Väline e-maili domeen

Mis on väline e-maili domeen?

Väline e-maili domeen on e-maili aadress, mida seostatakse ettevõttega, kus töötate. Näiteks, kui inimene, kes töötab ettevõttes Shell Global Solutions, siis on tema e-mailiks ‘thename@shell.com’. See näitab, et inimene kellele e-maili saadate töötab ettevõttes Shell Glbal Solutions.

See aitab inimestel esindajat või isikut ära tuda, sest teil ei saa olla välist e-maili domeeni, välja arvatud juhul, kui see on ettevõtte poolt, kus te töötate, autoriseeritud. See teeb teist automaatselt usaldatud inimese, kui töötate hea rahvusvahelise organisatsiooni jaoks, kuna rahvusvahelised ettevõtted ei võta tööle inimesi, kes nende kriteeriume ei täida.

Frequently asked questions

Mis on väline e-maili domeen?

Tavalisel töötades spetsiifilises ettevõttes, on e-maili aadressid ettevõttega seotud. Näiteks, kui töötate ettevõttes XYZ, teie e-maili aadress oleks abcde@XYZ.com. Sellisel juhul teate kohe, et inimene on XYZ töötaja. Väline domeen pole tavaliselt teie ettevõtte poolt autriseeritud (võib esineda ka erandeid).

Kas saate Liveagent`is seadistada välist e-maili domeeni?

Te ei saa otseselt Liveagent`is väliseid e-maili domeene konfigureerida. Siiski saate konfigureerida reegli, mis lubab saata sõnumeid välistele e-maili aadressidele. Selle tegemiseks, minge "Konfiguratsioon", seejärel klikkige "Automatsioon", "Reeglid" ja looge uus reegel.

Kas välised e-maili domeenid on turvalised?

Väline domeen võib olla turvaline, kuid see oleneb selle turvatusest. Siiski olge ettevaatlik ja veenduge, kas antud domeeni saab usaldada ja hinnake selle turvalisuse taset.

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo