WooCommerce

Mis on WooCommerce

WooCommerce on tasuta e-kaubanduse pistikprogramm WordPressile. See aitab Teil muuta oma veebilehe e-kaubanduse leheks, läbi mille saate müüa oma tooteid ja teenuseid. Soovi korral WooCommerce’i kasutama hakata, läheb Teil tarvis vaid WordPressi lehte.

WooCommerce’il on kõik e-poe loomiseks vajalikud funktsioonid. Lisaks kõigele muule sisaldab WooCommerce suurepäraseid blogimise võimalusi, manustatud tooteid, kassasüsteemi, kohandatud kategooriaid, silte, toote hinnanguid ja arvustusi ja piiramatut piltide galeriid. 

Võimalused on lõputud — saate alustada digitaalsete ja füüsiliste toodete müümist, müüa sidusettevõtte tooteid, pakkuda tarnevalikuid, maksulüüse, maksuvõimalusi ja isegi geograafilise asukoha tuge. WooCommerce võib Teid aidata parema tellimuste haldusega ja poe optimeerimisega, et rohkem inimesi leiaks Teie tooteid veebis. 

Kuidas seda kasutada?

WooCommerce’i pistikprogrammi saab kasutada klientide, kupongide, tellimuste, toodete, esemete järjestamiseks ja tellimiste jälgimiseks LiveAgentist. Pistikprogrammi saab kasutada ka Teie kasutajatoe tarkvara kaudu kupongide, klientide, tellimuste, toodete ja tellimiste loomiseks ja uuendamiseks. 

Klienditugi jääb iga füüsilise või veebipoe oluliseks osaks. Kasutage oma füüsiliste või digitaalsete toodete müümiseks WooCommerce’i, pakkudes samal ajal parimat klienditeenindust. Ühendus WooCommerce’i ja LiveAgenti vahel tagab selle, et Teie klienditeenindusmeeskond on alati teadlik klientide tellimustest ja vajadustest. 

WooCommerce’i pistikprogrammi rakendamise eelised

 • Kõik ühes e-kaubanduse ja klienditeeninduse tööriist
 • Märguanded e-kaubanduse tellimuste kohta otse Teie kasutajatoe tarkvaras
 • Võimaldab Teil ühest lahendusest luua ja värskendada kohandatud CRM-i välju

Kuidas integreerida WooCommerce LiveAgenti

 • Saate ühendada LiveAgenti WooCommerce’iga läbi meie kohaliku integratsiooni. Selle leiate LiveAgenti seadistuste paneelist. Minge oma kontole ja avage Seadistamine > Süsteem > Pistikprogrammid ja leidke listist WooCommerce Orders pistikprogramm. Vajutage aktiveerimise lülitile ja LiveAgent taaskäivitub. 
WooCommerce Orders pistikprogramm LiveAgenti seadistamise paneelil
WooCommerce Orders pistikprogramm LiveAgentis
 • Pärast taaskäivitamist otsige WooCommerce Orders pistikprogramm listi ülaosast ning vajutage hammasrattakujulisele seadistamise nupule. Sisestage oma poe URL, Admin Slug, Tarbija Võti ja Tarbija Saladus ning vajutage Salvesta
Kuidas integreerida WooCommerce LiveAgenti - App - Uploads - 2021 - 04 - Liveagent Woocommerce Plugin Configuration 1.png
WooCommerce’i konfiguratsioon
 • Ongi valmis ja Teie pistikprogramm on aktiivne. Peaksite nägema oma WooCommerce’i tellimusi oma piletisüsteemi vaates ja luua uusi makseid. WordPressi suunamiseks ja tellimusteabe muutmiseks klõpsake nuppu Muuda
Kuidas integreerida WooCommerce LiveAgenti - App - Uploads - 2021 - 04 - Woocommerce Liveagent Active.jpeg
WooCommerce on aktiivne

Kuidas integreerida WooCommerce Liveagenti läbi Zapieri

Kui soovite luua kohandatud integratsiooni, võite proovida seda teha Zapieriga. Kui Teil puudub Zapieri konto, looge see siin. Pärast seda jätkake LiveAgent + WooCommerce integratsioonide lehele

Kahe rakenduse vahel kohandatud integratsiooni loomiseks saate valida oma isiklikud käivitajad ja toimingud. Ühe rakenduse käivitaja aktiveerib teises rakenduses toimingu, luues integratsiooni nende kahe vahel

LiveAgent ja WooCommerce integratsioonid Zapieris
LiveAgent + WooCommerce
 • Kerige alla Ühendage LiveAgent + WooCommerce Minutitega sektsiooni. Siit saate valida, mis toimub Teie kohandatud integratsiooni sees.

  Saadaval on mitmeid valikuid, nii et kaaluge millist tüüpi töövoogu vajate. Olles valinud päästikprogrammi ja toimingu, vajutage sinisele jätkamise nupule. 
WooCommerce'i käivitaja ja LiveAgenti toiming valituna Zapieri integratsioonide lehel
WooCommerce’i käivitaja ja LiveAgenti toiming valituna
 • Järgnev samm on piisavalt lihtne, kuigi see võib varieeruda sõltuvalt Teie valitud käivitajast ja toimingust. Meie puhul pidime logima pistikprogrammi oma WordPressi sisselogimisandmetega ja andma Zapierile juurdepääsu. On olemas ka käivitaja test, mis kontrollib päästikprogrammi ühendust. 
WooCommerce käivitaja seadistamine sisselogimisvalikuga
WooCommerce päästikprogrammi seadistamine
 • Järgmine samm on toimingu seadistamine. Me valisime toiminguks Loo Vestlus , mis tähendab, et saadetakse e-kiri meie piletisüsteemile iga kord kui WooCommerce’i uus toode lisatakse.

  Pidime valima vastava LiveAgenti osakonna, sisestama e-posti aadressid, sõnumi teema, teksti ja täitma mittenõutud väljad nagu nimi, e-post, koopiad ja sõnumi ID.
LiveAgenti toimingu seadistamine nõutud väljadega
LiveAgenti toimingu seadistamine

Viimane samm on integratsioonitest, nii et minge testige oma töövoogu. Võite vaadata ka oma LiveAgenti juhtpaneelile, et näha kas saite e-kirju või märguandeid.

Proovige LiveAgenti juba täna​

Me pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikest populaarsetest klienditoe lahendustest.

3000+ arvustust Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Mis on WooCommerce?

WooCommerce on e-kaubanduse pistikprogramm WordPressi veebilehtedele, mis lubab väikese ja keskmise suurusega ettevõtetel luua veebipoodi.

Mis on WooCommerce'i hüved kasutamisel LiveAgentiga?

- Saage tellimuste kohta infot LiveAgentis

- Jälgige tellimuse ID-d, staatust ja väärtust ühest lahendusest

Tagasi Integratsioonidele Looge konto TASUTA

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo