Emaili edastamine

On oluline, et teie äri näeks välja ja tunduks professionaalne mitmes aspektis, kaasaarvatud emailides. E-mail edastamine võib tunduda küll tähtsusetu, kuid kui selle peale mõtlete, siis tegelikult aitab see kaasa brändi esitlusele. Kas usaldate emaile, mille aadressid ei tundu ametlikud? Enamik inimesi ei usalda, ning sellepärast on emaili edastamine tähtis aspekt iga klienditoe tarkvara juures.

Edasta emailid oma LiveAgent keskkonda
Edasta emailid oma LiveAgent keskkonda

Kuidas emailide edastamine töötab?

Kui loote endale LiveAgent konto nagu näiteks yourdomainname.ladesk.com, siis teile määratakse email, mis näeb välja support@mail.yourdomainname.ladesk.com. Iga email, mis sellele aadressile saadetakse, muudetakse automaatselt Piletiks.

Lihtsalt öeldes, LiveAgent emailide edastamise funktsioon võimaldab teil alustada emailidele kohest vastamist (läbi emaili serveri, millel on teie domeeni nimi), mitte, et iga email peaks olema laetud teie kirjakastist. See on kõik võimalik tänu DNS seadetele, TXT SPF funktsioonile või kasutades oma SMTP serverit.

Lisa meilikonto
Email edastamine

Kiire edastamise seadistamine

Meilikontode ühendamine

Nii saate seadistada emailide edastamise LiveAgent keskkonnas:

 1. Logige sisse LiveAgent portaali
 2. Vajutage Seaded (hammasratta märk menüü vasakus osas)
 3. Vajutage Email
 4. Vajutage Meilikontod
 5. Vajutage Lisa Email Konto
 6. Valige Muu
 7. Vajutage Seadista Emaili Edastamine
 8. Sisestage email aadress mida soovite kasutada emailide edastamiseks
 9. Minge oma emaili seadetesse ja seadistage edastamise aadress nagu support@mail.LiveAgentLive.ladesk.com. Kui te pole kindel kuidas seda teha, siis palun kontakteeruge oma serveri administraatoriga või serverit haldava ettevõttega, kes aitab teil kirjade edastamise seadistada.
 10. Valige Saatmise tüüp. Sellel sammul peate otsustama, kas soovite kasutada meie servereid kirjade saatmiseks või oma SMTP serverit emailide saatmiseks. Soovituslik on kasutada enda SMTP serverit, kuna meie serverid võivad sattuda musta nimekirja osade teenusepakkujate poolt, kuna saadetud kirjade hulk on suur. Kui soovid edasi minna meie serveriga, siis peate seadistama SPF seaded oma meilikonto domeenil.
 11. Kui olete lõpetanud seadistamise, siis vajutage Salvesta nuppu ja süsteem saadab välja testi eesmärgil kirja lisatud emailile, kasutades valitud seadeid. Selle testi mõte on kinnitada, kas email edastatakse LiveAgent keskkonnale.
Edastamise-funktsioon-LiveAgent
Edastamise seadistamine

Teadmistepagasi ressurss

Rohkemaks informatsiooniks, murede korral või juhenditeks SPF DNS seadistamiseks, vaadake meie teadmistepagasi artiklit emailide edastamisest.

Forward emails at light speed

Appear more professional with our email forwarding feature. Try it today. No credit card required.

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo