Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage, kuidas LiveAgent täiendab Teie ehitus- või kinnisvaraäri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Kinnisvaratööstuse klienditoe tarkvara

Looge LiveAgentiga suurepärane klienditugi. Ulatage oma tulevastele kinnisvaraostjatele reaalajas vestluse abil õigeaegselt abikäsi.

Vastake oma potentsiaalse kliendi küsimustele reaalajas vestluse või videovestluse kaudu, samal ajal kui nad Teie kodude kataloogi sirvivad.

Pakkuge välkkiireid vastuseid korduma kippuvatele küsimustele koos konserveeritud vastuste ja meilimallidega.

Jälgige oma veebisaidi külastaja käitumist ja kutsuge ta vestlema, kui on õige aeg ja konversioon on koheselt käes.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Suurendage oma ettevõtte väärtust

Teie kinnisvarafirma rahulolevamad kliendid on seoses väärtuse ja turuosa suurenemisega. Kuna Teie kliendid ootavad parimat väärtust ja teenust, ei tohiks Te piirduda kesisusega. Mitmekanaliline klienditoe tarkvara võib suurendada Teie tulusid ja luua püsiklientide baasi.

real estate-illustration
house-illustration

Müüge reaalajas vestluse abil rohkem kinnisvara

Esitage oma kinnisvara tulevastele ostjatele õigeaegselt reaalajas vestluse abil õiget teavet. Küsimustele vastamiseks pole vaja oodata paar tundi, kui saate olemasolevat hoogu rakendada. Kinnisvaratööstuse klienditoe abil saate suurendada õnnelike klientide arvu ja oma turulepääsu.

Ehitage kivi kivi haaval

Paindlikkus ja tulevaste kodude kohandamise võimalus on Teie klientide jaoks üks võtmetegureid unistuste maja ostmise otsustamisel. LiveAgentiga on Teil piisavalt vabadust kohandada oma kliendituge vastavalt praegustele vajadustele. Kas eelistate reaalajas vestlust? Olemas. Sisseehitatud kõnekeskust? Võite meile kindel olla.

building a house-illustration

Broneerige demo päeval, mis Teile kõige rohkem sobib

Planeerige demo

Rääkige LiveAgenti müügijuhiga

Saavutage konkurentsi ees edumaa ning planeeriga individuaalne kõne meie kliendiedu esindajatega, et näha, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasu toob.

Mida demonstratsiooni käigus õpite

  • Kuidas saavutada oma ärieesmärgid LiveAgentiga
  • Milline plaan sobib teie ärieesmärkidest lähtuvalt
  • Kuidas LiveAgent toimib
  • Vastused kõikidele küsimustele, mis Teil võivad tekkida hinna, teenuse, integratsioonide ja funktsioonide kohta

ja palju muud…

“Pöörduge iga kliendi poole mõttega aidata tal lahendada probleemi või saavutada eesmärk, mitte müüa toodet või teenust.” – Brian Tracy

Andrej Saxon, Müügijuht

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Miks peaks kinnisvarabürool olema klienditoe tarkvara?

Klienditoe tarkvara aitab Teil kliendi soove võimalikult tõhusalt hallata, sealhulgas jälgida klientide probleeme mitme kanali kaudu.

Miks peaks Teie kinnisvarabüroo valima LiveAgenti?

LiveAgent pakub kinnisvarafirmadele piletisüsteemi kklienditoe tarkvara, mis võimaldab agentidel kiiresti ja tõhusalt vastata klientide küsimustele ja muredele. Lisaks võimaldab see agentidel keskenduda kliendile, mitte arvutile.

Mis on LiveAgenti kasutamise eelised?

LiveAgent on terviklik tugiteenuse tarkvara, mis aitab Teil pakkuda suurepärast klienditeeninduse kogemust, säästab kulusid, suurendab tulusid ja vähendab klientide kadumise määra.

Related Articles to Ehitus Kinnisvara
LiveAgent ühendab suurepärase reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automaatika. Parandage oma turundust LiveAgenti kasutajatoe tarkvara abil.

Kas vajate oma turundusmaine parandamist?

Tekst tutvustab erinevaid turundusstrateegiaid e-kaubanduse valdkonnas. Sooduskupongid ja allahindlused on tähtsad, kuid klientide veenmine ostma võib olla keeruline. Kliendirahulolu on oluline müügi ja lojaalsuse suurendamiseks ning see saavutatakse tagasiside kaudu. Viis e-kirja malli klientidele iseloomustuste taotlemiseks antakse koos üldiste nõuannetega. Proaktiivne vestlus klientidega veebisaidil võib suurendada müüki ja konversioone. LiveAgent pakub ennetavate vestluskutsete funktsiooni. Viis tõhusat toote allahindluse e-kirja malli antakse, et kliente köita. Meiliturundus on oluline osa müügiedenduskampaaniast ja seda tuleb täiustada disaini, hääletooni, sageduse ja loovusega.

LiveAgent on võrreldes paljude teiste kasutajatoe lahendustega palju kuluefektiivsem ja sellel on enam kui 175 kasutajatoe funktsioone ja üle 40 integratsiooni. Vaadake rohkem.

Otsite LiveHelpNow`le alternatiivi?

LiveAgent pakub oma klientidele kiiret ja mugavat võimalust klienditoe saamiseks läbi live vestluse vidina. Selle kasutamine aitab kiirendada suhtlust klientidega ning säästa aega. Lisaks on LiveAgent'il kolm tasulist plaani, et pakkuda klientidele parimaid võimalusi klienditoe pakkumiseks. Saage rohkem teada LiveAgent'i hindadest ning valige omale sobiv.

LiveAgent aitab Teil parandada oma SaaS-i äri ja vähendada klientide kadumise määra. LiveAgent pakib suurepärase hinna eest kõik kanalid ühte lahendusse.

Klienditoe tarkvara SaaS-ile

LiveAgent pakub taskukohast klienditoe lahendust, mis sisaldab mitmeid kanaleid, sh sotsiaalmeedia. Tänu automatiseerimisele saate vähem aega kulutada igapäevaste ülesannete haldamisele ja keskenduda olulistele aspektidele nagu kliendid, ettevõte ja kasv. LiveAgenti alternatiive võrreldes saate veelgi säästa ning lisaks on üle 30 000 ettevõtte kasutanud nende teenuseid.

Siit saate teada, kuidas pakkuda oma tulevastele tarbijatele parimat kliendituge veebis. LiveAgent võib Teile näidata, kuidas seda õigesti teha.

Klienditoe tarkvara e-kaubanduse valdkonnale

Investeerimine klienditoe tarkvarasse säästab kulusid ja suurendab tootlikkust. LiveAgent on võimas ja lihtsalt kasutatav klienditoe tarkvara koos paljude eelistega, näiteks suurem tulu, klientide rahulolu ja parem töövoog. Edukaks veebiettevõtteks saamiseks on oluline pakkuda kvaliteetset tuge, mis on lihtne, taskukohane ja ühildub peaaegu igat tüüpi veebisaidiga.

Suurendage klientide seotust isikupärastatud mitmekanalilise toega. Jätke oma klientidele suurepärane tunne iga kord, kui nad Teie ettevõttega suhtlevad.

Suurendage LiveAgenti abil kaasamist

Klientide kaasamine on oluline brändi ja kliendi suhtlemise viis. Selleks tuleb arvutada ostusooritamise määrad, ostude sagedus, keskmine tellimuse väärtus ja kordusostumäär. Mitmeid viise olemas kaasamise arvutamiseks.

Parimad reaalajas vestluse alternatiivid sisaldavad kindlaid funktsioone, mis seavad Teid valmis eduks.

Avastage parim reaalajas vestluse alternatiiv

Uurige erinevaid alternatiive sotsiaalmeedia klienditoe, piletisüsteemi ja kõnekeskuse jaoks ning võrrelge LiveAgenti teiste platvormidega. Leidke soodsaim hinnaga lahendusi, mis vastavad teie vajadustele ning suurendavad klientide rahulolu ja müüki. Turul on saadaval mitmeid parimaid alternatiive, mis põhinevad kasutajahinnangutel, hinnakujundusel, funktsionaalsusel ja kasutusmugavusel.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo