Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Integrately

Mis on Integrately?

Integrately on automaatselt töötav tarkvara, mis ühendab omavahel üle erineva 425 äpi ja tarkvaralahenduse. Tarkvara kasutatakse selleks, et luua integratsioone ning erinevaid töövoogusid kahe või enama rakenduse vahel. Neid automaatseid protsesse saate jagada oma kolleegide või klientidega.

Kuidas ma seda kasutada saan?

Integrately`t saab kasutada äppide vahel kohandatud integratsioonide, tegevuste ja töövoogude loomiseks. Ühendage LiveAgent`i  ka teiste platvormidega ning looge oma osakondadele paremaid töövoogusid, parandage oma kanali kommunikatsioone või looge oma klienditeeninduse töövoo jaoks uusi, hämmastavaid funktsioone.

Kuidas oma töövoogusid parandada? Siin on mõned ideed

LiveAgent on klienditoe tarkvara, mis toetab peaaegu 70 kohandatud integratsiooni lisa, mida saate kasutada oma töövoo parandamiseks, suhtlusprotsesside loomiseks ja oma kliendisuhete parandamiseks.

Teil on vaja juurdepääsu äppidele, mida soovite ühendada ning luba oma LiveAgent kontol pluginaid aktiveerida. Loomaks ideaalselt sobivaid lahendusi katame enamiku populaarsetest integratsioonidest. Kui soovite luua kohandatud integratsioone, siis ideid leiate siit.

A picture showing possibilities of app connections with Integrately
Deciding which apps to connect?

Lisage automaatselt oma e-mailide turunduse tarkvara kontaktid Liveagenti`i

Kui teie e-maili turunduse kontaktide nimekiri on rakendustes erinev, siis saate luua kiire integratsiooni LiveAgenti ja tarkvara nagu Mailchimp vahel, et sünkroniseerida kontakte automaatselt. Selline tegevus parandab agentide produktiivsust ja aitab suhtlusel klientidega silma peal hoida.

Saate selle protsessi taasluua ka vastupidiselt ja lisada LiveAgent`i kontakte Mailchimp`i. Selline integratsioon võib aidata teil oma turunduskommunikatsiooniga jõuda suurema publikuni, tõstes samal ajal teie võimalusi rohkem ärikliente genereerida.

Hoidke arveldamisel silm peal

Teie müügimeeskonnal on probleeme  arveldamise, tellimuste, tagasimaksete, arvete maksmise ja muude makseväravatega seonduvate andmetega? Ühendage maksete platvorm ja looge uusi kohandatud integratsioone, mis sisaldavad vajaminevat infot, mida oma klientide pikemas perspektiivis õnnelikuna hoidmiseks vajate.

Saage ettevõtte uuendusi automaatsete sõnumitega

Olete väsinud pidevalt äppide vahel lülitumisest ning erinevate kontode jälgimisest? Kasutage Integrately`t, et saada e-maili teel uuendusi sageli kasutatavate äppide sündmustest. Iga kord, kui äpis toimub sündmus saadetakse e-mail ülesannetega, mille olete endale seadnud. Pärast seda saate ette võtta tegevusi, et vältida hilinemisi, mis tavaliselt tekivad erinevate rakenduste kontrollimisvajaduse ning nendevahelise lülitumise tõttu.

Mis on Integrately eelised?

 • Integreeri LiveAgent üle 425 äpiga
 • Parem töövoog
 • Säästab aega
 • Kõik ühes kohas

Kuidas luua integratsioone Liveagent`i ja teiste äppide vahel koos Integrately`ga?

Selleks, et luua integratsioone LiveAgent`i ja muu tarkvara vahel, järgige neid lihtsaid samme.

 • Avage oma Integrately konto ja navigeerige automatiseerimise sektsiooni, mis on juurdepääsetav kohe pärast sisselogimist. Valige LiveAgent ja teised eelistatud äpid. Selles juhises näitame teile, kuidas luua kohandatud integratsiooni LiveAgent`i ja YouTube vahel.
Integrately with apps selected and ready for integration
Select the apps you want to connect
 • Äppide valimisel liikuge alla ning valige tegevused. Integratsiooni loomiseks on teil võimalus teha oma valik mitmete võimaluste seast. Valige esimeses äpis üks või rohkem tegevusi ja teisestes äppides vastus neile tegevustele.
 • Kui esimeses äpis toimub mingi spetsiifiline sündmus, võtab teine äpp ette teatud tegevuse, luues nii kohandatud integratsiooni ja andes teile kontrolli toimuva üle.
 • Kui olete lõpetanud oma kohandatud integratsiooni tegevused, klikkige rohelisel Mine nupul.
YouTube and LiveAgent actions selected
Basic integration workflow actions
 • Järgmisena saate automaatse koostaja abil oma kohandatud integratsiooni lisada rohkem tingimusi ja äppe. Lisaks on teil võimalus integratsiooni testida või seda lihtsalt aktiveerida.
Choosing automation builder or jumping to test and taking the integration live
Automation builder or Test & Go Live?
 • Kui valite automaatse koostaja, saate kohandatud integratsiooni lisada rohkem valikuid ja äppe ning neid testida. Seda saab kasutada palju detailsema töövoo loomiseks ja mitmete valikutega rakenduskava integreerimiseks ning ühe äpi poolt põhjustatud tegevusteks.
automation builder possibilities in Integrately
Automation builder for elaborate workflows
 • Kui otsusite testimise osa vahele jätta, tuleb selle jaoks teha mõned lisasammud. Kohandatud integratsiooniga lisame YouTube videosse lingi määramaks, millised kommentaarid peaksid LiveAgent`is sedeli loomise käivitama. Järgmisena tuleb Integrately`le LiveAgent`is API võti anda. API leiate ja saate selle genereerida oma Liveagent konto alt: Konfiguratsioon > Süsteem > API. Lisaks tuleb ära täita Integrately kohandatud väljad olenevalt kohandatud integratsiooni tegevustest. Meie pidime ära täitma informatsiooni nagu sõnumi pealkiri, sõnumi kehatekst, saatja ja saaja e-maili aadressid ja muu e-maili integratsiooniandmete seas ka osakonna id.
API key setting in LiveAgent
API key settings in LiveAgent
API key and subdomain fields in Integrately integration test
Where to put the API key
 • Viimaseks sammuks on oma kohandatud integratsiooni testimine. Klikkige lehe lõpus asuval nupul Test & Mine LIVE.
Finishing touches between LiveAgent and Youtube integration
Test & Go Live

Integratsioon on valmis. Nüüd saame oma sedelisüsteemi e-mailiga teavituse/sedeli iga kord, kui meie Liveagent Tuuri videole Youtubes kommentaar lisatakse.

Integrately`ga lõpetatud integratsiooniprotsess Youtube ja LiveAgenti vahel
You’re done!

KKK

Mis on Integrately?

Integrately on rakenduse integratsiooniteenus, mis võimaldab kasutajatel omavahel erinevaid rakendusi ühendada ja luua uusi, põhjalikumaid ning kohandatud töövoogusid.

Kuidas ma saab kasutada Integrately`t koos LiveAgent`ga?

Integrately`t saab kasutada selleks, et luua kohandatud integratsioone teie Liveagent tugiteenuse tarkvarale. Kasutage seda selleks, et muuta oma töövoog kergemaks, saage uuendusi, e-maili teel meeldetuletusi, looge automaatikat ja palju muudki. Piiriks on vaid teie enda kujutlusvõime ja kasutatavate rakenduste arv. 

Kas ma pean maksma Integrately kasutamise eest koos LiveAgent`ga?

Saate kasutada Integrately`t koos Liveagentiga tasuta ja luua kuni 200 ülesannet.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo