Taotlete
pakkumist?

Täitke allolev kontaktivorm või võtke meiega ühendust e-posti teel.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti
  • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Taotlus lisateabe saamiseks

Kas vajate konkreetseid vastuseid spetsiifilistele küsimustele meie tarkvara kohta? Sellisel juhul vaadake üle järgnev dokumentatsioon ja saatke oma kontaktandmed läbi alloleva kontaktivormi. Me pöördume vastustega otse Teie poole

Woman responding to text while walking
How it works

Soovite näha kuidas see toimib?

Oleme alates 2004. aastast aidanud kõigi tööstusharude ettevõtetel parandada oma klienditeenindust. Üle 150 miljoni lõppkasutaja on usaldanud meile oma
teenindustoimingud, kuna teame, et suurepärase klienditeeninduse pakkumine nõuab rasket tööd. Ja see on ka põhjuseks, miks me lõime Liveagenti– tarkvara, mis teeb raske töö sinu eest ära.

Avastamaks kõike, mida LiveAgentil pakkuda on, planeerige demo juba täna. Te ei pea pettuma.

Hinnakiri

Uurige rohkem meie freemium-hinnamudeli kohta.

Funktsioonid

Hetike pilk rohkem kui sajale meie poolt pakutavale arenenud kasutajatoe funktsioonile .

Privaatsuspoliitika

Vaadake üle meie privaatsuspoliitika, et saada teada kuidas me teie andmeid kasutame.

Vajate allkirjastatud mitteavaldamise lepingut?

Kui vajate meie allkirja mitteavaldamise lepingule, võtke ühendust Andyga aadressil andy@liveagent.com. Ta saadab selle Teile meelsasti.

Provide personalized customer service

Huvitatud kuulma rohkem?

Täitke vorm ja me võtame teiega peagi ühendust.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Related Articles to Pakkumise taotlus
Jälgige oma agentide saadavust. Proovige LiveAgenti funktsiooni - Agendi saadavus. Saate ülevaate, kui Teie agendid on võrgus. Lugege sellest lähemalt.

Agentide saadavus

Jälgige oma agentide saadavust. Proovige LiveAgenti funktsiooni - Agendi saadavus. Saate ülevaate, kui Teie agendid on võrgus. Lugege sellest lähemalt.

LiveAgent'i ticketite jaotamise funktsioon aitab ZSE'l edastada tuhandeid ticketid õigele osakonnale ja töötajale. Lugege, kuidas algas LiveAgent'i ja ZSE lugu.

EON

ZSE (Saksa energiakontserni E.ON liige) pakub elektrienergia ja gaasi tarnimist, rajatiste hooldust ja energiatõhususe alast nõustamist. LiveAgent'i üleminek aitas neil paremini hallata sissetulevaid e-kirju ja pakkuda kiiremat ja põhjalikumat kliendituge. Tugiagendid soovitavad LiveAgent'i teistele ettevõtetele.

Get better overview about your support service. Track time spent by each agent supporting customers automatically by LiveAgent’s function - Time tracking.

Time tracking

Time tracking in LiveAgent allows for automatic tracking of time spent by agents on customer support tickets. It also provides the option to force agents to manually input time and add notes. The tracking stops if the agent switches to another ticket or browser tab, ensuring accurate time tracking.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Kavanda demo

Antud tekstis käsitletakse tutvumiskõne kontrollnimekirja ja HelpCrunchi teadmusbaasi. Tutvumiskõne kontrollnimekiri aitab müügiprotsessis olla organiseeritum ja tõhusam ning on kasulik kõigile müügi- ja turundusmeeskonna liikmetele ning müügijuhile. HelpCrunchi teadmusbaasi innovatiivsed funktsioonid võimaldavad erinevaid suhtlusviise, tasuta proovivõimalust ning positiivseid hinnanguid. Sobib klientidele, kes soovivad parandada oma kliendisuhteid. Kokkuvõtlikult on tekstis esitatud müügistrateegia abivahendid.

Lisage manuseid oma teadmistebaasi aktiklitele. Proovige LiveAgent`i funkstiooni - artikli manused. Lugege rohkem artiklist nüüd.

Artiklite manused

LiveAgent pakub erinevaid tarkvaralahendusi, mis võimaldavad ettevõtetel pakkuda paremat klienditeenindust. Lisaks on võimalik lihtsalt lisada manuseid artiklitele ja luua oma kliendikogukond. Tasuta prooviversioonid ja mitmed erinevad võimalused muudavad LiveAgenti atraktiivseks valikuks ettevõtetele.

LiveAgent pakub konkreetse ajavahemiku ja osakonna täidetud ja vastamata SLA-de logi. Üksikuid kirjeid saab sortida erinevate filtrite järgi.

SLA logiaruanne

Teenustaseme leping (SLA) tagab kvantifitseeritud ja arvestatava teenuse osutamise ning selgema ülevaate probleemide korral. LiveAgent pakub SLA-de logi, mida saab erinevate parameetrite järgi sorteerida ja eksportida CSV-faili. Agentide saadavuse aruannetest saab agendi tööaega ja online olemise aega ülevaate ning neid saab genereerida LiveAgentis. Lisaks pakub LiveAgent mitmeid seotud ressursse ja tarkvaralahendusi.

You will be
in Good Hands!

Join our community of happy clients and provide excellent customer support with LiveAgent.

Plaani demo

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Close
Schedule a demo
Schedule a one-on-one call
  • How to achieve your business goals with LiveAgent
  • Tour of the LiveAgent so you can get an idea of how it works
  • Answers to any questions you may have about LiveAgent
Plaani demo
Start Free Trial x