Õige sobivus suurettevõtetele

Täielikult skaleeruv, adapteeruv ja kohandatav vastavalt teie vajadustele.

 • ✓ Pole seadistamise tasu    
 • ✓ 24/7 klienditeenindus    
 • ✓ Ei vaja krediitkaarti    
 • ✓ Tühistage igal ajal
Meie kliendid
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Teenige rohkem tulu

Looge mälestusväärseid kliendikogemusi, mis kasvatavad tulu.

97%

Parandage rahulolu

Rõõmustage kliente välkkiirete vastustega.

16×

Tõstke klientide väärtust

Suurendage müüki hoides kliendid lojaalsena oma brändile.

Business background

Klienditoe tarkvara suurettevõtetele

Liituge LiveAgenti laia valikuga edukatest suurettevõtetest ja tuginege 2020. aastal kõige enam arvustatud ja esikohaga pärjatud klienditoe tarkvarale. Hoidke oma klientidele lähemal ja aidake neid LiveAgentiga kiiremini.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Person holding gift

Skaleerige oma äri ilma vaevata

Oleme teadlikud, et sellise keeruka lahenduse nagu LiveAgent rakendamine nõuab enamiku ettevõtete jaoks konkreetsete protseduuride ja reeglite täitmist. Meie lahenduse abil saate lisada ja eemaldada agente vastavalt nõutavale tugikoormusele, hooajalisusele või sisemise struktuuri muutustele. Laske oma parimatel agentidel saada preemiaid õigel ajal ja laske teistel puhata, kui päringuid on vähem.

Probleemivaba rakendamine

LiveAgent töötab eraldi juhtpaneelil ja edastab andmeid mitmest ettevõtte allikast ühete universaalsesse postkasti. Olgu selleks veebileht, sotsiaalmeedia, kliendiportaal, e-post või kõnekeskuse tugi, LiveAgenti abil on lihtne rakendada iga kanalit kindlale ettevõtte osakonnale. Aja säästmiseks saate end aidata ka täiustatud funktsioonidega, näiteks konserveeritud sõnumitega.

Woman on phone in shopping cart
Real-time typing feature in Customer service software - LiveAgent

Kohandage oma juhtpaneeli

Suurettevõtetel on oma sisepoliitikate ja -protsesside põhjal tavaliselt erinõuded funktsioonidele ja kohandamisele. Oleme seda klienditoe tarkvara välja töötades silmas pidanud ja pakume kohandatavat lahendust, mis vastaks Teie eelistatud töövoole, mitte vastupidi. Lisaks saavad suured ettevõtted sageli oma investeeringutasuvuse LiveAgentilt kiiresti kätte, kasutades reaalajas trükkimise vaate funktsiooni, mis võimaldab neil kiiremini vastuseid ette valmistada.

Proaktiivne suhtlus taskukohase hinnaga

Muutke suhtlus sujuvamaks kiirsõnumiteenusega, milleks on reaalajas vestluse tarkvara. Andke oma tugiagentidele võimalus jõuda klientideni proaktiivsete vestluskutsete abil mitmetelt seadmetelt. Äritehinguid ei tehta enam kohalikul tasandil. Minge globaalseks, adapteerige oma vidinad ja tervitage rahvusvahelisi kliente nende eelistatud keeles. 

LiveAgent - Live chat as a part of the help desk software

Rõõmsad kliendid on parimad kliendid

Pakume portjee migratsiooniteenuseid enamikust populaarsetest klienditoe lahendustest.

Kuidas saab teie suurettevõte kasu LiveAgenti rakendamisest?

Tõstke rahulolu

Andke oma klientidele vabadus teiega ühendust võtta mis tahes meelepärasel kanalil, olgu see siis reaalajas vestlus, e-post, telefon või sotsiaalmeedia.

Täienege andmete abil

Kasutage analüütikat oma toimivuse jälgimiseks, korduvate probleemide tuvastamiseks ning praktiliste teadmiste ja parenduskavade loomiseks.

Võimendage produktiivsust

Pakkuge kiiremat kliendituge reaalajas vestluse, interaktiivse häälvastuse tehnoloogia (IVR) ja ainulaadsete CRM-i statistikate kaudu.

Woman in front of the desk with several light bulbs

Ressursside tõhus jaotamine

Ressursside nõuetekohane jaotamine ja haldamine on iga ettevõtte üldise heaolu jaoks ülioluline. LiveAgent pakub Teile paindlikkust klienditoe agentide lisamiseks või eemaldamiseks vastavalt Teie vajadustele, praegusele hooajale või aastaajale. Ärge kunagi siduge oma äri rangete reeglitega. LiveAgent annab Teile õiguse otsustada, kuhu oma aega ja raha investeerida. Ettevõtete jaoks mõeldud klienditoe juurutamise investeeringutasuvust saab kiiresti näha klientide suurema õnne ja lojaalsuse näol.

Täiendatud automatiseerimise funktsioonid

Korduvad ülesanded ja tegevused muutuvad kiiresti igavaks ning aega ja ressursse nõudvaks. Teie tugiagendid peaksid keskenduma inimestevahelisele suhtlemisele ja pakkuma seal vajalikku tuge. Neid väikseid, kuid uskumatult vajalikke töid saab teha võimsate automaatika funktsioonide, näiteks konserveeritud sõnumite, ajareeglite, eelnevalt määratletud vastuse või isegi SLA-de abil. Muutke oma igapäevane elu lihtsamaks suurettevõtetele sobiva klienditoe kaudu.

Person coding advanced features
Ultimate omni-channel help desk software experience

Kliendipäringute sujuv lahendamine

Kliendid ootavad, et nende probleemid lahendatakse kohe ja takistusteta, olenemata ettevõtetega ühenduse võtmiseks kasutatud platvormist. Kui pakute neile sujuvat kogemust kõigis oma digitaalkanalites, avaldab see positiivset mõju Teie kaubamärgile ja ettevõttele üldiselt. Lubage meie klienditoe tarkvaral ilusti ühendada kõik oma kontaktpunktid ühte universaalsesse postkasti ja keskenduda olulistele asjadele. Alustage vestlust reaalajas vestluses, jätkake e-posti teel ja lõpetage probleem kõne kaudu, kõik ühest jasamast kohast.

Parim valik turul

LiveAgenti tasuta pakett pakub teamdusbaasi koos teiste funktsioonidega. Tasuliste pakettide puhul saate veel rohkem ning endiselt mõistliku hinnaga.

30-päevane prooviperiood
Ei vaja krediitkaarti
ja palju muud
$9 kuu

Small business

 • Piiramatu sedelite ajalugu
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 kuu

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 kuu

Tasuta

 • 7 päevane piletite ajalugu
 • 1 e-posti aadress
 • 1 vestlusnupp
 • 1 contact form

Säästke LiveAgentiga rohkem

Avastage, kuidas säästa rohkem raha meie hinnakalkulaatori abil, ja valige oma klienditoe meeskonnale õige klienditoe süsteem.

Saate olema heades kätes!

Kas teadsite mis on ühist Huawei'l, BMWl, Yamaha'l ja O2-l? Te arvasite õigesti... LiveAgent!

Proovige kohe tasuta Krediitkaart pole vajalik
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Related Articles to Organisatsioon
LiveAgent pakub klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteeme ja iseteeninduse tarkvara. Pakutakse ka mitmeid integratsioone.

2023. aasta 4 parimat kliendikogemuse trendi

LiveAgent pakub klienditeeninduse tarkvara, VoIP telefonisüsteeme ja iseteeninduse tarkvara. Pakutakse ka mitmeid integratsioone.

LiveAgent parandab vastamiskiirust 26%. Teie kliendid tunnevad sellest rõõmu ja teie müük kasvab. Proovige LiveAgenti juba täna.

Soovite suurendada vastamiskiirust?

LiveAgent parandab vastamiskiirust 26%. Teie kliendid tunnevad sellest rõõmu ja teie müük kasvab. Proovige LiveAgenti juba täna.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Otsite Heski alternatiivi?

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Käitumusliku disaini tehnika aitab ettevõtetel luua tooteid, mis muudavad käitumist ja parandavad elu. LiveAgent pakub mitmeid tarkvaralisi lahendusi klienditeeninduseks.

Töötajad esimesena, kliendid teisena | Vineet Nayar | TEDxAix

Käitumusliku disaini tehnika aitab ettevõtetel luua tooteid, mis muudavad käitumist ja parandavad elu. LiveAgent pakub mitmeid tarkvaralisi lahendusi klienditeeninduseks.

LiveAgent pakub tasuta andmete üleviimist süsteemist Groove, mis teostatakse täielikult meie tehnilise toe meeskonna poolt. Kandke juba täna üle kõik andmed Groove'st ja pakkuge paremat kliendituge.

Tahate andmed Groove'st üle kanda?

Proovige tasuta erinevaid kuumakseplaane ja saage kasu ettevõtte vajaduste ja suuruse põhjal pakutavatest funktsioonidest.

Kliendiportaali tarkvara suurendab klientide lojaalsust ja müüki. Proovige LiveAgenti 14-päevast tasuta prooviperioodi ja muutke oma klienditeenindus suurepäraseks.

Kliendiportaali tarkvaraga spetsiaalne keskus

Kliendiportaal pakub teadmusbaasi, äriteavet ja iseteeninduse tööriistu klientidele. LiveAgenti tarkvara loob sujuva kogemuse ja suurendab kasutajate seotust.

Meie veebileht kasutab küpsiseid. Jätkates eeldame Teie luba küpsiste paigaldamiseks, nagu on üksikasjalikult kirjeldatud meie privaatsuse ja küpsiste poliitika.

×
Plaanige üks-ühele kõne ja avastage, kuidas LiveAgent Teie ettevõttele kasulik võib olla.

Oleme saadaval mitmetel kuupäevadel

Plaani demo