Õige sobivus sooloettevõtte

Tervenisti skaleeruv, adapteeruv ja kohandatav Teie vajaduste järgi.

 • ✓ Pole seadistamise tasu
 • ✓ 24/7 klienditeenindus
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Teenige rohkem tulu

Looge mälestusväärseid kliendikogemusi, mis kasvatavad tulu.

97%

Parandage rahulolu

Rõõmustage kliente välkkiirete vastustega.

16×

Tõstke klientide väärtust

Suurendage müüki hoides kliendid lojaalsena Teie brändile.

Business background

Abiteenistuse tarkvara üksikettevõtjatele

Kasvatage oma soolo- ja vabakutselist äri LiveAgentiga, mis on 2020. aastal enim arvustatud ja hinnatud kasutajatoe tarkvara KVE-de jaoks. Olge oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
Ultimate omni-channel help desk software experience

Kasutage ära mitmekanalilist klienditoe teenust

Üksikisikud saavad enamasti kasu LiveAgenti sisseehitatud piletitarkvarast, mis asendab täielikult e-kirjade haldamise viisi. Täielik kontroll e-posti ajaloo, piiramatu salvestusruumi ja sajad teised funktsioonid/a>, nagu reeglid ja automatiseerimised, teevad Teie elu kergemaks. Ärge unustage, et aeg on raha.

Omage parimat ülevaadet oma suhtlusest

Tänu sujuvale suhtlusele ühes kohas on vestluse varasemat ajalugu väga lihtne kontrollida. Ei mäleta, mis oli aadress või kokkulepitud tingimused? Pole tähtis! LiveAgentiga näete selgelt kogu mineviku teavet.

The best overview of the communication
Organize your projects

Organiseerige oma professionaalseid ja eraprojekte

Ärge enam kunagi kulutage aega vanade e-kirjade otsimisele. Vabakutselised saavad LiveAgenti juhtpaneelide keerukust kasutada eraldi projektide/klientide jaoks, kliendiportaali nende teenuse teabe jaoks ja reaalajas vestlust otseste päringute jaoks. Te ei peaks kulutama suhtlemisele lugematuid tunde, vaid kulutage need arvete esitamisele.

Rõõmsad kliendid on parimad kliendid

Pakume protjee migratsiooni teenuseid enamikust populaarsetest klienditoe lahendustest.

Kuidas saab Teie vabakutseline äri kasu LiveAgenti kasutamisest?

Edastage sõnumeid

Edastage sujuvalt kõik oma e-posti, suhtlusvõrgustike, telefoni ja reaalajas vestluse tugiteenuse taotlused ühte postkasti ja hallake hõlpsalt kõiki päringuid.

Prioritiseerige oma tööd

Delegeerige igapäevased ja korduvad ülesanded oma klienditoe tarkvarasse, et Teie agendid saaksid keskenduda kliendisuhete arendamisele.

24/7 klienditugi

Vähendage sissetulevate tugiteenuse piletite arvu, pakkudes põhjalikku iseteenindusportaali, mis on saadaval ööpäevaringselt aastaläbi.

Woman in shopping cart with winning posture and smartphone in hand

Mitmekanaliline klienditoe tarkvara

Kasutage LiveAgenti loomulikku mitmekanalilist lähenemisviisi, pakkuge suurepärast klienditeenindust kõigis peamistes sidekanalites ja automatiseerige oma korduvaid ülesandeid. Ärge kunagi kaotage e-kirju ega unustage vastata. Looge kliendiprofiile ja koguge oma klientide kohta lisateavet otse LiveAgentis.

Sulgege rohkem tehinguid reaalajas

Unustage kolmanda osapoole reaalajas vestlustarkvara integreerimine oma LiveAgenti kasutajatoega. Reaalajas vestlus on LiveAgenti loomulik osa koos arenenud automatiseerimise funktsioonidega, nagu vestluseelsed vormid ja lisaks manused, rahulolu uuringud ning täielik kohandamine. Looge oma eelistuste ja kavandamise keele põhjal ainulaadne välimus.

Do more customer support for less money
Woman responding to text while walking

Hoidke sidet ka liikvel olles

Kas veedate palju aega arvutist eemal ja peate liikvel olles klientidega suhtlema? LiveAgent pakub kohalikke rakendusi nii iOS-i kui ka Androidi seadmete jaoks.

Uurige mobiili klienditoe rakenduste lisateavet

Läbipaistev ning taskukohane hinnakujundus

Hankige meie professionaalne klienditoe lahendus kindla igakuise hinnaga, ilma varjatud tasude ja pikaajaliste kohustusteta. Registreeruge 30-päevasele tasuta prooviperioodile, et saada täielik juurdepääs kõigile saadaolevatele funktsioonidele. Mida Te ootate? Alustage vastamise kiiruse kasvatamist juba täna! 

30-päevane prooviperiood
Ei vaja krediitkaarti
ja palju muud
$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Säästke LiveAgentiga rohkem

Avastage, kuidas säästa rohkem raha meie hinnakalkulaatori abil, ja valige oma klienditoe meeskonnale õige klienditoe süsteem.

Related Articles to Soolo
Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

Liveagent on VKE-de jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks 2019. ja 2020. aastal. Suured ettevõtted saavad oma reaalajas trükkimisvaate funktsiooniga sageli oma investeeringutasuvuse LiveAgentilt kiiresti kätte.

Klienditoe tarkvara suurettevõtetele

Suurendage suhtlusprotsessi efektiivsust reaalajas vestluste ja proaktiivsete vestluskutsete abil mitmetelt seadmetelt. Kohandage oma juhtpaneeli vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja pakuge kiiremat kliendituge erinevate kanalite kaudu.

Pakkuge koronaviiruse ajal suurepärast klienditeenindust, kaitstes samal ajal oma töötajaid. Kasutage kaugtööd toetavaid klienditoe lahendusi.

Näete vaevahea teenuse pakkumisega COVIDi ajal?

Slovakkia raamatupood Martinus pakub veebiteenust, kus klienditeenindajad nõustavad ostjaid videovestluste ajal. Reguleerige ressursse vastavalt vajadusele ja motiveerige oma meeskonda. Jääge rahulikuks ja leidke lahendusi klientide rahulolu suurendamiseks. Kasutage konserveeritud sõnumeid ja automatiseeritud e-posti vastuseid piletite kiireks lahendamiseks.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Start Free Trial x