Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage, kuidas LiveAgent parandab teie raamatupidamist ja juriidilist äri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Klienditoe tarkvara raamatupidamisele ja juriidikale

Lugege LiveAgentiga ja täiustage oma varasid. LiveAgent on 2019. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 kasutajatoe tarkvaraks VKE-dele. Hoidke oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

Vähendage kulusid

Säästke aega ja raha, minimeerides suurepärase klienditeeninduse tagamiseks kasutatavate tööriistade arvu.

Saavutage kõrge ROI

Muutke kvaliteetsed vihjed maksvateks klientideks ja teenige rohkem kui 500% investeeritud tulust.

Kaitske olulist teavet

Hoidke oma kliendi andmed kaitstud kaasaegsete turvameetmetega, sealhulgas HTTPS-krüptimine, DDoS-i leevendamine ja palju muud.

Kiirendage klientide päringute lahendamist

Kliendid soovivad kohe teabele juurde pääseda ja soovivad, et nende küsimustele vastataks võimalikult kiiresti. Rakendades oma veebisaidil reaalajas vestlust, saate neile anda kiireid vastuseid, parandada nende lojaalsust Teie ettevõttele ja suurendada klientide rahulolu. Kuna aeg on raha ja kõik on seotud rahaga, miks peaksite ootama? 

LiveAgent answering ticket-gif
Piletisüsteemi liides
LiveAgent answering ticket-gif
Piiramatu piletite ajalugu

Sulgege rohkem tehinguid reaalajas

Tänu sujuvale suhtlusele ühes kohas on vestluse varasemat ajalugu väga lihtne kontrollida. Ei mäleta, mis oli aadress või kokkulepitud tingimused? Pole oluline! LiveAgentiga näete selgelt kogu mineviku teavet. 

Organiseerige oma projekte

Ärge kunagi otsige vanu meile. Teil on võimalik kasutada LiveAgenti juhtpaneelide keerukust eraldi projektide/klientide jaoks, kliendiportaali nende teenuste kohta teabe saamiseks ja reaalajas vestluse tarkvara otsepäringuteks. Te ei peaks suhtlemisele kulutama lugematuid tunde, vaid kulutage need arvete esitamisele.

LiveAgent answer to ticket-gif
Reaalajas trükkimise vaade
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Piirake kulusid

Olgem ausad. Iga ettevõte soovib hoida kulud võimalikult madalad ja saada bilansis suurimat tulu. Reaalajas vestluse abil saavad Teie klienditoe esindajad tegeleda korraga kolme vestlusega, mis on kulutõhusam. Raamatupidamisele mõeldud LiveAgent aitab Teil oma kulusid optimeerida.

Calculating illustration
reports-illustration

Valige õige investeeringu tasuvus

Raha investeerimine millessegi uude võib mõne ettevõtte jaoks olla hirmuäratav. Eurode / dollarite summa arvutamine ja nende investeerimise otsustamine on tõeline võitlus. LiveAgent oma kõikehõlmava plaaniga on Teie jaoks üks turvalisemaid investeeringuid. See mitte ainult ei too Teile õnnelikke kliente, vaid suurendab ka Teie tulusid, rahavoogu ja turuosa. Lugege koos LiveAgentiga.

Suurendage oma tulu

Ettevõtluse keskmeks peaks olema klientide õnnelikuna ja rahul hoidmine. Õnnelikud kliendid levitavad uudiseid enda ümber kas digitaalses maailmas või võrguväliselt oma kolleegidele ja sõpradele. Üks selle saavutamise vahenditest on A+ klienditoe pakkumine. LiveAgent keskendub klientidele. Ühendage need kaks ja näete positiivset mõju oma ettevõttele.

customer touchpoints report-illustration

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning avastage kklienditoe tarkvara juurutamise positiivne mõju raamatupidamisele ja juriidiikale

Meile meeldib LiveAgenti pakutav hind ja tugi.

Kuna klientide ja tugiteenuste meilide arv suureneb, läksime Gmailist üle Zendeski toele. Kuid varsti mõistsime, et neil kulub probleemi lahendamiseks palju aega ja mõnikord laieneb see teise taseme juhtidele. Isegi kui olete investeerinud palju aega, raha ja jõupingutusi, kui tööriistadest pole Teile palju kasu, on targem vahetada muu vastu ja seda me ka tegime. Meile meeldib LiveAgenti pakutav hind ja tugi.

RTIwala services logo

Sumeet Mahendra, RTIwala Services

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Miks peaks raamatupidamine ja juriidika kaaluma klienditoe tarkvara olemasolu?

Klienditeenindustarkvara aitab Teil oma kliente paremini tundma õppida, jälgides nende suhtlust Teie ettevõttega. See hõlbustab Teie kliendibaasi mõistmist ja nendega toimetulemise strateegia väljatöötamist. See toob kaasa parema klienditeeninduse ja parema kliendikogemuse.

Miks peaksite valima LiveAgenti?

Klienditeenindustarkvara, näiteks LiveAgent, aitab raamatupidamis- ja juriidikatööstusel oma klienditeeninduse päringutega kiiremaks ja tõhusamaks muutuda.

Kuidas saavad raamatupidamine ja juriidika kasu LiveAgentist?

Raamatupidamis- ja juriidikatööstus saab LiveAgentist kasu säästes aega, parandades klientide rahulolu, kliendikogemust ja tulusid.

Related Articles to Raamatupidamine ja Juriidika
Soovite kolida oma andmed Customerly`st teise lahendusse? Tutvuge LiveAgent`i ja meie eelistega. Alustage tasuta prooviperioodiga juba täna.

Kolite Customerly`st LiveAgent`i?

LiveAgent pakub klienditeenindust, 24/7 tuge agentidelt ja rohkem kui 175 tööriista ja 40 integratsiooni. Valides LiveAgenti, võite olla kindel, et saate parima kasutajakogemuse. Lisaks on võimalik valida 43 erineva tõlke vahel ning kohandada keele vidinaid vastavalt oma soovile. Valmis kolima Customerly'st LiveAgent'i? Tutvuge eelistega, millest saate osa LiveAgent'i lülitudes.

LiveAgent on 2020. aastal kõige enam arvustusi saanud ja top #1 hinnatud kasutajatoe tarkvara. Ühinege tippettevõtetega nagu Huawei ja Yamaha suurepärase klienditoe pakkumisel.

Lähete üle LiveHelpNow süsteemist LiveAgent'isse?

LiveAgent on populaarne tarkvara, mis toetab 43 erinevat keelt ja pakub klienditoe vidinaid. Erinevate pakettide hulgast saab valida vastavalt ettevõtte vajadustele. LiveHelpNow andmete üleviimine LiveAgent'i on lihtne ja tõhus.

Liveagent on kasutajatoe lahendus, mis ühendab mitmed kasutajatoe lahendused üheks liideseks. Kolige Crisp`ist LiveAgent`i ja saage osa valdkonna eelistest.

Kolite Crisp`ist LiveAgent`i?

LiveAgent pakub erinevaid teenuspakette väike-, keskmise suurusega ning suurettevõtetele, mis pakuvad erinevaid funktsioone nagu piiramatu vestlusnuppude arv, emaili aadresse, kontaktvorme ja API võtit. Kõik paketid sisaldavad tasuta prooviversiooni ning pistikprogrammi teiste tarkvaradega liidestamiseks. LiveAgent garanteerib kliendile parima teeninduse.

Otsite võimalust viia üle enda andmed Samanage'st teise süsteemi? Visake pilk peale LiveAgent'ile ja uurige võimaluste kohta. Alustage tasuta prooviperioodi juba täna.

Lähete üle Samanage'st LiveAgent'isse?

LiveAgent on klienditeenindusplatvorm, mis pakub 24/7 agentide tuge ning rohkem kui 175 funktsiooni ja 40 integratsiooni. Lisaks on LiveAgentil ka vidinad, mis toetavad 43 erineva keele tõlget. LiveAgent on suurepärane valik, kui soovite parandada oma klienditeenindust ja kasutajatoe lahendusi.

Soovite üle minna süsteemist LiveCall? Saame teid selles toetada! Võtke ühendust LiveAgent tugimeeskonnaga ja alustage tasuta andmete üleviimist juba täna.

Soovite üle minna LiveCall'ist?

LiveAgent on klienditeeninduse ja kasutajatoe lahendus, millel on üle 175 funktsiooni ja 40 integratsiooni. LiveAgent pakub silmapaistvat klienditeenindust ning 24/7 tuge. Lisaks on võimalik valida sobiv keel 43 erineva tõlke hulgast ning LiveAgent toetab ka keelele kohandatavaid vidinaid. Lisaks on võimalik tõsta investeeringute tootlust (ROI) ning valida sobiv pakett vastavalt vajadustele.

Kas soovite oma andmed üle viia Lucep'ist LiveAgent'isse? Ühinege ettevõtetega nagu Huawei, BMW, Yamaha and O2, et pakkuda samuti maailmatasemel tugiteenuseid.

Lähete ära Olark süsteemist?

LiveAgent on tõhus tööriist klientidega suhtlemiseks, mis aitab muu hulgas suurendada müüki ja kliendirahulolu. Paljud kliendid on rahul teenuse kättesaadavuse ja funktsioonidega ning LiveAgent pakub kiiret ja professionaalset toe pakkumist erinevate kanalite kaudu. Lisaks on see kuluefektiivne ja lihtsalt kasutatav.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo