Shopify

Mis on Shopify?

Shopify on eKaubanduse platvorm, mida kasutatakse tooteid ja teenuseid müüvate e-poodide loomiseks. Shopify on varustatud paljude silmapaistvate funktsioonidega, nagu otsekaubandus, toote turundus, erinevat tüüpi maksevõimalused ja klientide kaasamise tööriistad. Shopify`iga saate oma uue poe kiiresti ja lihtsalt üles seada ning oma tooteid või teenuseid müüma hakata.

Shopify on platvorm, mida iga ettevõtja peaks kasutama, sest see on kergesti navigeeritav ja kasutatav. Shopify`iga saate säästa nii aega, kui raha ning keskenduda teistele ettevõtluse aspektidele.  

Kuidas saate seda kasutada?

Saate kasutada Shopify integratsiooni, et pakkuda teie klientidele kiiret ja efektiivset tuge. LiveAgent`iga saate jälgida oma klienditoe e-maile, pakkuda telefonituge ja paigaldada oma e-poodi eelseadistatud disainiga reaalajas live vestluse nupu.

Oma e-poe lehele live vestluse nupu paigaldamine on kasulik, sest see on sekeldusteta suhtluskanal, mida teie kliendid saavad kasutada teiega suhtlemiseks tooteinfo, mistahes probleemide ja muu teemal. See võib klientide kaasatust märkimisväärselt parandada, samuti kliendirahulolu.

Kuidas saate Shopify integratsioonist kasu?

 • Hallake oma kliente laitmatult kõigis kanalites
 • Pakkuge klientidele kiiret tuge
 • Paigaldades oma veebilehele vestluse nupu tõstab see klientide kaasatust ja rahulolu.  
 • Live vestlus võib edukalt kontaktid ja veebilehe külastajad maksvateks klientideks muuta

Kuidas paigaldada LiveAgent`i live vestluse nuppu oma Shopify poodi

Kui soovite paigaldada LiveAgent`i live vestluse nuppu oma veebilehele, järgige seda lihtsat juhendit.

 • Avage LiveAgent ja minge Konfiguratsioon > Süsteem > Pluginad. Pluginate nimekirjast leiate Shopify integratsiooni koos vestluse nupu pluginaga. Kui selle üles leiate klikkige selle aktiveerimiseks lülitil ja kui see muutub roheliseks LiveAgent taaskäivitub.  
Shopify integratsioon koos vestluse nupuga LiveAgent`i pluginate nimekirjas
Shopify Integratsioon vestluse nupuga
 • Kui rakendus taaskäivitub otsige üles aktiivne Shopify integratsioon koos vestluse nupu pluginaga, mis asub plugina nimekirja ülaosas ja klikkige plugina konfigureerimisel hammasratat ikoonil. Siis tuleb sisestada enda andmed – teie Shopify poe URL, API võti ja salasõna. Samuti saate valida oma Shpoify e-poe vestluse nupu jaoks disaini.  
Shopify vestluse nupu konfiguratsioon LiveAgent`is
Plugina Konfiguratsioon
 • Leiate oma API võtme Shopify seadete alt. Minge Äpid, klikkige Halda privaatseid äppe, mis asub lehe alaosas ning seejärel Lubage privaatne äpi arendamine. Tehke linnkukesed igale poole ja klikkige Luba privaatne äpi arendamine. Seejärel klikkige Loo privaatne äpp. 
Hallake privaatseid äppe Shopify Äppide sektsioonis alaosas
Hallake privaatsete äppide valikuid lehe alalosas
 • Nimetage äpp ja kirjutage e-maili väljadele hädaolukordade tarbeks arendaja e-maili aadress. Seejärel klikkige Näita passiivseid Admin API lubasid. Kerige alla ja otsige üles Skripti Sildid. Muutke load ja valige Juurdepääs puudub asemel Loe ja Kirjuta.
Muutke Skripti siltide lubasid, et Shopify`s Lugeda ja kirjutada
Muutke Skripti siltide lubasid, et Lugeda ja kirjutada
 • Klikkige Salvesta, seejärel Loo Äpp. Otsige üles Admin API sektsioon ja kopeerige API võti. Minge tagasi LiveAgent`i ja kleepige võti konfiguratsiooni. Tehke sama API salasõnaga, seejärel klikkige Salvesta. Integratsioon on valmis ja nüüd saate oma Shopify poe klientidega LiveAgent`ist vestelda.

Kuidas integreerida Shopify`s LiveAgent`i pluginaga

Kasutades seda integratsiooni näete oma klientide tellimusi LiveAgent`i konto sedeli detailide sektsioonis. Palun järgige allpool olevaid integratsiooni juhiseid.

 • Suunduge oma LiveAgent`i sektsiooni Konfiguratsioon > Süsteem > Pluginad, otsige üles Shopify integrastioon ja klikkige lüliti aktiveerimise nupul. LiveAgent taaskäivitub pärast sellist toimingut. Pärast seda leiate aktiivse integratsiooni pluginate nimekirja ülaosast. Plugina konfigureerimiseks klikkige hammasratta kujundil, kus teilt nõutakse Shopify andmete andmist.
Shopify integreerimine LiveAgenti pluginate nimekirja
Shopify integratsioon on aktiivne
 • Seda pluginad saab kasutada koostöös teie Shopify konto privaatse Äpiga. Logige oma Shopify adminpaneelile ja minge sektsiooni Äpid. Klikkige Loo uuus privaatne äpp. Kui teil sellist võimalust pole, tuleb teil privaatsete äppide haldamine lubada. Klikkige Halda privaatseid äppe,  seejärel Luba privaatsete äppide arendamine. Tehke kõikidesse lahtritesse linnukesed ja klikkige Luba privaatne äppide arendamine.  Seejärel saate Luua uue privaatse äpi.
LiveAgent`iga integratsiooni loomiseks, looge Shopify`s uus ja privaatne äpp
Looge uus privaatne äpp
Klikkige privaatsete äppide haldamisele Shopify`s, et muuta integratsioonide loa sätteid.
Lubage privaatse äpi haldamine
 • Nüüd saate äpi nimetada ja pakkuda hädaolukorra e-maili. Samuti on teil vaja anda load, mis on vaikimisi keelatud. Klikkige Vaata keelatud Admin API Lubasid,  mis asub lehe alaosas. Kerige allapoole, otsige üles Kliendid ja andke Loe ja kirjuta load. Tehke sama Skripti siltide ja Tellimustega, mis on nimekirjas madalamal, seejärel klikkige Salvesta.
Muutke lubasid käsitsi, et lubada LiveAgent`ile juurdepääsu Shopify andmetele
Lubage lugemis- ja kirjutamisõigused
 • Nüüd on teil nähtav API võti ja salasõna. Kopeerige ja kleepige API võti ja salasõna LiveAgent`i  Shopify plugina konfiguratsiooni, vaadake ka teisi võimalusi ja klikkige Salvesta.
Kopeerihe ja kleepige API võti ja salasõna Shopify plugina konfiguratsiooni LiveAgent`is
Shopify plugina konfiguratsioon

Teie Shopify plugin peaks olema aktiivne. Vaadake mõnesid oma klientide vanemaid sedeleid ja klikkige Shopify nupul, mis asub parempoolsel paneelil, et näha kõiki klientide andmeid ühes sedeli vaates.

Shopify plugin on LiveAgent`is aktiivne ja klientide telimused on sedelivaates nähtavad
Shopify plugin aktiivsena

Kuidas integreerida Shopify`d Zapier`i kaudu?

LiveAgent`i ja Shopify ühendamine Zapier`i kaudu on lihtne, kiire ja intuitiivne. Ühe äpi päästik aktiveerib teises tegevuse, luues paranenud töövoo. Saate luua rohkem, kui ühe integratsiooni ja valida ning konfigureerida neid nii, et nad töötavad vastavalt teie soovidele. Selleks pole kodeerimiskogemust vaja.

LiveAgent ja Shopify integratsiooni lehekülg Zapier`is
LiveAgent + Shopify

Räägime sammud läbi. Kui te pole varem Zapier`i integratsiooni loonud, tuleb teil eelnevalt registreeruda ja luua Zapier`i konto. Saate seda teha klikkides sellel lingil. Kui olete lõpetanud, minge Zapier`i LiveAgent + Shopify integratsioonilehele.

Valige päästik ja tegevus Zapier`is
Valige päästik ja tegevus

Saate kerida alla, kus näete Ühenda LiveAgent + Shopify minutitega sektsioon section. Siin saate valida soovitud päästiku ja tegevuse. Saate nimekirjast valida kõike, mida soovite ja luua ühenduse. Näitena valime Shopify päästiku Uus Toode ja LiveAgent`i tegevuse Uus Vestlus. Kui olete lõpetanud, klikkige allpool oleval sinisel nupul.  

Valitud päästik Uus Toode ja tegevus Loo vestlus
Uus toode loob uue vestluse

Nüüd tuleb teil päästik konfigureerida. Logige sisse päästiku äpi kontole, mis on teie puhul Shipify ja hakake päästikut üles seadma. See protsess on üsna lihtne, teil on vaja ainult mõned andmed täita.

Shopify päästiku konfiguratsioon Zapier`is
Shopify konfoguratsioon

Kui olete valmis, soovitame teil päästikut testida ja veenduda, et see töötab nii nagu soovite. Selle sammu võib vahele jätta ja lõpetada, kui Zapier´i konfiguratsiooniprotsessi viimase sammuna.

Shopify päästiku test Zapier`is
Päästiku testimine

Ainus, mis on veel jäänud teha, on üles seada tegevus. Täitke ära nõutud väljad nagu e-mail. Kui soovite täpsustada tegevust edasi, täitke ära ka mitte kohustuslikud väljad.

LiveAgenti tegevuse üles seadmine Zapier`is
LiveAgent`i konfiguratsioon

Kui olete valmis, tehke veel üks itegratsiooni test, et näha, kas see töötab. Kui teil tekib probleeme, soovitab Zapier tavaliselt kohe tõrkeotsingu võimalust, et saaksite vea võimalikult kiiresti ära parandada. Siiski on probleemid Zapier`i inegratsioonidega üsna haruldased.

Edukas LiveAgent`i ja Shopify integratsioonitest
Edukas integratsioonitest

Kui läbisite elenevad sammud edukalt, peaks teie integratsioon nüüd kasutamiseks valmis olema. Testime seda. Minge oma Shopify toodete sektsiooni.

Toodete valik Shopify`s
Tooted Shopify`s

Looge uus toode ning täitke ära selle toote nimi ja kirjeldus. Seda toodet saab kasutada testina, et te ei peaks läbima iga infokillu täitmiseks pikki protsesse.

Uue toote loomine Shopify`s
Toote loomine

Vaadake oma LiveAgent`i sedeleid (peaksite uue sedeli saama sekunditega). Kui kõik töötab, olete kaks rakendust edukalt ühenanud.

Uus sedel on saadetud Shopify`st pärast toote loomist
Uus Vestlus LiveAgent`is

Tutvuge ka teiste funktsioonide ja integratsioonidega, mis saavad teid kontaktide loomise, tellimuste haldamise ja muuga aidata. Minge Zapier`i mistahes ajal tagasi ja looge LiveAgent´i ja Shopify vahel veel üks integratsioon või valige mõni teine äpp, millega soovite ühendust luua.

Frequently asked questions

Mis on Shopify integratsioon LiveAgent`is?

LiveAgent pakub Shopify integratsiooni klientidele, kes soovivad rakendada live vestlust oma e-kaubanduse poele.

Kuidas saate Shopify`d LiveAgent`iga integreerida?

Siin on kiire samm-sammuline juhend:

1. Minge Konfiguratsioonid

2. Klikkige Süstem > Pluginad

3. Täitke ära oma Shopify poe andmed 

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo