Mail.ru

Mis on Mail.ru?

Mail.ru on Venemaa Interneti-ettevõte ja e-posti teenus. Sellest sai üks peamisi e-posti pakkujaid Venemaal ja vene keelt kõneleva Interneti segmendi seas. Mail.ru-le kuulub ka suur hulk sellele segmendile keskendunud populaarseid veebisaite.

Kuidas saate Mail.ru-d kasutada?

Olles Venemaal populaarne e-posti teenus, saate Mail.ru abil luua klienditoe e-posti aadressi, kust saate vastu võtta kliendipäringuid. Selline probleemide lahendamise viis võib aga olla tõhus, kui töötate väikese koguse e-kirjadega. Segaduste ja kaose vältimiseks saate oma Mail.ru e-posti aadressi ühendada LiveAgenti piletisüsteemiga ja hoida klientide päringud korrastatuna.

LiveAgenti piletisüsteem toetab mitut postkasti erinevate pakkujate poolt, kaasaarvatud Mail.ru, Gmail, Outlook, Yahoo ja lugematult teisi. Lisaks on see tervenisti toetatud erinevate funktsioonidega, mis teevad kindlaks et Teie e-posti suhtlus oleks organiseeritud ja suunatud õigetele inimestele.

Heitke pilk funktsioonidele, nagu osakonnad või automaatne piletite jaotus, mis tagab et iga pilet edastatakse saadaolevale tugiteenuse agendile. Samuti saate siltide abil luua erinevaid teemarühmi või määrata oma lahtiolekuaja, et anda klientidele teada, kui olete valmis vastama.

Üks parimaid asju LiveAgenti piletisüsteemi juures on selle mitmekanalilised võimalused. Lisaks Mail.ru-le ja teistele e-posti pakkujatele käsitleb LiveAgent ka reaalajas vestlust, kõnekeskust, kliendiportaali ja sotsiaalmeediatFacebooki, Instagrami, Twitterit ja isegi Viberit. Kõiki neid sidekanaleid toetavad unikaalsed funktsioonid. Heitke pilk terviklikule nimekirjale, et näha neid kõiki. 

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Mis kasu on Mail.ru integratsiooni kasutamisest?

  • Populaarne Venemaal asuv e-posti teenusepakkuja Teie kasutajatoes
  • Kiirem kliendisuhtlus
  • Parem e-posti haldamine ja tellimuste selgus
  • Mitmekanaliline piletite süsteem

Searching for a way to improve your email communication?

Handle customer requests faster and get your comunication organized with LiveAgent ticketing system

Kuidas saate Mail.ru LiveAgentiga integreerida?

Integratsiooni protsess Mail.ru ja LiveAgentiga on lihtne ja võtab vaid mõne minuti. Peate vaid lisama oma Mail.ru e-posti konto LiveAgent piletisüsteemi. Järgige allolevat juhendit, et teada saada, kuidas seda teha.

  • Kui Teil pole veel kontot, minge aadressile Mail.ru ja looge omale uus e-posti konto, klõpsates Mail.ru avalehe vasaku paneeli ülaosas käsul Loo e-post. Esitage oma andmed ja looge oma konto. Kui Teil on juba konto, võite selle sammu vahele jätta.
Mail.ru konto loomise leht koos infoväljadega
Mail.ru konto loomine
  • Kui Teie konto on valmis, avage LiveAgent ja minge Seadistamine > E-post > Meilikontod. Nüüd vajutage oranžil Loo nupul ülaosas ning valige Mail.ru e-posti aadressite pakkujate nimekirjast.
Mail.ru LiveAgenti seadetes uue e-posti aadressi lisamisel
Mail.ru LiveAgentis
  • Seejärel sisestage oma andmed, näiteks sisselogimisnimi, parool ja valige osakond, kuhu e-kirjad suunatakse. Kui olete lõpetanud, klõpsake nuppu Salvesta ja Teie Mail.ru e -posti aadress lisatakse LiveAgentile.
Mail.ru seadistamine LiveAgentis
Mail.ru seadistamine

Teie Mail.ru integratsioon on lõpule viidud ja nüüd suunatakse kõik Teie Mail.ru kliendi e-kirjad Teie LiveAgenti piletisüsteemi.

Soovite LiveAgenti piletisüsteemi kohta rohkem teavet? Heitke pilk meie piletisüsteemi funktsioonidele või vaadake kasutusjuhtumeid, et teada saada kuidas LiveAgenti oma klienditoe täiendamiseks kasutada.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Mail.ru?

Mail.ru on üks suurimaid e-posti pakkujaid Venemaal ja vene keelt kõnelevale interneti segmendile. Samuti haldavad nad mitmeid populaarseid veebisaite.

Kas ma saan integreerida Mail.ru LiveAgentiga?

Teie Mail.ru e-posti postkasti saab tasuta ja ilma keerukate toiminguteta LiveAgenti integreerida. Järgige selle artikli juhendit, et teada saada, kuidas seda teha. 

Millised on Mail.ru LiveAgentiga integreerimise eelised?

Täiustatud ja organiseeritud meilisuhtlus, prioriteetide seadmine, filtreerimine, rämpsposti filtrid ja mitme kanaliga võimalused on vaid mõned paljudest eelistest.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo