Vaadake LiveAgenti tootetutvustust

Avastage ja uurige, mis teeb
LiveAgentist teie ettevõtte jaoks õige
klienditoe tarkvara tarkvara.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Parem kliendikogemus LiveAgentiga

LiveAgent aitab teil luua paremaid kliendisuhteid ja aidata teie klienditeenindusmeeskonnal pakkuda üldiselt paremat teenust. Parandage oma piletite lahendamise aega ja pidage paremaid kliendivestlusi ilma krediitkaarti tühjendamata.LiveAgenti piletisüsteemi tarkvara pakub mitme kanaliga tööriistakomplekti, mis aitab teil pakkuda tuge kõigi populaarsete klienditeeninduskanalite kaudu. Kasutage ära rohkem kui 130 funktsiooni ja 200 integratsiooni, mis suudavad teid igal sammul aidata. Alustage meie tasuta 30 päevase prooviperioodiga ja parandage oma kliendisuhtlust juba täna!

 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge

Kõik tugiteenuse kanalid ühe katuse all

LiveAgent suudab tõhusalt hallata kogu teie idufirma kliendisuhtlust.

LiveAgent - multichannel help desk
LiveAgent multichannel help desk software

Tutvuge meie laia valiku tööristade ja funktsioonidega

Avastage, kuidas meie tööriistakomplekt aitab teil oma suhtlusvõimalusi parandada.

Klienditoe tarkvara

LiveAgentil on olemas kõik vajalik tänapäevase klienditoe jaoks. Meie tipptasemel tarkvara on täis efektiivsuse funktsioone, mis aitavad teil hetkega muuta iga pileti oleku avatud olekust lahendatuks.

Tutvuge klienditoe tarkvaraga

Piletisüsteem

LiveAgent tugineb nüüdisaegsele piletisüsteemile, mis suudab hallata ja korraldada teie kliendisuhtlust.

Vaadake piletisüsteemi

Sotsiaalmeedia

Pakkuge mugavat tuge ja käsitlege taotlusi Facebooki, Twitteri, Instagrami, Viberi ja WhatsAppiga.

Avastage sotsiaalmeedia

Reaalajas vestlus

Üks kiireimaid saadaolevaid reaalajas vestlusi on varustatud funktsioonidega, mis aitavad teil rohkem müüa ja kiiremini vastata.

Tutvuge reaalajas vestlusega

Teadmusbaas

Looge kliendiportaal, mille teadmusbaas on täis kasulikke artikleid, juhendeid, foorumeid või isegi vastuseid KKK-dele.

Uurige teadmusbaasi

Kõnekeskus

LiveAgenti kõnekeskus saab hakkama nii sissetulevate kui ka väljaminevate kõnedega ning sisaldab selliseid funktsioone nagu IVR ja tagasihelistamised.

Tutvuge kõnekeskusega

LiveAgent sobib iga ettevõtte tüübiga

LiveAgenti tööriistad ja funktsioonid sobivad kasutamiseks igat tüüpi ettevõtetes igas tööstusharus.

LiveAgent can fit into any type of business
Ärilahendused

LiveAgent sobib iga niši ja igat tüüpi äriga. Vaadake, milleks on tarkvara erinevate ettevõtete puhul suuteline ja kuidas see teil end täiendada võib aidata.

Industry solutions
Tööstusharude lahendused

Kui otsite oma idufirmale õiget kasutajatoe süsteemi, olete õiges kohas. Vaadake, miks peaksite valima LiveAgenti.

Use cases
Kasutusjuhud

LiveAgent toob positiivseid muutusi paljudele ettevõtetele üle maailma. Lugege meie klientide lugusid ja vaadake, kuidas nad LiveAgentiga oma äritegevust parandasid.

Vaadake kasutusjuhte

Üle 190 CMS-i & PaymentGateway integratsiooni

Integreerige, automatiseerige, uuendage

Õppige koos LiveAgentiga

LiveAgent on midagi enamat kui lihtsalt klienditoe tarkvara. Aitame ettevõtetel õppida ja pakume klienditoe meeskondadele tasuta lahendusi.

LiveAgenti lugu

Vaadake lisateavet LiveAgenti klienditoe tarkvara taga oleva meeskonna ja meie edu kohta.

Meist

LiveAgenti meeskond

Meie meeskond on pühendunud taskukohase ja tõhusa klienditoe tarkvara loomisele igat tüüpi äride jaoks. Usume, et suurepärase klienditeeninduse pakkumine peaks olema tavapraktika, olenemata ettevõtte suurusest või nišist. Anname LiveAgentis alati endast parima, et oma lahendusi uuendada ja edasi arendada. Püüame aidata klienditoe meeskondadel üle kogu maailma anda endast parimat ja luua õnnelikke kliente.

Tutvuge LiveAgenti meeskonnaga

Auhinnad

Meie edu

Kõik meie meeskonna liikmed tunnevad uhkust, sest muudavad meie toodet igal aastal paremaks ja annavad alati endast parima, et saavutada edu. LiveAgent on mitmes kategoorias pälvinud arvukalt auhindu kõige populaarsematelt tarkvaraülevaadete veebisaitidelt. Meist on kujunenud üks tööstusharu liidritest ja oleme mitmete auhinnakategooriate järjestikused võitjad. 

 • Populaarsete ülevaatesaitide mitme auhinna võitja
 • Kiireima juurutustarkvara auhinna võitja

Pikaajalised eelised

Miks ettevõtted
usaldavad LiveAgenti

LiveAgenti kasutajatoe tarkvara kasutavad klienditeenindusosakonnad üle kogu maailma. Täiustage oma kliendituge kiire teenusepakkumise, sujuva mitmekanalilise suhtluse ja palju muuga.

Ärieesmärgid

 • Lühenenud reageerimisaeg
 • Mitmekanaliline suhtlus
 • Automatiseerimis- ja korraldusfunktsioonid
 • Lihtsam töövoog funktsioonide ja integratsioonide toel

Positiivne mõju

 • Rahulolevad ja õnnelikud kliendid
 • Paremad klientide hinnangud
 • Suurenenud klientide lojaalsus
 • Kiirem kommunikatsioon ja rahulolu

Üle 30 000 ettevõte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja iseloomustusi ning uurige, kuidas suudab LiveAgent teie kliendituge toetada ja teie äripartnerite õnnetunnet suurendada.

“Vaadake meie edulugusid ja iseloomustusi ning uurige, kuidas LiveAgent teie kliendituge kasvatada suudab.”

Hankige inspiratsiooni meie edulugudest

Läbipaistev ning õiglane hinnakujundus

Lepinguid pole, varjatud tasusid pole, ainult igakuine arveldus. Täiesti läbipaistev hinnakujundus, igal kuul arveldatakse ainult tegeliku kasutamise eest. Valige õige plaan ja hakake pakkuma parimat kliendituge.

$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form
Related Articles to Tootetuvustus
Kolige osTicket`ist LiveAgenti meie meeskonna toel ja saage juurdepääs mitme kanaliga sedelisüsteemile.

Öelge head aega osTicket`ile

LiveAgent pakub rikkalikku paketti taskukohase hinna eest, mis tähendab paremat töövoogu, õnnelikumaid kliente ja tõstetud ümberarvestuskursse. Pakkuge parimat kliendituge ja muutke oma veebilehe külastajad maksvateks klientideks. Saage juurdepääs meie mitme kanaliga sedelisüsteemile ja kolige oma andmed üle juba täna!

LiveAgentil on Twitteri integreerimiseks kuluefektiivne lahendus. Sisestage oma Twitteri API, et püsida ühenduses ja vältida kõrgeid kulutusi.

Twitteri integratsiooni teadaanne

LiveAgent offers an affordable Twitter integration for businesses to stay connected with customers through social media platforms. This solution allows businesses to continue using Twitter integration as part of their customer support without incurring high costs. LiveAgent's omni-channel customer support software collects communication from multiple channels, including social media, to ensure successful website launches and effective marketing strategies. The new solution for Twitter integration will be available in the first half of May and is designed to minimize clients' costs while delivering quality services.

Alustage andmete ülekandmist Zendesk'i süsteemist lihtsa aktiveerimise liuguriga. Kõik teie piletid ja agendid kantakse turvaliselt LiveAgent'isse.

Lahkute Zendesk'ist?

LiveAgent pakub mitmeid suhtlusviise, sealhulgas vestlus, kõned, video-kõned ja sotsiaalmeedia. Ettevõte pakub tuge mitmes keeles, sealhulgas Eesti keeles. Lisaks pakutakse ka demo ja hinnakujundust.

Meie toe agendid aitavad teil oma andmed turvaliselt Novocall`ist üle kolida. Liituge LiveAgent`iga ja pakkuge paremat tuge.

Kolite Novacall`ist LiveAgent`i?

Kiire ja tõhus piletisüsteem, LiveAgent, aitab keskenduda klientide mõistmisele ja parandada kliendikogemust. Pakub mitmeid suhtluskanaleid ja tasulisi plaane vastavalt ettevõtte vajadustele.

Plaanite migreeruda Gorgiast? Proovige tasuta migreerimist LiveAgenti. Me võime tasuta üle tuua kõik Teie inimesed, piletid, sildid ja muu.

Migreeruge Gorgiast LiveAgenti

LiveAgent pakub mitmekeelset klienditeenindust, hiilgavat kliendituge, investeeringutasuvust ja täielikult varustatud tarkvara, mis aitab muuta tugiteenuse osakonna tõhusaks. Kliendid kiidavad LiveAgenti kiire reageerimise ja suurepäraste lahenduste eest.

LiveAgent on kasutajatoe lahendus, mis ühendab mitmed kanalid üheks liideseks. Soovite migreeruda LivePerson`ist Liveagenti`i? Aitame teid.

Migreerute LivePerson`ist?

LiveAgent on klientidega suhtlemise suurepärane vahend, mis kiirendab suhtlust, pakub täis funktsioone ja aitab saavutada kliendirahulolu ning müüki. See säästab aega ja on lihtne kasutada.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x