Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent täiendab Teie autotööstuse äri.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Autotööstuse klienditoe tarkvara

Kinnitage turvavöö ja jõudke konkurentidest ette LiveAgentiga – parima klienditoe ja reaalajas vestluse tarkvaraga.

  • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
  • GetApp leaders 2021
  • Best help desk software
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Looge isikupärastatud ostukogemusi, pakkudes tuge erinevates kanalites, sealhulgas telefonis, reaalajas vestluses ja sotsiaalmeedias.

Vastake klientide küsimustele oma sõidukite kohta reaalajas, just nagu oleksite müügisalongis füüsiliselt kohal.

Jälgige oma veebisaidi külastajate käitumist, alustage vestlust, pakuge laitmatut tuge, suurendage usaldust ja kindlustage tehing.

Kohandatud klienditugi

Iga klient on erinev, kuna ka tema vajadused on erinevad. Parem on alguses ootusi teada kui valet teavet anda. Autotööstusele mõeldud LiveAgent pakub Teile palju võimalusi oma tulevaste püsiklientidega suhtlemiseks– kas Teie veebisaidile paigutatud reaalajas vestluse, sisseehitatud kõnekeskuse või vanamoodsate meilide kaudu. Kõigi nende erinevate valikutega panete kindlasti täppi.

Automotive illustration
Car with two guys illustration

Pakkuge valguskiirusel vastuseid

Nii nagu Teie klientidele müüdavad autod muutuvad üha kiiremaks, tahavad kliendid oma küsimustele veelgi kiiremini vastuseid saada. Tavalised e-kirjad on osa ajaloost, täpselt nagu aurumasinal ehitatud autod. LiveAgent automüüjatele pakub Teile paari klõpsuga reaalajas vastuseid. Kõik, mida selleks vaja on, on lihtsalt paigutada LiveAgent oma autotööstuse veebisaidile. Kas teate, mis on veel parem? Reaalajas projekteerimise abil näete, mida Teie kliendid trükivad juba enne sisestusnupu vajutamist. Kas see pole nüüd piisavalt kiire?

Reaalajas vestluse lisateave

Jõudke esikohale kiiremini

Teie konkurent ei maga kunagi. Ausalt öeldes, ei maga võistlus üldiselt kunagi. Rajage tee esikohani ja rahuldage oma kliente rokkiva tugiteenuse tarkvaraga, sest „Võitja võtab kõik”. Olge see, kes seda kohe teeb. Ärge peatuge, jätkake liikumist koos automüüjatele mõeldud LiveAgentiga.

woman and man celebrating winning throphy-illustration

Isiklik juhendamine klientide teekonnal

Kliendid veedavad aega ja kaaluvad iga võimalust hoolikalt enne uue sõiduki ostmist. Kiirendage oma automüügiettevõtte edasist edu reaalajas vestluse abil. Hellitage oma kliente uue suhtlusstrateegia mudeliga ja andke neile teada, et olete nende jaoks ööpäevaringselt olemas.

Lisateave reaalajas vestluse kohta

Broneerige demo päeval, mis Teile kõige rohkem sobib

Planeerige demo

Rääkige LiveAgenti müügijuhiga

Saavutage konkurentsi ees edumaa ning planeeriga individuaalne kõne meie kliendiedu esindajatega, et näha, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasu toob.

Mida demonstratsiooni käigus õpite

  • Kuidas saavutada oma ärieesmärgid LiveAgentiga
  • Milline plaan sobib teie ärieesmärkidest lähtuvalt
  • Kuidas LiveAgent toimib
  • Vastused kõikidele küsimustele, mis Teil võivad tekkida hinna, teenuse, integratsioonide ja funktsioonide kohta
ja palju muud…

“Pöörduge iga kliendi poole mõttega aidata tal lahendada probleem või saavutada eesmärk, mitte müüa toodet või teenust.” – Brian Tracy

Andrej Saxon, Müügijuht

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja tunnustusi ning uurige, kuidas saab LiveAgent suurendada Teie kliendituge ja klientide õnne.

Related Articles to Autotööstus
Mõõtke kaks korda, lõigake üks kord! LiveAgent aitab Teil suhtlust prioriteetide järgi sorteerida. Uurige rohkem selle kohta, kuidas moetööstus klienditoele tugineb.

Klienditoe tarkvara moetööstusele

Mõõtke kaks korda, lõigake üks kord! LiveAgent aitab Teil suhtlust prioriteetide järgi sorteerida. Uurige rohkem selle kohta, kuidas moetööstus klienditoele tugineb.

Sõida finišisse ja võida auhind – klientide rahulolu koos kiireima reaalajavestluse vidinaga turul.

Reaalajavestlus autotööstuse jaoks

Autotööstuses on reaalajavestlus oluline klientidele kiire ja personaalse teeninduse pakkumiseks. Lisaks aitab see koguda kontakte, vähendada ostust loobumist ja analüüsida kasutajate määra. Reaalajavestlus võimaldab ka etteantud vastuseid, mitmekeelset tuge ja sotsiaalmeedia kaasatust. Lisaks aitab see parandada klienditeenindust ja suurendada müüki veebisaidil.

LiveAgent aitab jaemüügitööstusel pakkuda parimat võimalikku klienditeenindust. LiveAgent - üks mitmekanaliline lahendus iga kliendi rahuldamiseks.

Klienditoe tarkvara jaemüügitööstusele

Antud tekst tutvustab ettevõtte e-kirja professionaalset alustamist, müügikontakte ja LiveAgenti eeliseid jaemüügitööstusele. Pakutakse ka sujuvat kliendikogemust ja rõhutatakse erakordse klienditeeninduse olulisust.

LiveAgent on kasutajatoe tarkvara, mis kohandub erinevate ärimudelite vajadustega. Uurige, kuidas LiveAgent Teie nišiga sobib. Agentuurid, haridusasutused ja valitsusvälised organisatsioonid toetuvad LiveAgentile.

Õige sobivus igale ettevõttele

Täielikult skaleeruv, adapteeruv ja kohandatav platvorm, mis aitab suurendada tulu, parandada rahulolu ja klientide väärtust. Pakub mitme kanaliga suhtlusplatvormi eeliseid erinevates ärikeskkondades. Saadaval ka tasuta prooviperiood.

LiveAgent aitab Teil parandada oma SaaS-i äri ja vähendada klientide kadumise määra. LiveAgent pakib suurepärase hinna eest kõik kanalid ühte lahendusse.

Klienditoe tarkvara SaaS-ile

LiveAgent pakub mitmekülgset klienditoe lahendust, mis hõlmab erinevaid kanaleid ja automatiseerimist. Valige LiveAgenti alternatiiv, et säästa aega ja parandada klientide rahulolu.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Klienditoe hinnakalkulaator

LiveAgent pakub klientidele mitmeid tarkvaralahendusi, sealhulgas klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteemid ja e-posti haldussüsteemi. Lisaks pakutakse ka demo ja hinnakujundust. Lisaks on olemas ka partnerprogramm, kus saab hakata LiveAgenti partneriks. Ettevõte pakub ka tuge, andmete migratsiooni ja süsteemi olekut.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x