Klienditoe mobiilirakendused

Mobiilirakendused või lühidalt äpid on kas arvutitarkvara või tarkvara rakendused, mis on loodud mobiilseadmetele. LiveAgent on loonud klienditoe mobiilirakendused, et se saaksite klientidega sidet hoida ka liikvel olles või kui teid lihtsalt pole arvutis saadaval. Laadige alla, seadistage oma eelistused ning alustage kliendipäringutele vastamist. Kuna LiveAgent soovib, et kataksite kõik oma kliendid, oleme loonud LiveAgenti äpi nii Androidi kui ka iOS-i mobiili operatsioonisüsteemidele.

Kui palju maksab LiveAgenti äpp? 

LiveAgent pakub paari tellimust. Igal ettevõttel on erinevad eelistused.

Seetõttu pakub LiveAgent 3 tellimust:

  • Piletite tellimus hinnaga 15$ agent.
  • Pilet + Vestlus tellimus hinnaga 29$ agent.
  • Kõikehõlmav tellimus hinnaga 39$ agent.

Iga tellimus pakub erinevat funktsioonide valimit. Mõned on lisakulude eest. Androidi ja iOS-i mobiilsed klienditoe rakendused on aga igas tellimuses ilma lisatasuta. LiveAgent pakub tasuta 14-päevast prooviperioodi igale tellimusele. Kui Te pole selles kindel, võite proovida meie tasuta kontot. Pidage meeles, et sellel on oma piirangud.

Kui soovite lugeda igas tellimuses sisalduvate funktsionaalsuste kohta, heitke pilk meie hinnakirjale. 

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

Mobiilsete klienditoe äppide ülevaade

Android

Mobiilne klienditugi - Android - LiveAgent

Android on mobiilne operatsioonisüsteem, mis on avatud lähtekoodiga mobiilseadmete jaoks loodud tarkvara. Valige tellimus ning seadistage oma LiveAgent. Pärast seda jääb üle vaid allalaadimine ning võite alustada piletitele vastamist väljaspool kontorit. Olge oma klientidele alati kättesaadav ja vajadusel abistage oma kolleege. Isegi liikvel olles! 

Kui soovite rohkem teada saada, lugege LiveAgent – Androidi  kohta.

iOS

Mobiilne klienditugi - iOS - LiveAgent

iOS on eksklusiivselt Apple’i toodete jaoks loodud mobiili operatsioonisüsteem. Ka LiveAgenti äpp on saadaval selles süsteemis. Sama kehtib ka iOS-i kohta, registreeruge ja seadistage oma konto. Seejärel laadige alla äpp ja alustage piletite lahendamisega väljaspool kontorit. Kujutage ette, et olete ülekoormatud klientide poolt, asute väljaspool kontorit ning ei suuda aidata. Selle rakenduse abil saate lihtsalt sisse logida, valida osakonna ja hakata vestlustele vastama. 

Kui soovite teada saada rohkem, lugege artiklitLiveAgent – iOS.

iOS - Us - App - Live Agent - Id661142245
iOS - Store - Apps - Details

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo