Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage, kuidas LiveAgent parandab teie e-kaubanduse äri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne CX, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase reageerimise määra piletite automaatse marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmistebaasiga tugipiletite sissevoolu mahtu.

Industry background

Klienditoe tarkvara e-kaubanduse valdkonnale

Jõudke oma potentsiaalsetele ostjatele lähemale LiveAgentiga – 2019. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks VKEdele.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Parandage oma reageerimisaegu kuni 26%, edastades meie klienditoe piletisüsteemi abil kõik kliendisõnumid meilidest ja sotsiaalmeediast sujuvalt ühte postkasti.

Juhendage oma kliente kassaprotsessis ja vastake reaalajas kõigile nende küsimustele meie kohaliku reaalajas vestluse vidina abil.

Parandage oma klientide lojaalsust, muutes iga tugikogemuse meeldejäävaks ja isikupäraseks meie klienditoe tarkvara sisseehitatud CRM-iga.

Parandage rahulolu ja rõõmu

E-kaubandusele mõeldud LiveAgenti rakendamine oma veebisaidil on vaidpaari sekundi küsimus. Mõju Teie e-kaubandusele kestab aga kogu aeg. LiveAgenti klienditoe tarkvara toomine Teie e-poodi võib tõsta Teie klientide rahulolu rohkem kui 60%.

Lisateave kliendirahulolu põhitõdede kohta
happy customers-illustration
ecommerce services-illustraion

Juhendage oma kliente

Klientidele õigel ajal abikäe pakkumine võib Teie ettevõtet oluliselt mõjutada. Iga kord, kui neil võib olla küsimusi, on Teie reaalajas vestlus või kõnekeskus teie jaoks olemas. Tugevdage oma klienditeenindust e-kaubanduse jaoks mõeldud LiveAgentiga.

Reaalajas vestluse lisateave

Kasvatage lojaalne kliendibaas

Klientide lojaalsus peaks olema Teie ettevõtte üks peamisi näitajaid. Nad eelistavad Teie tooteid ja teenused ning jäävad suurema tõenäosusega Teie juurde, kuni nad on rahul. Mida lojaalsemad kliendid Teil on, seda paremaid tulemusi näete iga kuu lõpus.

Kliendilojaalsuse lisateave
ecommerce choice-illustration
Man doing groceries with shopping list

Vähendage ostukorvi hülgamist

Jälgige oma kliente, valmistuge ette ja võtke proaktiivsete vestluskutsete abil ühendust, enne kui nad lahkuvad. Reaalajas vestluse abil saate kontaktvormide abil pakkuda kliendituge ööpäevaringselt ka siis, kui olete võrgust väljas.

Uurige ostukorvi hülgamise lisateavet

Säästle LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja iseloomustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgenti IT klienditoe tarkvara edendada Teie kliendituge ja äripartnerite õnne.

Related Articles to E-kaubanduse teenused
Suurepärane klienditeenindus algab paremast klienditoe tarkvarast. Vaadake LiveAgenti eeliseid ja alustage kasutamist vähem kui 5 minutiga.

Pakkuge erakordsetklienditeenindust.

Reaalajas vestlus ja kõnekeskus aitavad suurendada tulusid ja lahendada klientide probleeme. LiveAgent pakub mitmekülgseid klienditoe lahendusi. Alusta TASUTA 30 päeva!

Kas soovite oma andmed üle viia Lucep'ist LiveAgent'isse? Ühinege ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha and O2, et pakkuda samuti maailmatasemel tugiteenuseid.

Lähete ära Olark süsteemist?

Suurepärane kliendisuhtlustarkvara pakub mitmeid tööriistu, sealhulgas e-posti, kiirsõnumeid, reaalajas vestluse tarkvara ja sotsiaalmeedia tuge. See pakub ka 24/7 klientidele abi ja on saanud positiivseid arvustusi.

LiveAgent on kasutajatoe tarkvara, mis kohandub erinevate ärimudelite vajadustega. Uurige, kuidas LiveAgent Teie nišiga sobib. Agentuurid, haridusasutused ja valitsusvälised organisatsioonid toetuvad LiveAgentile.

Õige sobivus igale ettevõttele

Täielikult skaleeruv, adapteeruv ja kohandatav platvorm, mis aitab suurendada tulu, parandada rahulolu ja klientide väärtust. Pakub mitme kanaliga suhtlusplatvormi eeliseid erinevates ärikeskkondades. Saadaval ka tasuta prooviperiood.

Mitmed tervishoiuasutused tuginevad LiveAgentile kui ainsale klienditoe lahenduse pakkujale. Proovige ja vaadake, miks.

Klienditoe tarkvara Fitnessi valdkonnale

LiveAgent pakub mitmeid suhtluskanaleid ja turvalisi võimalusi klienditeeninduseks, sealhulgas kõned, video kõned, kontaktivormid, foorumid ja sotsiaalmeedia platvormid. Samuti pakub see konfigureeritavaid tarkvaralahendusi, sealhulgas klienditeeninduse ja VoIP telefonisüsteemid. Lisaks tagab LiveAgent andmete turvalisuse ja krüptimise vastavalt GDPR-ile.

LiveAgent töötab hetkel Verloopi migratsiooniplugina kallal. Liveagent on 2019. ja 2020. aastal kõige enam tagasisidestatud ja #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara VKEdele. Liituge selliste ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha, O2 ja Oxfordi Ülikool maailmatasemel klienditoe pakkumisel.

Lähete üle Verloop süsteemist LiveAgent'isse?

LiveAgent pakub mitmeid funktsioone, sealhulgas piletisüsteemi, reaalajas vestlust, kõnekeskust, iseteenindust ja sotsiaalmeedia integratsiooni. Lisaks pakub see piiramatut ajalugu, vestlusnuppe ja 24/7 tuge. LiveAgent on tuntud klienditeeninduse tarkvara, mis pakub ka VoIP telefonisüsteemi, kaebuste haldamise süsteemi ja e-posti haldust. Lisaks on saadaval erinevad tasud vastavalt ettevõtte suurusele.

LiveAgent aitab jaemüügitööstusel pakkuda parimat võimalikku klienditeenindust. LiveAgent - üks mitmekanaliline lahendus iga kliendi rahuldamiseks.

Klienditoe tarkvara jaemüügitööstusele

Antud tekst tutvustab ettevõtte e-kirja professionaalset alustamist, müügikontakte ja LiveAgenti eeliseid jaemüügitööstusele. Pakutakse ka sujuvat kliendikogemust ja rõhutatakse erakordse klienditeeninduse olulisust.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x