Väärtuslik igas valdkonnas

Avastage kuidas LiveAgent täiendab Teie tarkvara ettevõtet.

  • ✓ Pole seadistamise tasu
  • ✓ 24/7 klienditeenindus
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Suurendage propageerimist

Looge positiivne kliendikogemus, mis paneb Teie kliendid rääkima.

24%

Vähendage vastamisaegu

Parandage esmase vastamise määrasid automatiseeritud piletite marsruutimisega.

37%

Vähendage piletite mahtu

Vähendage teadmusbaasi abil tugipiletite sissevoolu.

Industry background

Kas otsite paremat kasutajatoe tarkvara?

LiveAgent on 2019. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 kasutajatoe tarkvaraks VKE-dele. Hoidke oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

  • GetApp leaders 2021

3 põhjust, miks tarkvaraarendusettevõtted LiveAgenti valivad

Andke oma kasutajatele iseteenindusvõimalusi, luues põhjalikud teadmistebaasid, mis on täis artikleid, juhendeid, foorumeid ja KKK-sid.

Juhtige oma potentsiaalseid kliente läbi müügilehtri, vastates nende küsimustele reaalajas.

Kasutage meie tagasisidet ja soovituste lahtreid, et teada saada, mida kliendid Teilt soovivad ja ootavad.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
focus on needs - illustration

Keskenduge vajadustele

Erinevatel klientidel on erinevad vajadused ja Teie peaksite keskenduma neile kõigile. Tänu mitmekanalilise kasutajatoe tarkvara võimalustele saate nendega ühendust pidada erinevatel tasanditel– olgu selleks siis sotsiaalvõrgustikud, kõned, e-kirjad või reaalajas vestlus. Pole tähtis, kust Teie kliendid tulevad, olete alati nende jaoks olemas.

Looge teadmusbaas

Teadmistebaas ja tugiportaal on esimesed kohad, kuhu enamik Teie kliente vastuste otsimisel vaatavad. LiveAgenti robustsed võimalused annavad Teile piisavalt jõudu KKK-de koostamiseks, iseteenindusabi käsitlevate artiklite kirjutamiseks või Teie ettevõtte põhjal mitme kategooria koostamiseks.

create the knowledge base - illustration
complete the sales funnel - illustration

Täitke müügilehter

Mõned Teie tulevased kliendid saavad Teiega reaalajas vestluse kaudu ühendust võtta, kus saate neile kohe ja kiiresti vastuseid anda. Hiljem saavad nad Teiega tavalise e-posti teel ühendust võtta ja lõpetuseks helistada. Teil on universaalses postkastis kogu teave saadaval, nii et saate nende vajaduste ja päringute üle järge pidada. Kaunis, kas pole?

Säästke LiveAgentiga rohkem

Analüüsige ja võrrelge LiveAgenti erinevate klienditoe lahendustega ning valige see, millel on Teie valdkonna jaoks kõige asjakohasemad funktsioonid ja parim hind.

Üle 30 000 ettevõtte ei saa eksida

Vaadake meie edulugusid ja iseloomustusi ning avastage kasutajatoe tarkvara juurutamise positiivne mõju tarkvaraarenduse tööstusele

Related Articles to Tarkvara & Internet
Kasutage meie väga konverteerivaid uuendamise e-posti malle juhisena oma isiklike mallide koostamiseks, mis on osa Teie uuendamise kampaaniatest.

Uuendamise e-posti mallid

Artikkel pakub 10 uuendamise e-posti malli, erinevaid uuenduste meeldetuletusmeilide strateegiaid ning soovitusi efektiivsete e-kirjade koostamiseks klientide lojaalsuse säilitamiseks.

LiveAgent parandab vastamiskiirust 26%. Teie kliendid tunnevad sellest rõõmu ja teie müük kasvab. Proovige LiveAgenti juba täna.

Soovite suurendada vastamiskiirust?

Kiire reageerimine reaalajas suurendab müüki ja klientide lojaalsust. LiveAgent pakub suurepärast tuge erinevatele ettevõtetele, säästes aega ja suurendades reageerimiskiirust. Proovige kohe tasuta!

Pakkuge koronaviiruse ajal suurepärast klienditeenindust, kaitstes samal ajal oma töötajaid. Kasutage kaugtööd toetavaid klienditoe lahendusi.

Näete vaevahea teenuse pakkumisega COVIDi ajal?

Slovakkia raamatupood Martinus pakub veebiteenust, kus klienditeenindajad nõustavad ostjaid videovestluste ajal. Reguleerige ressursse vastavalt vajadusele ja motiveerige oma meeskonda. Jääge rahulikuks ja leidke lahendusi klientide rahulolu suurendamiseks. Kasutage konserveeritud sõnumeid ja automatiseeritud e-posti vastuseid piletite kiireks lahendamiseks.

Liveagent on VKE-de jaoks enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks 2019. ja 2020. aastal. Suured ettevõtted saavad oma reaalajas trükkimisvaate funktsiooniga sageli oma investeeringutasuvuse LiveAgentilt kiiresti kätte.

Klienditoe tarkvara suurettevõtetele

Suurendage suhtlusprotsessi efektiivsust reaalajas vestluste ja proaktiivsete vestluskutsete abil mitmetelt seadmetelt. Kohandage oma juhtpaneeli vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja pakuge kiiremat kliendituge erinevate kanalite kaudu.

Testige oma kirjutamise oskusi LiveAgenti tasuta kirjutamiskiiruse testiga. Saage vaid minutitega teada oma trükkimise kiirus ja jätkake tasuta harjutamist, et end veelgi arendada.

Trükkimise kiiruse test

Kiire trükkimine parandab agentide tootlikkust ja klientide rahulolu. Testige oma kirjutamiskiirust ja parandage oma tippimisoskusi meie reaalajas vestluse trükkimise kiiruse testiga.

Viige oma suhtlemine riskivabaks ja valige oma ettevõtte jaoks võimas suhtlusvahend - LiveAgent'i reaalajavestlus.

Reaalajavestlus suurettevõtete jaoks

Reaalajavestlus võimaldab personaalset klienditeenindust mitmekeelsete tervitussõnumite, ettemääratud vastuste ja proaktiivsete vestluskutsete abil. Paigaldamine on lihtne ja turvaline, aidates parandada klienditeenindust ja suurendada tõhusust.

You will be
in Good Hands!

Join our community of happy clients and provide excellent customer support with LiveAgent.

Plaani demo

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

Close
Schedule a demo
Schedule a one-on-one call
  • How to achieve your business goals with LiveAgent
  • Tour of the LiveAgent so you can get an idea of how it works
  • Answers to any questions you may have about LiveAgent
Plaani demo
Start Free Trial x