Migreerute TeamWork Desk`ilt?

Ümberasumine ühelt klienditoe lahenduselt teisele ei pea olema tüütu ja keeruline protsess. LiveAgent kasutajatugi pakub tasuta migratsiooni teenust Teamwork Desk`ilt. 

Meie klienditoe meeskond aitab teil oma andmed üle kanda, samuti aitame kogu migratsiooniprotsessiga. Veendume, et kõik teie klientide andmed, sedelid, märgised ja muud andmed kantakse turvaliselt üle ning te saate LiveAgent`i koheselt kasutama hakata.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Chat invitation gallery in Live chat software - LiveAgent

Tasuta assisteeritud üleviimine

Meie klienditoe meeskond aitab teid kohandatud migratsiooniteenusega algusest peale. Suudame kanda üle kõik, alustades kontaktide nimekirjast, klientidest koos sedelite andmetega, märgistest kuni kogu teie tagasisideni, et teie saaksite keskenduda olulistele kommunikatsiooniküsimustele.

Millist tüüpi andmeid soovite üle kanda?

Sedelid

Teie kogu suhtlus ja iga sedel

Kontaktid ja agendid

Kliendid, kontaktid ja teie kasutajatoe agendid

Märgised

Olulist organisatsiooni informatsiooni sisaldavad märgised

Tagasiside

Reitingud ja kogu asjakohane tagasiside

Kas soovite seda ise teha?

Migratsiooni plugin on üks võimalikest ekspordi võimalustest Teamwork Desk`i jaoks. See võimaldab edasijõudnud kasutajatel käsitleda ettevõtte dokumentatsiooni ja kogu kasutajatoe andmete üle kandmist. Kõik, mida vajate on oma Teamwork Desk`i sisselogimise andmed ja API.

Tasuta migratsiooni prooviperiood
Contact groups feature in Customer success software - LiveAgent

Migreerumine LiveAgent`i on lihtne

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Soovime teile LiveAgent`i lähemalt tutvustada

Meie sedelisüsteem tagab, et te ei upu e-mailidesse. Veelgi enam, see tegeleb rohkemaga, kui see – lisaks käsitseb see kõigi live vestluse, teadmistebaasi, kõnekeskuse ja sotsiaalmeedia nagu Facebook`i, Twitter`i ja Instagram`i kommunikatsiooni. Samuti saate ühendada omaViber`i konto.

Kõike toetavad erinevad arenenud funktsioonid, mis muudavad teie töövoo lihtsamaks. Samuti saate kasutada enam, kui 140 integratsiooni koos muu tarkvaraga, et ühendada kogu oma töövoog ühte kohta.

Tutvuge meie mitmekanalilise sedelisüsteemiga

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Olete valmis proovima?

Tutvuge LiveAgent`iga ja näete selle täielikke võimed praktikas. Klikkige allpool oleval nupul ja alustage tasuta 14-päevase prooviperioodiga juba täna, puuduvad siduvad kohustused, teilt ei küsita ka krediitkaardi informatsiooni.

Tasuta prooviperiood
Animated Gifs in help desk ticket answers - LiveAgent

Olete heades kätes!

Kas teate, mis on ühist Huawei`l, BMW`l, Yamaha`l ja O2`l? Arvasite õigesti… LiveAgent!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Migreerute teist tüüpi lahenduselt?

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Related Articles to Teamwork Desk migratsioon
Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x