E-mailide edastamine

Mis on e-mailide edastamine?

E-mailide edastamine võimaldab teil edastada e-maili ühelt domeeni e-maili aadressilt teisele e-maili aadressile. Näiteks, saate kasutada oma personaalset e-maili aadressi (nimi@domain.com), et edastada mistahes e-mail oma Gmaili, Hotmaili, jne e-maili aadressidele.

E-maili edastamist kasutatakse ka e-mailide edastamiseks teatud e-maili aadressile. See on kasulik ettevõtjatele, kellel on mitu e-maili kontot. Saate anda erinevatele klientidele erinevad e-maili aadressid. See aitab klientidel lugeda e-maile serverist, kuid need on saadetud erinevatele e-mailidele. See ennetab e-mailide kuhjumist postkasti.

Frequently asked questions

Kuidas e-maili edastamine töötab?

E-maili edastamine on e-maili edastamise operatsioon, millega e-mail toimetatakse spetsiifilisele aadressile, teisele aadressile või rohkematele järjestikustele aadressidele. E-mail liigutatakse uude asukohta. Seda tingimust kasutatakse ka e-mailide edastamiseks serverisse ja kliendile.

Milline roll on e-maili edastamisel?

E-maili sõnumite edastamise eesmärgiks on peamiselt kogu sõnumi kiire edastamine inimesele, kellel peaks sellele juurdepääs olema, vajab neid andmeid või kellele pakutakse asjakohast informatsiooni. E-maili edastamisega on teil juurdepääs kogu kirjavahetusele.

Kas LiveAgent pakub e-maili edastamise funktsiooni?

LiveAgent pakub e-mailide edastamist. See lihtsustab iga agendi tööd, tänu millele luuakse igale kliendile sedelid, mida saab agentidele kerge vaevaga üle kanda, see tagab suhtluse järjepidevuse.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo