Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Kas vajate tasuta reaalajas vestluse tarkvara?

Kas teadsite, et enam kui pooled klientidest eelistavad kellegagi reaalajas ja veebis vestelda, selle asemel et ettevõttesse abi saamiseks helistada? Tasuta reaalajas vestluse tarkvara kasutamisel on palju eeliseid nii oma klientidele kui ka agentidele. Suurendage klientide rahulolu, parandage reageerimisaegu, suurendage agentide tootlikkust ja investeeringutasuvust. CrazyEggi andmetel ostavad 38% tarbijatest tõenäolisemalt ettevõttest, kui nad pakuvad reaalajas vestluse tuge.

Proovige meie tasuta reaalajas vestluse lahendust juba täna. Meie tasuta reaalajas vestluse rakendusel on turu kiireim vestlusvidin, mis on täielikult kohandatav ja keele järgi adapteeruv.

 

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

Tasuta reaalajas vestluse lahenduse hüved

Rakendage oma ettevõtte veebisaitidele tasuta reaalajas vestluse tarkvara ja nautige neid eeliseid:

Clock icon

Kiiremad vastamise ajad

Tasuta piletimüügi funktsioonid aitavad Teil vähendada kliendiprobleemi lahendamisele kuluvat aega.

Cloud icon

Üks kontaktpunkt

Teie tugimeeskond saab ühest kohast käsitleda kõiki mitme kanali klienditaotlusi.

Tachometer icon

Paranenud agentide produktiivsus

Kui haldate kõiki tugikanaleid ühes kohas, kulutavad Teie agendid probleemide lahendamisele vähem aega.

Kiireim reaalajas vestluse tarkvara

LiveAgenti tasuta reaalajas vestluse tarkvara uhkeldab kõige kiirema turul oleva vestlusvidinaga. Kui võrdlete LiveAgenti teiste konkurentide vestlusvidina üldise suutlikusega, märkate et LiveAgenti oma on kiireim. LiveAgenti vestlusvidin kuvatakse vaid 2,5 sekundiga, samal ajal kui konkurendi vestlusvidinate kuvamiseks kulub 3,3–9,4 sekundit. 

Kiire vestluse vidin on õige viis, kui soovite veebisaidi külastajad tõhusalt klientideks muuta. EMarketeri aruande kohaselt tegi 35% rohkem inimesi pärast reaalajas vestluse kasutamist veebilehel ostu.

livestat1 1
tour 03

Tasuta reaalajas vestluse funktsioonid

Meie tasuta reaalajas vestluse tööriist on tervenisti kohandatav, kui ka keele järgi adapteeruv. Lisaks saate meie tasuta reaalajas vestlustarkvara kasutades kasutada meie tasuta piletisüsteemi koos universaalse postkasti, kõnekeskuse ja a teadmusbaasi/kliendiportaaliga.

Meie tasuta reaalajas vestluse tarkvara pakub 7-päevast pileti ajaloo otsingut ja ühte integratsiooni (ühte reaalajas vestluse nuppu, e-posti aadressi, kontaktivormi, telefoninumbrit.) Kui otsite enamat, näiteks piiramatut otsinguajalugu, sotsiaalmeedia integreerimist ja automatiseerimise funktsioone, vaadake meie tasulisi plaane.

Sujuv veebilehe integratsioon

LiveAgent loodi Teie väärtusliku aja säästmiseks. Lihtne (Copy&Paste) integratsioon ühendab Teid klientidega mõne sekundi jooksul. LiveAgent suunab uued sissetulevad vestlused Teie meeskonna õigetele liikmetele ja kohandab dünaamiliselt vestluste saadavust, kui teie agendid vahetuse ajal sisse ja välja logivad.

Tasuta reaalajas vestluse tarkvara kustutab klienditeeninduse tagasilöögid

Clock

Aeglane vastamise aeg

12% of Americans rate their number one frustration with customer service as “lack of speed.” Statista

Group 370 icon

Selguse puudumine üle kogu meedia

72% of consumers see having to explain their problem to multiple people as poor customer service. Dimensional Research

Zoom icon

Läbipaistvuse puudumine

72% tarbijatest väidavad, et klienditeenindusega ühendust võttes eeldavad, et agent „teab, kes nad on, mida nad on ostnud, ja neil on ülevaade oma varasematest kohustustest”. Microsoft

Proovige LiveAgenti juba täna

LiveAgent on VKEde jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks aastal 2020. Alustage meie tasuta reaalajas vestluse lahendusega ja minge igal ajal üle tasulisele versioonile, et saada piiramatut piletiajalugu, rohkem funktsioone ja piiramatut reaalajas vestluse nuppude arvu, e-posti aadresse, telefoninumbreid ja kontaktivorme.

Te saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

FAQ

Will I ever be charged to use the software?

No, LiveAgent provides a free account without any hidden costs. Moreover, there are no credit card details required to obtain a free account.

How live chat tools work?

After implementing a chat button on your website, you can start chatting with customers immediately. Whenever a visitor comes to your website, a chat button is displayed. After that, the customers have the option to contact you via a chat window. If the customer decides to do so, a ticket will be generated and shown in your Universal inbox.

Is live chat a real person?

The live chat is a button that provides a fast communication channel for an agent to respond to customer requests as soon as possible.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo