Mailchimp

Mis on Mailchimp?

MailChimp on e-maili turunduse tarkvara, mis loodi 2001 aastal. See on veebipõhine rakendus, kuigi mõnede funktsioonide andmeid on võimalik ka allalaadida, lisaks on rakendus kasutatav võrguväliselt. Seda kasutab kollektiivselt 3.5 miljonit inimest, kes saadavad läbi teenuse üle 4 miljoni e-maili. Mailchimpi saab kerge vaevaga LiveAgentiga integreerida.

Kuidas see töötab?

Ühendades Mailchimpi LiveAgentiga võimaldab see teil liita ja eemaldada kontakte oma e-maili turunduse nimekirjadest otse  sedelisüsteemi liidesest. Kontakti lisamine on lihtne, siiski on vajalik liitumine kinnitada. Proovige integratsiooni ning näete, kui võimas on klienditoe rakendusega e-maili turunduse tööriist.  

Eelised

  • Tellimuste haldamine
  • Kiiremad vastused teie klientidele
  • Üks lahendus oma e-maili turunduse haldamiseks

Kuidas ühendada MailChimpi LiveAgentiga?

LiveAgentil on pluginate sektsioonis oma integratsioon. Kui soovite integreerida MailChimpi ja hallata oma kliente paremini, järgige seda juhendit.

Avage LiveAgent ja suunduge sektsiooni Konfiguratsioon > Süsteem > Pluginad ning otsige nimekirjast üles Mailchimp. Klikkige aktiveerimise lülitil, mis asub paremal pool.

Mailchimp plugin LiveAgenti pluginate nimekirjas
Mailchimp plugin

LiveAgent lähtestatakse, seejärel näete pluginat nimekirja tipus aktiivsete pluginate vahel. Nüüd klikkige konfigureerimise nupul, milleks on hammasratta nupp lüliti kõrval. Seejärel tuleb teil sisestada API võti.

Klikkige nupul Võta Mailchimp API võti ja LiveAgent suunab teid Mailchimp kontole. Looge API võti ning kopeerige see plugina konfiguratsiooni. Kui olete lõpetanud, siis vajutage Salvesta.

Mailchimp plugina konfigureerimine ja üles seadmine
Mailchimp plugina üles seadmine
Looge Mailchimpis API võti, et seda LiveAgentiga integreerida
Loo API

Nüüd saate hallata oma liitumisi LiveAgentist. Avage mistahes enda klienditoe sedel ja otsige parempoolselt paneelilt üles Mailchimp ikoon. Klikkige sellele, et näha oma turundussuhtluse haldamise võimalusi.

Mailchimp integratsiooniplugin on LiveAgenti sedelisüsteemis aktiivne ja funktsionaalne.
Mailchimp LiveAgentis

Kuidas ühendada Mailchimpi Zapieri kaudu LiveAgentiga?

Mailchimpi saab Zapieri kaudu LiveAgentiga ühendada. See kasutab päästikut ja kasutajates tegevusi ühendades kaks rakendust ja luues nii integratsiooni. Protsess võtab aega kõigest paar minutit ja teil pole vaja kodeerimiskogemust.

Kui teil on vaja Zapieri kontot saate selle luua siin. Kui teil on konto juba olemas, suunduge Zapieri LiveAgent + Mailchimp integratsioonide lehele.

LiveAgenti ja Mailchimpi integratsioonide lehekülg Zapier´is
LiveAgent + Mailchimp

Lehel olles liikuge allapoole kuni näete pealkirja Ühenda LiveAgent+ Mailchimpiga minutitega. Seal valite päästiku ja tegevuse. Valiku tegemisel pidage silmas seda, mida soovite, et teie integratsioon teeks.

Demonstreerime teile näitema integratsiooni LiveAgenti pistikuga Uus Klient ja Mailchimpi tegevusega Lisa/Uuenda Liituja. Pärast seda klikkige sinisel “Ühenda” nupul.

Valitud LiveAgenti päästik ja Mailchimp´i tegevus
Tegevus ja päästik valitud

Järgmiseks sammuks on LiveAgenti päästiku konfigureerimine. Selleks tuleb klikkida “Jätka” ning logida Zapieri kaudu oma LiveAgenti kontole. Viimaseks sammuks on päästiku testimine. Võite selle vahele jätta, kuid soovitame seda siiski proovida.

LiveAgenti päästiku üles seadmine
Päästiku üles seadmine
LiveAgenti päästiku testimine
Päästiku testimine

Nüüd aga Mailchimpi tegevus. Logige Mailchimpi ja valige oma konto. Järgmise sammu all saate valida publiku ning selle, kuidas Mailchimp LiveAgentist kasutajate andmeid kogub.

Täitke ära nõutud väljad. Kui te pole kindel, mida e-maili väljale kirjutada, tutvuge abi saamiseks selle juhendiga. Pärast seda saate täpsustada oma e-maili turunduse teenuse tingimusi.

Mailchimp tegevuse üles seadmine
Tegevuse üles seadmine

Kui olete valmis, tehke integratsioonile viimane testimine.

Mailchimpi ja LiveAgenti integratsiooni test
Integratsiooni test

Kui olete lõpetanud vaadake tulemuste nägemiseks oma Mailchimp kontole. Teie kliendid peksid olema nüüdsest kampaaniaga liidetud.

Uus LiveAgenti kontakt nimekirjas
Uus kontakt LiveAgentis
Pärast edukat integratsiooni on uus liituja edukalt Mailchimpi lisatud
Uus Mailchimpiga liituja

Rohkemate integratsioonide loomiseks suunduge tagasi Zapieri

Frequently asked questions

Mis on Mailchimp?

Mailchimp on suurepärane turundustööriist, mis võimaldab teie ettevõttel oma klientidega ühendust hoida. Veelgi enam, see võimaldab teil luua kaasahaaravaid kampaaniaid, samuti jälgida ja analüüsida kampaaniate kõiki andmeid. 

Kuidas saate integreerida Mailchimpi LiveAgentiga?

Siin on kiire ja lihtne juhend:

1. Looge MailChimp konto

2. Logige LiveAgenti

3. Minge Konfiguratsioonid - Süsteem - Pluginad

4. Aktiveerige Mailchimp

5. Kopeerige ja sisestage API võti Mailchimpi

6. Hakake KASUTAMA 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo