Täienege koos WordPressi pistikprogrammidega

Uuendage ja tugevdage oma WordPress veebilehte kohe praegu.

  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
  • ✓ Deaktiveerige igal ajal
Business background

Põhjused meie WP pistikprogrammide kasutamiseks

Kas otsite WP pluginaid oma veebisaidi funktsionaalsuse laiendamiseks? Ärge enam otsige. Kvaliteetsete Quality Uniti meeskond on loonud pistikprogrammid, mis aitavad Teil parandada kasutajakogemust, klienditeenindust, SEO-d ja palju muud! Igaüks neist on tasuta allalaaditav ja hõlpsasti seadistatav. 

cleverness of LiveAgent

Ei mõjuta laadimisaega

Enamik WordPressi kasutajaid on mures, kas pistikprogramm aeglustab nende veebisaidi laadimisaega. Veebisaidi laadimiseks kuluv sekundite arv mõjutab oluliselt kasutajakogemust. Lisaks võib see mõjutada seda, kui kiiresti Google Teie veebisaidil roomab. Google võib veebisaitidel aeglaselt roomata, kui laadimisaeg ületab 1–2 sekundit. Selle teabe valguses on meie arendajad loonud pistikprogrammid, mis ei aeglusta veebisaite.  

personalization features of LiveAgent

Lihtne lisada

WordPressi pistikprogramme on lihtne leida ja oma veebisaidile lisada. Pistikprogrammidele pääsete juurde oma WP juhtpaneeli või WP pistikprogrammide kataloogi kauduPeate vaid pistikprogrammid installima ja aktiveerima. Kogu protsess võtab vaid mõne minuti, ilma et oleks vaja programmeerimisalaseid teadmisi. 

provide help with LiveAgent

Lihtne kasutada

Igal pistikprogrammil on lihtne juhtpaneel, millel saate hõlpsalt liikuda. See tähendab, et kodeerimisteadmisi pole vaja, kõik kuvatakse intuitiivselt. 

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Vähendab põrkemäära

Pakkudes paremat kasutuskogemust, takistavad meie pistikprogrammid kõrgeid põrkemäärasid. Soovite hoida klienti seotuna ja uudishimulikuna, et ta jääks Teie veebisaidile veidi kauemaks. Hea sisemine link võib veenda kasutajaid Teie saiti uurima, kontroll-loend hoiab kasutajad kaasatuna ja reaalajas vestlus võib pakkuda vajadusel tuge.  

Milliseid WP pistikprogramme pakume?

Reaalajas vestluse pistikprogramm

LiveAgent on kasutajatoe süsteem, mis pakub Teie veebisaidil külastajate abistamiseks reaalajas vestluse võimalust. Meie ettevõte ja paljud meie kliendid kasutavad WordPressi, seega lõime reaalajas vestluse pistikprogrammi, et saaksite selle kiiresti ja sujuvalt integreerida. Lisaks saate reaalajas vestluse nuppu täielikult kohandada, valides positsioone, värve, animatsioone ja palju muud. See on funktsiooniderikas ja lihtsasti kasutatav pistikprogramm, mis ei aeglusta Teie veebisaiti. Tegelikult on see hetkel turu kiireim reaalajas vestlus

Pistikprogrammi tasuta versioon on saadaval WordPressi pistikprogrammide kataloogis. Kui olete aga huvitatud täiustatud funktsioonidest, nagu Google Analyticsi integreerimine või ennetavad vestluskutsed, vaadake lisateavet meie hinnakirjast.  Uurige rohkem…   

Kontrollnimekirja pistikprogramm

Kontrollnimekirja kasutamine aitab Teil hoida end organiseerituna ja jälgida ülesandeid, mida peate täitma. Pistikprogramm annab WordPressi kasutajatele võimaluse lisada oma sisusse kontrollnimekirjad. Saate seda kasutada retseptide, ülesannete, ostunimekirjade ja võistluste kontrollnimekirjade koostamiseks. Meie kontrollnimekirja pistikprogrammi abil saate muuta oma sisu kasutajate jaoks interaktiivsemaks ja samaaegselt otsingumootorite jaoks roomatavamaks. Kontrollnimekirjad ühilduvad JSON LD kaudu Schema Markupiga, mis tähendab, et Google saab neid lugeda ja indekseerida. Seega saab Teie veebisaiti rohkem paljastust, mis võib suurendada kaubamärgi tuntust ja veebisaidi liiklust. Seda on lihtne kasutada ja navigeerida, nii et igaüks saab seda kasutada.   Uurige rohkem …
Checklist plugin example
Internal linking plugin example

Sisemise linkimise pistikprogramm

Kui Teil on suur veebisait, võib sisemine linkimine olla tõeline tüli. Kõik SEO-d teavad sisemise linkimise tähtsust, kuna see aitab Google’il Teie veebisaiti paremini mõista ja järjestada. Muud eelised hõlmavad paremat kasutajakogemust, pikemat Teie saidil veedetud aega ja kohandatud lingikapitali jaotust vastavalt Teie eelistustele.  Seetõttu oleme loonud SEO plugina, mis loob Teie artiklitele automaatselt siselingid Teie sisestatud märksõnade põhjal. Selle automatiseerimise pluginaga ei pea Teie meeskond kõigi sisutüüpide jaoks siselinke käsitsi lisama. Teised võimsad funktsioonid hõlmavad märksõna hulgi importimist, konkreetsete URL-ide musta nimekirja lisamist ja võimalust määrata iga artikli jaoks siselinkide arv.   Uurige rohkem…

Kuidas WordPressi pistikprogrammid töötavad?

Valige WP plugin, mis Teid huvitab

Installige plugin

Kohandage sätteid ja kasutage!

Share knowledge with customers to battle bad conversion rates

Miks oleme loonud need WP pluginad?

Nende pistikprogrammide loomise eesmärk on see, et me ei leidnud laiendusi, mis pakuksid kõiki vajalikke funktsioone.

Kuigi me ei paku WordPressi pistikprogrammide arendusteenuseid, oleme loonud mõned pistikprogrammid, mis aitavad meie sisemisel meeskonnal pakkuda parimat klienditeenindust ja kasutajakogemust.

Lisaks oleme otsustanud seda ka tasuta avalikkusega jagada.   

Valmis alla laadima?

Tutvuge kohe WordPressi pistikprogrammide kataloogiga ja liituge ettevõtetega, kes pakuvad võrgus suurepärast kasutajakogemust. 

Related Articles to WordPressi pistikprogrammid
Kundede mõistmine on oluline ettevõtte edu ja lojaalsuse suurendamiseks. Kujutlusvõime ja empaatiavõime aitavad kliendikeskset lähenemist luua.

Asetage oma kliendid KÕIGI oma ettevõtmiste keskmesse

Kundede mõistmine on oluline ettevõtte edu ja lojaalsuse suurendamiseks. Kujutlusvõime ja empaatiavõime aitavad kliendikeskset lähenemist luua.

LiveAgent pakub e-maili tuge, live vestlust, sotsiaalmeediat, kõnekeskust ja teadmistebaasi. LiveAgent`il on turu kiireim live vestlusvidin, mis kuvab sõnumid kiirusega 2.5 sekundit.

Otsite Pure Chat`ile alternatiivi?

Alustage tasuta prooviperioodiga, veebipõhine suhtlus ja teadmistebaas sobivad ideaalselt klienditoe vajadusteks. Saate kuluefektiivse ja funktsionaalse süsteemi.

Pakkudes kiiret ja isikupärastatud tuge, võimaldab reaalajas vestlus mitut kliendipäringut korraga käsitleda, parandades kliendituge ja rahulolu. LiveAgenti kohandatavad vestlusnupud lihtsustavad reaalajas vestluse lisamist Volusioni poe veebisaidile.

Kuidas Volusioni poodi reaalajas vestlust lisada

Pakkudes kiiret ja isikupärastatud tuge, võimaldab reaalajas vestlus mitut kliendipäringut korraga käsitleda, parandades kliendituge ja rahulolu. LiveAgenti kohandatavad vestlusnupud lihtsustavad reaalajas vestluse lisamist Volusioni poe veebisaidile.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Arvustused

Arvustused, LiveAgenti igakuised uuendused ja Twitteri integratsiooni teadaanne. Vestlusrobotid võivad täiendada klienditeenindust.

Tagasiside vidin on tööriist, mida kasutatakse igal veebilehel või rakenduses, milles saate anda tagasisidet oma kogemuse kohta.

Tagasiside vidin

Akse erinevaid AI tööriistu nagu Bing.com, Dream Studio, Google bard ja Photoshop. Reaalajas vestlus pakub tuge, suhtlemist mitme kliendiga ning analüüse. L.A.S.T meetod keskendub probleemide lahendamisele ja klientide tänamisele, parandades rahulolu ja müüki. LiveAgenti kasutamine suurendab vastamiskiirust 26% võrra.

Reaalajas trükkimise vaate abil saate oma reaalajas vestluse vastuseid kiiremini ette valmistada. Reaalajas sisestusvaade võimaldab Teil enne saatmise klõpsamist näha, mida klient trükib.

Reaalajas trükkimise vaade

Tasuta veebisaidil pakutav reaalajas vestlus parandab teenuse kvaliteeti, suurendab huvi ja rahulolu ning aitab ettevõtetel suhelda mitme kliendiga korraga.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo