Õppige kõike
LiveAgenti kohta veebiseminaride abil

Avastage, kuidas saate iga funktsiooni oma huvides kasutada.

  • ✓ Pole seadistamine tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Õppige LiveAgenti veebiseminaridega

Tere tulemast LiveAgenti klienditeeninduse veebiseminarile! Meie spetsialistid juhendavad teid läbi meie mitmekanalilise klienditoe lahenduse, mis hõlmab piletisüsteemi, reaalajas vestlust, sisseehitatud kõnekeskust ja palju muud. Aitame teid teie konto seadistamisel ja konfigureerimisel ning vastame teie kõige sagedasematele küsimustele. Tutvuge LiveAgenti klienditeeninduse tarkvaraga koos meiega ning parandage oma klienditeenindust nagu paljud teised ettevõtted üle maailma.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
LiveAgent webinars

Sellel veebiseminaril vaatame läbi LiveAgenti juhtpaneeli põhitõed, millised on kõige olulisemad funktsioonid ja seaded, mida peaksite kõigepealt vaatama.

LiveAgenti põhijooneks on piletiteks muudetud sujuv kommunikatsioon. Suurendage produktiivsust, tulles üle LiveAgenti.

Reaalajas vestluse tarkvara või ennetavate vestluskutsete kasutamine on suurepärane viis klientide, potentsiaalsete klientide või üldsusega otsese kontakti loomiseks, et nad Teie veebisaidil ära ei eksiks.

Mitu teadmusbaasi on kõige uuem täiendus meie kliendiportaali ökosüsteemis. Mitme teadmusbaasi abil saate teadmised keele, toote või kaubamärgi järgi eraldada.

Related Articles to Veebiseminarid
Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

Liveagent on VKE-de jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks 2019. ja 2020. aastal. Suured ettevõtted saavad oma reaalajas trükkimisvaate funktsiooniga sageli oma investeeringutasuvuse LiveAgentilt kiiresti kätte.

Klienditoe tarkvara suurettevõtetele

Suurendage suhtlusprotsessi efektiivsust reaalajas vestluste ja proaktiivsete vestluskutsete abil mitmetelt seadmetelt. Kohandage oma juhtpaneeli vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja pakuge kiiremat kliendituge erinevate kanalite kaudu.

Pakkuge koronaviiruse ajal suurepärast klienditeenindust, kaitstes samal ajal oma töötajaid. Kasutage kaugtööd toetavaid klienditoe lahendusi.

Näete vaevahea teenuse pakkumisega COVIDi ajal?

Slovakkia raamatupood Martinus pakub veebiteenust, kus klienditeenindajad nõustavad ostjaid videovestluste ajal. Reguleerige ressursse vastavalt vajadusele ja motiveerige oma meeskonda. Jääge rahulikuks ja leidke lahendusi klientide rahulolu suurendamiseks. Kasutage konserveeritud sõnumeid ja automatiseeritud e-posti vastuseid piletite kiireks lahendamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x