Integrately

Mis on Integrately?

Integrately on automatiseerimise tarkvara, mis ühendab üle 600 rakenduse ja tarkvaralahenduse. ISeda kasutatakse peamiselt integratsioonide ja rakendustevaheliste töövoogude loomiseks. Automatiseerimisi saab jagada oma kolleegide või klientidega.

Kuidas seda kasutada?

Integrately’t saab kasutada äppide vahel kohandatud integratsioonide, tegevuste ja töövoogude loomiseks. Ühendage LiveAgent ka teiste platvormidega ning looge oma osakondadele paremaid töövooge, parandage oma suhtluskanalite toimivust või looge oma klienditeeninduse töövoo jaoks uusi hämmastavaid funktsioone.

Kuidas oma töövooge parandada? Siin on mõned ideed

LiveAgent on klienditoe tarkvara, mis toetab peaaegu 70 kohandatud integreerimispluginat, mida saab kasutada teie töövoogude parandamiseks, isikupärastatud suhtlusprotsesside loomiseks ja kliendisuhete halduse täiendamiseks.

Teil on vaja vaid juurdepääsu äppidele, mida soovite ühendada ning luba oma LiveAgenti kontol pistikprogramme aktiveerida. Loomaks ideaalselt sobivaid lahendusi katame enamiku populaarsetest integratsioonidest. Kui soovite luua kohandatud integratsioone, siis ideid leiate siit.

Pilt, mis näitab Integrately ühendamise võimalusi
Ei tea milliseid rakendusi ühendada?

Lisage e-posti turundustarkvarast kontaktid automaatselt LiveAgenti

Kui teie meiliturunduse kontaktide loendid on rakenduseti erinevad, saab luua kiire integratsiooni LiveAgenti ja muu tarkvara (nt Mailchimp) vahel, et automaatselt sünkroonida kontakte. See toiming võib parandada agendi tootlikkust ja aidata jälgida kliendisuhtlust.

Saate selle protsessi luua ka vastupidiselt ja lisada LiveAgenti kontakte Mailchimpi. Selline integratsioon võib aidata teil oma turunduskommunikatsiooniga jõuda suurema publikuni, tõstes samal ajal oma võimalusi genereerida rohkem kliente.

Hoidke arveldamisel silm peal

Kas teie müügimeeskonnal on probleeme arvelduste, tellimuste, tagasimaksete, maksearvete ja muude makselüüsidega seotud andmete jälgimisega? Ühendage oma makseplatvorm ja looge uus kohandatud integratsioon, mis pakub kogu vajalikku teavet, et teie kliendid pikas perspektiivis rahul oleksid.

Saage ettevõtte uuendusi automaatsete sõnumitega

Kas olete väsinud lakkamatust rakenduste vahel vahetamisest ja erinevate kontode jälgimisest? Kasutage Integrately’t, et saada meilivärskendusi sündmuste kohta igapäevaselt kasutatavates rakendustes. Iga kord, kui teie kasutatavas rakenduses toimub sündmus, saadetakse meil teie määratud ülesannete komplektidega otse teie postkasti.

Millised on Integrately eelised?

 • Võimalus integreerida LiveAgenti üle 600 rakenduse
 • Parem töövoog
 • Säästab aega
 • Kõik ühes kohas

Kuidas luua integratsioone Liveagenti ja teiste äppide vahel kasutades Integrately’t?

LiveAgenti ja kolmanda osapoole tarkvara vahelise integratsiooni loomiseks järgige neid lihtsaid samme. Alustuseks klõpsake sellel lingil. See viib teid LiveAgenti integratsioonide lehele Integrately’s.

 • Avage oma Integrately konto ja navigeerige Avastage automaatika jaotisesse, mis on juurdepääsetav kohe pärast sisselogimist. Valige LiveAgent ja muud enda valitud rakendused. Selles juhendis näitame Teile, kuidas luua kohandatud integratsiooni LiveAgenti ja YouTube’i vahel.
Integrately ühendamiseks valitud rakendustega
Valige ühendamist vajavad rakendused
 • Äppide valimisel liikuge alla ning valige tegevused. Integratsiooni loomiseks on teil võimalus teha oma valik mitmete võimaluste seast. Valige esimeses äpis üks või rohkem tegevusi ja teisestes äppides vastus neile tegevustele.
 • Kui esimeses äpis toimub mingi spetsiifiline sündmus, sooritab teine rakendus teatud toimingu, luues nii kohandatud integratsiooni ja andes teile kontrolli toimuva üle.
 • Kui olete lõpetanud oma kohandatud integratsiooni toimingute valikud, klikkige rohelisel Mine nupul.
YouTube'i ja LiveAgeni toimingud valitud
Integratsiooni töövoo põhitoimingud
 • Järgmisena saate automatiseerimise koostaja abil oma kohandatud integratsiooni lisada rohkem tingimusi ja äppe. Lisaks on teil võimalus integratsiooni testida või see lihtsalt aktiveerida.
Automatiseerimise koostaja valimine või testimine ja integratsiooni käivitamine
Automatiseerimise ehitaja Test & Go Live?
 • Kui valite automatiseerimise koostaja, saate kohandatud integratsiooni lisada rohkem valikuid ja äppe ning neid testida. Seda saab kasutada palju keerukama töövoo ja integratsiooni teekaardi loomiseks koos mitme valiku ja toiminguga, mis toimuvad ühe rakenduse käivitamisel.
Automatiseerimise koostaja võimalused Integratelys
Automatiseerimise koostaja keerukate töövoogude jaoks
 • Kui otsustasite testimise osa vahele jätta, tuleb selle jaoks teha mõned lisasammud. Antud juhul lisame kohandatud integratsiooniga YouTube videosse lingi määramaks, millised kommentaarid peaksid LiveAgentis pileti loomise käivitama.

  Järgmisena tuleb Integrately’le LiveAgentis API võti anda. API leiate ja võtme saate genereerida oma Liveagent konto alt: Seadistamine > Süsteem > API. Lisaks tuleb ära täita Integrately kohandatud väljad olenevalt kohandatud integratsiooni tegevustest.

  Meie pidime ära täitma informatsiooni nagu sõnumi pealkiri, sõnumi kehatekst, saatja ja saaja e-maili aadressid ja muude integratsiooniandmete seas ka osakonna id.
API võtme säte LiveAgentis
API võtme sätted LiveAgentis
API võtme ja alamdomeeni väljad integratsioonitestis
Kuhu paigutada API võti
 • Viimaseks sammuks on oma kohandatud integratsiooni testimine. Klikkige lehe lõpus asuval nupul Testi & Mine LIVE’i.
LiveAgenti ja Youtube'i integreerimise viimased sammud
Test & Go Live

Integratsioon on valmis. Nüüd saame oma piletisüsteemi e-mailiga teavituse/pileti iga kord, kui meie Liveagenti tutvustuse videole Youtube’is kommentaar lisatakse.

Integrately abil lõpetatud integreerimise protsess Youtube'i ja LiveAgenti vahel
Oletegi valmis!

Frequently asked questions

Mis on Integrately?

Integrately on rakenduste integratsiooniteenus, mis võimaldab kasutajatel omavahel erinevaid rakendusi ühendada ja luua uusi, põhjalikumaid ning kohandatud töövoogusid.

Kuidas Integrately't koos LiveAgentiga kasutada?

Integrately abil on võimalik luua kohandatud integratsioone teie Liveagenti tugiteenuse tarkvarale. Kasutage seda oma töövoogude sujuvamaks muutmiseks, uuenduste hankimiseks, e-posti teavitusteks, automatiseerimiste loomiseks ja paljuks muuks. Piiriks on vaid teie enda kujutlusvõime ja kasutatavate rakenduste arv. 

Kas ma pean maksma Integrately kasutamise eest LiveAgentiga?

Integrately't saab koos Liveagentiga kasutada tasuta ja luua kuni 200 ülesannet.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo