Väärtuslik igas tööstusharus

Avastage, kuidas LiveAgent Teie jaemüügi äri parandab.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne CX, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamise aega

Parandage esmavastuse määra automaatse piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmistebaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Klienditoe tarkvara jaemüügitööstusele

Müüge rohkem ja suurendage rahulolu – seda kõike LiveAgentiga. Pakkuge oma klientidele suurepärast klienditeenindust. Laske neil Teiega ühendust võtta sotsiaalmeediast, Teie veebisaitidelt, e-posti teel ja reaalajas vestluse kaudu…

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge
  • GetApp Category Leader 2024 badge
  • Capterra shortlist 2024 badge

Pakkuge 24/7 aastaringset tuge, luues iseteeninduskeskused, mis on täis asjakohast teavet ja vastuseid KKK-dele.

Vähendage ostukorvi hülgamist pakkudes reaalajas abistamist otse oma veebilehel.

Jõudke mõne sekundiga proaktiivseid vestluskutseid kasutades veebisaitide külastajateni, kes sirvivad suure kavatsusega lehti.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Täiendage ostukogemust

Pakkuge klientidele sujuvat kogemust tellised ja klikid kontseptsiooni abil. E-poe pidamine tavalise telliskivipoega võib saada Teie ostjate jaoks suurepäraseks küsimusteallikaks. Olge neile lähemal ja muutuge kliendikeskseks ettevõtteks, kasutades kõike jaetööstusele mõeldud LiveAgentis.

woman with shopping bags-illustration
Valentine's day-woman with hearts

Pakkuge abistavat kätt

Klientidele meeldib küsimusi esitada – poes kohapeal või erinevates veebiportaalides. Looge jaemüügitööstusele mõeldud LiveAgenti klientide kaasamise tarkvara ja selle kliendiportaali, teadmusbaasi või KKK-dega ülim teadmiste allikas. Kui eelistate reaalajas vestlust ja annate isiklikult juhiseid, oleme teile samuti abiks!

Suurendage rahavoogu

Kui aitate oma klientidel oma vajadusi täita erakordse klienditeenindusega, saate oma ettevõttele palju kasu. Kas mõnel Teie kliendil polnud väga häid kogemusi? Lahendage see kohe ja pöörduge jaemüügitööstusele mõeldud LiveAgenti poole.

retail-man scanning phone-illustration

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Related Articles to Jaemüük
Suurepärane klienditeenindus algab paremast klienditoe tarkvarast. Vaadake LiveAgenti eeliseid ja alustage kasutamist vähem kui 5 minutiga.

Pakkuge erakordsetklienditeenindust.

Reaalajas vestlus ja kõnekeskus aitavad suurendada tulusid ja lahendada klientide probleeme. LiveAgent pakub mitmekülgseid klienditoe lahendusi. Alusta TASUTA 30 päeva!

Page - 4

Pakkuge erakordsetklienditeenindust.

Sorry, I cannot provide a summary for a piece of text in a specific language without the actual text to summarize. Please provide the text for summarization.

Page - 2582

Pakkuge erakordsetklienditeenindust.

Sorry, I cannot summarize a text in a specific language without the actual text to work with. If you provide the text, I can definitely help you with the marketing summarization in language ET.

Andke oma klientidele võimalus leida iseteeninduse abil otsitud vastuseid. LiveAgenti KKK tarkvara võimaldab Teil luua suurepäraseid kliendiportaale.

Kasutage oma klientide iseteeninduse kogemuse optimeerimiseks KKK tarkvara

Kohandage iseteenindusportaal oma ettevõtte kuvandiga. LiveAgent pakub mitmekanalilist lahendust, mis suurendab kliendirahulolu. Seadistage mitu teadmistebaasi ja KKK-d erinevatele vaatajaskondadele. Kasutage nutikat otsingu vidinat, et aidata klientidel kiiresti leida vajalikku teavet. Parandage agendi tootlikkust ja võimaldage klientidel end ise aidata. Kasutage WYSIWYG redaktorit, et luua hõlpsasti seeditavat sisu.

Suurendage klientide seotust isikupärastatud mitmekanalilise toega. Jätke oma klientidele suurepärane tunne iga kord, kui nad Teie ettevõttega suhtlevad.

Suurendage LiveAgenti abil kaasamist

80% tarbijatest eelistab isikupärastatud kogemusi pakkuvaid brände. Nutitelefoni kasutajad eelistavad ettevõtteid, mis pakuvad õpetlikku videosisu. Isikupärastatud teenus ja ööpäevaringne tugi suurendavad klientide kaasamist. LiveAgent ühendab reaalajas vestluse, piletisüsteemi ja automatiseerimise. Pakkudes iseteenindust, saab klientidele vajalikku teavet pakkuda ööpäevaringselt.

Siit saate teada, kuidas pakkuda oma tulevastele tarbijatele parimat kliendituge veebis. LiveAgent võib Teile näidata, kuidas seda õigesti teha.

Klienditoe tarkvara e-kaubanduse valdkonnale

LiveAgent on mitmekülgne klienditeeninduse tarkvara, mis pakub erinevaid suhtluskanaleid nagu vestlus, kõned ja muu, aidates parandada kliendirahulolu ja lojaalsust e-kaubanduse platvormidel. Try it now for free!

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x