Video of request for proposal in LiveAgent

Mis on LiveAgent?

LiveAgent on auhinnatud mitmekanaliline klienditoe tarkvara. Usaldusväärsete arvustuslehtede kasutajad peavad seda üheks parimaks.

This picture depicts LiveAgent pricing.

Paindlik hinnakujundus

LiveAgent skaleerub teie ettevõttega, nii et te ei pea oma eelarve pärast muretsema.

This picture depicts a woman and signs of LigeAgent features.

Üle 139 funktsiooni

Hankige juurdepääs tõeliselt laiale ja paljude kasutusjuhtude jaoks loodud tootlikkuse funktsioonide komplektile.

This picture depicts LiveAgent integrations.

Üle 190 integratsiooni

Parandage oma töövooge rohkete kohapealsete ja väliste tarkvara integratsioonidega.

This picture depicts a customer support team of LiveAgent.

Ööpäevaringne klienditugi

Kui vajate vastuseid või abi, oleme teie jaoks alati olemas,. Võtke meiega ühendust 24/7!

This picture depicts a man with logos behind him.

Kasutatud parimatest parimate poolt

Meie klientideks on ühed tuntumad ja edukamad ettevõtted kogu maailmas.

Request for proposal awards

Auhinnatud ettevõte

LiveAgenti klienditoe tarkvara on aastast aastasse võitnud auhindu mitmetes kategooriates.

Related Articles to Pakkumise taotlus
Jälgige oma agentide saadavust. Proovige LiveAgenti funktsiooni - Agendi saadavus. Saate ülevaate, kui Teie agendid on võrgus. Lugege sellest lähemalt.

Agentide saadavus

Jälgige oma agentide saadavust. Proovige LiveAgenti funktsiooni - Agendi saadavus. Saate ülevaate, kui Teie agendid on võrgus. Lugege sellest lähemalt.

LiveAgent'i ticketite jaotamise funktsioon aitab ZSE'l edastada tuhandeid ticketid õigele osakonnale ja töötajale. Lugege, kuidas algas LiveAgent'i ja ZSE lugu.

EON

ZSE (Saksa energiakontserni E.ON liige) pakub elektrienergia ja gaasi tarnimist, rajatiste hooldust ja energiatõhususe alast nõustamist. LiveAgent'i üleminek aitas neil paremini hallata sissetulevaid e-kirju ja pakkuda kiiremat ja põhjalikumat kliendituge. Tugiagendid soovitavad LiveAgent'i teistele ettevõtetele.

Get better overview about your support service. Track time spent by each agent supporting customers automatically by LiveAgent’s function - Time tracking.

Time tracking

Time tracking in LiveAgent allows for automatic tracking of time spent by agents on customer support tickets. It also provides the option to force agents to manually input time and add notes. The tracking stops if the agent switches to another ticket or browser tab, ensuring accurate time tracking.

Kas soovite LiveAgenti kohta rohkem teada saada? LiveAgenti ja selle edukuse kohta lisateabe saamiseks taotlege tasuta demot.

Kavanda demo

Antud tekstis käsitletakse tutvumiskõne kontrollnimekirja ja HelpCrunchi teadmusbaasi. Tutvumiskõne kontrollnimekiri aitab müügiprotsessis olla organiseeritum ja tõhusam ning on kasulik kõigile müügi- ja turundusmeeskonna liikmetele ning müügijuhile. HelpCrunchi teadmusbaasi innovatiivsed funktsioonid võimaldavad erinevaid suhtlusviise, tasuta proovivõimalust ning positiivseid hinnanguid. Sobib klientidele, kes soovivad parandada oma kliendisuhteid. Kokkuvõtlikult on tekstis esitatud müügistrateegia abivahendid.

Lisage manuseid oma teadmistebaasi aktiklitele. Proovige LiveAgent`i funkstiooni - artikli manused. Lugege rohkem artiklist nüüd.

Artiklite manused

LiveAgent pakub erinevaid tarkvaralahendusi, mis võimaldavad ettevõtetel pakkuda paremat klienditeenindust. Lisaks on võimalik lihtsalt lisada manuseid artiklitele ja luua oma kliendikogukond. Tasuta prooviversioonid ja mitmed erinevad võimalused muudavad LiveAgenti atraktiivseks valikuks ettevõtetele.

LiveAgent pakub konkreetse ajavahemiku ja osakonna täidetud ja vastamata SLA-de logi. Üksikuid kirjeid saab sortida erinevate filtrite järgi.

SLA logiaruanne

Teenustaseme leping (SLA) tagab kvantifitseeritud ja arvestatava teenuse osutamise ning selgema ülevaate probleemide korral. LiveAgent pakub SLA-de logi, mida saab erinevate parameetrite järgi sorteerida ja eksportida CSV-faili. Agentide saadavuse aruannetest saab agendi tööaega ja online olemise aega ülevaate ning neid saab genereerida LiveAgentis. Lisaks pakub LiveAgent mitmeid seotud ressursse ja tarkvaralahendusi.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x