MDaemon

Mis on MDaemon?

MDaemon on meiliserveri rakendus, mis on saadaval Microsoft Windowsi operatsioonisüsteemi kasutavatele arvutitele. See toetab kasutajasõbralikus liideses mitmesuguseid kliendipoolseid protokolle. Muud funktsioonid hõlmavad meilide arhiveerimist, mobiilseadmete haldusfunktsioone, kiirsõnumeid, migratsioonifunktsioone ja e-posti turvalisust. Tänu tugevatele rämpsposti- ja viirusetõrje funktsioonidele on MDaemoni kasutamine ohutu. Samuti saab see Teie andmeid krüptida.

Kuidas MDaemonit kasutada?

MDaemon pakub kõiki funktsioone ilma lisatasudeta, keskendudes seetõttu oma hinnakujunduse plaanides kasutajate arvule. See muudab selle ideaalseks lahenduseks väiksematele ettevõtetele, kes otsivad täisfunktsionaalset meiliserverit ilma eelarvet rikkumata. MDaemoni turvaline meililahendus on suurepärane Teie suhtluse turvalisuse tagamiseks. Integreerige see LiveAgenti piletisüsteemiga, et täiustada oma kasutajatuge usaldusväärse meililahendusega.

Viige oma kasutajatugi järgmisele tasemele MDaemoni integratsiooniga LiveAgenti kasutajatoele. Teisaldage oma meilid ja kontaktid spetsiaalsesse kasutajatoe lahendusse, mis on täielikult varustatud. Tutvuge piletisüsteemi funktsioonidega, nagu reeglid, mis aitavad teil automatiseerida paljusid kasutajatoe protsesse või konserveeritud sõnumid, mida saab kasutada kiirete vastustena klientidele.

Heitke pilk hübriidpiletivoole, mis näitab kliendipileteid mis tahes suhtluskanalist ühes piletilõimes. Lisage ja korrastage pileteid ühes kohas e-postist, reaalajas vestlusest, kõnekeskusest, kliendiportaalist või isegi sotsiaalmeediast. Ühendage oma Facebooki, Instagrami, Twitteri ja Viberi kontod ning pakkuge klientidele parimat tuge.

Alustage oma meilisuhtluse korraldamist ja jälgige seda LiveAgenti universaalses postkastis. Seadistage vastutuse reeglid või looge osakonnad agendi spetsialiseerumise määramiseks. Kasutage ära märkmeid ja silte meeldetuletuste seadmiseks või olulise kliendiinfo hoidmiseks piletites. Tutvuge kõigi LiveAgenti piletisüsteemi funktsioonidega ja vaadake, kuidas neid oma eeliseks kasutada.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on MDaemoni integreerimise eelised?

 • Usaldusväärne ja turvaline
 • Usaldusväärne meiliserver enam kui 90 riigis
 • Väga taskukohane ja täielikult varustatud
 • Paindlik juurutamine

Provide amazing email support

Switch to LiveAgent ticketing system and provide efficient email support thans to advanced features

Kuidas integreerida MDaemon LiveAgentiga?

LiveAgent pakub meiliserveritele IMAP/POP3 kaudu integreerimise võimalusi. MDaemoni saab seadistamise valikute kaudu hõlpsasti integreerida LiveAgenti piletisüsteemiga. Järgige allolevat juhendit ja õppige, kuidas seda teha.

MDaemoni koduleht
MDaemoni koduleht
Kuidas integreerida MDaemon LiveAgentiga? - App - Uploads - 2021 - 10 - MDaemon Plans 1.png
MDaemoni ostmine
 • Kui Teie MDaemoni konto on valmis, saate LiveAgentis konfigureerimist jätkata. Avage oma LiveAgenti konto või alustage tasuta prooviperioodiga, kui Teil kontot veel pole. Liikuge Seadistamine > E-post> Meilikontod ja valige oranž Loo nupp. Näete menüüs e-posti pakkujate loendit. Tehke loendi viimane valik Muu. Seejärel valige IMAP/POP3.
IMAP/POP3 integratsioonivalik LiveAgenti seadistustes
Valige IMAP/POP3
 • Nüüd peate esitama oma MDaemoni konto andmed. Täitke kasutajanimi, parool ja oma e-posti aadress. Valige meili toomise meetod ning esitage pordi ja serveri teave. Saate valida ka vastutava osakonna. Kui olete seadetega rahul, klõpsake nuppu Salvesta ja oletegi lõpetanud.
Ühendage oma postkast aken LiveAgentis erinevate integratsiooni väljadega
Sisestage oma andmed

LiveAgenti piletisüsteem ja postkast toovad nüüd kõik Teie meilisõnumid ja teisendavad need piletiteks. Alustage oma teekonda parima klienditoe pakkumisel LiveAgenti Akadeemia abil, kus saate õppida palju klienditoe ja tarkvara kasutamise kohta.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on MDaemon?

MDaemon on meiliserveri Microsoft Windowsi operatsioonisüsteemiga arvutitele. See pakub kasutajasõbralikku liidest ja toetab mitmesuguseid kliendipoolseid protokolle. Selle funktsioonide hulgas on meilide arhiveerimine, mobiilseadmete haldamine, kiirsõnumid, migratsioon ja e-posti turvalisus. MDaemoni tugev rämpsposti- ja viirusetõrje muudab selle turvaliseks meililahenduseks.

Kuidas MDaemonit kasutada?

MDaemoni hinnaplaan põhineb kasutajate arvul, kuna see pakub kõiki oma funktsioone ilma lisatasuta. Ettevõtetele, kes soovivad meiliserverit kõigi vajalike funktsioonidega ilma eelarvet lõhki ajamata, on see ideaalne lahendus. MDaemoni turvalise meililahendusega suheldes võite end turvaliselt tunda. Lisage see lihtsalt oma LiveAgenti piletisüsteemi, et parandada oma klienditeenindust.

Millised on MDaemoni integreerimise eelised?

Usaldusväärne ja turvaline, usaldusväärne meiliserver enam kui 90 riigis, väga taskukohane ja täielikult varustatud.

Kuidas integreerida MDaemon LiveAgentiga?

Minge LiveAgenti ja avage Seadistamine > E-post > Meilikontod > looge uus e-post ja valige Muu. Valige IMAP/POP3, sisestage oma andmed ja vajutage Salvesta.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo