Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent täiendab Teie reisiäri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Helpdeski tarkvara reisitööstusele

Aidake luua LiveAgentiga suurepäraseid mälestusi kogu maailmas. Olge oma klientidele lähemal ja aidake neid kiiremini.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Pakkuge 24/7/365 tuge, luues ulatuslikud iseteeninduskeskused, mis on täis KKK-sid, kogukonna foorumeid, artikleid ja juhendeid.

Jälgige oma veebisaidi külastaja käitumist või vaadake üle CRM-i andmed, et luua isikupärastatud reisisoovitusi.

Kasutage oma klientide andmete alati kaitstuna hoidmiseks täiustatud turvafunktsioone, nagu krediitkaardi maskeerimine ja krüptimine.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Lahendage muresid reaalajas

Me kõik teame, et probleemid juhtuvad halvimal ajal halvimas kohas. Kuid Teil on võimalus hõlbustada takistuste lahendamist, pakkudes silmapaistvat ja kiiret kliendituge, kasutades reaalajas vestluse tarkvara. Lisaks sellele saate klientidele luua kontekstuaalse abi otsinguvidinad, et aidata neil teadmusbaasi kiiresti lehitseda ja leida vajalikku teavet. Tehke oma kliendid õnnelikuks ja rõõmusaks, et nad valisid reisimiseks teie agentuuri!

travellling-searching location-illustration
woman travelling with suitcase-illustration

Esitage kohandatavaid pakkumisi

Uudishimulikumad kliendid, kes vajavad abi koheselt, ei pea olema enam probleem. LiveAgenti kasutamine klientide erinevatele küsimustele vastamiseks võib olla nüüdsest lõbus. See on nagu sõpradega sotsiaalmeedias korraga vestlemine – kõlab lihtsalt, eks? Muutke LiveAgenti abil oma elu lihtsamaks ja kliendid õnnelikumaks!

Reaalajas vestluse lisateave

Hoidke sidet ööpäevaringselt

Mõned kliendid vajavad erilist hoolt või on nad lihtsalt teises ajavööndis. Sujuva klienditeeninduse tagamiseks ei pea Te ööpäevaringselt kontorisse lukustatud olema, vaid saate küsimustele vastata ka mugavalt diivanilt. Uuendage nüüd tipptasemel kasutajatoe tarkvarale ja tehke oma töö koheselt lihtsamaks – Teie kliendid tunnevad end kergemalt!

woman on camel in Egypt-illustration

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Related Articles to Reisimine Majutus
Suurepärane klienditeenindus algab paremast klienditoe tarkvarast. Vaadake LiveAgenti eeliseid ja alustage kasutamist vähem kui 5 minutiga.

Pakkuge erakordsetklienditeenindust.

Reaalajas vestlus ja kõnekeskus aitavad suurendada tulusid ja lahendada klientide probleeme. LiveAgent pakub mitmekülgseid klienditoe lahendusi. Alusta TASUTA 30 päeva!

Page - 4

Pakkuge erakordsetklienditeenindust.

Sorry, I cannot provide a summary for a piece of text in a specific language without the actual text to summarize. Please provide the text for summarization.

Kliendikogemuse tarkvara mängib võtmerolli klientide tagasiside kogumisel, korraldamisel ja jälgimisel tänapäeva ettevõttes.

Kliendikogemuse tarkvara

Kliendikogemuse tarkvara pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas automatiseerimist, kliendituge ja analüütikat. Erinevad platvormid pakuvad erinevaid hindu ja tasuta prooviperioode, mis võivad olla kasulikud enne otsuse tegemist.

Mõõtke kaks korda, lõigake üks kord! LiveAgent aitab Teil suhtlust prioriteetide järgi sorteerida. Uurige rohkem selle kohta, kuidas moetööstus klienditoele tugineb.

Klienditoe tarkvara moetööstusele

Mõõtke kaks korda, lõigake üks kord! LiveAgent aitab Teil suhtlust prioriteetide järgi sorteerida. Uurige rohkem selle kohta, kuidas moetööstus klienditoele tugineb.

Page - 2582

Pakkuge erakordsetklienditeenindust.

Sorry, I cannot summarize a text in a specific language without the actual text to work with. If you provide the text, I can definitely help you with the marketing summarization in language ET.

LiveAgent on kasutajatoe tarkvara, mis kohandub erinevate ärimudelite vajadustega. Uurige, kuidas LiveAgent Teie nišiga sobib. Agentuurid, haridusasutused ja valitsusvälised organisatsioonid toetuvad LiveAgentile.

Õige sobivus igale ettevõttele

Täielikult skaleeruv, adapteeruv ja kohandatav platvorm, mis aitab suurendada tulu, parandada rahulolu ja klientide väärtust. Pakub mitme kanaliga suhtlusplatvormi eeliseid erinevates ärikeskkondades. Saadaval ka tasuta prooviperiood.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x