ClickUp

`Mis on ClickUp?

ClickUp on pilvepõhine koostöö- ja projektijuhtimise lahendus, mis on mõeldud igas suuruses ja igasuguste spetsialiseerumistega ettevõtetele. ClickUp pakub ülesannete haldamiseks laia valikut funktsioone, nagu teavitused, ülesannete määramine ja staatused.

Kuidas seda kasutada?

Ühendades ClickUpi LiveAgentiga, saate mitme rakenduse vahel klõpsimise asemel kiirendada oma töövoogu, kasutades ainult üht lahendust. ClickUpi Liveagenti integreerimine võimaldab Teil lihtsasti ülesandeid hallata ja jälgida. Kui saate või saadate e-kirja LiveAgentist, võite selle lihtsa käsu abil muuta ülesandeks ClickUpis. Lisaks saate ühendada pileteid juba olemasolevate ülesannetega.

Samal ajal kui ClickUpi integratsioon hoiab Teid informeerituna, jälgib LiveAgent klientide pileteid ja korrapärastab neid Teie jaoks. Prioritiseerimine ja piletihaldus on sujuv olenemata Teie poolt kasutatavate sidekanalite arvust. Kui soovite oma töövoogu paremaks muuta ja vahelehtede vahel palju vähem vahetada, kasutage selliseid integratsioone nagu ClickUp.

Jälgige, mis toimub teistes tööriistades, mida kasutate oma töö paremaks ja kiiremaks tegemiseks. LiveAgent toetab üle 150 integratsiooni muu tarkvaraga, nii et saate keskenduda klientide aitamisele.

Mis on ClickUpi hüved?

 • Hallake projekte LiveAgentist
 • Jälgige ülesandeid ühest kohast
 • Tehke koostööd kolleegidega
 • Pöörake e-kirjad ülesanneteks
 • Ühendage pileteid olemasolevate ülesannetega

Looking for a better way to manage customer tickets?

Manage all of your communication channels with LiveAgent's multi-channel ticketing system

Kas ClickUpi integreerimine LiveAgentiga maksab midagi?

ClickUp ja LiveAgent on eraldi hinnakujundusega. Kuid ClickUp pakub ka tasuta plaani, kus pole mingeid tasusid. LiveAgent pakub tasuta integreerimist plaani osana, nii et ClickUpi ja LiveAgenti integreerimise eest ei nõuta lisatasusid.

Kuidas integreerida ClickUp LiveAgentiga

LiveAgentil on ClickUpi integreerimiseks valmis pistikprogramm, nii et protsess on väga lihtne. Järgige allolevat juhendit, et näha, kuidas saate seda ise teha.

 • ClickUpi integreerimiseks avage LiveAgent ning liikuge Seadistamine > Süsteem > Pistikprogrammid. Otsige nimekirjast ClickUpi pistikprogramm, vajutage aktiveerimise lülitile ning LiveAgent taaskäivitub.
Kuidas integreerida ClickUp LiveAgentiga - App - Uploads - 2021 - 07 - Clickup Liveagent Configuration 3.png
ClickUp LiveAgentis
 • Aktiivse pistikprogrammi leiate nimekirja ülaosast. Vajutage Seadistamise hammasratta nupule ja leidke üles API võtme väli. Teil palutakse väljale sisestada ClickUpi API võti.
ClickUpi pistikprogrammi seadistamine koos API Tokeni väljaga
API seadistamine
 • Minge ClickUpi kontole ja liikuge My Settings > Apps. Leidke üles tühi API Tokeni väli ja vajutage Generate. Seejärel lihtsalt kopeerige ja kleepige API võti ClickUpi integratsiooni API võtme väljale LiveAgentis ja vajutage Salvesta.
Kuidas integreerida ClickUp LiveAgentiga - App - Uploads - 2021 - 07 - Clickup Dashboard.png
API genereerija ClickUpis

Integreerimine on lõppenud ja saate hakata oma ülesandeid haldama, jälgides samal ajal klientide pileteid. Vaadake meie videotuuri allpool, et näha, mida kõike LiveAgentiga teha.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on ClickUp?

ClickUp on projektijuhtimise tööriist, mis pakub igat sorti meeskondadele meeldetuletusi, eesmärke, kalendreid ja palju muud. 

Mis on ClickUpi LiveAgenti integreerimise hüved?

- pole tarvis liideseid vahetada

- e-kirju saab hõlpsasti ülesanneteks muuta

- ühendage piletid ülesannetega

- hallake projekte LiveAgentist

Kas ClickUpi integreerimine LiveAgenti on tasuta?

Jah, see on tasuta ja pärast LiveAgenti paketi valimist lisatasusid ei ole.

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

  Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

  ×
  Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

  Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

  Plaani demo