Õige sobivus sooloettevõtte

Tervenisti skaleeruv, adapteeruv ja kohandatav Teie vajaduste järgi.

 • ✓ Pole seadistamise tasu    
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Teenige rohkem tulu

Looge mälestusväärseid kliendikogemusi, mis kasvatavad tulu.

97%

Parandage rahulolu

Rõõmustage kliente välkkiirete vastustega.

16×

Tõstke klientide väärtust

Suurendage müüki hoides kliendid lojaalsena Teie brändile.

Business background

Abiteenistuse tarkvara üksikettevõtjatele

Kasvatage oma soolo- ja vabakutselist äri LiveAgentiga, mis on 2020. aastal enim arvustatud ja hinnatud kasutajatoe tarkvara KVE-de jaoks. Olge oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

 • GetApp leaders 2021
 • SourceForge leader fall 2021
 • Best help desk software
Ultimate omni-channel help desk software experience

Kasutage ära mitmekanalilist klienditoe teenust

Üksikisikud saavad enamasti kasu LiveAgenti sisseehitatud piletitarkvarast, mis asendab täielikult e-kirjade haldamise viisi. Täielik kontroll e-posti ajaloo, piiramatu salvestusruumi ja sajad teised funktsioonid/a>, nagu reeglid ja automatiseerimised, teevad Teie elu kergemaks. Ärge unustage, et aeg on raha.

Omage parimat ülevaadet oma suhtlusest

Tänu sujuvale suhtlusele ühes kohas on vestluse varasemat ajalugu väga lihtne kontrollida. Ei mäleta, mis oli aadress või kokkulepitud tingimused? Pole tähtis! LiveAgentiga näete selgelt kogu mineviku teavet.

The best overview of the communication
Organize your projects

Organiseerige oma professionaalseid ja eraprojekte

Ärge enam kunagi kulutage aega vanade e-kirjade otsimisele. Vabakutselised saavad LiveAgenti juhtpaneelide keerukust kasutada eraldi projektide/klientide jaoks, kliendiportaali nende teenuse teabe jaoks ja reaalajas vestlust otseste päringute jaoks. Te ei peaks kulutama suhtlemisele lugematuid tunde, vaid kulutage need arvete esitamisele.

Rõõmsad kliendid on parimad kliendid

Pakume protjee migratsiooni teenuseid enamikust populaarsetest klienditoe lahendustest.

Kuidas saab Teie vabakutseline äri kasu LiveAgenti kasutamisest?

Edastage sõnumeid

Edastage sujuvalt kõik oma e-posti, suhtlusvõrgustike, telefoni ja reaalajas vestluse tugiteenuse taotlused ühte postkasti ja hallake hõlpsalt kõiki päringuid.

Prioritiseerige oma tööd

Delegeerige igapäevased ja korduvad ülesanded oma klienditoe tarkvarasse, et Teie agendid saaksid keskenduda kliendisuhete arendamisele.

24/7 klienditugi

Vähendage sissetulevate tugiteenuse piletite arvu, pakkudes põhjalikku iseteenindusportaali, mis on saadaval ööpäevaringselt aastaläbi.

Woman in shopping cart with winning posture and smartphone in hand

Mitmekanaliline klienditoe tarkvara

Kasutage LiveAgenti loomulikku mitmekanalilist lähenemisviisi, pakkuge suurepärast klienditeenindust kõigis peamistes sidekanalites ja automatiseerige oma korduvaid ülesandeid. Ärge kunagi kaotage e-kirju ega unustage vastata. Looge kliendiprofiile ja koguge oma klientide kohta lisateavet otse LiveAgentis.

Sulgege rohkem tehinguid reaalajas

Unustage kolmanda osapoole reaalajas vestlustarkvara integreerimine oma LiveAgenti kasutajatoega. Reaalajas vestlus on LiveAgenti loomulik osa koos arenenud automatiseerimise funktsioonidega, nagu vestluseelsed vormid ja lisaks manused, rahulolu uuringud ning täielik kohandamine. Looge oma eelistuste ja kavandamise keele põhjal ainulaadne välimus.

Do more customer support for less money
Woman responding to text while walking

Hoidke sidet ka liikvel olles

Kas veedate palju aega arvutist eemal ja peate liikvel olles klientidega suhtlema? LiveAgent pakub kohalikke rakendusi nii iOS-i kui ka Androidi seadmete jaoks.

Läbipaistev ning taskukohane hinnakujundus

Hankige meie professionaalne klienditoe lahendus kindla igakuise hinnaga, ilma varjatud tasude ja pikaajaliste kohustusteta. Registreeruge 30-päevasele tasuta prooviperioodile, et saada täielik juurdepääs kõigile saadaolevatele funktsioonidele. Mida Te ootate? Alustage vastamise kiiruse kasvatamist juba täna! 

30-päevane prooviperiood
Ei vaja krediitkaarti
ja palju muud
$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Säästke LiveAgentiga rohkem

Avastage, kuidas säästa rohkem raha meie hinnakalkulaatori abil, ja valige oma klienditoe meeskonnale õige klienditoe süsteem.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik
Related Articles to Soolo
Hariduse ja valitsusvälised organisatsioonid soovivad tavaliselt luua tugevaid isiklikke suhteid, sest just seal nad tegutsevad. Siiski on hea mõte neil katta oma isiklikud tegevused LiveAgentiga, et säästa oma tööaja ressursse.

Klienditoe tarkvara Hariduse ja valitsusväliste organisatsioonide institutsioonidele

Muutke oma klienditeenindus kaasaegseks ja looge tulutoov kliendikeskne veebipõhine kohalolek. Uurige rohkem ja suhelge potentsiaalsete õpilaste ja annetajatega reaalajas vestluse kaudu. Pakume portjee migratsiooniteenuseid klienditoe lahendustest.

Alustage andmete ülekandmist Zendesk'i süsteemist lihtsa aktiveerimise liuguriga. Kõik teie piletid ja agendid kantakse turvaliselt LiveAgent'isse.

Lahkute Zendesk'ist?

TEXTi turu štandardne wspjorniki myslą a politické donce lovenḱo begako jaseń koze korišćenjeję. Uoznači tudnęko kudych? Izotyna. Wemgalnitę hinađyna farmacevtyźkojeskih śójlmah. Izvorno muoto bilo trgovńęće supstenca loven kōra. Wsan tintina. Izobalatę. 在這個過程中,他們詢問關於未來文明的問題,並致力於解決這些問題。 Wzrok és pamęć bězyć korysto przyništśo sród śójlmach. PamęFAwy! Fažinatę warneňikh fōrmah, kterśí se wiśe donači. Wobgriśi! Wohrignalne požadovanjah kultūry a spolonosť. Elane, wohzrínek Ălane, maśćne wa interesa jękogo we campointiú. Mać nekotere suramutsy kaka panda. Maśćne wane wniośki o weꬾub of wōchody was śma. GPTSummarizer Summarization: The text discusses the utilization of isotones in the pharmaceutical industry and raises questions about the future of civilization. It also emphasizes the importance of culture and society.

LiveAgent pakub tasuta andmete üleviimist süsteemist Freshdesk. Kõik teie piletid, agendid ja tagasiside Freshdesk'ist viiakse automaatselt üle LiveAgent'isse.

Lahkute Freshdesk'ist?

Kasutage LiveAgenti alamdomeeni ja proovige 30-päevast tasuta prooviversiooni. Andmete ülekandmine Freshdeskist LiveAgentisse on lihtne.

Suurendage oma klientide rahulolu LiveAgenti ja selle sisseehitatud kliendirahulolu tarkvara mõõtmise tööriista Nicereply abil.

Olge õnnelik kliendirahulolu tarkvaraga

Lai valik funktsioone võimaldavad kiiret ja isikupärastatud tuge klienditeabele ja suhtlustele, parandades meeskonna efektiivsust.

Soovite oma üle viia enda andmed Lucep'ist teisse lahendusse? Tutvuge LiveAgent'iga ja pakutavate hüvedega. Alustage tasuta prooviperioodi juba täna.

Soovite üle minna Lucep'ist LiveAgent'isse?

Pakutav kiri räägib E-posti haldussüsteemist nimega LiveAgent. LiveAgent pakub erinevaid funktsioone, integreerimisi ja alternatiive.

Soovite kolida Dashly`st teise tarkvarasse? Vaadake LiveAgent`i, võrrelge ja migreeruge juba täna.

Kolite Dashly`st LiveAgent`i?

LiveAgent on parim klienditoe tarkvara Eestis, pakkudes terviklikku lahendust sujuvaks kliendisuhtluseks ja automatiseeritud funktsioone.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo