteeme, kliendiportaali tarkvara ja e-posti haldussüsteeme. Pakutakse erinevaid tasusid ja tasuta prooviversiooni.

Kolige osTicket`ist LiveAgenti meie meeskonna toel ja saage juurdepääs mitme kanaliga sedelisüsteemile.

Öelge head aega osTicket`ile

LiveAgent pakub rikkalikku paketti taskukohase hinna eest, mis tähendab paremat töövoogu, õnnelikumaid kliente ja tõstetud ümberarvestuskursse. Pakkuge parimat kliendituge ja muutke oma veebilehe külastajad maksvateks klientideks. Saage juurdepääs meie mitme kanaliga sedelisüsteemile ja kolige oma andmed üle juba täna!

Alustage andmete ülekandmist Zendesk'i süsteemist lihtsa aktiveerimise liuguriga. Kõik teie piletid ja agendid kantakse turvaliselt LiveAgent'isse.

Lahkute Zendesk'ist?

LiveAgent pakub mitmeid suhtlusviise, sealhulgas vestlus, kõned, video-kõned ja sotsiaalmeedia. Ettevõte pakub tuge mitmes keeles, sealhulgas Eesti keeles. Lisaks pakutakse ka demo ja hinnakujundust.

LiveAgent on klienditoe lahendus, mis ühendab mitu platvormi ühte liidesesse. Tulge CallPage'ilt üle LiveAgenti ja hakake ärilist kasu saama.

Kolite CallPAge'ist LiveAgenti?

Partnerluse võimalused, kliendiarvustused ja LiveAgenti hinnaplaanid. Liitu LiveAgentiga ja saa maailmatasemel klienditoe tarkvaraga. Migreeri andmed CallPage'ist lihtsalt ja kiiresti.

Plaanite migreeruda Gorgiast? Proovige tasuta migreerimist LiveAgenti. Me võime tasuta üle tuua kõik Teie inimesed, piletid, sildid ja muu.

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

LiveAgent pakub mitmekeelset klienditeenindust, hiilgavat kliendituge, investeeringutasuvust ja täielikult varustatud tarkvara, mis aitab muuta tugiteenuse osakonna tõhusaks. Kliendid kiidavad LiveAgenti kiire reageerimise ja suurepäraste lahenduste eest.

Soovite kolida Channeks`ist teise kasutajatoe tarkvarasse? Kaaluge oma järgmise kasutajatoe tarkvarana LiveAgenti. Migreerige oma andmed nüüd.

Kolite Channels`ist Liveagenti?

LiveAgent on mitmekülgne kasutajatoe tarkvara, mis pakub silmapaistvat klienditeenindust, 24/7 tuge, kasulikke tööriistu ja üle 40 integratsiooni. LiveAgenti on kasutanud ettevõtted nagu Huawei, BMW, Yamaha ja Oxfordi Ülikool. Tasuta prooviperiood saadaval.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x