Täienege koos WordPressi pistikprogrammidega

Uuendage ja tugevdage oma WordPress veebilehte kohe praegu.

  • ✓ 24/7 klienditeenindus    
  • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
  • ✓ Deaktiveerige igal ajal
Business background

Põhjused meie WP pistikprogrammide kasutamiseks

Kas otsite WP pluginaid oma veebisaidi funktsionaalsuse laiendamiseks? Ärge enam otsige. Kvaliteetsete Quality Uniti meeskond on loonud pistikprogrammid, mis aitavad Teil parandada kasutajakogemust, klienditeenindust, SEO-d ja palju muud! Igaüks neist on tasuta allalaaditav ja hõlpsasti seadistatav. 

cleverness of LiveAgent

Ei mõjuta laadimisaega

Enamik WordPressi kasutajaid on mures, kas pistikprogramm aeglustab nende veebisaidi laadimisaega. Veebisaidi laadimiseks kuluv sekundite arv mõjutab oluliselt kasutajakogemust. Lisaks võib see mõjutada seda, kui kiiresti Google Teie veebisaidil roomab. Google võib veebisaitidel aeglaselt roomata, kui laadimisaeg ületab 1–2 sekundit. Selle teabe valguses on meie arendajad loonud pistikprogrammid, mis ei aeglusta veebisaite.  

personalization features of LiveAgent

Lihtne lisada

WordPressi pistikprogramme on lihtne leida ja oma veebisaidile lisada. Pistikprogrammidele pääsete juurde oma WP juhtpaneeli või WP pistikprogrammide kataloogi kauduPeate vaid pistikprogrammid installima ja aktiveerima. Kogu protsess võtab vaid mõne minuti, ilma et oleks vaja programmeerimisalaseid teadmisi. 

provide help with LiveAgent

Lihtne kasutada

Igal pistikprogrammil on lihtne juhtpaneel, millel saate hõlpsalt liikuda. See tähendab, et kodeerimisteadmisi pole vaja, kõik kuvatakse intuitiivselt. 

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Vähendab põrkemäära

Pakkudes paremat kasutuskogemust, takistavad meie pistikprogrammid kõrgeid põrkemäärasid. Soovite hoida klienti seotuna ja uudishimulikuna, et ta jääks Teie veebisaidile veidi kauemaks. Hea sisemine link võib veenda kasutajaid Teie saiti uurima, kontroll-loend hoiab kasutajad kaasatuna ja reaalajas vestlus võib pakkuda vajadusel tuge.  

Milliseid WP pistikprogramme pakume?

Reaalajas vestluse pistikprogramm

LiveAgent on kasutajatoe süsteem, mis pakub Teie veebisaidil külastajate abistamiseks reaalajas vestluse võimalust. Meie ettevõte ja paljud meie kliendid kasutavad WordPressi, seega lõime reaalajas vestluse pistikprogrammi, et saaksite selle kiiresti ja sujuvalt integreerida. Lisaks saate reaalajas vestluse nuppu täielikult kohandada, valides positsioone, värve, animatsioone ja palju muud. See on funktsiooniderikas ja lihtsasti kasutatav pistikprogramm, mis ei aeglusta Teie veebisaiti. Tegelikult on see hetkel turu kiireim reaalajas vestlus

Pistikprogrammi tasuta versioon on saadaval WordPressi pistikprogrammide kataloogis. Kui olete aga huvitatud täiustatud funktsioonidest, nagu Google Analyticsi integreerimine või ennetavad vestluskutsed, vaadake lisateavet meie hinnakirjast.  Uurige rohkem…   

Kontrollnimekirja pistikprogramm

Kontrollnimekirja kasutamine aitab Teil hoida end organiseerituna ja jälgida ülesandeid, mida peate täitma. Pistikprogramm annab WordPressi kasutajatele võimaluse lisada oma sisusse kontrollnimekirjad. Saate seda kasutada retseptide, ülesannete, ostunimekirjade ja võistluste kontrollnimekirjade koostamiseks. Meie kontrollnimekirja pistikprogrammi abil saate muuta oma sisu kasutajate jaoks interaktiivsemaks ja samaaegselt otsingumootorite jaoks roomatavamaks. Kontrollnimekirjad ühilduvad JSON LD kaudu Schema Markupiga, mis tähendab, et Google saab neid lugeda ja indekseerida. Seega saab Teie veebisaiti rohkem paljastust, mis võib suurendada kaubamärgi tuntust ja veebisaidi liiklust. Seda on lihtne kasutada ja navigeerida, nii et igaüks saab seda kasutada.   Uurige rohkem …
Checklist plugin example
Internal linking plugin example

Sisemise linkimise pistikprogramm

Kui Teil on suur veebisait, võib sisemine linkimine olla tõeline tüli. Kõik SEO-d teavad sisemise linkimise tähtsust, kuna see aitab Google’il Teie veebisaiti paremini mõista ja järjestada. Muud eelised hõlmavad paremat kasutajakogemust, pikemat Teie saidil veedetud aega ja kohandatud lingikapitali jaotust vastavalt Teie eelistustele.  Seetõttu oleme loonud SEO plugina, mis loob Teie artiklitele automaatselt siselingid Teie sisestatud märksõnade põhjal. Selle automatiseerimise pluginaga ei pea Teie meeskond kõigi sisutüüpide jaoks siselinke käsitsi lisama. Teised võimsad funktsioonid hõlmavad märksõna hulgi importimist, konkreetsete URL-ide musta nimekirja lisamist ja võimalust määrata iga artikli jaoks siselinkide arv.   Uurige rohkem…

Kuidas WordPressi pistikprogrammid töötavad?

Valige WP plugin, mis Teid huvitab

Installige plugin

Kohandage sätteid ja kasutage!

Share knowledge with customers to battle bad conversion rates

Miks oleme loonud need WP pluginad?

Nende pistikprogrammide loomise eesmärk on see, et me ei leidnud laiendusi, mis pakuksid kõiki vajalikke funktsioone.

Kuigi me ei paku WordPressi pistikprogrammide arendusteenuseid, oleme loonud mõned pistikprogrammid, mis aitavad meie sisemisel meeskonnal pakkuda parimat klienditeenindust ja kasutajakogemust.

Lisaks oleme otsustanud seda ka tasuta avalikkusega jagada.   

Valmis alla laadima?

Tutvuge kohe WordPressi pistikprogrammide kataloogiga ja liituge ettevõtetega, kes pakuvad võrgus suurepärast kasutajakogemust. 

KKK

Kas pistikprogrammid aeglustavad WordPressi?

Täiendava pistikprogrammi lisamine WordPressi veebisaidile võib mõne kasutaja jaoks olla pisut hirmutav. Hästi ehitatud või väikesel pistikprogrammil on aga Teie kiirusele minimaalne mõju.

Kas WordPressi pistikprogrammid on tasuta?

Kõik meie pistikprogrammid on allalaadimiseks täiesti tasuta. Varjatud tasusid ega muud taolist pole.

Kuidas on uuendustega?

Värskendame oma pistikprogramme regulaarselt. Seetõttu on alati allalaadimiseks saadaval uus versioon.

Kui kaua võtab Teilt vastuse saamine aega, kui võtan Teiega meili teel ühendust?

Meie tugipersonal vastab meilidele 24 tunni jooksul.

Related Articles to WordPressi pistikprogrammid
WordPressi SEO kontrollnimekiri aitab Teil jõuda Google'is parimatele positsioonidele ja suurendada Teie ajaveebi lehe orgaanilist liiklust. Ülim punkt-punktilt juhend.

WordPressi SEO kontrollnimekiri

See tekst jagab näpunäiteid veebisaidi ja ajaveebi SEO optimeerimiseks. Oluline on päisesiltide ja H-märgendite kasutamine õigesti, lisaks tuleks põhitekst sisaldada sihtmärksõnu ning kasutada seotud märksõnu. On soovitatav postitusi ja lehti regulaarselt uuendada, et need oleksid otsingumootorite silmis asjakohasemad.

Hariduse ja valitsusvälised organisatsioonid soovivad tavaliselt luua tugevaid isiklikke suhteid, sest just seal nad tegutsevad. Siiski on hea mõte neil katta oma isiklikud tegevused LiveAgentiga, et säästa oma tööaja ressursse.

Klienditoe tarkvara Hariduse ja valitsusväliste organisatsioonide institutsioonidele

LiveAgent tarkvara võib olla hea abivahend haridus- ja valitsusorganisatsioonidele, kes soovivad automatiseerida oma suhtlust klientidega ning seeläbi säästa aega ja ressursse. LiveAgent aitab integreerida sotsiaalmeedia kanalid, reaalajas vestlused ja kontaktivormid ühte süsteemi ning seeläbi parandada äritegevust.

Tugiteenuse piletisüsteemid aitavad meeskondadel hallata suurt päringute mahtu üle mitme kanali ja võimaldab neil vastata päringutele kiirelt ja teadlikult.

Tugipiletite süsteem

Tekst tutvustab erinevaid tugitarkvara lahendusi, mida ettevõtted saavad kasutada oma klienditeeninduse protsesside haldamiseks. Vivantio aitab meeskonda hallata, HaloITSM tagab ITIL protsesside kooskõla ja Hiver võimaldab kiiret ja empaatilist tegutsemist Gmaili-põhiselt. Gorgias aga konsolideerib kliendi andmed ühte kohta, et hõlbustada tugiteenuste pakkumist. Hinnad varieeruvad vastavalt funktsioonidele ja kasutajate arvule.

Meie veebilehe käivitamise kontrollnimekiri aitab teil vigu minimeerida ja uue saidi avaldamiseks ette valmistada. Ülim punkt-punktilt juhend.

Checklists - Veebilehe Lansseerimise Kontrollnimekiri

See tekst annab nõuandeid uue veebisaidi loomise kohta ning esitab kontrollnimekirja, mille abil veenduda, et kõik vajalik on kaetud ja veebilansseerimine õnnestub veatult. Täpsustatakse erinevaid punkte, alates struktuurist ja sisuplaanist ning lõpetades küpsiste, maksete integreerimise ja SSL sertifikaatide kontrollimisega. Kõik need punktid aitavad saavutada veebisaidi õnnestunud lansseerimist ja tagada eduka turundusstrateegia.

Haarake oma kliendi tähelepanu, vähendades järsult nende tööülesandeid LiveAgentiga, mis on 2019. aastal enim arvustatud ja hinnatud #1 klienditoe tarkvaraks VKEdele.

Klienditoe tarkvara agentuuridele

LiveAgent on mitmekanalilise lahendusega kompleksne klienditoe platvorm, mis aitab klientidel tõhusalt päringutega toime tulla ja eelmiste vestluste jälgimisel aega säästa. Seda kasutavad sageli agentuuriettevõtted, kes haldavad oma kliente sisseehitatud osakondadega. Platvormi kasutamine võimaldab vabaneda tavapärastest tööülesannetest, kasutades reaalajas vestlust, kliendiportaali, foorumit või täiendatud piletijärjekorda.

Otsite Gorgiase alternatiivi? Ärge vaadake enam kaugemale ja proovige LiveAgenti oma klienditeeninduse vajadusteks. Sisaldab tasuta 14-päevast prooviversiooni.

Otsite Gorgiase alternatiivi?

LiveAgent on hea Gorgiase alternatiiv, mis suurendab kliendirahulolu ja kasutab õiget klienditeeninduse tarkvara. Seda ei vaja krediitkaarti ja on saadaval tasuta prooviversioon 7 või 30 päevaks. Sellel on palju funktsioone ja integratsioone, nagu näiteks Shopify või sotsiaalmeedia integratsioonid.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo