hMailServer

Mis on hMailServer?

Microsoft Windowsi avatud lähtekoodiga e-posti serverit hMailServer saab igaüks tasuta alla laadida ja kasutada. Teenust kasutavad kogu maailmas Internetiteenuse pakkujad, ettevõtted, valitsused, koolid ja entusiastid.

Lisaks kõige populaarsemate e-posti protokollide (IMAP, SMTP ja POP3) toetamisele saab seda hõlpsasti integreerida paljudesse olemasolevatesse veebimeili süsteemidesse. Selle abil saate viirusskanneriga skannida kõiki sissetulevaid ja väljaminevaid kirju. Rämpsposti filter põhineb punktisüsteemil.

Kuidas saate hMailServerit kasutada?

hMailServer on ideaalne e-posti server ettevõtetele ja erinevatele organisatsioonidele, kes peavad sissetulevaid e-kirju suures mahus käsitlema. See pakub rämpsposti- ja viirusetõrjet, seega on see eriti kasulik, kui peate hoidma oma suhtluse turvalisena. Peamine eelis on lihtne integreerimisvõimalus erinevate populaarsete veebimeili süsteemidega ja Teie LiveAgenti klienditoe süsteemiga

LiveAgenti klienditoe süsteem sisaldab kaasaegset piletisüsteemi, mis suudab hallata kõiki Teie e-posti sõnumeid ja palju muud – kõnekeskust, reaalajas vestlust, kliendiportaali ja isegi sotsiaalmeediat. Süsteem korraldab kenasti iga sissetuleva kõne või sõnumi ning aitab Teil ülesandeid jaotada, neid täita ja kliendiprobleeme kiiresti ja usaldusväärselt lahendada.

Selle muudab veelgi hämmastavamaks funktsioonide arv, mis toetavad Teid täielikult igas tegevuses. Käsitlege piletite filtreerimist ja lisage aja paremaks haldamiseks silte, looge osakonnad, kes vastutavad konkreetsete küsimuste eest, lisage Facebook, Instagram, Twitter või Viber, et jõuda rohkemate klientideni ning kandke konserveeritud sõnumite abil hoolt kiirete vastuste eest. 

Soovite LiveAgenti piletisüsteemi kohta rohkem teavet? Vaadake meie funktsioonide lehte, kus näete kõiki funktsioone ja kuidas neid kasutada. Vaadake kindlasti allolevat LiveAgenti piletisüsteemi videot ja nähke seda tegutsemas.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Millised on hMailServeri kasutamise eelised?

 • Lihtne seadistada
 • Põhilised konfigureerimisülesanded
 • Kataloogi sünkroonimine
 • Rakenduse aken

Enhance your email customer support

LiveAgent ticketing system can help you improve your communnication in every aspect

Kuidas integreerida hMailServer LiveAgentiga?

hMailServeri saab hõlpsasti integreerida LiveAgentiga. Selleks ei pea Te kasutama kolmanda osapoole teenuseid ja kõik on kättesaadav LiveAgenti Seadistamise kaudu. Järgige allolevat juhendit, et teada saada, kuidas protsess mõne minutiga lõpule viia.

hMailServeri koduleht peamiste funktsioonidega
hMailServeri koduleht
 • Kas peate esmalt seadistama hMailServeri? Minge hMailServeri veebisaidile ja laadige see alla. Paigaldamine on lihtne ja kodulehel on ka üksikasjalik juhend. Kui olete HMailServeri seadistanud, jätkake järgmiste sammudega.
hMailServeri allalaadimise leht
Laadige alla hMailServer
 • Kõik on seadistatud? Minge oma LiveAgenti kontole (alustage tasuta prooviperioodi, kui Teil seda pole) ja liikuge Seadistamine > E-post > Meilikontod. Vajutage oranžile Loo nupule ja seejärel valige Muu. Valige järgnevatest valikutest IMAP/POP3.
Kuidas integreerida hMailServer LiveAgentiga?
Valige IMAP/POP3
 • Jääb üle vaid ühendada oma hMailServeri postkast LiveAgent piletisüsteemiga. Selles jaotises peate esitama oma hMailServeri üksikasjad. Sisestage oma kasutajanimi ja parool, samuti oma e-posti aadress ja muud andmed. Valige tõmbamise tüüp ja esitage serveri ja pordi üksikasjad.

  Vaadake teisi võimalusi, näiteks osakond, mis vastutab sellele e-posti aadressile saabuvate kliendipiletite eest. Kui olete kõik oma maitse järgi seadistanud, klõpsake nuppu Salvesta ja oletegi valmis.
hMailServeri integreerimise seadistamine LiveAgentis
Esitage oma andmed

Kontrollige oma piletisüsteemi ja laske meilid Teie hMailServeri e-posti aadressilt üle tuua. Nüüd saate hakata pakkuma kiiret ja usaldusväärset kliendituge kõigile, kes otsustavad Teiega ühendust võtta. Vaadake kindlasti ka meie Akadeemia lehte, et õppida rohkem klienditeeninduse kohta, looge rohkem integratsioone või vaadake LiveAgenti lühitutvustuse videot, et näha, milleks see veel võimeline on.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on hMailServer?

hMailServer on avatud lähtekoodiga e-posti server Microsoft Windowsi operatsioonisüsteemi jaoks. See on populaarne Internetiteenuse pakkujate, ettevõtete, koolide ja muude asutuste seas. See on kõigile tasuta.

Kuidas hMailServerit kasutada?

E-posti serverid, nagu hMailServer, sobivad ideaalselt ettevõtetele ja muudele organisatsioonidele, kes käsitlevad suures koguses e-kirju. Selle serveriga saate oma suhtlust rämpsposti ja viiruste eest kaitsta. LiveAgenti saab hõlpsasti integreerida paljude erinevate veebimeilisüsteemidega. 

Millised on hMailServeri integreerimise eelised?

 • Lihtne konfiguratsioon
 • Põhilised konfigureerimise ülesanded
 • Kataloogi sünkroonimine
 • Rakenduse aken
Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo