Reaalajas vestlus

Mis on reaalajas vestlus?

Vestlus, samuti tuntud ka kui online vestlus või internetivestlus on reaalajas suhtluemise moodus internetis. Selline suhtlus põhineb tekstisõnumitel. Kaks või enam inimest saavad suhelda, saata pilte, videoid või audio faile.

On mitu erinevat tüüpi vestlust – näiteks, pidev või teatud ajaks kokkulepitud vestlus. Vestlus nõuab tarkvara või messengeri rakendust. Mõned vestlused nõuavad kliendilt registreerimist või vestlusgruppidega liitumist.

Reaalajas vestlus

Frequently asked questions

Mis on reaalajas vestluse definitsioon?

Reaalajas vestlus on online suhtluskanal, mis võimaldab teil läbi viia reaalajas vestlusi. See seisneb live tekstisõnumite edastamises saatjalt saajale.

 

Kas teie ettevõte vajab reaalajas vestlust?

Kui soovite, et teie ettevõte oleks turule vastav ja teeniks klientide silmis ära tunnustuse, on teil kindlasti vaja reaalajas vestlust. Seda tüüpi vestlus võimaldab kliendilt, kellel on probleem, saada kohesed vastused ja lahendused. Reaalajas vestlusel mõju on tunda vähenenud hüljatud ostukorvide, samuti tõusnud konversioonimääradest.

 

Kas LiveAgent pakub reaalajas vestlust?

LiveAgent pakub reaalajas vestlust. Tänu sellele saate viia oma ettevõtte klienditeeninduse kõrgemale tasemele ja võimaldate klientidel endaga lihtsamini ühendust võtta.

 

Tagasi Sõnastikku Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo