Funktsiooniderohke tasuta reaalajas vestluse tarkvara.

Kasutage reaalajas tippimise vaateid, ennetavaid vestlusi ja külastajate jälgimist.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo

Tere, minu nimi on John, kuidas ma Teid aidata saan?

Sooviksin kontrollida oma tellimuse olekut.

Pole probleemi, palun andke mulle oma tellimuse ID.

Mu tellimuse ID on GQ34566

Kas vajate tasuta reaalajas vestluse tarkvara?

Kas teadsite, et enam kui pooled klientidest eelistavad kellegagi reaalajas ja veebis vestelda, selle asemel et ettevõttesse abi saamiseks helistada? Tasuta reaalajas vestluse tarkvara kasutamisel on palju eeliseid nii oma klientidele kui ka agentidele. Suurendage klientide rahulolu, parandage reageerimisaegu, suurendage agentide tootlikkust ja investeeringutasuvust. CrazyEggi andmetel ostavad 38% tarbijatest tõenäolisemalt ettevõttest, kui nad pakuvad reaalajas vestluse tuge.

Proovige meie tasuta reaalajas vestluse lahendust juba täna. Meie tasuta reaalajas vestluse rakendusel on turu kiireim vestlusvidin, mis on täielikult kohandatav ja keele järgi adapteeruv.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Tasuta reaalajas vestluse lahenduse hüved

Rakendage oma ettevõtte veebisaitidele tasuta reaalajas vestluse tarkvara ja nautige neid eeliseid:

Kiiremad vastamise ajad

Tasuta piletimüügi funktsioonid aitavad Teil vähendada kliendiprobleemi lahendamisele kuluvat aega.

Üks kontaktpunkt

Teie tugimeeskond saab ühest kohast käsitleda kõiki mitme kanali klienditaotlusi.

Paranenud agentide produktiivsus

Kui haldate kõiki tugikanaleid ühes kohas, kulutavad Teie agendid probleemide lahendamisele vähem aega.

Kiireim reaalajas vestluse tarkvara

LiveAgenti tasuta reaalajas vestluse tarkvara uhkeldab kõige kiirema turul oleva vestlusvidinaga. Kui võrdlete LiveAgenti teiste konkurentide vestlusvidina üldise suutlikusega, märkate et LiveAgenti oma on kiireim. LiveAgenti vestlusvidin kuvatakse vaid 2,5 sekundiga, samal ajal kui konkurendi vestlusvidinate kuvamiseks kulub 3,3–9,4 sekundit. 

Kiire vestluse vidin on õige viis, kui soovite veebisaidi külastajad tõhusalt klientideks muuta. EMarketeri aruande kohaselt tegi 35% rohkem inimesi pärast reaalajas vestluse kasutamist veebilehel ostu.

LiveAgent rating live chat agent - gif
LiveAgent Chat invitation

Tasuta reaalajas vestluse funktsioonid

Meie tasuta reaalajas vestluse tööriist on tervenisti kohandatav, kui ka keele järgi adapteeruv. Lisaks saate meie tasuta reaalajas vestlustarkvara kasutades kasutada meie tasuta piletisüsteemi koos universaalse postkasti, kõnekeskuse ja a teadmusbaasi/kliendiportaaliga.

Meie tasuta reaalajas vestluse tarkvara pakub 7-päevast pileti ajaloo otsingut ja ühte integratsiooni (ühte reaalajas vestluse nuppu, e-posti aadressi, kontaktivormi, telefoninumbrit.) Kui otsite enamat, näiteks piiramatut otsinguajalugu, sotsiaalmeedia integreerimist ja automatiseerimise funktsioone, vaadake meie tasulisi plaane.

Sujuv veebilehe integratsioon

LiveAgent loodi Teie väärtusliku aja säästmiseks. Lihtne (Copy&Paste) integratsioon ühendab Teid klientidega mõne sekundi jooksul. LiveAgent suunab uued sissetulevad vestlused Teie meeskonna õigetele liikmetele ja kohandab dünaamiliselt vestluste saadavust, kui teie agendid vahetuse ajal sisse ja välja logivad.

Tasuta reaalajas vestluse tarkvara kustutab klienditeeninduse tagasilöögid

Aeglane vastamise aeg

12% of Americans rate their number one frustration with customer service as “lack of speed.” Statista

Selguse puudumine üle kogu meedia

72% of consumers see having to explain their problem to multiple people as poor customer service. Dimensional Research

Läbipaistvuse puudumine

72% tarbijatest väidavad, et klienditeenindusega ühendust võttes eeldavad, et agent „teab, kes nad on, mida nad on ostnud, ja neil on ülevaade oma varasematest kohustustest”. Microsoft

LiveAgent Live Chat Demo | Live Agent02:16Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo
Live Agent

Proovige LiveAgenti juba täna

LiveAgent on VKEde jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks aastal 2020. Alustage meie tasuta reaalajas vestluse lahendusega ja minge igal ajal üle tasulisele versioonile, et saada piiramatut piletiajalugu, rohkem funktsioone ja piiramatut reaalajas vestluse nuppude arvu, e-posti aadresse, telefoninumbreid ja kontaktivorme.

Related Articles to Tasuta reaalajas vestluse tarkvara
Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

Liveagent on VKE-de jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks 2019. ja 2020. aastal. Suured ettevõtted saavad oma reaalajas trükkimisvaate funktsiooniga sageli oma investeeringutasuvuse LiveAgentilt kiiresti kätte.

Klienditoe tarkvara suurettevõtetele

Suurendage suhtlusprotsessi efektiivsust reaalajas vestluste ja proaktiivsete vestluskutsete abil mitmetelt seadmetelt. Kohandage oma juhtpaneeli vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja pakuge kiiremat kliendituge erinevate kanalite kaudu.

Pakkuge koronaviiruse ajal suurepärast klienditeenindust, kaitstes samal ajal oma töötajaid. Kasutage kaugtööd toetavaid klienditoe lahendusi.

Näete vaevahea teenuse pakkumisega COVIDi ajal?

Slovakkia raamatupood Martinus pakub veebiteenust, kus klienditeenindajad nõustavad ostjaid videovestluste ajal. Reguleerige ressursse vastavalt vajadusele ja motiveerige oma meeskonda. Jääge rahulikuks ja leidke lahendusi klientide rahulolu suurendamiseks. Kasutage konserveeritud sõnumeid ja automatiseeritud e-posti vastuseid piletite kiireks lahendamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x