Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent täiendab Teie reisiäri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Helpdeski tarkvara reisitööstusele

Aidake luua LiveAgentiga suurepäraseid mälestusi kogu maailmas. Olge oma klientidele lähemal ja aidake neid kiiremini.

  • GetApp leaders 2021
  • SourceForge leader fall 2021
  • Best help desk software

Pakkuge 24/7/365 tuge, luues ulatuslikud iseteeninduskeskused, mis on täis KKK-sid, kogukonna foorumeid, artikleid ja juhendeid.

Jälgige oma veebisaidi külastaja käitumist või vaadake üle CRM-i andmed, et luua isikupärastatud reisisoovitusi.

Kasutage oma klientide andmete alati kaitstuna hoidmiseks täiustatud turvafunktsioone, nagu krediitkaardi maskeerimine ja krüptimine.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Lahendage muresid reaalajas

Me kõik teame, et probleemid juhtuvad halvimal ajal halvimas kohas. Kuid Teil on võimalus hõlbustada takistuste lahendamist, pakkudes silmapaistvat ja kiiret kliendituge, kasutades reaalajas vestluse tarkvara. Lisaks sellele saate klientidele luua kontekstuaalse abi otsinguvidinad, et aidata neil teadmusbaasi kiiresti lehitseda ja leida vajalikku teavet. Tehke oma kliendid õnnelikuks ja rõõmusaks, et nad valisid reisimiseks teie agentuuri!

travellling-searching location-illustration
woman travelling with suitcase-illustration

Esitage kohandatavaid pakkumisi

Uudishimulikumad kliendid, kes vajavad abi koheselt, ei pea olema enam probleem. LiveAgenti kasutamine klientide erinevatele küsimustele vastamiseks võib olla nüüdsest lõbus. See on nagu sõpradega sotsiaalmeedias korraga vestlemine – kõlab lihtsalt, eks? Muutke LiveAgenti abil oma elu lihtsamaks ja kliendid õnnelikumaks!

Hoidke sidet ööpäevaringselt

Mõned kliendid vajavad erilist hoolt või on nad lihtsalt teises ajavööndis. Sujuva klienditeeninduse tagamiseks ei pea Te ööpäevaringselt kontorisse lukustatud olema, vaid saate küsimustele vastata ka mugavalt diivanilt. Uuendage nüüd tipptasemel kasutajatoe tarkvarale ja tehke oma töö koheselt lihtsamaks – Teie kliendid tunnevad end kergemalt!

woman on camel in Egypt-illustration

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Miks peaks reisibüroo omama klienditoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara aitab automatiseerida igapäevaseid klienditoe protsesse, et pakkuda tõhusamat ja tulemuslikumat teenust. Lisaks aitab see edukalt hallata paljusid kliente, kuna ühendab mitu platvormi üheks liideseks.

Miks peaks teie reisibüroo valima LiveAgenti?

LiveAgent pakub võimalust suhelda oma klientidega mis tahes kohas, igal ajal ja igal sobival viisil. LiveAgenti klienditoe tarkvaral on mitmeid olulisi funktsioone, sealhulgas piletisüsteem, reaalajas vestlus, teadmistebaas, foorum ja palju muud. LiveAgent pakub ka mitut keelt ja võimalust kohandada teenust vastavalt iga ettevõtte vajadustele.

Kuidas saab Teie reisibüroo kasu LiveAgentist?

LiveAgentil on palju eeliseid, nagu klientide rahulolu, klientide hoidmine, klientide lojaalsus ja väiksemad kulud.

Related Articles to Reisimine Majutus
LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automaatika. Parandage oma turundust LiveAgenti kasutajatoe tarkvara abil.

Kas vajate oma turundusmaine parandamist?

Tekst tutvustab erinevaid turundusstrateegiaid e-kaubanduse valdkonnas. Sooduskupongid ja allahindlused on tähtsad, kuid klientide veenmine ostma võib olla keeruline. Kliendirahulolu on oluline müügi ja lojaalsuse suurendamiseks ning see saavutatakse tagasiside kaudu. Viis e-kirja malli klientidele iseloomustuste taotlemiseks antakse koos üldiste nõuannetega. Proaktiivne vestlus klientidega veebisaidil võib suurendada müüki ja konversioone. LiveAgent pakub ennetavate vestluskutsete funktsiooni. Viis tõhusat toote allahindluse e-kirja malli antakse, et kliente köita. Meiliturundus on oluline osa müügiedenduskampaaniast ja seda tuleb täiustada disaini, hääletooni, sageduse ja loovusega.

LiveAgent on võrreldes paljude teiste kasutajatoe lahendustega palju kuluefektiivsem ja sellel on enam kui 175 kasutajatoe funktsioone ja üle 40 integratsiooni. Vaadake rohkem.

Otsite LiveHelpNow`le alternatiivi?

LiveAgent pakub oma klientidele kiiret ja mugavat võimalust klienditoe saamiseks läbi live vestluse vidina. Selle kasutamine aitab kiirendada suhtlust klientidega ning säästa aega. Lisaks on LiveAgent'il kolm tasulist plaani, et pakkuda klientidele parimaid võimalusi klienditoe pakkumiseks. Saage rohkem teada LiveAgent'i hindadest ning valige omale sobiv.

LiveAgent parandab vastamiskiirust 26%. Teie kliendid tunnevad sellest rõõmu ja teie müük kasvab. Proovige LiveAgenti juba täna.

Soovite suurendada vastamiskiirust?

LiveAgent on Enim arvustatud ja esikohaga pärjatud klienditoe tarkvara aastal 2020, mis on eelistatud üle 30 000 ettevõtte poolt, ja on tulvil üle 180 funktsiooniga. Tarkvara on täielikult pilvepõhine, turvaline, lihtne seadistada ja kasutada. Alustamine võtab vaid mõned minutid.

LiveAgent aitab Teil parandada oma SaaS-i äri ja vähendada klientide kadumise määra. LiveAgent pakib suurepärase hinna eest kõik kanalid ühte lahendusse.

Klienditoe tarkvara SaaS-ile

LiveAgent pakub taskukohast klienditoe lahendust, mis sisaldab mitmeid kanaleid, sh sotsiaalmeedia. Tänu automatiseerimisele saate vähem aega kulutada igapäevaste ülesannete haldamisele ja keskenduda olulistele aspektidele nagu kliendid, ettevõte ja kasv. LiveAgenti alternatiive võrreldes saate veelgi säästa ning lisaks on üle 30 000 ettevõtte kasutanud nende teenuseid.

Uurige välja, millised piletisüsteemi alternatiivid on parimad, ning võrrelge neid hinna, reitingu ja funktsioonide järgi. Teie uus piletisüsteemi tarkvara ootab!

Valmis uueks piletisüsteemiks?

LiveAgent on tööriist, mida kasutavad ettevõtted erinevatel e-kaubanduse veebilehtedel, et oma klientidele pakkuda tuge. See suurendab produktiivsust ja aitab hoida mängijad rahul. LiveAgent on lihtsalt kasutatav ja pakub palju funktsionaalsust, sealhulgas kasulikke aruandlusfunktsioone. Selle kasutamine aitab säästa aega ning on rahaliselt mõistlik.

Siit saate teada, kuidas pakkuda oma tulevastele tarbijatele parimat kliendituge veebis. LiveAgent võib Teile näidata, kuidas seda õigesti teha.

Klienditoe tarkvara e-kaubanduse valdkonnale

Investeerimine klienditoe tarkvarasse säästab kulusid ja suurendab tootlikkust. LiveAgent on võimas ja lihtsalt kasutatav klienditoe tarkvara koos paljude eelistega, näiteks suurem tulu, klientide rahulolu ja parem töövoog. Edukaks veebiettevõtteks saamiseks on oluline pakkuda kvaliteetset tuge, mis on lihtne, taskukohane ja ühildub peaaegu igat tüüpi veebisaidiga.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo