Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage, kuidas LiveAgent parandab teie raamatupidamist ja juriidilist äri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu    
  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Klienditoe tarkvara raamatupidamisele ja juriidikale

Lugege LiveAgentiga ja täiustage oma varasid. LiveAgent on 2019. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 kasutajatoe tarkvaraks VKE-dele. Hoidke oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

Klienditoe tarkvara raamatupidamisele ja juriidikale

Vähendage kulusid

Säästke aega ja raha, minimeerides suurepärase klienditeeninduse tagamiseks kasutatavate tööriistade arvu.

Vähendage kulusid

Saavutage kõrge ROI

Muutke kvaliteetsed vihjed maksvateks klientideks ja teenige rohkem kui 500% investeeritud tulust.

Saavutage kõrge ROI

Kaitske olulist teavet

Hoidke oma kliendi andmed kaitstud kaasaegsete turvameetmetega, sealhulgas HTTPS-krüptimine, DDoS-i leevendamine ja palju muud.

Kiirendage klientide päringute lahendamist

Kliendid soovivad kohe teabele juurde pääseda ja soovivad, et nende küsimustele vastataks võimalikult kiiresti. Rakendades oma veebisaidil reaalajas vestlust, saate neile anda kiireid vastuseid, parandada nende lojaalsust Teie ettevõttele ja suurendada klientide rahulolu. Kuna aeg on raha ja kõik on seotud rahaga, miks peaksite ootama? 

LiveAgent answering ticket-gif
Piletisüsteemi liides
LiveAgent answering ticket-gif
Piiramatu piletite ajalugu

Sulgege rohkem tehinguid reaalajas

Tänu sujuvale suhtlusele ühes kohas on vestluse varasemat ajalugu väga lihtne kontrollida. Ei mäleta, mis oli aadress või kokkulepitud tingimused? Pole oluline! LiveAgentiga näete selgelt kogu mineviku teavet. 

Organiseerige oma projekte

Ärge kunagi otsige vanu meile. Teil on võimalik kasutada LiveAgenti juhtpaneelide keerukust eraldi projektide/klientide jaoks, kliendiportaali nende teenuste kohta teabe saamiseks ja reaalajas vestluse tarkvara otsepäringuteks. Te ei peaks suhtlemisele kulutama lugematuid tunde, vaid kulutage need arvete esitamisele.

LiveAgent answer to ticket-gif
Reaalajas trükkimise vaade
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Organiseerige oma projekte
Slido green logo

Piirake kulusid

Olgem ausad. Iga ettevõte soovib hoida kulud võimalikult madalad ja saada bilansis suurimat tulu. Reaalajas vestluse abil saavad Teie klienditoe esindajad tegeleda korraga kolme vestlusega, mis on kulutõhusam. Raamatupidamisele mõeldud LiveAgent aitab Teil oma kulusid optimeerida.

Calculating illustration
reports-illustration

Valige õige investeeringu tasuvus

Raha investeerimine millessegi uude võib mõne ettevõtte jaoks olla hirmuäratav. Eurode / dollarite summa arvutamine ja nende investeerimise otsustamine on tõeline võitlus. LiveAgent oma kõikehõlmava plaaniga on Teie jaoks üks turvalisemaid investeeringuid. See mitte ainult ei too Teile õnnelikke kliente, vaid suurendab ka Teie tulusid, rahavoogu ja turuosa. Lugege koos LiveAgentiga.

Suurendage oma tulu

Ettevõtluse keskmeks peaks olema klientide õnnelikuna ja rahul hoidmine. Õnnelikud kliendid levitavad uudiseid enda ümber kas digitaalses maailmas või võrguväliselt oma kolleegidele ja sõpradele. Üks selle saavutamise vahenditest on A+ klienditoe pakkumine. LiveAgent keskendub klientidele. Ühendage need kaks ja näete positiivset mõju oma ettevõttele.

customer touchpoints report-illustration

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning avastage kklienditoe tarkvara juurutamise positiivne mõju raamatupidamisele ja juriidiikale

Meile meeldib LiveAgenti pakutav hind ja tugi.

Kuna klientide ja tugiteenuste meilide arv suureneb, läksime Gmailist üle Zendeski toele. Kuid varsti mõistsime, et neil kulub probleemi lahendamiseks palju aega ja mõnikord laieneb see teise taseme juhtidele. Isegi kui olete investeerinud palju aega, raha ja jõupingutusi, kui tööriistadest pole Teile palju kasu, on targem vahetada muu vastu ja seda me ka tegime. Meile meeldib LiveAgenti pakutav hind ja tugi.

RTIwala services logo

Sumeet Mahendra, RTIwala Services

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik

KKK

Miks peaks raamatupidamine ja juriidika kaaluma klienditoe tarkvara olemasolu?

Klienditeenindustarkvara aitab Teil oma kliente paremini tundma õppida, jälgides nende suhtlust Teie ettevõttega. See hõlbustab Teie kliendibaasi mõistmist ja nendega toimetulemise strateegia väljatöötamist. See toob kaasa parema klienditeeninduse ja parema kliendikogemuse.

Miks peaksite valima LiveAgenti?

Klienditeenindustarkvara, näiteks LiveAgent, aitab raamatupidamis- ja juriidikatööstusel oma klienditeeninduse päringutega kiiremaks ja tõhusamaks muutuda.

Kuidas saavad raamatupidamine ja juriidika kasu LiveAgentist?

Raamatupidamis- ja juriidikatööstus saab LiveAgentist kasu säästes aega, parandades klientide rahulolu, kliendikogemust ja tulusid.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo