Tasuta Prooviperiood

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

E-kaubandus

Kui olete otsustanud hakata oma tooteid või teenuseid veebis müüma ja otsustanud luua oma veebipoe, mängib LiveAgent väga hästi kõigega, mis seondub e-kaubandusega.

Iga hea internetipood peaks oma klientidele tuge pakkuma. Kliendid võivad küsida oma kaupade või teenustega seotud probleemide kohta, kuid mis veelgi olulisem – toote positiivsete ja negatiivsete aspektide kohta. Siin tulete mängu Teie ja saate veenda neid oma tooteid ostma.

LiveAgent aitab Teil oma e-kaubanduse veebisaidi järgmisele tasemele viia. Muutke veebisaidi külastajad tasuvateks klientideks, andke neile nõu ja aidake neil otsustada Teie toodete ostmise üle otse juhtpaneelilt.

Reaalajas vestlus on üks kiiremaid viise, kuidas kliendid Teie veebisaidilt otse Teie juurde jõuavad. Põhjuste hulgas, miks LiveAgent on Teie e-kaubanduse veebisaidi jaoks suurepärane lahendus, on meie võimas ja kiire reaalajas vestluse vidin. See on turu kõige kiirem ning võib Teile tuua rohkem maksvaid kliente.

Don’t have a CMS?

No problem! LiveAgent offers a powerful knowledge base that’s equipped with a WYSIWYG editor. Try it today for free. No credit card required.

Start free 14-day trial

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×

Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo