MailEnable

Mis on MailEnable?

MailEnable on kaubanduslik e-posti server Microsoft Windowsi operatsioonisüsteemidele. Turvaliste e-posti- ja koostööteenuste pakkumine on MailEnable lahenduse abil lihtne. See on laialdaselt tunnustatud kui kõige populaarsem Windowsi meiliserveri platvorm maailmas. MailEnable toetab IMAP, POP3 ja SMTP e-posti protokolle, pakkudes samal ajal rämpsposti ja viirusevastast kaitset oma kasutajatele. Üks peamisi funktsioone, mis eristab MailEnable’i teistest e -posti serveritest, on selle ulatuslik integreerimine Microsoft Outlookiga.

Kuidas saate rakendust MailEnable kasutada?

MailEnable on ideaalne lahendus kasutajatele, kes juhivad oma äri Microsoft Windowsiga arvutitest ja vajavad turvalist e-posti lahendust. Turvaline ja usaldusväärne ning just see, mida vajate oma töö tegemiseks. See ühendub sujuvalt Microsoft Outlooki e-posti kliendiga ja Te saate selle täiustatud klienditeeninduse eesmärgil ühendada ka oma LiveAgenti klienditoega.

LiveAgenti piletisüsteem ühildub täielikult erinevate pakkujate mitme postkastiga. Tarkvaral on ka funktsioonide täiustused, mis tagavad, et Teie kirjavahetus on hästi korraldatud ja edastatud õigetele adressaatidele. Kui kliendiagend on saanud kliendilt päringu, teisendatakse see piletiks. Nendele piletitele pääseb ligi universaalsest postkastist.

Heitke pilk funktsioonidele, nagu osakonnad või automaatne piletite jaotamine, mis tagab piletite suunamise õigetele tugiteenuse agentidele. Lisaks saate siltide abil luua erinevaid teemarühmi või määrata oma lahtiolekuajad, et anda klientidele teada, kui olete nende päringutele vastamiseks valmis. Need on vaid mõned paljudest LiveAgenti funktsioonidest, mis tagavad sujuva töövoo igat tüüpi kasutajatele.

E-post pole ainus, mida saate integreerida. Võimestage oma kliendituge VoIP kõnekeskusega, ühe kiireima reaalajas vestluse vidinaga, üksikasjaliku teadmusbaasiga, ja oma sotsiaalmeedia kontodegaFacebook, Twitter, Instagram ja ka Viber. Vaadake üle terviklik nimekiri LiveAgenti funktsioonidest, mis aitavad Teil hämmastavat kliendituge pakkuda.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Mis on MailEnable eelised?

 • Kiire ja turvaline
 • Kõige populaarsem meiliserver Windowsile
 • Ulatuslik Outlooki integreerimine
 • Rohkelt funktsioone kasutajatele

Help your customers effectively with LiveAgent

Begin your free 14-day trial and start providing awesome support with our ticketing system

Kuidas integreerida MailEnable LiveAgentiga?

Integreerige MailEnable LiveAgentiga vaid mõne lihtsa sammuga. LiveAgentil on seadistuste menüüs saadaval lihtne integreerimisvõimalus. Vaadake allolevat samm-sammult juhendit, et õppida kuidas integreerida.

Kuidas integreerida MailEnable LiveAgentiga? - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Homepage.png
MailEnable veebileht
 • Kui Teil pole veel oma MailEnable’i e-posti, minge nende veebisaidile ja valige pakett. MailEnable pakub ka tasuta plaani, nii et saate alustada ilma lisakuludeta. Kui olete seda teinud, laadige alla klient ja installige. Installiprotsess on tänu installiviisardile lihtne. Kui vajate abi, saate siit juhendit vaadata.
Kuidas integreerida MailEnable LiveAgentiga? - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Download.png
MailEnable paketid
 • Kui olete MailEnable’i seadistamise lõpetanud, on aeg ühendada see oma LiveAgenti kasutajatoega. Logige oma kontole sisse (või looge alustamiseks tasuta prooviversioon siit) ja valige Seadistamine > E-post> Meilikontod. Klõpsake nuppu Loo ja valige Muu > IMAP/POP3.
Kuidas integreerida MailEnable LiveAgentiga? - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Liveagent Integration.png
Valige IMAP/POP3
 • Nüüd sisestage oma andmed seadistustesse. Peate sisestama oma e-posti aadressi, parooli ja sisselogimisandmed, samuti serveri ja pordi numbrid. Samuti peate muude valikute hulgast valima selle e-posti piletitele vastamise eest vastutava osakonna. Kui kõik on meelepärane, klõpsake nuppu Salvesta ja oletegi valmis.
Kuidas integreerida MailEnable LiveAgentiga? - App - Uploads - 2021 - 09 - Mailenable Liveagent Integration Configuration.png
MailEnable seadistamine

Integratsioon on lõpule viidud ja Teie LiveAgenti kasutajatugi on nüüd valmis aitama Teil kliendipileteid lahendada. Vaadake üle LiveAgenti akadeemia, et saada lisateavet klienditoe kohta või vaadake allolevat videot, et näha kõiki LiveAgenti võimalusi.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on MailEnable?

MailEnable on kaubanduslik e-posti server, mis ühildub Microsoft Windowsiga. MailEnable'i abil saate oma klientidele hõlpsasti e-posti ja koostööteenuseid pakkuda. See on laialdaselt tunnustatud kui kõige populaarsem Windowsi meiliserveri platvorm maailmas.

Kuidas saate rakendust MailEnable kasutada?

Kasutajad, kes vajavad oma Microsoft Windowsi arvutitega turvalist e-posti lahendust, leiavad, et MailEnable on ideaalne lahendus. See pakub Teile ülesannete täitmiseks vajalikku ohutust ja usaldusväärsust. Tarkvara integreerub sujuvalt Microsoft Outlookiga ja saate selle täiustatud klienditoe pakkumiseks integreerida LiveAgenti kasutajatoega.

Millised on MailEnable integratsiooni eelised?

 • Kiire ja turvaline
 • Kõige populaarsem meiliserver Windowsile
 • Ulatuslik Outlooki integreerimine
 • Rohkelt funktsioone kasutajatele
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo