CRM

Kliendisuhete haldamine (CRM) tegeleb klientide kohta käiva informatsiooniga. Seda kasutatakse klientidele parema abi, toe ja teeninduse pakkumiseks.

Kliendisuhete haldamine on iga eduka ettevõtte kriitiline osa, eriti tänapäeva maailmas, kus konkurents iga päevaga aina kasvab ja kasvab. Ettevõtted üle maailma on hakanud kasutama kliendisuhete haldamise tarkvara, et paremini lahendada oma töövooga seotud probleeme ja pakkuda oma klientidele paremat teenust.

LiveAgent pole selle koha pealt erand ja seetõttu ka lihtsalt lihtne klienditoe tarkvara, vaid ka suurepärane tööriist kliendisuhete haldamiseks.

Missing a CRM software?

No problem! LiveAgent offers a powerful built-in CRM that allows you to create unique CRM fields. Try it today for free. No credit card required.

LiveAgentiga saate salvestada, korraldada ja hõlpsasti jõuda iga oma klientidega seotud teabeni, kirjele või andmetele. Olgu selleks kontaktandmed, tellimused, huvid, isiklikud meeldimised või mitte meeldimised, Te pääsete sellele teabele alati ligi. LiveAgent võib aidata Teid ka müügivihjete, lepingute, varade ja ressursside haldamisel lisaks parimate tööriistadega suurepärase klienditeeninduse pakkumisele.

LiveAgenti CRM-i võimalusi saate veelgi suurendada integratsioonidega, näiteks PipeDrive, SharpSpring või Highrise, et oma kliendisuhete haldamisega veelgi rohkem areneda.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo