Tere tulemast meie partnerprogrammi!

Yes! We have an affiliate program. Don’t know us yet? Let us introduce ourselves! Moreover, we will tell you about what we can offer to you and your visitors/users.

Already know LiveAgent?

Join our affiliate program NOW and start earning money right away!

Mis on LiveAgent?

LiveAgent is a help desk software that supports multiple channels. The channels include Email, Calls, Knowledgebase, Viber, Facebook, Instagram, Twitter, Live Chat, and more! The system is suitable for any industry that needs to efficiently handle customer inquiries from one interface. Check out the LiveAgent’s interface down below to see how it works.

https://www.youtube.com/watch?v=hESlAVnF8G4

Mida LiveAgent veel pakub?

Mobiilirakendused

Olge oma klientidele LiveAgent’i mobiilirakenduste abil alati kättesaadavad. LiveAgent on saadaval nii Android’i kui ka iOS’i kasutajatele. Seega saate reageerida kliendipäringutele ka teel olles.

Integratsioonid

LiveAgent pakub tohutult intergratsioone, et rahuldada kliente kõikidest tööstusharudest. Integratsioonid varieeruvad alates e-kaubandusest, CRM-ist, projektijuhtimise vahendidest kuni VoIP-partneriteni. Integratsioonide abiga saate luua täielikult tsentraliseeritud süsteemi, mis põhineb teie ettevõtte eelistustel. Veelgi olulisem on see, et LiveAgent ei võta selliste integratsioonide eest lisatasusid.

Võimalused mitmekeelseks juhtpaneeliks

Kas teil on kliendiesindajaid üle kogu maailma, kes räägivad eri keeltes? Ei ole muret, LiveAgent pakub valikut 45 keele vahel. Ja see ei ole veel kõik. Pakume teie klientide jaoks keeleltele kohandatavaid vidinaid, et saaksite suhelda eelistatavas keeles.

Ülevaade analüütikast

Selle funktsiooniga saate sekunditega ülevaate oma klienditeenindusest/tugiteenusest. Ülevaade hõlmab aruandeid tulemuslikkuse, kanalite, osakondade ja siltide kaupa. Kuna kõik andmed on ühes kohas, siis ei pea te neid ise koguma, vaid saate kohe hakata üldist olukorda analüüsima.

Want to learn more? Feel free to check out all the Features – LiveAgent.

Miks peaksite liituma meie partnerprogrammiga?

Registreerimisboonus $5

Money bag coin dollars

Teenite 5 $ meie partnerprogrammiga liitumise eest. See makstakse välja teie esimese väljamaksega, koos teenitud komisjonitasuga.

Korduvad komisjonitasud

repeat

Pakume 20% komisjonitasu algsest maksest + 20% komisjonitasu kõigist korduvatest maksetest teie kontol. 

Promomaterjal

promo materials

Valige erinevate partnerlinkide ja ribareklaamide vahel. Saadaval on ka nõuanded, sisumaterjalid ja eraldiseisva halduri abi.

Partnerite haldur

Manager

Saadaval on eraldiseisev partnerite haldur, et aidata teid mis tahes küsimuste korral, mis puudutavad kampaaniat või programmi maksimaalset ärakasutamist.

Are you ready to join our affiliate program?

Earning money with LiveAgent Affiliate Program is easy. We do the work, and you earn cash.

Kuidas see töötab?

Meie partnerprogrammi on lihtne kasutada ja see tagab täpset arvestust. Keskmine konversioonimäär on 1:66 (sõltudes reaalsest promost ja hooajast), mis tähendab, et iga 66 külastaja kohta on üks inimene, kes sooritab müügi.

We do everything – host the products, handle downloads and customer queries, and you get paid by simply referring visitors to our websites. LiveAgent affiliate program offers real-time reports of your sales, traffic, account balance, and overall performance. 

Näide:

Kujutame ette, et 10 inimest tellivad teie veebisaidilt Pilet+Vestlus paketi. Pilet+Vestlus maksab 29 dollarit ühe agendi kohta kuus. Kogusumma on antud juhul 29 dollarit korrutatud 10ga, mis teeb kokku 290 dollarit. Makseprotsessi tasu makstavalt summalt on 8%. Seega arvutatakse teie komisjonitasu 92% pealt, mis on ümardatult 267 dollarit. Pärast seda arvutage oma 20% komisjonitasu, mis on ümardatult 54 dollarit.

Protsess on järgmine:

2. Külastaja sirvib meie lehte ja võib otsustada tellimust teha.

3. Kui külastaja tellib (tellimus ei pea olema tehtud sama brauseri sessiooni ajal – küpsised ja IPd säilitatakse tähtajatult), registreeritakse tellimus teie jaoks müügina ja saate selle müügi eest komisjonitasu. Kui müük oli tehtud viitamisega mitme partneri poolt, jagame komisjonitasu kõigi kaasatud partnerite vahel.

Miks LiveAgent?

Registreerimise boonus 5 dollarit!

Saate 5 dollarit komisjonitasu juba ainult meie partnerprogrammis registreerimise eest! See makstakse välja koos komisjonitasuga teie esimese väljamaksega ja on motivatsioonina, et saada meie pikaaajaliseks partneriks.

Saate oma komisjonitasu, kui kliendid sooritavad ostu 90 päeva jooksul. Tänapäeval on trendiks küpsiste säilitamise ajavahemiku vähendamine, sageli kuni mõne tunnini. Me püüame hoida oma partnerlust õiglasena. 

Enam kui 1 partneri kaudu tehtud müük

Jagame komisjonitasu juhul, kui müügitehing oli tehtud rohkem kui ühe partneri viite kaudu. See toimib järgmiselt: esimene partner saab 10% boonust – ta tutvustas kliendile brändi. Viimane partner saab 30% boonust – ta veenis klienti ostma. Ülejäänud komisjonitasu (60%) jagame kõigi partnerite (sh esimese ja viimase) vahel võrdselt.

Fikseeritud tasu 8%

Meie makseprotsessor võtab meil igalt tehtud tehingult keskmiselt 8% fikseeritud tasu. Seega arvutatakse komisjonitasu 92% tellimuse kogusummast.

Väljamakse

Väljamaksed eelmise kuu müügi eest tehakse iga kuu 15. kuupäeval. Minimaalne väljamakse on 250 dollarit ja te peate suunama vähemalt kaks eraldi klienti.  

Korduvate komisjonitasude struktuur

Esimese teie viite kaudu sooritatud müügi eest teenite 20% komisjonitasu. Kõikidest teistest korduvatest müügitehingutest teenite 20% komisjonitasu, kuni teie lingi kaudu meie tarkvara ostnud isik lõpetab maksmise. Usume, et korduvad komisjonitasud moodustavad usaldusväärseid partnerlussuhteid. Lisateabe saamiseks komisjonitasude arvutamise kohta võtke julgelt ühendust meie klienditoega.

Lubatud liikluse allikad

Me püüame luua pikaajalisi suhteid oma partneritega. Seetõttu meeldib meile alati, kui spetsialiseerunud blogijad või tagasisidestamise portaalid meiega koostööd teevad. Me eelistame sisu kvaliteeti selle mahule ja tervitame igasugust viitamist, mis annab meie klientidele lisaväärtust, olgu see siis viidatud linkidest, e-posti uudiskirjadest või sotsiaalmeediast.

Mittelubatud liikluse allikad

Me ei luba meie partnerprogrami jaoks PPC-kampaaniaid, sest need kipuvad meie tegevuse vastu võitlema. Samuti ei luba me mingit kahtlast liiklust allikatest, mis ei ole meie sihtrühmale kasulikud.  

Peter Komornik

LiveAgent ühendab suurepärase reaalajavestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise, mis võimaldavad meil pakkuda erakordset teenindust oma klientidele.

Peter Komornik, CEO
logo slido black
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Optimaalse klienditeeninduse saladused: Mõtle kiiresti, räägi targalt. Strateegiline suhtlus on oluline osa edukast klienditeenindusest.

Suhtlus

Optimaalse klienditeeninduse saladused: Mõtle kiiresti, räägi targalt. Strateegiline suhtlus on oluline osa edukast klienditeenindusest.

AI toega klienditeenindus, LiveAgenti edulugu. Tutvu LiveAgenti tarkvaraomaduste, integratsioonide ja kliendiarvustustega. Hakka meie partneriks ja alusta tasuta prooviversiooni.

AI toega klienditeenindus

AI toega klienditeenindus, LiveAgenti edulugu. Tutvu LiveAgenti tarkvaraomaduste, integratsioonide ja kliendiarvustustega. Hakka meie partneriks ja alusta tasuta prooviversiooni.

10 klienditeeninduse reeglit. Kõnekeskus vs kontaktkeskus: erinevused. Vihaste klientidega suhtlemine. Sotsiaalmeedia näpunäited. LiveAgent pakub tarkvaralahendusi.

Klienditeenindus

10 klienditeeninduse reeglit. Kõnekeskus vs kontaktkeskus: erinevused. Vihaste klientidega suhtlemine. Sotsiaalmeedia näpunäited. LiveAgent pakub tarkvaralahendusi.

LiveAgent on kohandatav tarkvara, mis aitab ettevõtetel parandada reageerimisaega, tõhusust ja klienditoiminguid, luues parema kliendikogemuse.

LiveAgenti klienditoe tarkvara ja reaalajas vestlus

LiveAgent on kohandatav tarkvara, mis aitab ettevõtetel parandada reageerimisaega, tõhusust ja klienditoiminguid, luues parema kliendikogemuse.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo