Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Mailchimp

Mis on Mailchimp?

MailChimp on e-maili turunduse tarkvara, mis loodi 2001 aastal. See on veebipõhine rakendus, kuigi mõnede funktsioonide andmeid on võimalik ka allalaadida, lisaks on rakendus kasutatav võrguväliselt. Seda kasutab kollektiivselt 3.5 miljonit inimest, kes saadavad läbi teenuse üle 4 miljoni e-maili. Mailchimp`i saab kerge vaevaga LiveAgent`iga integreerida.

Kuidas see töötab?

Ühendades Mailchimp`i LiveAgent`iga võimaldab see teil liita ja eemaldada kontakte oma e-maili turunduse nimekirjadest otse  sedelisüsteemi liidesest. Kontakti lisamine on lihtne, siiski on vajalik liitumine kinnitada. Proovige integratsiooni ning näete, kui võimas on klienditoe rakendusega e-maili turunduse tööriist.  

Eelised

  • Tellimuste haldamine
  • Kiiremad vastused teie klientidele
  • Üks lahendus oma e-maili turunduse haldamiseks

Kuidas ühendada MailChimp`i LiveAgent`iga?

LiveAgent`il on pluginate sektsioonis oma integratsioon. Kui soovite integreerida MailChimp`i ja hallata oma kliente paremini, järgige seda juhendit.

Avage LiveAgent ja suunduge sektsiooni Konfiguratsioon > Süsteem > Pluginad ning otsige nimekirjast üles Mailchimp. Klikkige aktiveerimise lülitil, mis asub paremal pool.

Mailchimp plugin LiveAgent`i pluginate nimekirjas
Mailchimp plugin

LiveAgent lähtestatakse, seejärel näete pluginat nimekirja tipus aktiivsete pluginate vahel. Nüüd klikkige konfigureerimise nupul, milleks on hammasratta nupp lüliti kõrval. Seejärel tuleb teil sisestada API võti.

Klikkige nupul Võta Mailchimp API võti ja LiveAgent suunab teid Mailchimp kontole. Looge API võti ning kopeerige see plugina konfiguratsiooni. Kui olete lõpetanud, siis vajutage Salvesta.

Mailchimp plugina konfigureerimine ja üles seadmine
Mailchimp plugina üles seadmine
Looge Mailchimp`is API võti, et seda LiveAgent`iga integreerida
Loo API

Nüüd saate hallata oma liitumisi LiveAgent`ist. Avage mistahes enda klienditoe sedel ja otsige parempoolselt paneelilt üles Mailchimp ikoon. Klikkige sellele, et näha oma turundussuhtluse haldamise võimalusi.

Mailchimp integratsiooniplugin on LiveAgent`i sedelisüsteemis aktiivne ja funktsionaalne.
Mailchimp LiveAgent`is

Kuidas ühendada Mailchimp`i Zapier`i kaudu LiveAgent`iga?

Mailchimp`i saab Zapier`i kaudu LiveAgent`iga ühendada. See kasutab päästikut ja kasutajates tegevusi ühendades kaks rakendust ja luues nii integratsiooni. Protsess võtab aega kõigest paar minutit ja teil pole vaja kodeerimiskogemust.

Kui teil on vaja Zapier`i kontot saate selle luua siin. Kui teil on konto juba olemas, suunduge Zapier`i LiveAgent + Mailchimp integratsioonide lehele.

LiveAgent`i ja Mailchimp`i integratsioonide lehekülg Zapier´is
LiveAgent + Mailchimp

Lehel olles liikuge allapoole kuni näete pealkirja Ühenda LiveAgent+ Mailchimp`iga minutitega. Seal valite päästiku ja tegevuse. Valiku tegemisel pidage silmas seda, mida soovite, et teie integratsioon teeks.

Demonstreerime teile näitema integratsiooni LiveAgent`i pistikuga Uus Klient ja Mailchimp`i tegevusega Lisa/Uuenda Liituja. Pärast seda klikkige sinisel “Ühenda” nupul.

Valitud LiveAgent`i päästik ja Mailchimp´i tegevus
Tegevus ja päästik valitud

Järgmiseks sammuks on LiveAgent`i päästiku konfigureerimine. Selleks tuleb klikkida “Jätka” ning logida Zapier`i kaudu oma LiveAgent`i kontole. Viimaseks sammuks on päästiku testimine. Võite selle vahele jätta, kuid soovitame seda siiski proovida.

LiveAgent`i päästiku üles seadmine
Päästiku üles seadmine
LiveAgent`i päästiku testimine
Päästiku testimine

Nüüd aga Mailchimp`i tegevus. Logige Mailchimp`i ja valige oma konto. Järgmise sammu all saate valida publiku ning selle, kuidas Mailchimp LiveAgent`ist kasutajate andmeid kogub.

Täitke ära nõutud väljad. Kui te pole kindel, mida e-maili väljale kirjutada, tutvuge abi saamiseks selle juhendiga. Pärast seda saate täpsustada oma e-maili turunduse teenuse tingimusi.

Mailchimp tegevuse üles seadmine
Tegevuse üles seadmine

Kui olete valmis, tehke integratsioonile viimane testimine.

Mailchimp`i ja LiveAgent`i integratsiooni test
Integratsiooni test

Kui olete lõpetanud vaadake tulemuste nägemiseks oma Mailchimp kontole. Teie kliendid peksid olema nüüdsest kampaaniaga liidetud.

Uus LiveAgent`i kontakt nimekirjas
Uus kontakt LiveAgent`is
Pärast edukat integratsiooni on uus liituja edukalt Mailchimp`i lisatud
Uus Mailchimp`iga liituja

Rohkemate integratsioonide loomiseks suunduge tagasi Zapier`i

KKK

Mis on Mailchimp?

Mailchimp on suurepärane turundustööriist, mis võimaldab teie ettevõttel oma klientidega ühendust hoida. Veelgi enam, see võimaldab teil luua kaasahaaravaid kampaaniaid, samuti jälgida ja analüüsida kampaaniate kõiki andmeid. 

Kuidas saate integreerida Mailchimp`i LiveAgent`iga?

Siin on kiire ja lihtne juhend:

1. Looge MailChimp konto

2. Logige LiveAgent`i

3. Minge Konfiguratsioonid - Süsteem - Pluginad

4. Aktiveerige Mailchimp

5. Kopeerige ja sisestage API võti Mailchimp`i

6. Hakake KASUTAMA 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo