Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage, kuidas LiveAgent parandab teie e-kaubanduse äri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne CX, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase reageerimise määra piletite automaatse marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmistebaasiga tugipiletite sissevoolu mahtu.

Industry background

Klienditoe tarkvara e-kaubanduse valdkonnale

Jõudke oma potentsiaalsetele ostjatele lähemale LiveAgentiga – 2019. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks VKEdele.

Parandage oma reageerimisaegu kuni 26%, edastades sujuvalt kõik kliendisõnumid meilidest ja sotsiaalmeediast ühte postkasti.

Juhendage oma kliente kassaprotsessis ja vastake reaalajas kõigile nende küsimustele meie kohaliku reaalajas vestluse vidina abil.

Parandage oma klientide lojaalsust, muutes iga tugikogemuse meeldejäävaks ja isikupäraseks meie sisseehitatud CRM-iga.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Parandage rahulolu ja rõõmu

E-kaubandusele mõeldud LiveAgenti rakendamine oma veebisaidil on vaidpaari sekundi küsimus. Mõju Teie e-kaubandusele kestab aga kogu aeg. LiveAgenti toomine Teie e-poodi võib tõsta Teie klientide rahulolu rohkem kui 60 %.

happy customers-illustration
ecommerce services-illustraion

Juhendage oma kliente

Klientidele õigel ajal abikäe pakkumine võib Teie ettevõtet oluliselt mõjutada. Iga kord, kui neil võib olla küsimusi, on Teie reaalajas vestlus või kõnekeskus teie jaoks olemas. Tugevdage oma klienditeenindust e-kaubanduse jaoks mõeldud LiveAgentiga.

Kasvatage lojaalne kliendibaas

Klientide lojaalsus peaks olema Teie ettevõtte üks peamisi näitajaid. Nad eelistavad Teie tooteid ja teenused ning jäävad suurema tõenäosusega Teie juurde, kuni nad on rahul. Mida lojaalsemad kliendid Teil on, seda paremaid tulemusi näete iga kuu lõpus.

ecommerce choice-illustration
Man doing groceries with shopping list

Vähendage ostukorvi hülgamist

Jälgige oma kliente, valmistuge ette ja võtke proaktiivsete vestluskutsete abil ühendust, enne kui nad lahkuvad. Reaalajas vestluse abil saate kontaktvormide abil pakkuda kliendituge ööpäevaringselt ka siis, kui olete võrgust väljas.

Säästle LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja iseloomustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja äripartnerite õnne.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Miks peaks Teie e-kaubandus investeerima klienditoe tarkvasse?

Investeerimine klienditoe tarkvarasse aitab e-kaubanduse omanikel kulusid kokku hoida ja tootlikkust suurendada. Klienditoe tarkvara on lihtne kasutada ja tõhusaks töövoo saavutamiseks integreeritav teiste platvormidega.

Mis on LiveAgenti kasutamise hüved?

LiveAgent on võimas ja hõlpsasti kasutatav klienditoe tarkvara. Sellel on e-kaubandusele palju eeliseid, näiteks suurem tulu, klientide rahulolu, parem töövoog ja vähenenud klientide kadumise väär.

Miks peaks Teie e-kaubandus valima klienditoe tarkvaraks LiveAgenti?

Edukaks veebiettevõtteks saamiseks peate oma klientidele pakkuma kvaliteetset tuge. LiveAgent on funktsiooniderohke klienditoe tarkvara, mida on lihtne kasutada, on taskukohane ja mis ühildub peaaegu iga veebisaidiga.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo