Sendmail

Mis on Sendmail?

Sendmail on üldkasutatav e-posti marsruutimisvahend. See on tasuta ja avatud lähtekoodiga tarkvaraprojekt, mis on kogunud kuulsust nii tasuta kui ka suletud lähtekoodiga tarkvarana. See toetab paljusid posti edastamise ja kohaletoimetamise meetodeid. See toetab lihtsat posti edastamise protokolli.

Turvalised e-postid, nagu Sendmail, aitavad Teil vältida tavalisi meiliviirusi, soovimatuid või tüütuid kirju rämpspostitajatelt või petturitelt. See on eriti oluline hõivatud klienditoe jaoks, mis ei saa endale lubada aja raiskamist soovimatule suhtlusele.

Kuidas Sendmaili kasutada?

SSendmaili saab kasutada spetsiaalse klienditoe e-postina inimestele, kes vajavad sisemise e-posti serveri kasutamist. See võimaldab kasutajatele e-posti seadistamisel suuremat paindlikkust ja tagab ka e-posti suhtluse suurema turvalisuse. 

Sendmaili saab lihtsasti integreerida LiveAgenti klienditoesse Teie peamise klienditeeninduse e-postina. Klienditoe käsitlemine meilikliendi kaudu võib väikeettevõtetele imesid teha, kuid suure hulga klientidega suheldes võib protsess muutuda kaootiliseks. Sendmaili ühendamine LiveAgentiga võimaldab teie klienditoel kasutada palju kasulikke funktsioone ja see võib aidata Teil töövoogu parandada.

LiveAgenti piletisüsteem toetab palju funktsioone, nagu kogu e-posti suhtlust kokku koguv universaalne postkast, reaalajas vestlus/a>, kõnekeskus, kliendiportaal või sotsiaalmeediaFacebook, Twitter, Instagram ja Viber. Seadistage reeglid, filtrid või lisage silte paremaks töövoo korraldamiseks või jaotage agendid osakondadesse, mis vastutavad erinevate probleemide eest. 

Seate ka määrata töötunnid, valmistada eelmääratud vastused korduvatele küsimustele ja kasutada neid kiirvastustena, või kasutada ära mängustamise funktsioone, et julgustada oma agente saama parimaks. LiveAgentiga saab kasutada palju muid funktsioone, vaadake neid siit

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on Sendmaili integreerimise eelised?

  • Avatud lähtekoodiga
  • Jälgimise tööriistad
  • Kaugjuhtimine

Improve your customer support with LiveAgent

Integrate your email with the LiveAgent ticketing system and provide better and faster support

Kuidas integreerida Sendmail LiveAgentiga?

Integreerimisprotsessi lõpule viimiseks on vaja ühendada Sendmail LiveAgenti piletisüsteemiga. Kogu protsess võtab vaid mõne minuti. Järgige allolevat juhendit, et näha, kuidas seda teha.

  • Peate esmalt seadistama Sendmaili? Minge nende veebisaidile ja seadistage see. Sait pakub FTP allalaadimislinki ning lisateavet Sendmaili funktsioonide ja turvalisuse kohta. Jätkamiseks peate konfigureerima IMAP/POP3. Kui olete seda teinud, liikuge järgmise sammu juurde.
Sendmaili koduleht allalaadimise võimaluse ja informatsiooniga
Sendmaili koduleht
  • Nüüd avage oma LiveAgenti konto ja liikuge Seadistamine > E-post > Meilikontod ja vajutage Loo nupul, et lisada oma Sendmaili e-posti konto. Vajutage järgmises sektsioonis Muu ja valige IMAP/POP3.
LiveAgenti seadistamine Sendmaili integreerimise protsessi käigus
Valige Muu
  • Järgmine samm on sisestada oma andmed – e-post, kasutajanimi, parool ja valida toomise tüüp, server ja port. Lisaks peate valima autentimismeetodi ja valima osakonna, kes haldab sellelt e-posti aadressilt saabuvaid pileteid. Kui olete lõpetanud, klõpsake allosas käsul Salvesta.
Sendmaili seadistamine LiveAgentis
Sisestage oma Sendmaili üksikasjad

Ongi kõik, Teie Sendmail on integreeritud LiveAgenti piletisüsteemiga. Naaske selle juhendi juurde juhul, kui peate lisama rohkem e-posti kontosid. Nüüd, kui Teie e-post on seadistatud ja valmis, sirvige LiveAgenti lehti. Sealt leiate Akadeemia, kus saate palju klienditeeninduse kohta õppida või funktsioonide leht, kust leiate teavet meie toote funktsioonide kohta

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on Sendmail?

Sendmail on üldkasutatav e-posti marsruutimisvahend. Tarkvara on kuulsaks saanud nii vaba kui ka suletud lähtekoodiga tarkvarana. Teenus toetab laia valikut posti edastamise ja saatmise meetodeid. 

Kuidas Sendmaili kasutada?

Väikestes ettevõtetes võib klienditeeninduse käsitlemine e-posti teel olla imelihtne, kuid suure hulga klientide haldamine võib olla problemaatiline. Saate kasutada paljusid kasulikke funktsioone ja parandada oma töövoogu, ühendades Sendmaili ja LiveAgenti.

Mis on Sendmaili integreerimise eelised?

  • Avatud lähtekoodiga
  • Jälgimise tööriistad
  • Kaughaldus
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo